Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6701) sarkanyolo2 válasza Tomajdon (#6689) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Szerintem egy nagyon jó telefon. 3 hetes korában kapott egy alaplapcserét (mert egyszerűen nem kapcsolt be) , de azóta semmi gond nincs vele. A rendszer gyors, stabil, 0 esetben fagyott le.

Esetleg a nagyobb játékok telepítésénél (több esetén) előjön az a gond, hogy nem igazán lehet SD-re pakolni, de ez tényleg csak a játékoknál probléma. Kommentekből azt olvastam, hogy például navigáció simán fut SD-ről.

Nyugodt szívvel ajánlom.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6702) mnó77 válasza Tomajdon (#6700) üzenetére


mnó77
tag

Nekem nagy csalódás volt ez az LG!De láthatod te is nem egy ember van itt akinek a pár napos/hetes telefonjában már alaplapot kellett cserélni.Kezdésnek nem rossz...! :((( Nekem kezdettől fogva a GPS-el voltak gondok(ua.mint TomBoy-nak)nekem persze sz@rtak cserélni bár mit is!Szervíz egy nagy 0!!Amennyiben tényleg jó telefont szeretnél akkor maradj a Sony-nál!

[ Szerkesztve ]

(#6703) H.Bencike válasza mnó77 (#6702) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Azért a SONY-val is meggyűlt pár embernek a baja. Állítólag bugos a gyári(!!!) rendszere. Plusz kifagy rendszeresen.

LG G3

(#6704) jooker82 válasza Tomajdon (#6700) üzenetére


jooker82
nagyúr

azért ott 4 magos proci van,nagyobb tárhely,kicsivel jobb kamera és HD kijelző..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6705) bubus66 válasza H.Bencike (#6703) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6703) H.Bencike

Melyik Sony? mert az SXT-nek stabil a gyári JB és eddig semmi fagyásom nem volt.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6706) bucsupeti válasza kovicska (#6692) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Na ez a mese! Három nap átlagosan? Mi az átlagos?
NEkem átlagosan 8 órát bír (na jó lehet hogy 10-et). Aztán vége. Nálam az átlagos használat azt jelenti hoyg folyamatosan adatkapcsolatban vagyok 3G/Wifi mindig bekapcsolva és Bluetotth is megy ha autózom (naponta 1,5 órát autózom). Ez melett napi kb 30-50 levél is érkezik, amiket elolvasok és van amit meg is válaszolok. Hírolvasás ebédszünetben. Naponta kb 2-3 órányi telefonbeszélgetés is van rajta.
Ennyi. Nekem így reggel 8-tól délután 4-ig bírja. Ekkor már piros és töltenem kell.

Ha nem használom (pl hétvégén, szabadság ideje alatt) akkor elmegyeget 3-4 napokat is (egy-két hívás max. szinkronizálás kikapcsolva).

A kijelzőjéről annyit hogy ezekben a veszett napos időkben sajnos 100% feényerőn kell tolni ha kültéren vagyok. Egyébként átlagosan 40%-on van és ott meg is felel a fényerő.

Gyors, meg szép is, de készüléket nem arra találták ki hogy aktív okostelefon legyen. :(
NEkem előtte Galaxy S volt. Azzal sokkal jobban meg voltam elégedve. Megbántam a váltást.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#6707) jooker82 válasza bubus66 (#6705) üzenetére


jooker82
nagyúr

pl az ion.. vagy s

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6708) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Jól lebeszéltetek erről a telefonról! :DDD A partnero gsm-nél láttam az LG 4X HD-t 67.000 ft-ért és biztosra megyek, hogy az bolti garis, szóval majd lehet bemegyek és megérdeklődöm mennyi a gyári garis. Köszönöm szépen még egyszer a segítséget mindenkinek nem offolok tovább, még jövőhéten van pár napom utána olvasni a dolgoknak, aztán már dönteni kell. A végén lehet hogy L9 lesz, ki tudja...

(#6709) jooker82 válasza Tomajdon (#6708) üzenetére


jooker82
nagyúr

A P-vel,amúgy mi baj van?

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6710) Tomajdon válasza jooker82 (#6709) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Le lett tiltva, ha érdekel miért, itt elolvashatod. :(

(#6711) Milestone2 válasza bucsupeti (#6706) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy biztos "bucsupeti", ez nem egy munkatelefon.

Annál kisebb a teherbírása, Te maximálisan leterheled.

Egy átlagfelhasználó nem súrolja ennyire a kihasználás határait.

Egy biztos, amióta odafigyelek, hogy csak az fusson aminek kell, adat meg wifi kapcsolatra csak akkor menjen amikor nekem kell (ne a programok határozzák meg, hogy mikor akarnak felugrálgatni a hálózatra) azóta 2 napot simán kibír.

Az is igaz, hogy nem munkaeszköznek használom, mint Te.

Igazándiból, most hogy 5 féle telefonon garázdálkodok a családban, jöttem rá, hogy mindegyiknek megvan a hiányossága, valamilyen kompromisszum mindegyiknél kell...

úgyhogy Tomajdon, hozz okos döntést! Hibátlan telefon -ezen a 60e körüli áron nincs!!! -Szerintem-

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6712) jooker82 válasza jooker82 (#6709) üzenetére


jooker82
nagyúr

Kellemetlen.. amúgy valahol olvastam,hogy lehet rá varázsolni új imeit..gondoloma hozzáértők némi pénzért megcsinálják.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6713) Tomajdon válasza jooker82 (#6712) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Igen én is kaphatnék rá, mert akitől vettem kivinné szerbiába, ott kapna egy szerb imei-t és működne, de nekem kell a garancia, meg nem akarok itt trükközgetni, még a végén megtalálnak és engem büntetnek meg...

Milestone2: még az xperia L van versenyben, de az se túl jó... még jó hogy elolvastam a fórumot és megkérdeztem, mert ha megrendeltem volna és utána derül ki, hogy közel sem tökéletes, elég ideges lettem volna... úgy érzem muszáj leszek többet rászánni, hogy egy használható telefonom legyen.

[ Szerkesztve ]

(#6714) Milestone2 válasza Tomajdon (#6713) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez egy tökéletesen használható telefon. :D

Tudod mi a legfontosabb? Hogy ismerd saját telefonhasználati szokásaidat és igényeidet. És pontosan ezek ismeretében vegyél készüléket.

Sok időbe telik, de ha van 3-4-5 lehetséges készüléked, menj fel mindegyik topikjára és mindenhol kérdezd meg ami neked fontos. Után dönteni tudsz majd.

Itt van ez az LG. 2.3GB tárhelyed van rajta. Nem tudsz az SD-re telepíteni. Volt olyan aki megvette, felrakott rá egy közel másfél gigás játékot meg egy csomó appot, majd panaszkodott miért nincs több hely. Mert ez a telefon ilyen. Egy átlagfelhasználónak elég 2.3GB. Egy játékfüggőnek nem biztos.

Vagy itt van bucsupeti. Neki, mivel ahogy olvasom munkaeszközként, mi több egyenesen irodaként használja, kibaszott erős akkumlátorú telefont kellett volna keresnie, nos az L9 pont nem az, egy elég jó nagy hardwerhez, egy aprócska akkut terveztek (barmok!)...

GONDOLD ÁT JÓL MIRE KELL, AZTÁN TUDSZ MAJD JÓL DÖNTENI... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6715) Tomajdon válasza Milestone2 (#6714) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Az xperia P volt a 3. okostelefonom, szóval lassan kezdenek kialakulni az okostelefon-használati szokásaim. Legtöbbször netezek és viberezek/facebookozok szóval nagyon fontos a kijelző, emiatt az akku is bírjon ki egy napot 3G/4G kapcsolattal (nem mindig van bekapcsolva, csak amikor kell). A belső tárhely az nem a legfontosabb, de ne is legyen 500 Mb pl., mert azért szoktam rá rakni játékokat (50-100 mb-os játékok) és elég sok alkalmazást, emiatt fontos a hardver is, hogy ne szaggasson be egy játék és alkalmazás se. Kamerából nem kell olyan profi (arra ott a céleszközöm), de csináljon tűrhető képeket, ha esetleg nincs nálam a gépem. Nem vagyok hardcore felhasználó, de nem is a zsebemben pihen az eszköz.

(#6716) Milestone2 válasza Tomajdon (#6715) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Amit leírtál, arra szerintem jó.

De ez legyen a Te döntésed... ;)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6717) bucsupeti válasza Milestone2 (#6711) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Így van igazad van mindenben.

Tudod (tudjátok) szerintem azért jó az okostelefon mert "okos". Ennek egyik alapvető feltétele hogy minden kommunikációs csatorna, érzékelő elérhető legyen ha a telefon, illetve a rá telepített programok (amiket a felhasználó teljes felelőssége tudatában tesz rá) igénylik azt.

Először én is optimalizálgattam, kivettem szolgáltatásokat, letiltottam a 3G-t (csak 2G volt bekapcsolva) a WIFI-t manuálisan kapcsolgattam, akárcsak a Bluetooth-ot és a GPS-t.

Aztán arra lettem figyelmes hogy én dolgozok gyakorlatilag a készülék helyett. Én mondom meg hogy "most szinkronizálj, hátha van valami fontos". Éppen ez az amitől "okos" lehet egy telefon és éppen ezt kell kikapcsolni hogy használható legyen. Én ezt a kompromisszumot nem tudom elfogadni, főleg úgy hogy a korábbi két generációval korábbi Samsung Galaxy S tökéletesen kiszolgált. Igaz hogy ott csak szimpla mag van, meg kisebb a kijelzője, de mindez nem számít nekem. Játszani nem játszok, így a sebességek, meg a különféle grafikus teljesítmények hidegen hagynak.

Szóval tényleg jó ez a készülék, csak dolgozni nem lehet vele kényelmesen. :(

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#6718) bucsupeti válasza Tomajdon (#6715) üzenetére


bucsupeti
senior tag

"az akku is bírjon ki egy napot 3G/4G kapcsolattal (nem mindig van bekapcsolva, csak amikor kell)."

Ez nagyon fontos hogy mi az a "csak amikor kell". Ha naponta 4-5 alkalommal bekapcsolod 10 percre akkor biztosan megelégedettséggel fogod használni, de akár két-háromszor ennyi időt is simán ki fog bírni (2,5 óra 3G használat).

Ha viszont a "csak amikor kell", az óránként 10-15 perc akkor már picit neccesebb a dolog.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#6719) sleen válasza bucsupeti (#6717) üzenetére


sleen
tag

Aha, értem.

Szóval alapvetően jobb egy suzuki swift, mint egy bugatti veyron, mert jobb a fogyasztása.
Azzal a szarral állandóan meg kell állni tankolni. :))

Nem azért okos, mert kibír egy napot, hanem mert alkalmas bizonyos funkciókra.

Szarul választottál. Aki egy sört iszik egy este, az nem vesz egy 6-os csomagot...
Vagy ha mégis, akkor 6 napig issza. Neked egy rekesszel kellett volna :D

Nem savazni akarlak. Szar ügy, mert a nexus s-ben 1500 mAh telep volt, ebben 2150 mAh. Én is úgy gondoltam, hogy elég lesz. Épp elég lett JB-el.

[ Szerkesztve ]

(#6720) Milestone2 válasza sleen (#6719) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy a lényeg.

Nehogy összevesszünk (összevesszetek)!

Több telefon után alakult ki a véleményem, bármennyire is csilli-villi egy készülék, vagy vonzó a hatalmas kijelző, lehet benne 16magos processzor: SEMMI MÁS NEM SZÁMÍT, CSAK HOGY A HASZNÁLÓJÁNAK MEGFELELJEN, épp ezért a felhasználó/vásárló felelőssége (ha nem akar magával kiszúrni) hogy kurvára utánanézzen egy készüléknek mielőtt megveszi, alkalmas lesz-e arra, amire ő szeretné...és valljuk be, ez néha lehetetlen vagy marha nehéz.

Ki a fene gondolta volna -mert azt sejtettem, hogy a 4.7"-es kijelző fogyasztani fog- hogy a 2150-es akksi kevés lesz...? Én nem... /-hát ahol csak lehet takarékoskodok az enegiával

Ki a fene tudta előre, hogy az LG ezzel a SD-re telepítés megakadályozásával jól kib...szik velünk...? Én nem... /-beletörődtem, bár én egyenlőre elférek a 2.3Gigán, meg a Link2SD átrakja amit csak tud

Ki a fene sejtette -nem tudok jól angolul- hogy a root sem olyan egyszerű mint más készülékeknél volt...? Én nem... /-kicsit be voltam szarva, de végül feltörtem a bootloadert és megrootoltam

Pedig utánaolvastam, mielőtt megvettem, aztán mégis így jártam (jártunk)...ez van.

Megszoksz vagy megszöksz... (Elfogadod és belakod, használod vagy eladod a fenébe)

Uff!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6721) Tomajdon válasza bucsupeti (#6718) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Óránként, kétóránként egy 10 percre felmegyek a netre, vagy még tovább (vagy sűrűbben), szóval elég sokat 3G-zek.. így az xperia P délután 3-4 órára olyan 40%-on volt

Milestone2: igazad van, én is inkább utána olvasok 3 napon keresztül valaminek, mert 60ezer Ft nem olyan csekély összeg, hogy úgy hetente kifizessem egy új telefonra, mert ennek az a baja, annak az.. megéri a fáradtságos kutatómunkát és a véleményeket, de így is ki lehet fogni azt, amivel 2 évig szívsz..

[ Szerkesztve ]

(#6722) H.Bencike válasza bubus66 (#6705) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Ahogy jooker82 írta, az Xperia S! Konkrétan nem tudom, mert nem volt ilyen telefonom, csak valahol olvastam.

LG G3

(#6723) bucsupeti válasza sleen (#6719) üzenetére


bucsupeti
senior tag

úgy van ahogy mondod. valóban rosszul választottam, bár mentségemre legyen hogy az első tíz készüléktulaj között voltam. Bepróbálkoztam, nem sikerült.
Egyetken támaszom a veszett nagy akkuteljesítmény volt, de mint kiderült az becsapós.
Hm. Ez van.
Azért egy darabig elvergődök napi kétszeri töltéssel, aztán majd váltok.
Egyébiránt abszolút jól ketyeg, gyors, megbízható.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#6724) BOBAKILL válasza Tomajdon (#6700) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem 1 hónapja van meg és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Semmi hibája nem volt; se hardver se szoftver terén. Gyors és megbízható telefon, és a JB-vel szerintem nagyon szép a rendszer felülete is. Játékok terén nem tudom milyen, de szerintem mindent elfut rajta. És az alkalmazások közti váltás is nagyon gyors, nem gondolkodik sokat. :) Egy jó fülessel szépen szólnak a zenék is.
A kijelzője a legnagyobb előnye szerintem, napsütésben maxra állítva is frankón olvasható. :)
Nálam a kijelző volt a nyerő az Xperia L.-el szemben és azért sokat számít egy jó kijelző, főleg egy ekkora telefonnál. (volt egy összehasonlításom egy 4" alcatellel szemben, és hát nem sokkal nagyobb, pár mm-el. Nagyon vékony és pofás a keret. ;)
Az tény hogy hardveresen jobb a 4X, bár nem tudom hogy a 4magot milyen program használ ki egy telefonon... (durva játék talán...)
Ja és nekem 1,5 napot lazán lemegy, bár nem játszok rajtam, de a net (vagy wifi) az megy sokat. De ha nem használom akkor letiltom.

Mindenesetre szerintem jó választás, főleg ilyen áron. ;)
Én ajánlottra minősíteném. :))

[ Szerkesztve ]

(#6725) Milestone2 válasza BOBAKILL (#6724) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mondom: pro és kontra...

Attól függ kinek mire kell(ene)...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6726) Azharel


Azharel
aktív tag

Így igaz, attól függ ki mire használja, én telefonálok néha kis web + email és nagy ritkán 1-1 játék. Nekem a dual core és a nagy kijelző csak a gyorsaság és a kezelhetőség miatt kellett.

(#6727) BOBAKILL válasza Milestone2 (#6725) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igaz, én csak a saját véleményemet és tapasztalatomat tudom leírni.
Ha tetszik neki megveszi. A puding próbája az evés, főleg az android világában.
Nekem ez az első androidos telefonom amivel igazán meg vagyok elégedve. :K
/na jó, az xperia mini is jó volt csak az kicsi volt már nekem. :D/

[ Szerkesztve ]

(#6728) sarkanyolo2 válasza Azharel (#6726) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Ezt hogy hoztad össze!? :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6729) bubus66 válasza sleen (#6719) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6719) sleen

:C :K

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6730) 5-htp


5-htp
tag

Én ha nem kapcsolom be egész sokat kibír a telefon.Érdekes,hogy pont amire kellene az embernek arra nem jó.... GPS ,3G+még játék kb 1 órát bír

(#6731) BOBAKILL válasza 5-htp (#6730) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ha játszol kapcsold ki a gps-t és a mobilnetet. Minek menjen? Ha sok dolog megy egyszerre akkor nyilván merül mint a titanic. :)
Lehet hogy a telefonod egy hibás példány, elég egyedi hibája van.

[ Szerkesztve ]

(#6732) 5-htp válasza BOBAKILL (#6731) üzenetére


5-htp
tag

De könyörgöm akkor abból álljak ki egész nap,hogy kapcsolgassam össze-vissza a telefont+figyeljem,hogy most mi meríti le ....hol a töltő egy nap háromszor töltsem.....már az agyamra megy az egész.Én azért vettem,hogy használjam!!!!

(#6733) Milestone2 válasza 5-htp (#6732) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jobban jársz, ha letöltessz olyan app-ot, ami megteszi ezt helyetted, ha nem akarod állandóan állítgatni...
Tökéletes nincs, de optimalizálni azért lehet... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6734) Milestone2


Milestone2
nagyúr

OFF: Ha valaki véletlen ráakad az Optimus L5 II rootolási menetére kérem küldjön privátot, két napja bányászom, de nem lelem... UFF!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6735) 5-htp válasza Milestone2 (#6733) üzenetére


5-htp
tag

Ajánlhatnál valamit.

(#6736) BOBAKILL válasza 5-htp (#6735) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Szerintem a problémádat program nem oldja meg. Vegyél hordozható akksit. 4000-10000 mAh egy olyan kütyü. De ha ez kényelmetlen akkor vegyél másik telefont, bár ha masszívan használod, más hasonló telefon se bírná tovább. Egy akksi használati képernyő mentést mutathatnál, hátha abból kiderül valami.
Egy nap haromszor tölteni azért durva.

[ Szerkesztve ]

(#6737) bubus66 válasza Milestone2 (#6734) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6734) Milestone2

Próbáld meg azzal amivel az L9 csináltad.

Vagy itt van ezzel próbáld meg.

My_Root_Package.7z (3.7 MB)

itt meg egy leírás

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6738) Milestone2 válasza bubus66 (#6737) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Azért nem mertem, mert a hidden menüben 3845#*460# nincs bootloader check menüpont...van sok hidden rész, de olyan mint L9-nél van, nincs

Lehet nem is lockolt?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6739) Milestone2 válasza 5-htp (#6735) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én on/off widgetekkel oldottam meg. Főképernyőn egy mozdulattal ki be kapcsolom, ami kell vagy nem kell.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6740) bubus66 válasza Milestone2 (#6738) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6738) Milestone2

Ezen a "check" menü ponton belül mi van? Itt is nézegetheted, szerintem az L5-vel meg lehet csinálni

(#6736) BOBAKILL

Egy nap haromszor tölteni azért durva. Akkor töltsd többször mondjuk négyszer az már nem olyan durva, mint a három. ;] :K :B

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6741) TomBoy1986 válasza 5-htp (#6732) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Mondj kérlek egy olyan telefont, ami állandó GPS + 3G + játék mellett kibírja az általad hőn áhított időtartamot.

Ahogy már írták is... játék közben minek megy a GPS? nagy dolog rányúlni az értesítősávra és ott az ikonjára? Ha igen, akkor nem a készülékben van a hiba, már elnézést... :N

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6742) bubus66 válasza TomBoy1986 (#6741) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6741) TomBoy1986

Igen ez így van ahogy írod. Mint ahogy én, is olvasgatom a merülések 60% az userek lustasága.

Kivétel a bucsupeti.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6743) bucsupeti válasza 5-htp (#6732) üzenetére


bucsupeti
senior tag

:C
Nekem is ez a problémám!

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#6744) bucsupeti válasza BOBAKILL (#6736) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nem megoldás! Nem akarok aksit cserélgetni!
Hasonló telefonok... Hm nem tudom. Nekem nem feltétlenül szükséges a "hasonló felszereltség". A Galaxy S nekem tökéletesen megfelelt.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#6745) bucsupeti válasza TomBoy1986 (#6741) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Samsung Galaxy S ilyen volt. Igaz a játék nálam kimaradt (de most sem játszom).
A GPS-t csak akkor használja ha valamelyik program kéri. Be lehet kapcsolva de az nem azt jelenti hogy működik a rádió folyamatosan. (Itt viszont nagyon figyelni kell a telepített programokra!)

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#6746) bucsupeti válasza bubus66 (#6742) üzenetére


bucsupeti
senior tag

:) Pedig én is elég lusta vagyok ám, de azért valóban figyelek hogy csak az menjen amire szükségem van, de ebbe elég sok dolog beletartozik.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#6747) BOBAKILL válasza bucsupeti (#6744) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nem akksi cserelgetésre gondoltam hanem külső akksi használatára. Rádugod az usb portra és már megy is a kraft a telóra. Attól függően h. mekkora teljesítményűt veszel többdzör is fel tudod tölteni a telódat.

[ Szerkesztve ]

(#6748) BOBAKILL válasza bucsupeti (#6746) üzenetére


BOBAKILL
őstag

(#6749) bubus66 válasza bucsupeti (#6746) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én azért írtam mert te jó párszor leírtad, hogy mire használod a telefon természetesen nem jó hogy egy nap kétszer töltöd, de hát ez van.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6750) BOBAKILL válasza bubus66 (#6740) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Ne nekem írd hogy töltsem 4szer, nekem semmi gondom az akksival. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.