Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6151) Milestone2 válasza bubus66 (#6150) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Korrekt.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6152) bubus66 válasza Milestone2 (#6151) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen azért az alkalmazásoknak az 1,8 GB az bőven elég

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6153) Milestone2 válasza bubus66 (#6152) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nekünk. Véneknek. ;]

Szerintem száz tejfölképű jelentkezne sírva, hogy miért nem telepíthet rá 5-6 2GB-os játékot... :P

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6154) bubus66 válasza Milestone2 (#6153) üzenetére


bubus66
nagyúr

Na látod ebben 100%-ig igazad van, nem akartam írni de biztos, hogy lenne olyan akinek a 11 GB sem lenne elég.

Gondolom, neked elég az L9-nek a memóriája.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6155) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Vajon a két segélykérővel mi van?
Remélem nem az intenzíven fekszenek, hanem
már intenzíven nyomkodják a készüléküket...
:))
Túl rózsaszínben látom a világot?
:F

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6156) Milestone2 válasza bubus66 (#6154) üzenetére


Milestone2
nagyúr

2,33GB-ból 1,74GB szabad...
Én még asszem jól elférek...

Te sem a memória nagysága miatt dobtad...

Hanem a készülék makacssága miatt...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6157) prannk


prannk
őstag

Azt hiszem tudom a probléma..... Az OMAP drivert se itt se a tesóm gépén nem tudta felrakni.. Ara kellene egy driver szerintem..

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6158) prannk válasza prannk (#6157) üzenetére


prannk
őstag

Aha.Látpm xda forumon is van egy két téma erről.hogy megáll a frissítés az AMP driver miatt.. De sehol nem találok drivert hozzá.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6159) Milestone2 válasza prannk (#6158) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez is lehet Windows függő.
Nekem W8 / 64bit

Azon simán feltelepült minden.

------------------------------------------------------------

Biztos a legfrisebb drivereket telepítetted?

http://www.multiupload.nl/XEY2YR3L0I

http://csmgdl.lgmobile.com/swdata/client/inhouse/LGUnitedMobileDriver_S4981MAN38AP22_ML_WHQL_Ver_3.8.1.exe

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6160) mabocockpit válasza bubus66 (#6051) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Sziasztok már rég jártam itt.
Én úgy csináltam, hogy V10A-t rootoltam, utána cwm-et felraktam, xda-ról V10h cwm backup-ot felraktam, és
legutoljára xda-ról jb cwm backupot tettem fel. Így lett egy root-olt zárt bootloaderes jb-em.

(#6161) Milestone2 válasza mabocockpit (#6160) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1. áruld el prankk testvérnek, hogy hányadik alkalomra sikerült a v10A visszarakása? (főleg, ha JB-ről tértél vissza ICS-re, mert itt a legnagyobb probléma ezen van. Nem akar visszatelepülni az eredeti szoftver...
2. áruld el a kezdőoldalon található módszerrel rootoltad?
3. utána melyik CWM-et tetted fel?

ha ezek meglennének szerintem már menne prankk kollégának a többi...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6162) mabocockpit válasza Milestone2 (#6161) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Nekem elsőre sikerült, win8/64bit de annak idején, ha jól emlékszem akkor bubus is visszarakta a V10A-t
és neki is boot után problémái voltak, de azt egy hardreset-el orvosolni lehet.
Igen én úgy rootoltam ahogy a kezdőoldalon le van írva.

[ Szerkesztve ]

(#6163) Milestone2 válasza mabocockpit (#6162) üzenetére


Milestone2
nagyúr

...csak itt nem a boot után, hanem még a telepítés 15%-nál áll meg...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6164) bubus66 válasza prannk (#6157) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem kell az OMAP driver anélkül is működnie kell.

Milestone2 igen pontosan a makacssága miatt dobtam én is.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6165) prannk


prannk
őstag

:K

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6166) mabocockpit válasza Milestone2 (#6163) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

milyen oprendszer alól csinálja?
Nem emlékszem melyik cwm-et tettem fel.

(#6167) prannk válasza mabocockpit (#6166) üzenetére


prannk
őstag

Win 7 32

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6168) mabocockpit válasza prannk (#6167) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

bocsánat elírtam win7 64bit alatt csináltam.
annó xda-n olvastam sokat és win7 32bit alatt szinte senkinek sem sikerült.

(#6169) prannk


prannk
őstag

Jól van mind1 leszarom...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6170) Milestone2 válasza prannk (#6169) üzenetére


Milestone2
nagyúr

És akkor mit csinálsz?

Most azért fut valamelyik verzió a készülékeden?

Vagy brick vagy?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6171) prannk válasza Milestone2 (#6170) üzenetére


prannk
őstag

Fut persze.. JB megmaradt rajta.. mivel el se jutott az updateéig. Majd megpróbálom holnap. Hátha felteszi azt a fos drivert.

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6172) mabocockpit válasza prannk (#6169) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Ezt még próbáld meg.
Előkerestem a régi módszert a downgrade-re.Én még ez alapján csináltam.

A downgrade menete.
1. Lg driverek legyenek telepítve, és töltsd le innen http://lg-phone-firmware.com/index.php?id_mod=18 az europe open V10A-t az asztalodra.
2. töltsd le ezt a pakkot http://d-h.st/M0Y , csomagold ki az asztalra és a KDZ_FW_UPD_EN mappából telepítsd az msxml.msi-t.
3. Windows Enabler futtatása rendszergazdaként, (jobb egérgomb a fájl-on és futtatás rendszergazdaként) értesítési területen aktiválni, hogy az on felirat megjelenjen.
4. Telefont bekapcsolni, az usb hibakeresés engedélyezve legyen. (Rendszerbeállítások/Fejlesztő opciók/usb hibaelhárítás legyen bepipálva)A telefonon az usb kapcsolat módja pedig Lg szoftveren kell hogy legyen. Ezután egy picit várjál, hogy a számítógép felismerje az Lg szoftver módot.
5. Windows billentyű utána a kereséshez írd be ezt a sort C:\windows\system32\drivers\etc\
A legfelső találatot nyisd meg jegyzettömbben, és legalulra illeszd be ezt a sort
127.0.0.1 csmg.lgmobile.com és mentsétek el. Ha legközelebb mégis frissíteni szeretnél , akkor ezt ki kell törölni!!!!
6. Indítsd el az shttps mappából a http.exe fájlt és hagyd futni. A jobb alsó sarokban néha felugrik egy ablak nem kell vele csinálni semmit. Az 5.és a 6. pontban leírtakkal azt érjük el, hogy az Lg szoftvere nem csatlakozik fel a netre és nem ellenőrzi le a szoftver verziószámát.
7. Indítsd el a KDZ_FW_UPD_EN található UpTestEX_mod2_marwin.exe-t rendszergazdaként.
A választható opciók közül 3GQCT és a DIAG legyen beállítva. A slect kdz file feliratnál tallózd be a már előzőleg letöltött europe open kdz fájlt.
8. Kattints a Normal web uppgrade test-re, itt felugrik egy ablak. Legyen beállítva Different country és a Magyar nyelv. Kattints Clear phone software uppdate registry feliratra és utána kattints az ok-ra.
Ha minden jól megy elindul a downgrade. Windows 7 64bit-en tesztelve.

Sajnos a linkek már nem jók, de ha hazaérek megpróbálom megkeresni ami kell neked. De lehet hogy bubusnak is megvan még.

[ Szerkesztve ]

(#6173) Milestone2 válasza prannk (#6171) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ugyanaz a Windows nem biztos...

Miért kell neked az ICS?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6174) Milestone2 válasza mabocockpit (#6172) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Anno én is ezzel csináltam, csak nem lefelé, hanem v20C-re felfelé.

Mivel előtte sokat olvastam, hogy az online sokszor behal, ezért eleve ezzel indítottam.

De szerintem ezt is belinkeltük már prannk-nak...(#6142)

Csak ne az a k.va 32bites Win legyen az oka...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6175) mabocockpit


mabocockpit
csendes tag

azt hiszem 32bit-en nem kell a windows enabler.

(#6176) prannk válasza mabocockpit (#6175) üzenetére


prannk
őstag

backupokat elküldhetnéd.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6177) mabocockpit válasza prannk (#6176) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

(#6178) Milestone2 válasza mabocockpit (#6177) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ugyanott tartunk.

Bubus már linkelte ezt az oldalt.

De root nélkül mire megy vele?

Root nélkül nincs CWM vagy oNandroid vagy bármi ilyesmi.

CWM nélkül mire megy a backuppal?

Hátha holnap sikerül a visszatérés v10A-ra....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6179) mabocockpit válasza Milestone2 (#6174) üzenetére


mabocockpit
csendes tag

Ez a leírás volt régen a kezdőoldalon én írtam bubus pedíg olyan formába öntötte, hogy más is értse.:)
Ez különbözik attól mint amit amiket linkeltél neki azt hiszem.
Ebben az 5-ös 6-os pont a lényeg.

[ Szerkesztve ]

(#6180) Milestone2 válasza mabocockpit (#6179) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudom, mondom hogy én eszerint csináltam.

1) Keresd meg a Notepad-ot (legegyszerűbb, hogy ha a start menübe beírod, hogy: Notepad), jobb klikk rá, futtatás rendszergazdaként. Figyelj rá, hogy rendszergazdaként futtasd!!

Most meg kell nyitnod a hosts fájlt. Ehhez kattints a Notepad-ban a Fájl->Megnyitás-ra. A hosts fájlt itt találod:

C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts

A hosts fájlnak nincsen kiterjesztése, szóval csak akkor látod, ha a fájltípust átállítod minden fájlra. Nyisd meg.

Görgess le a legaljára, és szúrd be ezt a két sort valahogy így:

127.0.0.1 csmg.lgmobile.com
127.0.0.1 csmgdl.lgmobile.com

Ezután Fájl->Mentés. Ezután bezárhatod. Fontos, hogy most indítsd újra a számítógépet!

2) A szerver telepítése:

Töltsd le az shttps.zip-et, és a benne lévő shttps mapát csomagold ki a C:/ meghajtóra.
Most nyisd meg a C:\shttps\http.exe-t rendszergazdaként(jobb klikk->futtatás rendszergazdaként), megnyílik egy szerver ablak, NE ZÁRD BE, tedd le kicsibe. Látni fogsz egy ilyen kis ikont a tálcán:

Jobb klikk az ikonon-> Settings majd kattints a HTTP fülre. A megjelent részen, megkeresed A TCP/IP port for HTTP Server-t, és megváltoztatod a Port-ot 9002-re (Nekem alapból ezen volt). Majd a jobb felső sarokban kattints az Ok-ra.

3) Töltsd le a KDZ_FW_UPD_EN.zip-et, és csomagold ki a benne lévő mappát az asztalra.

Telepítsd fel a benne lévő msxml.msi fájlt.

Futtasd a Windows Enabler.exe-t rendszergazdaként(jobb klikk, futtatás rendszergazdaként) A tálcán, ahol a webszerver ikonja is látható, megjelenik a WindowsEnabler ikonja is. Kattints rá bal klikkel egyszer. Ekkor megjelenik egy ON felirat rajta.

4) Kapcsold ki a telefont. Miközben ki van kapcsolva, nyomd le a hangerő fel gombot, és csatlakoztasd az USB kábelre (tapasztalatok szerint USB3.0-n nem működik, csak USB2.0-n! Emelett ne használj USB elosztót, hanem a gép hátuljába dugd!). Amikor megjelenik a kijelzőn a S/W Upgrade szöveg, akkor elengedheted a hangerő fel gombot. Addig ne engedd el. Várd meg, amíg a Windows telepíti a drivereket (nálam 3 drivert telepített).

5) Nyisd meg rendszergazdaként(jobb klikk, futtatás rendszergazdaként) a UpTestEX_mod2_marwin.exe-t. Bal felül 3GQCT, jobb felül EMERGENCY legyen beállítva. Válaszd ki, a már letöltött KDZ fájlt(Fontos, hogy ne nevezd át a KDZ fájlt, hanem az eredeti neve legyen!!). Ezután kattints a Start web upgrade test-re.

Ezután egy Read Phone Information nevű ablak ugrik fel. Válaszd azon belül a Start Upgrade-t.

Jobb alul a tálca felett felugrik egy kis ablak, hagyd figyelmen kívül, vagy nyomj rá, hogy cancel.

Ezután felugrik egy Select country and language nevű ablak. Válaszd ki a Different Country és állítsd Hungarian-ra a nyelvet. Kattints az OK gombra.

A frissítés ekkor elkezdődik, ne ijedj meg, a gyári frissítő fog elindulni, és kb. 10-15 perc alatt végez is.

Újraindítás után érdemes egy Factory resetet csinálni.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6181) bubus66 válasza mabocockpit (#6175) üzenetére


bubus66
nagyúr

Kell a windows endabler.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6182) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Úgy érzem ugyanarról beszélünk.

Csak kérdés, az első oldalon lévő (vagy onnan linkel elérhető) megoldások közül végül melyiket választotta.

Én eleve ezt az offline módot javallottam.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6183) prannk


prannk
őstag

Win 8 64 en se ment mert bubus próbálta felnyomni rá a JB-ét.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6184) Milestone2 válasza bubus66 (#6181) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bubus kérdeztem egy banális privátot, majd ha van kedved...köszi. :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6185) bubus66 válasza prannk (#6171) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék itt az omap4boot-for_optimus-v1.21.7z driver bent van a csomagban ki tömöríted valahova és a vezérlő pultból telepíted mikor a telefon keresni kezdi

usb_drv_windows Csak finoman mert téglázni lehet vele. Ebbe a mappába van bent Milestone2 ez nem kell neked ha működött a dolog.

Repülök megnézem!!!

Igen elveszik minden ( ja és nem midegyik custom ROM tudja azt a gomb variációra a HR-t) az a válaszom rá amit privát üzenetbe küldtél.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6186) Milestone2 válasza bubus66 (#6185) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Éngöm aztán nöm érdeköl ez a drivör :DDD

Nekem nem volt ilyenre szükségem, hacsak nem ez ami megkülönbözteti és a 32bites Win-hez kell...

Nem tudom...

Remélem az életbe nem lesz szükségem többé KDZ-khez...ha jól belegondolok az sem biztos, hogy lesz hivatalos v30-as sorozat az L9-hez, szerintem én már elcustomozgatok a következő telefonomig (amit majd 2 év múlva, ha lejár ennek a hűségnyilatkozata...bla-bla-bla...)...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6187) Milestone2 válasza bubus66 (#6185) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Köszönöm a repülést... :D

Akkor marad koszos a rendszer...CWM-ből nem lehet nagytakarítani? Majd backup vissza...???

Egyébként nem custom van fent. Csak módosított v20C.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6188) bubus66 válasza Milestone2 (#6186) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nincs kettő év mert le járat előtt 3 hónappal már cserélhetsz.

Vegyél ki abból az Ó betűből mert kicsit sok lesz..

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6189) Milestone2 válasza bubus66 (#6188) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mindenttudóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó! Igaz! :C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6190) prannk


prannk
őstag

Hát most meg az van hogy nem tud semmi illesztőrporamot feltenni.. Letöröltem minden driver gecit a gépről és felraktam újra most meg semmit nem tud telepíteni ez fos.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6191) bubus66 válasza prannk (#6190) üzenetére


bubus66
nagyúr

Vágd a falhoz akkor jó lesz meg látod az enyém is megjavult vagy marad a bootloader nyitás.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6192) Milestone2 válasza bubus66 (#6191) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De ha semmilyen drivert nem ismer épp a PC, akkor a bootloder nyitó ROM Toolkit sem fogja látni a telefont, nem? ott is kellenek a driverek, nem ?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6193) prannk


prannk
őstag

volt egy hard reset most telepítgeti a szarjait

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6194) kisocsi válasza prannk (#6190) üzenetére


kisocsi
tag

Próbáld meg XP-vel. Nekem eddig a KDZ frissítés csak XP sikerült. És oda vissza működöt a frissítés. Igaz,mióta kinyitottam,azóta nem próbáltam,de szerintem nem lehet probléma.

(#6195) prannk


prannk
őstag

Ez a gond 100%%%%%%%%%%%%%%%

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6196) Milestone2 válasza prannk (#6195) üzenetére


Milestone2
nagyúr

#6185-ben Bubus mellékelte a drivert.

Azzal sem megy? Ment? Vagy az már HR után érkezett?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6197) Milestone2 válasza bubus66 (#6191) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már megint zaklattalak... :DDD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6198) prannk válasza Milestone2 (#6196) üzenetére


prannk
őstag

azzal se jó.

19:22:21 : [C:\LGMobileUpgrade] Try to delete folder
19:22:21 : RemoveDirectory1 Error(2):C:\LGMobileUpgrade
19:22:21 : Start Date : 2013-05-18 19:22:21
19:22:21 : ---------- QM Testmode ---------
19:22:21 : ***** Check Tool Version *****
19:22:21 : Tool version : 1.5.4.8
19:22:21 : UpgradeDLL version : 1.2.6.7
19:22:21 : Current Dir : C:\ProgramData\LGMOBILEAX\B2C_Client
19:22:21 : LGE USB Driver Version : 4.9.8.1
19:22:21 : Android PDLV Version :
19:22:21 : Android NDLV Version : 3.8.0.0
19:22:21 : ******************************************
19:22:21 : [C:\ProgramData\LGMOBILEAX\Phone] Try to delete folder
19:22:21 : RemoveDirectory1 Error(2):C:\ProgramData\LGMOBILEAX\Phone
19:22:21 : SetEmerModeAT()
19:22:21 : _IsConnectedPhone Call
19:22:31 : _IsConnectedPhone(0)
19:22:31 : 0 - NotConnected.
19:22:31 : 1 - Normal connect success
19:22:31 : 2 - Emergency connect success
19:22:31 : *****CheckOS Start********
19:22:31 : Microsoft_Windows_XP_Professional_Service Pack 3
19:22:31 : *****CheckPCSyncPrograms Start*****
19:22:31 : PCSyncPrograms Not Found - OK and ready to upgrade
19:22:31 : Checking the connection with the cell phone...
19:22:31 : dwWaitResetTime(40000 ms)
19:22:32 : _IsConnectedPhone Call
19:22:40 : _IsConnectedPhone(0)
19:22:40 : 0 - NotConnected.
19:22:40 : 1 - Normal connect success
19:22:40 : 2 - Emergency connect success
19:22:41 : _IsConnectedPhone Call
19:22:48 : _IsConnectedPhone(0)
19:22:48 : 0 - NotConnected.
19:22:48 : 1 - Normal connect success
19:22:48 : 2 - Emergency connect success
19:22:49 : _IsConnectedPhone Call
19:22:56 : _IsConnectedPhone(0)
19:22:56 : 0 - NotConnected.
19:22:56 : 1 - Normal connect success
19:22:56 : 2 - Emergency connect success
19:22:56 : [009,400,102,102,102]The USB cable and your cellphone are not connected.\nPlease connect your phone and wait for connecting \nthe USB port for a while and press the [009,700,147,062,092]'Restart'[009,400,102,102,102] button.
19:23:07 : _IsConnectedPhone Call
19:23:14 : _IsConnectedPhone(0)
19:23:14 : 0 - NotConnected.
19:23:14 : 1 - Normal connect success
19:23:14 : 2 - Emergency connect success
19:23:14 : [009,400,102,102,102]The USB cable and your cellphone are not connected.\nPlease connect your phone and wait for connecting \nthe USB port for a while and press the [009,700,147,062,092]'Restart'[009,400,102,102,102] button.
19:23:15 : Check Cancel button active..
19:23:15 : Check Cancel button active..
19:23:15 : !pUpgrade->StartProcessing ... PostMsg STEP_TYPE_ENV_ERROR
19:23:15 : Page_Error şÎşĐŔÔ´Ď´Ů
19:23:15 : [011,700,147,062,092]LG Mobile Phone Software Update was canceled\n\n[009,400,102,102,102]To quit LG Mobile Phone Software Update, please press the [009,700,147,062,092]Exit[009,400,102,102,102] button below.
19:23:15 : OnStepMsg STEP_TYPE_ENV_ERROR delete m_pLGCyonUpdate

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6199) prannk


prannk
őstag

MA vagy 200 szor elkezdtem egy töltést...

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6200) Milestone2 válasza prannk (#6198) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hidegrázóan hosszú és velőtrázóan bántó feliratsor...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.