Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6720) Milestone2 válasza sleen (#6719) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy a lényeg.

Nehogy összevesszünk (összevesszetek)!

Több telefon után alakult ki a véleményem, bármennyire is csilli-villi egy készülék, vagy vonzó a hatalmas kijelző, lehet benne 16magos processzor: SEMMI MÁS NEM SZÁMÍT, CSAK HOGY A HASZNÁLÓJÁNAK MEGFELELJEN, épp ezért a felhasználó/vásárló felelőssége (ha nem akar magával kiszúrni) hogy kurvára utánanézzen egy készüléknek mielőtt megveszi, alkalmas lesz-e arra, amire ő szeretné...és valljuk be, ez néha lehetetlen vagy marha nehéz.

Ki a fene gondolta volna -mert azt sejtettem, hogy a 4.7"-es kijelző fogyasztani fog- hogy a 2150-es akksi kevés lesz...? Én nem... /-hát ahol csak lehet takarékoskodok az enegiával

Ki a fene tudta előre, hogy az LG ezzel a SD-re telepítés megakadályozásával jól kib...szik velünk...? Én nem... /-beletörődtem, bár én egyenlőre elférek a 2.3Gigán, meg a Link2SD átrakja amit csak tud

Ki a fene sejtette -nem tudok jól angolul- hogy a root sem olyan egyszerű mint más készülékeknél volt...? Én nem... /-kicsit be voltam szarva, de végül feltörtem a bootloadert és megrootoltam

Pedig utánaolvastam, mielőtt megvettem, aztán mégis így jártam (jártunk)...ez van.

Megszoksz vagy megszöksz... (Elfogadod és belakod, használod vagy eladod a fenébe)

Uff!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.