Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6851) bubus66 válasza Milestone2 (#6850) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem neked írtam, mert tegnap meg a recoverybe nem tudott belépni (azon nem csodolkozok) mikor nem is volt rajta. Viszont ha program számai alapján csinálná már rég készlenne

• Nyomd meg a 2-est "Unlock bootloader" a telefon újraindul egy speciális fastboot módban, ekkor nyomd meg a hangerő fel gombot, ezzel tulajdonképpen kinyitottad a bootloadert.

Ahogy elnézem a képet amit be tett ne történt meg még a bootloader nyitás sem, mert akkor mint ahogy írtad is normál módba el kellett volna a telefonnak indulni

Ez még írd oda neki mert nem tud majd a recoverybe belépni
A 6. pont meg belép a recoverybe.

Most csináltam az egyik ismerőmnek kb 3 perc volt az egész

(#6848) Blue Eagle

Honnan tetted fel az ADB drivert???

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6852) bubus66 válasza Blue Eagle (#6849) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék itt a Toolkit amit a Milestone2 kolléga ajánlott neked. Én 3 perc alatt megcsináltam vele.

Milestone2 gyere az aláírásodba szereplő oldalra

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6853) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6850) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A Jelly Bean 4.1.2 V20C van a telón. Tudtommal fenn van az XP-n az LG driver. LGUnitedMobileDriver_S4981MAN38AP22_ML_WHQL_Ver_3.8.1 van telepítve.

Nem tudom milyen a Fastboot speciális menű, mert nálam az a kép fogad az "Unlock the Bootloader" után, amit utoljára ide feltöltöttem. Ebben a világon semmit nem tudok csinálni, nemhogy garázdálkodni! Hiába nyomom estig a hangerő fel gombot, akkor sem történik semmi. Egyáltalán mikor kezdjem nyomni?

Amúgy meg nálam nem a 2. funkció amit mondasz, hanem a 3.

(#6854) Blue Eagle válasza bubus66 (#6851) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Sorrendben csináltam, nem 1szer futottam neki. A Bootloaderem nyitva van: "tárcsázódba: 3845 #*760# és megjelenő hidden menüben a legvégén (legalulról a 3. menüpont) BootLoader Unlock Check és ha ott belül már unlock-ot ír, akkor sikerült!"
Na. Nekem UNLOCK -ot ír.

Innét tettem fel az ADB drivert: http://adbdriver.com.

De nem tettem most fel, mert írta, hogy már already a dolog.

(#6855) Blue Eagle válasza bubus66 (#6852) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igen én is ezt telepítettem: Rom_toolkit_1.3.1-ENG.exe

(#6856) bubus66 válasza Blue Eagle (#6855) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor lehet telepíteni a recoveryt mi ebben olyan bonyolult 3 perc alatt kész volt. hangsúlyozom nem az enyém

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6857) Blue Eagle válasza bubus66 (#6856) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Mi ebben olyan bonyolult? Semmi. Nem írtam én olyat, hogy bonyolult.
Akkor még egyszer: Itt ez a Rom toolkit

Itt a 3-4-5-6 pontokon kell végigmenni. Mindegyik közt van egy teló újraindulás, de nálam a 3, 4, 5 után ez fogad:

Nekem kell ebből kilőnöm, akksi kivétellel, vagy 10 mp Power gomb nyomással. Ezután mindig én kkell bekapcsoljam a telót.

A 6. (Reboot to recovery) kiválasztása után a telefonom ilyennek indul újra:

Itt sem lehet semmit csinálni, csak a 10 mp nyomás a Power gombon segít, vagy akksi ki-be.
Szóval ezt szerettem volna kérdezni már a legelején Tőletek, hogy jártatok e így már?

(#6858) bubus66 válasza Blue Eagle (#6857) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a zöld az kell robottal csinál vesz factory resetet és után fog újra indulni, én a 3 percbe ezt nem számoltam bele, ez kicsit hosszabb időt vesz igénybe tied nem biztos már mert lehet, hogy ROM sincs már rajta Az elfelejtettek oda írni, hogy még dolgozik addig nem piszkálgatunk semmit főleg, nem az Akksit vesszük ki meg kirángatjuk az USB csatlakozóból.

Ahogy látom elég bonyolult, neked még.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6859) Blue Eagle válasza bubus66 (#6858) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Már honyne lenne rajta ROM! :) A telefon tökéletesen működik!
Most újra csináltam mindent.

Most éppen ez van:

A win telepített néhány drájvot, a végén írta, hogy használatra kész. Most ebben az állapotban meddig lesz a teló? Nálad meddig tartott? Mert már vagy 3 perce így van.

(#6860) Blue Eagle válasza Blue Eagle (#6859) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szerintem ez itt lehet ítélet napig! Semmi nem történik...

(#6861) kisocsi


kisocsi
tag

Sziasztok!

A V20E Lengyel vagy Spanyol romot próbálta már valaki? Én kipróbálnám,csak nem tudom letölteni. :W

(#6862) Blue Eagle válasza Blue Eagle (#6857) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Rájöttem arra, hogy ha ebben az állapotban van a telefon:

akkor a PC és a teló közt az USB kapcsolat megmekken, vagyis a Win nem ismeri fel az eszközt.

(#6863) bubus66 válasza kisocsi (#6861) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem csak te nem tudod letölteni, ha nem én sem talán frissítik a rendszert

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6864) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#6844) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

A stock tényleg szebb! :)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6865) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#6864) üzenetére


bubus66
nagyúr

ugye mint ha a színekét nem adná vissza rendesen

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6866) sleen


sleen
tag

Feltettem CM10.1-re (stable) az új galériát.

Ami feltűnt elsőre, hogy mikor elindul, kicsit szaggat a kamerakép. Fókusz és egyebek működnek, ellenben pocsék képet csinál. (Bár a korábbi sem volt túl jó)

Ami viszont tényleg nem működik, az a galériában a szerkesztés gombra (kis ceruza) FC. Sajnos a működése leállt.

Megy vissza a régi.

(#6867) Milestone2 válasza sleen (#6866) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Rootolt stockon megy a ceruza is.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6868) prannk


prannk
őstag

Én le tudtam tölteni a v20e-t :K

Feltöltöttem nektek.

V20E_00.kdz

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6869) bubus66 válasza prannk (#6868) üzenetére


bubus66
nagyúr

:R Melyik a spanyol vagy a lengyel?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6870) kovicska válasza prannk (#6868) üzenetére


kovicska
aktív tag

Hali !
Ez most miért jobb mint a Magyar ? Ez újabb JB ?
Üdv
:R

Mortui Vivos Docent

(#6871) bubus66 válasza kovicska (#6870) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6870) kovicska

Ki mondta. hogy jobb mint a magyar? (de lehet, hogy tévedek) itt kérte valaki, aki kiszerette volna próbálni. A prannk se állította egy szóval sem, hogy jobb mint a magyar. Ő csak feltöltötte, annak az usernak aki it a topickba kérte. Ő kérte
kisocsi ebben a hsz-ben, (#6861).

Igen újabb JB 4.1.2 V20E

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6872) kovicska válasza bubus66 (#6871) üzenetére


kovicska
aktív tag

:C :R

Mortui Vivos Docent

(#6873) sarkanyolo2 válasza prannk (#6868) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Majd írjátok le milyen.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6874) sleen válasza Milestone2 (#6867) üzenetére


sleen
tag

Most már jó nekem is.

Először töröltem az előző verziót a system/app könyvtárból, majd simán ugyanide bemásoltam az újat rw-r--r--.
Újraindítás után működött minden, csak a képszerkesztés nem.
Ismét töröltem és csak simán feltelepítettem újra. No így már működik.

Ami a kép minőséget illeti, nekem se nem jobb, se nem rosszabb.

(#6875) prannk válasza bubus66 (#6869) üzenetére


prannk
őstag

lengyel!

Majd írd meg kérlek,hogy mit változtattak :K

Ezzel a p760 dll. el is megakad 15% nál sajnos :(

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6876) bubus66 válasza prannk (#6875) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nekem nem akadtat meg nem az OFFLINE módszerrel csináld, hanem kdz-ként.

Ha meg az OFFLINE-BE el megy akkor csináld úgy

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6877) prannk


prannk
őstag

NA valaki tud már valamit erről a v20e ről? :))

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6878) akcsy válasza prannk (#6877) üzenetére


akcsy
tag

Nekem el sem akar indulni a letöltés :S

(#6879) prannk válasza akcsy (#6878) üzenetére


prannk
őstag

Bocsi! Nem ellenőriztem le feltöltés után! Nekem se indul :( 10 perc és jön az új link!

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6880) akcsy válasza prannk (#6879) üzenetére


akcsy
tag

Semmi gond! Köszi:)
Viszont visszatértem én is, most hogy vége a vizsgáknak :)
Gondolom még mindig nem lehet visszazárni a Bootloadert, így még kihagyom a mókolást a telóval, főleg, hogy utóbbi időben vagy 2x nyomtam FR-t... :S

(#6881) prannk válasza akcsy (#6880) üzenetére


prannk
őstag

V20E POLLAND

Ez már jön! :D :DD Várom a válaszokat mit alkottak ebbe :K

[ Szerkesztve ]

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6882) bubus66 válasza prannk (#6881) üzenetére


bubus66
nagyúr

Te miért cab fájl az?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6883) bubus66 válasza prannk (#6881) üzenetére


bubus66
nagyúr

Felteszem én a rendes KDZ-t mert amit te linkeltél az wdb van. Ezt nem tudjátok a KDZ updaterrel fel tenni ez a Flastoolhoz vagy a SmarflashToolshoz való.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6884) bubus66


bubus66
nagyúr

Itt a V20E-Lengyel kdz változat.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6885) Milestone2 válasza prannk (#6881) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most még a 06.28.-as AVATAR rendszerfrissítést tesztelem, hogy végre megoldották-e ezt a szarságot, mert a ROM maga tetszett.

Ha végeztem vele, akkor lehet feltolom ezt a v20E-t, bár a mérete közel azonos az előző KDZ-vel, nem tudom mit módosíthattak benne. Ha nem előz meg más ;] , akkor majd tájékoztatom a "nagyérdemű közönséget" mit tapasztaltam a KDZ felrakása után.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6886) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6885) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A V20B az 574,5 MB, a V20C az 574,8 MB, ez a V20E meg 571,4 MB. :F Sejtet ez nagy, főleg előrelépési változást? Nem rudom.

Tényleg: A B és a C között mi a változtatás, a különbség?

[ Szerkesztve ]

(#6887) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6886) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megoldódtak a problémáid? #6860 környékéről

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6888) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6887) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Köszönöm érdeklődésedet, de sajnos fel kellett adjam. A 6862. hozzászólásomban részleteztem az okát, és ezen a helyzeten nem tudok felülkerekedni. Sajnos. Ötlet esetleg?

(#6889) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6888) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Más már nincs.
Csak nem tudom felfogni, hogy van az, hogy két ember, két ugyanolyan telefonnal, ugyanazt csinálja és más lesz az eredmény... :F

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6890) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6889) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Fogalmam sincs. Mindez ott kezdődött, hogy egy olyan V20B romot raktam fel a XDA-ról ami kinyitotta a bootladert, ill. nyitva volt benne.

Épp ebben a pillanatban rakom fel a V20E romot. 40%-nál tart.

Igazából akkor világosodott meg a hiba pontja, amikor CMD-ből parancssorral csináltam ezt az egészet. Mert ha abban az ominózus pillanatban elkefélődik az USB kapcsolat, és utánna meg fel kéne flashelni a *.img fájlt, és ugye nem lehet, akkor persze, hogy nem lesz jó.

[ Szerkesztve ]

(#6891) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6890) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"...Épp ebben a pillanatban rakom fel a V20E romot. 40%-nál tart..."

Hajrá!

"...Fogalmam sincs. Mindez ott kezdődött, hogy egy olyan V20B romot raktam fel a XDA-ról ami kinyitotta a bootladert, ill. nyitva volt benne..."

Nem én vagyok a legnagyobb mágus, de erről még nem hallottam, hogy egy ROM nyissa a BL-t...linkeld már be azt az XDA oldalt, hagy olvassam már el...egy ROM-ban nem hiszem hogy nyitva lehet a BL, mert az egy másik különálló egység. Ez szerintem olyan mintha azt mondanád, kinyitottam a konyhában az ablakot és ettől a nappaliban is kinyílt...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6892) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6891) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Már kész is van! Teljesen korrekt!

"Szoftver verzió
P76020e-EUR-XX"

Ne kérdezzétek mi a különbség. Látszólag semmi. Vagy mondjátok meg mit kell nézni, keresni különbségként.

[ Szerkesztve ]

(#6893) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6890) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hát akkor mégsem igaz, amit írtam:

Csak nem tudom felfogni, hogy van az, hogy két ember, két ugyanolyan telefonnal, ugyanazt csinálja és más lesz az eredmény... :F

mert én a gyári v10A-ra nyomtam BL nyitást és ment simán (igaz előtte sokat picsogtam, hogy meg merjem-e csinálni, de mikor elhatároztam, utána már ment...) Te meg ezek szerint valami hackelt szarra...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6894) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6892) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gratula!, jöhet a beszámoló - mondjuk sok újdonságot nem várok...

A fő változás ez lesz:

"Szoftver verzió
P76020E-EUR-XX"

a méretből ítélve apró dolgokat finomítottak...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6895) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6893) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Én a V10A már rég frissítettem Jelly Beanre. Remegő dérdel vártam a márciust, hogy megjelenjen.
Ugye a V10A-t ki is tudtam rootolni, de utánna már nem. Ez piszkált engem, és a múlt héten feltettem ezt a XDA-ról a V20B nyitottat.

(#6896) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6895) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem más "nyitottját" kellett volna feltenni, hanem a leírás alapján sajátodat nyiltni... ;)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6897) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6894) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Mondom, megákkal kisebb a KDZ mérete mint az előző! Nem látni változást, nincs plusz ikon, talán háttérkép sem (igaz nem tartom számon milyen háttérképek voltak, vannak). Látványi elem nem változott. Lehet, hogy gyorsabb lett bizonyos tekintetben.

(#6898) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6896) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ja! Már rájöttem! Ha lesz megoldás arra, hogy visszaállítani eredetibe, zártra, akkor majd utána. Talán...

(#6899) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

A Windows Enablernek mi a pontos szerepe?

(#6900) bubus66 válasza Milestone2 (#6893) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6893) Milestone2

A V10A-ra minek nyomtál nyitás arra nem kellet volna?

(#6890) Blue Eagle

A Másik a olyan ROM nincs amiben nyitva van a bootloader max olyan készülékre lehet fel tenni.

A Nyitott booloderes telefonnál ha custom ROM-ot raksz fel abba kell lenni boot.img fájlnak, ha meg felerőlteted a zárt bootloadresre attól az még nem lesz nyitva. Ez úgyan olyan mint ha fel teszel egy független ROM-ot attól még a telefonod nem lesz független (bár így lenne).

a zárt bootloadernél nincsen boot.img fájl mivel ott nem írod felül a kernelt.

Azt hogy kisebb egy kDZ fájl annak semmi szerepe nincs az felől lehet, hogy még hajtottak bent olyan frissítést amit csak használat közben lehet észre venni vagy akár a frameworkba vagy a kernelbe, vagy a frimwarebe.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.