Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6301) Lenry válasza amisis (#6300) üzenetére


Lenry
félisten

mit lehet menteni? fényképet, videót igen.
ha a programok telepítésére gondolsz, akkor azt nem

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6302) amisis válasza Lenry (#6301) üzenetére


amisis
aktív tag

Csak mert ebben mintha azt mutatná de ha nem akkor bocsi....
[link]

Apple iPhone 8 Plus

(#6303) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

Jelly Bean-t használok és most vettem észre, hogy a QSlide alkalmazás nem működik megfelelően.
A böngésző hibával leáll a jegyzettömb ahogy lenyílik egyből vissza is záródik.
Tapasztalt valaki ilyet?

(#6304) prannk válasza zAPAtyin (#6303) üzenetére


prannk
őstag

ez milyne böngésző?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6305) zAPAtyin válasza prannk (#6304) üzenetére


zAPAtyin
tag

a QSlide ezt nyitja meg, illetve csak nyitná :(

[ Szerkesztve ]

(#6306) zAPAtyin


zAPAtyin
tag

A QSlide-ról indítható programok.
Ezek közül a böngésző kifagy, a jegyzet pedig ahogy megnyílik egyből be is záródik. :(
A számológép, a naptár és a videó rendesen működik.

(#6307) bubus66 válasza amisis (#6300) üzenetére


bubus66
nagyúr

Alapból a mentést az SD kártyára az ICS is tudta csak használni nem tudja ugyan úgy ahogy a JB sem.

Ha vissza olvasol egy kicsit akkor ki fejtettem, hogy miért nem lehet.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6308) Milestone2 válasza amisis (#6300) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Idézet Bubus Mestertől:

"...Na szóval egyenlőre ezért nem lehet meg oldani.

Ezért nem lehet mert a kernelbe kellene nyúlkáni, a szkripteket, semmit nem oldanak meg a "zárt BL-nél".

Nem tudod megfordítani, mert a belső SD-t az initramfs mountolja külön, amihez a kernelt kéne piszkálni, ami zárt BL mellett lehetetlen....

A kernelben. Szét kell hozzá bontani a boot.img fájlt... Inkább ne bántsátok, mert nem lesz jó vége, ha valaki elkezd vele játszani....

Nem fog külső SD-re írni egyik rom sem alapban!

A vold.ftab azt mondja meg, melyik kártya az első. Ha a külsőt felcseréled a belsővel, akkor az lesz az elsődleges kártya és arra kerül alapban a cucc---"

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6309) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Pixelhiba beleszamit gariba?Van egy vilagito pixelem, ami sotetben fekete hazternel latszik.

Live-Die-Respawn

(#6310) sarkanyolo2 válasza oriic (#6309) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Általában megvan szabva egy bizonyos mennyiség ami még elfogadható, de lehet, hogy már 1 pixeltől is. Meg attól is függ, hogy hogyan halt be talán, tehát hogy milyen színűen világít... (de ez nem biztos)

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#6311) Lenry válasza oriic (#6309) üzenetére


Lenry
félisten

nekünk cserélték, igaz netes rendelés 8 napján belül

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6312) sarkanyolo2 válasza oriic (#6309) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Na, ennél aktuálisabbat már nem is találhattam volna. Olvasd el, elvileg javítják... :)

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#6313) oriic válasza Lenry (#6311) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez már egy hónapos. Köszi infókat.

Live-Die-Respawn

(#6314) #94793472


#94793472
törölt tag

Üdv mindenkinek!
Kérdésem, hogy használja-e valaki ilyen készüléken a T-Mobil , mobiltévé szolgáltatását?

Sajnos már két ilyen készüléken is próbáltuk és egyiken sem működik. Az előfizetésnél aktiválva van a szolgáltatás, másik telefonban működik, ebben nem. Mi lehet a probléma? A szervízesek elég tanácstalanok....
Segítséget előre is köszi.

(#6315) bubus66 válasza #94793472 (#6314) üzenetére


bubus66
nagyúr

Van a system\vendor\carrier\system\tvlive.apk ezt próbáld meg telepíteni, vagy kérjél ügyfél szolgálati beállítást.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6316) Lavar


Lavar
aktív tag

Ma ért egy kis sokk mikor kicsúszott a kezemből a telefon ~ 40 centis magasságból a csempére, hátlap lejött, akksi ki, de szerencsémre egy karcolás sem került rá, pedig kicsit csúszott is rajta.

(#6317) #97543424


#97543424
törölt tag

Sziasztok! Érdeklődnék az l9 felől hogy mennyire megbízható,fagyások,melyik szoftver a legjobb,kamera minőség,és a legfontosabb az aksi készenléti ideje.

(#6318) Gzolo válasza #97543424 (#6317) üzenetére


Gzolo
senior tag

Szia!

Eléggé megbízható, egyszersem fagyott még le, a gyári szoftver hibátlan és rengeteg apró kényelmi funkciója van gyárilag, amivel egy Stock droid nem bír.(QSlide, Csendes idő, Puzzle ébresztés, témák, animációk, testreszabható feloldóképernyő, Lg alkalmazások).

Legdurvább szoftverhibám, hogy valamiért 1-2x a rezgés megszűnt létezni, leginkább a Cut the Rope:TT játszása után. Újraindítás után minden normális.

Kamera számomra kielégítő, teljesen átlagos, semmi kiemelkedőt nem nyújt, a felülete kényelmes, sok beállítás van, hang-ra fényképezés, geotagging, panoráma, ilyesmik.

Aksi sarkalatos, hiába van benne nagy, mobilnetezés nagyon gyorsan meríti, de ha nincs agyonhasználva, akkor simán elmegy 2 napot is. 1 óra netezés 10-20% merülést jelent, bár ez sajnos manapság normális.

(#6319) #97543424 válasza Gzolo (#6318) üzenetére


#97543424
törölt tag

Köszönöm! :R

(#6320) Milestone2 válasza bubus66 (#6315) üzenetére


Milestone2
nagyúr

...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6321) Milestone2 válasza bubus66 (#6315) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Factory Reset előtt:

Factory Reset után:

Ez most mi????

Mert van sok különbség a két kép között!

A Windows így látja: de ez képtelenség:

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6322) Milestone2


Milestone2
nagyúr

:Y Tényleg kétszer 10GB-om van??? + 4GB ext4? (azt a Winfos nem látja) :Y

:F Honnan? :F

:F Mi történt?? :F

:F Valakinek ötlet? :F

Most kiróbáltam, hogy nem ugyanazt mutatja-e a Windows kétszer valami miatt.....

Az egyik oldara felmásoltam egy 870MB-os backupot.

Tényleg annyit változott...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6323) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Annyit nem írtam még, hogy 3845#*760# hidden menüből indított Factory Reset volt...

Nem tudom lehet-e máshonnan is indítani, én innen indítottam...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6324) bubus66 válasza Milestone2 (#6323) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az Ext nem is fogja látni a windows csak a TC-vel tudod meg nézni és használja a telefon az EXT-t?
Így tudod meg nézni. Amit bejelöltem úgy tudod megnézni.

Te nem a belső tárhelyet formáztad le??? Szerintem ne kísérletez mert még less egy 4,7" könyvnehezéked.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6325) bubus66 válasza Milestone2 (#6321) üzenetére


bubus66
nagyúr

Egybe veszi a két memóriát ezért mutatja mind kettőt 10 GB-nak tehát nem választotta külön az EXT ez is kilőve

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6326) Adonimus


Adonimus
aktív tag

Üdv Mindenkinek. Másfél hónapja vettem egy L9-es telefont. Eddig elvoltam az akksijával de tegnap feltöltöttem 80%-ig, nyomkodás nélkül lemerült 12%-ra pár óra alatt. Ez volt tegnap este, ma reggel 1% de hozzá sem nyúltam. Mi lehet a gond? Töltsem fel egy egész napon keresztül vagy ez az akksi már kuka?

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#6327) Lenry válasza Adonimus (#6326) üzenetére


Lenry
félisten

én pont a héten jártam ugyanígy.
a megoldás nálam a Google Maps alapverzióra történő visszaállítása és újra frissítése volt, mert valami elromlott és folyamatosan "A Térkép alkalmazás leállt" üzeneteket kaptam, függetlenül attól, hogy egyáltalán nem használtam a Térképet. gondolom valami háttérfolyamata adta meg magát, a rendszer pedig mindig újraindítgatta, és ez folyamatosan pörgette a procit.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6328) Milestone2 válasza bubus66 (#6324) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Már megint másról írsz, mint amit kérdeztem.

Ahogy írtam Factory Resetet csináltam a hidden menüből.

A telefon látja az ext4 particiót. A Win nek nem is kell.

A winfos 2 db 10GB-s részt lát.

A telefon működik, ennyi a lényeg.

A többit majd kikisérletezem.

Nekem is hasonló volt a tippem, hogy a régebben 2.33GB belső SD-vel lett valami.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6329) Adonimus válasza Lenry (#6327) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Köszönöm válaszod. Már gondolkodtam, most feltöltöm 100%-ra az akksit és hard resetelem a telefont, mert mióta megvettem csak telepítek és törlök folyamatosan. Lehet, hogy valami program eszi a procit. Délután kiderül ennyi-e a gond ha nem akkor garancia. :DDD

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#6330) bubus66 válasza Milestone2 (#6328) üzenetére


bubus66
nagyúr

Oké rendben akkor nem írok csak kísérletezgess. A Factory reset biztos, hogy nem csinál 10Gb helyet.

Az hogy látja egy dolog oda is telepíti és használja is és SWAP-is csináltál az SD kártyára? Mert a link2sd össze vissza írogat, igaz neked ez így jó.

Te egy mágus vagy 4 GB-ból csináltál 10 GB ez nem semmi, azért.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6331) Milestone2 válasza bubus66 (#6330) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Látod megint csak kötözködsz.

Azt írtam és harmadszor is leírom:

Az ext4 4GB-ot jól látja a telefon. Nem csinált a 4-ből 10-et. Sose írtam ilyet. Nem kell Mágusozni...felesleges...

Factory reset előtt látott:

2.33GB belső memoria
2.33GB sdcard0
10GB externalSD
4GB ext4

factory után

2.33GB belső
10GB sdcard0
10GB externalSD
4GB ext4

és a Windows is mást lát mint régen...

Egyszerűen, csendesen megkérdeztem, szerintetek miért van? Nem kell habzó szájjal válaszolni...

Azt írtad nekem, a HARD RESET lepucol mindent.
A FACTORY RESET az SD kártyát nem bántja.

Hát most már azt is tudom ez sem igaz.

A Factory Reset úgy leformázta a benne hagyott SD-t mint a pinty.

És lehet valahol itt van a válasz a kérdésemre.

Lehet, ha kiszedtem volna az SD-t Factory előtt, akkor minden maradv a régiben...

Nem tudom.

Mindenesetre Bubus, miért van az, hogy néha ha kérdezek válaszolsz tök rendesen, néha meg elkezdesz másról beszélni és lehülyézel...???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6332) bubus66 válasza Milestone2 (#6331) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem kötözködök veled csináld nyugodtam igaz felet nem értem hogy mi van de nem is érdekel.

Ja a Windows az a Ext soha nem fogja látni csak a TC ahogy a képen mutattam az EXT csak a Linux látja, ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6333) Milestone2 válasza bubus66 (#6332) üzenetére


Milestone2
nagyúr

de látod ez az amit írok.

Én leírtam , hogy a Win nem látja az ext4-et, de nem is kell neki.

Erre letámadsz, miatta.

Majd megmagyarázod, azt amit magam is tudok.

Nehéz lenne csak akkor hozzászólni, mikor jobbító gondolatod van???

Áhhh...nehéz a hülyeséget elviselni...

Ha meg nem érted, meg nem érdekel, akkor ne szólj hozzá(m)!!!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6334) bubus66 válasza Milestone2 (#6333) üzenetére


bubus66
nagyúr

:C :K

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6335) Milestone2 válasza bubus66 (#6334) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:DD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6336) TomBoy1986 válasza sarkanyolo2 (#6213) üzenetére


TomBoy1986
veterán

bubus66 prannk sarkanyolo2

Köszönöm szépen a válaszokat. Egyelőre a frissítést nem léptem meg, inkább előbb utánaolvasok, hogy mik a tapasztalatok - bár azt intő jelnek veszem, hogy van aki vissza akar térni a 4.0.4-re.

Viszont újabb problémám merült fel és kíváncsi lennék a tapasztalatokra...
Eddig autóban használtam a ZTE skate-et GPS-ként. Gondoltam nem is változik más, csak a telefon, amikor lecserélem az L9-re. Feltettem az autós tartóra, elindultam a Hungárián és örültem, hogy tudtam a célt, meg a pontos útvonalat fejből, mert a telefon (L9) többször kereste a GPS jelet, mint ahányszor megtalálta (plusz utána is egyből elvesztette).

Megnéztem álló helyzetben is a GPS teszterrel a Skate-et és az LG-t összehasonlítva egyazon helyen:
Skate = 7 műhold, 30-40-es értékekkel, míg az L9 4 műholdat látott 10-20-as értékekkel.

Ez általános? Tényleg ennyire használhatatlan a GPS-e a telefonnak a Google Maps-szel?

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6337) bucsupeti válasza TomBoy1986 (#6336) üzenetére


bucsupeti
senior tag

nekem semmi bajom nincs a gps-el. aktivan használom a gmapsot, pontos és megbizható.

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#6338) sarkanyolo2 válasza TomBoy1986 (#6336) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Másnak is volt már GPS-el gondja, ha jól emlékszek szervizeltette is emiatt.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#6339) TomBoy1986 válasza bucsupeti (#6337) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Szia,

És neked milyen verziós szoftver van rajta?

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6340) Gzolo válasza TomBoy1986 (#6336) üzenetére


Gzolo
senior tag

Nekem is mindig pontosan talál holdat bárhol vagyok, gyári JB van rajta.

(#6341) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Csináltam összehasonlításként képernyőmentést a telefonokról:

ZTE:

LG:

Ezek a mérések azonos, nyílt helyen készültek (az LG képein látható, hogy az SNR elég alacsony - 20dB alatt használhatatlan, ezért veszti el a jelet állandóan). Még annyi reményem van, hátha esetleg az ICS az oka ennek. Bár ez nagyon halvány remény... :(

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6342) stuti válasza TomBoy1986 (#6336) üzenetére


stuti
csendes tag

TomBoy1986
Úgy tűnik az L9 tulajok tábora 2 részre osztható. Az egyik tábor GPS-e kiváló, a másiké használhatatlan. Jó néhányan az utóbbiak közé tartozunk. Én egyszer már javíttattam GPS miatt. Alaplapot cseréltek benne. A GPS csak 1 hajszálnyival lett jobb, de még mindig használhatatlan! Talán bele kéne piszkálni a szoftverbe, fórumokban lehet erről olvasni, de ahhoz rootolni kellene a telót. Az meg rendkívül macerás, nem merek neki kezdeni. Majd ha lesz pénzem veszek 1 rendes telefont, de az nem LG lesz!

(#6343) mnó77


mnó77
tag

Úgy látom ha nem Milestone 2 és bubus66 vitatkozik akkor a második vezető téma a GPS. :) Én rengeteget szívtam vele szervizeltettem többször is,több naviszoftverrel próbáltam és a JB sem javított rajta semmit!Beleuntam eladtam!Most Xperia S-m van.Nem lehet egy lapon említeni a két készüléket sem GPS sem kamera sem frissítés és egyéb más szempontból sem!Pedig nem sokkal drágább.

(#6344) Milestone2 válasza mnó77 (#6343) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:C

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6345) karoly70


karoly70
csendes tag

Most néztem meg a gps-t hát lehangolo,alig tanál jelet és akkor is gyenge(10és20-as értéket mutat)kár érte.Mivel nemhasználom nem szervizelem,megvagyok nélküle de azért lehet hogy jolenne néha.Emigy jo telo egészen kezdem
megszokni,különben aszitem hogy tökéletes lesz de ijet nem tanáltak fel.
Volt egy nokia c-5 öm az még a szobában is tanált gps jelet,utána alkatel 990- esem az már beltérben gyengéb volt,de kint tökéletes,ez meg tropa és nemegy árkategoria.

(#6346) Gzolo válasza TomBoy1986 (#6341) üzenetére


Gzolo
senior tag

Kecskemét belvárosa, kertes ház, közelben emeletesek nincsenek, 2 percet voltam kinn, jel nagyon gyorsan lett, ezek az eredmények, JB v20c.

[ Szerkesztve ]

(#6347) Milestone2


Milestone2
nagyúr

13:59-14:00-14:01 talán volt két perc...

3 emeletes házak között...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6348) stuti válasza Milestone2 (#6347) üzenetére


stuti
csendes tag

Milestone2
Ez az egyik probléma: azon a képen 12 műholdat lát a kütyüd, de csak 4-et használ, pedig a másik 8 is bivalyerős. Azokat mért nem használja?

(#6349) sarkanyolo2 válasza mnó77 (#6343) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

"Úgy látom ha nem Milestone 2 és bubus66 vitatkozik akkor a második vezető téma a GPS." :D

[ Szerkesztve ]

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#6350) Milestone2 válasza stuti (#6348) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudom, és ennek ellenére, eddig mindig odavezetett ahová kértem...

................................................................................

...és köszönöm a "Speciális Effektet" !!! - sarkanyolo-nek

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.