Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6651) eddie17 válasza jooker82 (#6650) üzenetére


eddie17
addikt

Benne van igen.

(#6652) jooker82 válasza eddie17 (#6651) üzenetére


jooker82
nagyúr

Ja jó,csak a 4x-esek eddig nem tudtak róla.. :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6653) batai15


batai15
félisten

melyik verzió óta van benne?
hogy hogy ti már v20cnél jártok? mi meg v20a még mindíg..

(#6654) jooker82 válasza batai15 (#6653) üzenetére


jooker82
nagyúr

az l9,kb 1 hónappal hamarabb is kapta a jb-t....

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6655) karoly70 válasza batai15 (#6653) üzenetére


karoly70
csendes tag

Hát akinek jo megy.

(#6656) Milestone2 válasza jooker82 (#6647) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Benne.

v20D-ben.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6657) Milestone2 válasza bubus66 (#6639) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Bevállaltam a lányomnak egy LG-E460 L5 II-t jó két éves részletre... :((

Annak teljesen más a rootolása, vagy ott is kell BL-t nyitni???

Tudom, menjek abba a topikba, de hátha tudod (vagy bárki más)...???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6658) jooker82 válasza Milestone2 (#6657) üzenetére


jooker82
nagyúr

az szép telefon nem?? meg elvileg fürge,,

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6659) karoly70


karoly70
csendes tag

Mielöt frisitetem a telot csináltam backup-ot azal viszalehetne tenni az ICS-ét,bocs ha hüjeséget kérdezek de nemigen értek hozá.

(#6660) Milestone2 válasza jooker82 (#6658) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mihez képest?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6661) jooker82 válasza Milestone2 (#6660) üzenetére


jooker82
nagyúr

kategóriájában... :)

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6662) Milestone2 válasza jooker82 (#6661) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Lányomnak jó lesz...

...választhatott a "két 4"-es olcsóság közül"

Huawei Y300 és Optimus L5 II között, ezt választotta, "mert ez szép fehér és nem ronda fekete"... :DDD hiába próbáltam rávezetni, hogy a randa fekete "értékesebb" a női logika már működik 12 éves korban is... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6663) bubus66 válasza karoly70 (#6659) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6659) karoly70

Nem lehet vissza tenni az ICS mert az csak az alkalmazásokat, és a beállításokat menti le nem az egész ROM-ot. kivéve, akkor, ha CWM-ből csináltál backupot.

(#6662) Milestone2

A lányodnak amire kell arra szerintem tökéletesen megfelel neki.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6664) Milestone2 válasza bubus66 (#6663) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szervusz mesterem!

Hát azért egy nap alatt elhasznált a 2.1GB tárhelyből közel 900MB-ot, nem csodálkozom, hogy a Gio "szűk" volt neki... ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6665) bubus66 válasza Milestone2 (#6664) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát jól van na ha ezeknek 500 TB lenne az sem lenne elég. Persze tanulgatta meg telepigetett, van fent az oldalon, egy 1Tapcleaner azt tedd fel neki.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6666) optimuslg


optimuslg
tag

Felraktam ezt a power toggles progit, tök jó csak aza baj hogy középen jelenik meg hogy tudom felülre helyezni vagy letiltani a gyárit?

https://www.tiktok.com/@szupicuccok.hu?_t=8ghoMDyulxw&_r=1

(#6667) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na ennyi volt, megvalok keszulektol. Kulonosebb oka nincs, jon majd masik helyette kicsit kesobb. Akit erdekel hardverapron megtalalja.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6668) bucsupeti


bucsupeti
senior tag

Katasztrófa a telefon... Mint írtam korábban többször nekem az a legnagyobb bajom hogy mivel aktívan használom minden funkcióját délutánra teljesen lemerül. Hazafelé szoktam az autós töltőmet használni. Ma is kellett volna töltenem szokás szerint, csakhogy nem volt hajlandó a drága, mert kiírta hogy túlságosan meleg van (igaza volt 36 fok volt) és kikapcsolja a töltést.
Kapja be....
Szóval ha kánikulába akarod tölteni akkor azt nem fogja engedni, úgyhogy elteheted valahová a légkondi környékére, ahol meg nem látni hogy mit ír (pl gps használata közben).

Egyre több kompromisszumot kell kötni... Nem nekem való ez a telefon.

(máskor is volt kánikula, más okostelefonokat használtam, azoknál nem volt ilyen gond)

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#6669) jooker82 válasza Milestone2 (#6662) üzenetére


jooker82
nagyúr

de amúgy feketében is jobban néz ki szerintem az l5.
a női makacsság,meg akaratosság már igen korán bekapcsol... :D

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#6670) Lavar válasza oriic (#6667) üzenetére


Lavar
aktív tag

Hát nem volt meg sokáig. Szabad tudni mi lesz helyette? :)

[ Szerkesztve ]

(#6671) oriic válasza Lavar (#6670) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg majd egy Note 2, de nem most egyelőre. :)

Live-Die-Respawn

(#6672) 5-htp


5-htp
tag

Nekem szervizben volt a telefon és előtte csináltam egy mentést. ICS volt rajta előtte.Most a szervizben frissítették 4.1.....mittudomén mire. Én nem kértem,hogy frissítsék .Most úgy merül mint állat....Szerintetek az ICS mentést érdemes visszarakni erre az új JB rendszerre? Egyáltalán lehet e? Most az akku használatnál a készenléti állapot 40-50% körül van a kijelző csak 10-12.... Furcsa ez az egész nekem. Olyan mintha egy teljesen más telefont kaptam volna vissza. Szerintem megy vissza a szervizbe

(#6673) Milestone2 válasza 5-htp (#6672) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha szervízben volt, akkor az nem nyitott BL és nincs root.

A mentésed mivel készítetted?

Eddog igazán biztos JB-ről ICS vissza, csakis CWM backuppal hallottam....

Jobban jársz (?) ha visszaviszed a szervízbe, Te "ájszkrímmel" adtad be nekik, nem kéred "jébével", mert az neked nem tetszik és nem kérdezték meg tőled frissíthetik-e, emlegesd egy kicsit a fogyasztóvédelmet -kivéve ha beadásnál aláírattak veled egy apróbetűst, hogy frissíthetik...

Nem könnyű eset jogtisztán vissza(down)gradelni...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6674) sarkanyolo2 válasza 5-htp (#6672) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

JB-ben az akkuhasználati statisztika nem működik rendesen.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6675) Adonimus válasza bucsupeti (#6668) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Az akksijával nincs gond szerintem. Nekem volt már Sony Xperia X10 mini pro-m, napi 3 töltés...borzalmasan sz*r volt. HTC Hero 1nap, LG Optimus (legelső kiadás) 1 nap, ZTE Kis Plus 1 nap. (Természetesen rendszeres, akár folyamatos nyomkodással, nem készenlétben) Az L9-em is kb 1 napot bír. Ráadásul jóval nagyobb tudással rendelkezik, mint az előző telefonok. Elviselhető. Ha tudom, hogy délután vagy este kell a telefon, akkor nem játszom a legjobb játékokkal, nem GPS-ezek akksiról és akkor délutánra és marad 40-50-60% ami elég akár egy hosszas vizsgapuskázáshoz. :)

A töltés kikapcsolást még nem tapasztaltam, remélem nem is fogom. Az biztos, hogy eléggé "melegedős" telefon.

Szerintem ha fontos az akksi üzemidő ne 2 magost vegyél hanem valami egyszerű Androidost.

[ Szerkesztve ]

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#6676) TomBoy1986 válasza Adonimus (#6675) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Én ma tapasztaltam meg a töltés kikapcsolást. Rendkívül egyszerű reprodukálni ebben az időben:
Ülj be egy klíma nélküli kocsiba, kapcsold be a GPS-t, indítsd el a töltést és tedd a GPS tartóba a telefont, ahol jól süti a nap. Így kb. 1 óra alatt sikerül majd elérni simán a dolgot, de lehet annyi sem kell.

5-htp:
Tegnap írtam az LG Supportnak a következőt:

Tisztelt LG Support!

Azzal a problémával fordulok Önökhöz, hogy amióta pár nappal ezelőtt elfogadtam a telefon ajánlatát és frissítettem a szoftverét ICS-ről Jelly Bean-re (konkrétan V10H firmware-ről V20C-re) jelentősen megnövekedett a telefon fogyasztása. Ez a jelentős azt jelenti, hogy 3-3.5 napról lecsökkent 1.5-2-re az elérhető maximális üzemidő.

A felhasználói szokásaim nem változtak, azaz éjszakára repülőgép módba helyezem a telefont, nappal pedig 2G hálózat és közel állandó WiFi kapcsolat a jellemző, 30%-os kijelző fényerővel. GPS-t általában nem használok. Az akkumulátor statisztika azt mutatja, hogy a Wifi használat az egyik legjelentősebb fogyasztó, míg az ICS esetében 2-5%-ot mutatott, addig JB esetén több mint 25%-ot. Ha kikapcsolom a Wifit, akkor meg is áll a meredek esése a töltöttségnek.

Google Now-t nem használok, ezt szokták még említeni, ami fogysztásnövelő.

Kérdésem, hogy a megnövekedett fogyasztás problémára tudnak-e megoldást?

Ma ezt a választ kaptam:

Tisztelt Ügyfelünk!

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste!

Márkaszervizünk újra tudja telepíteni a készülékére az operációs rendszert, mert eddig ilyen visszajelzéssel nem találkoztunk.

Orion Oktogon 1066 Budapest Teréz Krt 24 Tel.: 061/ 311-7660

Reméljük tudtunk segíteni önnek.

A Te esetedre tökéletesen alkalmazható a dolog.

Az viszont nonszensz, hogy nem hallottak róla, pl. ezért: [link]
Azért egy gyártó arra csak odafigyel, hogy egy ekkora szolgáltató leállítja a frissítést pár nap után... :(

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6677) sarkanyolo2 válasza TomBoy1986 (#6676) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

"Az viszont nonszensz, hogy nem hallottak róla, pl. ezért: [link]
Azért egy gyártó arra csak odafigyel, hogy egy ekkora szolgáltató leállítja a frissítést pár nap után... "

Az amerikai eltér a miénktől, például kijelzőméretben is. Az amerika P769, a miénk P760.

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6678) TomBoy1986 válasza sarkanyolo2 (#6677) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Lehet, de az itteni T-Mobil se engedélyezte a frissítést - csak független telefonok találják meg OTA-n keresztül.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6679) Adonimus válasza TomBoy1986 (#6676) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Soha nem teszem a napra a telefont, a kocsiba a műszarfalban lévő kis mélyedésbe szoktam tenni de ha meleg a műszerfal még oda sem hanem az ülésre vagy táskába és letakarom valamivel. Sokszor jártam meg régebben érintő képernyős dolgokkal, hogy bevizesedett a kijelző alatt például. Műszaki cikket meg akksit nem is lehet napra tenni. Ha ezt a szabályt betartom soha nincs semmi baja. :)

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#6680) Long Man válasza TomBoy1986 (#6678) üzenetére


Long Man
tag

"Lehet, de az itteni T-Mobil se engedélyezte a frissítést - csak független telefonok találják meg OTA-n keresztül."

Arról lehet tudni valamit, hogy ICS-nél (L9 P760 V10A-V10H-ig) miket javítottak/változtattak?
("What's new in updated version.")

"A számítógép nem a kívánságainkat teljesíti, hanem az utasításainkat hajtja végre."

(#6681) eddie17 válasza TomBoy1986 (#6678) üzenetére


eddie17
addikt

Fenéket, pár hete vettem a T-től a telefont, és a dobozból kivéve már JB volt rajta.

(#6682) BOBAKILL válasza eddie17 (#6681) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Igaz, én ICS-el vettem kb. 3 hete a T-nél, de amint hazavittem és rányomtam a frissítésre szinte azonnal visított hogy van új firmware! :) Szóval minden szolgáltatónál ahol kapható sztem van JB!

(#6683) BOBAKILL válasza TomBoy1986 (#6676) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem is gyorsabban merül ebben a 37 fokban mint általában. Ahogy a nagy hideg úgy a bazi meleg se tesz jót az aksinak. Kényes kis jószágok ezek, én nem erőltetném ebben a melegben a szélvédőnél. :)
Nem strapatelefon, én vigyáznék rá a helyedben kicsit jobban, ahogy a kolléga is ecsetelte az előbb.
(Több milliós értékű műszerekkel dolgozom, és tapasztalatból tudom hogy azoknak az aksija se bírja valami jól az afrikai meleget és persze a-15 fokos hideget sem, úgyhogy nem azért merül hamarabb mert szar a telefon!)

(#6684) TomBoy1986 válasza BOBAKILL (#6682) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Akkor elnézést, én a javíttatásom előtti állapotból indultam ki. Akkor még nem volt elérhető, legalábbis az enyémen biztosan nem.

Long Man

Nem találtam én sem erre vonatkozó információkat.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6685) TomBoy1986


TomBoy1986
veterán

Ha valaki esetleg megcsinálja a downgrade-et az offline módszerrel és belefut abba, mint én, hogy az LG feliratnál megáll és pörög a készülék, valamint hogy nem látható a windows számára anymore, bármelyik USB-be is dugja, akkor csak semmi pánik :)

Kell a factory reset és elindul a telefon. Feltételezem a frissebb, esetleg jelly bean függő alkalmazások miatt.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6686) bubus66 válasza TomBoy1986 (#6685) üzenetére


bubus66
nagyúr

Amit te linkeltél az nem factory reset, hanem a a hard reset. Ezt csak a legvégső esetben kell használni. A factory reset a 3840#*760# csinálod meg. Elméletileg, ha frissítés előtt megcsinálod akkor jónak kell lennie.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6687) TomBoy1986 válasza bubus66 (#6686) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Nem sajnos, azt nem csináltam meg előtte. Félreértettem azt, hogy minden szoftver és beállítás megmarad(hat).

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6688) bubus66 válasza TomBoy1986 (#6687) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az nem marad meg se a factory resetnél se a hard resetnél, mivel mind a kettő gyalul. A fatory reset az ajánlott minden telepítés előtt vagy után.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6689) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Sziasztok! Új telefont akarok venni, mert a régivel egy kis szerencsétlenség történt (előző tulaj nem fizette a számláját, és letiltották, most megy a megoldáskeresés, és várás a pénzemre). Az előző telóm egy xperia P volt, semmi bajom nem volt vele, leszámítva, hogy JB alatt nagyon gyorsan merült. Most nézegettem új telefonokat, és max. 70 (+ pár ezer ha olyan) ezer Ft a keret, amit rászánnék telefonra. Az ár, a felbontás,(előző is 960x540 csak 4"-os kijelzőn, de én kivagyok ezektől hogy 4,3"-os kijelző 480x800 felejtsük már el...) és a kijelző nagysága miatt, ja meg persze a két mag miatt, esett a választásom erre a telefonra. Megnézegettem egy T üzletben, elég nagy, de még a használható kategória számomra. A hátlapot be tudtam nyomni, de szerencsére nem recsegett, szóval eléggé tetszik, és már ott vagyok, hogy hétfőn megrendelem, de előtte még egy kis véleményt kérnék: mennyire éri meg 66ezer ft-ért (előfizetés) ez a telefon? Milyen hibái vannak, amik hosszabb távon jelentkeznek? Mennyire vagytok megelégedve vele? Lassulások, fagyások milyen gyakoriak? (leginkább netezek rajta, de ha találok egy jó játékot akkor tolom kifulladásig)

Soha nem volt még LG telefonom, és kicsit óckodom is tőlük, de megnézve a T üzletben, a kijelzője nagyon szép, meg úgy össze volt rakva, szóval lehet bevállalnám.

Köszi a válaszokat!

(#6690) 5-htp válasza Tomajdon (#6689) üzenetére


5-htp
tag

Az én véleményem nem valami pozitív erről a készülékről. Nagyon megbántam,hogy megvettem.Hiába szép a kijelzője ha tiszta sötét folt mindenütt.Most volt garanciáztatva emiatt. Most még rosszabb mint volt.Elvileg kijelzőt cseréltek nála.Két napig nem is volt vele semmi gond de utána szépen jöttek a foltok ismét +még sárgul is mellé+frissítették ICS-ről JB-re pedig nem kértem rá őket.Az ICS jól futott rajta de a JB úgy meríti,hogy semmit nem merek már rátenni....Totál katasztrófa az egész.El akartam adni de még ajándékba sem adnám oda ismerősnek mert nem akarom idegesíteni vele.

(#6691) Tomajdon válasza 5-htp (#6690) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Uhh.. hát ez most nem erősíti a vágyamat, hogy megvegyem, pedig már rendeltem volna meg. :N Az akksi nekem nagyon fontos, az xperia P kibírta az 1 napot, ICS-vel még a kettőt is, de ha ez sem bírja olyan jól, az nekem elég nagy hátrány. Azért remélem kapok még 2-3 véleményt, és ha mindegyik negatív, akkor hagyom az egészet, és nézek valami mást (másik jelölt az xperia L, de a formája nem annyira tetszik, és az a felbontás botrányos + a virtuális gombok se tetszenek, de árban az még belefér).

(#6692) kovicska válasza Tomajdon (#6689) üzenetére


kovicska
aktív tag

Hali !
Nekem márciustól van ilyen telefonom, galaxy s2-ről váltottam, és egyáltalán nem bántam meg
Én csak jót tudok róla mondani, nekem soha nem fagyott, és egyáltalán nem melegszik, az akksi normál használat mellett átlagosan 3 nap, de mikor töltőre teszem még 50%-on áll.
Nekem nem foltos, mint az előttem hozzászólónak, szerintem neki egyedi probléma.
JB-ét használok, és semmi gond nincs vele, gyors, működik ahogyan kell.

Véleményem : Nyugodtan vedd meg, szerintem egy jó telefon.

Üdv :R

Nekem volt HTC One S telóm, azzal nem voltam így megelégedve mint ezzel.

[ Szerkesztve ]

Mortui Vivos Docent

(#6693) bubus66 válasza Tomajdon (#6691) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6691) Tomajdon

Nem kell tőle félni eddig a képernyő sárgulást csak ebben az egy esetben olvastam, hogy van ilyen is. Nekem volt kettő, ez első az hosszú lenne elmesélni, hogy mi történt vele. A másodikat azért adtam el mert a gyári updater kiakasztott. Az akksi zabálásra az SXT-vel is tudok csinálni 3-4 napot de letudom meríteni akkor félnap alatt is. Nekem soha semmi gondom nem volt az akkumulátor idővel, nem kell restelni és a felesleges alkalmazások ki kell lőni (vagy is le kell tiltani) a JB-nek van egy ilyen pontja is és lás csodát mindjárt jobb lesz az akku idő.

Ha vissza olvasol bucsupeti írt az akkumulátor idejéről, de Ő ki is használja az okos telefon minden tudását.

Szerintem az Xperia L-töl jobb választás az L9. Vagy vegyél SXT.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6694) droidforever válasza Tomajdon (#6691) üzenetére


droidforever
tag

En a helyedben megvarnam,az l9 ll-őt nemsokara piacra dobjak,hd ips kijelzo,1,4 gigahertzes 2 magos snapdragon 400processzor,1giga ram,andreno 305grafikus gyorsito.ezek mar egesz jo specifikaciok es nemhiszem hogy sokkal dragabb lesz en a helyedben varnek,ha kijon en tuti megveszem

(#6695) bubus66 válasza droidforever (#6694) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az még szerintem 3-4 hónap amire lesz.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6696) TomBoy1986 válasza Tomajdon (#6689) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Szia,

Két gondom volt a telefonnal, egyiket magam csináltam, másik meg hardver hiba volt:
- GPS nem működött mozgás közben, azonnal jelet veszített -> ez 1 héten belüli alaplapcserével járt a T-nél
- frissítettem ICS-ről JB-re és jelentősen csökkent a rendelkezésre állási idő (3-3.5 napról 1-1.5-re)

Első megoldva, másodikat az itteni leírás alapján (offline telepítés) én oldottam meg. Ezeket leszámítva nagyon elégedett vagyok vele. ICS-sel 2G-vel és folyamatos WiFi-vel 3 napot is kibír, ami nekem több mint elég. Kijelző szép, alacsony fényerőn is jól használható, persze napfénynél elkél a magas, de azon szépen látható akkor is. A kamera minősége számomra teljesen megfelelő. Egyébként pedig gyors, gördülékeny a rendszer.

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6697) Tomajdon


Tomajdon
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszokat, de még mindig nem sikerült döntenem.. :( Az LG L9 II-t azért nem tudom megvárni, mert nekem jövőhét végéig kell telefon, de legkésőbb július 10-ig muszáj vagyok telefont venni (jó nem muszáj, de mindenképpen fontos lenne addigra), szóval most abból gazdálkodok ami a piacon van.

Ahogy nézem itt is az van, mint az előző telefonjaimnál, valaki hibás darabot fog ki, valakinek semmi baja vele. Az xperia P-nél is sok embernek az átlátszó sáv buborékosodott pár hónap után, nekem fél év alatt semmi baja nem volt, szóval egyre inkább arra jövök rá, hogy ez szerencse függő, ki milyen darabot fog ki. Most van időm utána olvasni és keresgélni a dolgoknak, még nézelődöm, de 70%, hogy az LG L9 lesz a befutó, max. sokat lesz a szervízbe :) Az L9-nél még a 66ezer ft-os árcédula (2 év hűség, anélkül is 70ezer) elég vonzó.

(#6698) Lavar válasza Tomajdon (#6697) üzenetére


Lavar
aktív tag

Szia. Vedd nyugodtan szerintem nem bánod meg. Esetleg a 4X HD ra keress rá, nem sokkal van függetlenül 70 felett és megéri a felárat.:)

(#6699) DiamondBack válasza droidforever (#6694) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Én is erre várok :)

(#6700) Tomajdon válasza Lavar (#6698) üzenetére


Tomajdon
aktív tag

Mindenki a 4X-et ajánlgatja :DD Úgy érzem itt az ideje komolyabban rákeresnem, mit tud.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.