Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6451) Laybee válasza bubus66 (#6446) üzenetére


Laybee
őstag

Letiltani hogy tudom?
Lenne még egy kérdés. A telepített alkalmazásokat hol találom? Egy menetrend alkalmazást szeretnék kinyerni, amit telepíthetném barátnőm telefonjára (neki nem kompatibils).

[ Szerkesztve ]

(#6452) bubus66 válasza Laybee (#6451) üzenetére


bubus66
nagyúr

A Beállítások/Alkalmazások Ott találsz olyat, hogy Összes alkalmazás ott ki választod amelyiket le szeretnéd tiltani.

A telepített alkalmazásokat hol találom? Egy menetrend alkalmazást szeretnék kinyerni, amit telepíthetném barátnőm telefonjára (neki nem kompatibils).

Egy file kezelővel a system/app mappában meg találod.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6453) Laybee válasza bubus66 (#6452) üzenetére


Laybee
őstag

Köszönöm szépen! Pl a Vibert csak eltávolítani lehet, letiltani nem.

(#6454) bubus66 válasza Laybee (#6453) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen mert azt utólag telepitetetted, bocs azt el felejtettem oda írni, hogy csak a gyárit lehet le tiltani, a vibert akkor csak a TB-val tudnád le fagyasztani.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6455) Laybee válasza bubus66 (#6454) üzenetére


Laybee
őstag

Köszönöm szépen! :R

(#6456) bubus66 válasza Laybee (#6455) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szívesen máskor.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6457) BOBAKILL válasza mpeter0425 (#6449) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Próbáld meg azt hogy újraolvastatod az sd kártyát (leválasztod majd vissza), vagy újraindítod a telót. Akkor újraszkenneli a kártyát, lehet az a baj. Látnia kell az sd kártyára rakott zenéket. :)

[ Szerkesztve ]

(#6458) droidforever válasza mpeter0425 (#6449) üzenetére


droidforever
tag

Inditsd ujra a telot es mar latni fogja a zenelejatszo:)

(#6459) mpeter0425


mpeter0425
csendes tag

Egyszerűen semmi,Winampot is letöltöttem és az se :S Ha visszarakom a belső memóriába,egyből müködnek a zenék :S

(#6460) BOBAKILL válasza mpeter0425 (#6459) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Újraindítottad a telefont?

(#6461) mpeter0425 válasza BOBAKILL (#6460) üzenetére


mpeter0425
csendes tag

igen :S

(#6462) bubus66 válasza mpeter0425 (#6461) üzenetére


bubus66
nagyúr

Formázd meg az Sd kártyát és úgy próbáld meg. Vagy csinálj a külső SD-re egy média mappát azon belül, pedig egy MP3-at és azzal próbáld meg.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6463) mpeter0425 válasza bubus66 (#6462) üzenetére


mpeter0425
csendes tag

Sd krtyára csináltam mappát,úgyse müködik. Amúgy az a vicces,hogy átmásoltam a gépre a zenéket,Pc Suite-ba beállítottam,hogy a média fájlokat SD kártyára rakja és nem engedi,azt írja ki,hogy sérült fájolk,közbe epdig sima mp3. Ha visszarakom belső memóra a zenéket,semmi baja nincs vele.

(#6464) bubus66 válasza mpeter0425 (#6463) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az SD kártya nem lehet hibás esetleg?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6465) mpeter0425 válasza bubus66 (#6464) üzenetére


mpeter0425
csendes tag

kipróbáltam másikkal is egy 2gb-ssal...ugyanaz a történet

(#6466) manoarc válasza mpeter0425 (#6465) üzenetére


manoarc
senior tag

(#6467) prannk


prannk
őstag

Milestone. Holnap megprobálom ujra a rootot. Azt írtad csináljak backupot a mostaniról. De mivel???

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6468) Milestone2 válasza prannk (#6467) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha már megvan a root, akkor tudtommal fel tudsz rakni egy ROM Managert, vagy egy Onandroid-ot.
Mind kettővel lehet egy CWM backupot létrehozni... :K

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6469) bubus66 válasza Milestone2 (#6468) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez a kettő alkalmazás amit írtál ugyan úgy csinál mentést mint a CWM vagy csak az alkalmazásokról csinál? Magyarul mindent lementenek?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6470) prannk válasza Milestone2 (#6468) üzenetére


prannk
őstag

Majd jelentkezek hogy sikerult aroot. Bubus az omap drivert hpgyan tegyem fel ha megint nem teszi fel??

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6471) bubus66 válasza prannk (#6470) üzenetére


bubus66
nagyúr

Az eszközkezelőből frissítésként, de az nem kell neked anélkül is menni-e kell a frissítésnek.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6472) eddie17


eddie17
addikt

Sziasztok!
Mától én is L9 tulaj lettem. :) Black-ről jöttem. Már a dobozból kivéve 4.1.2 volt rajta. Hát, egy pöttyet gyorsabb. :D És az nem kifejezés.

(#6473) sarkanyolo2 válasza eddie17 (#6472) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Welcome to the Club!

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6474) oriic válasza eddie17 (#6472) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hello itt. :)

MÁs:

Feltettem a telóra a Stargate SG-1: Unleashed játékot, hát szépen melegszik tőle. :DDD

Live-Die-Respawn

(#6475) prannk


prannk
őstag

Feladom.. Szűz Windows 7 64 bit alatt.. Mindent a leírás alapján. Amikor megkaptam a telót akkor is 64 bit volt és ugyanitt akadtam el. 32 biten még tovább engedett.

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6476) prannk


prannk
őstag

Már nem is enged telepíteni semmit mert teli vagyok. Ha nyitoma bootloadert akkor bármit át tudok tenni az sd re? + telepítehetem a nagyobb játékot az sd re??

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6477) bubus66 válasza prannk (#6476) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudod telepíteni akkor sem az SD, re ha kinyitod a bootloadert. Mint leírtam a kernelben kellene meg forgatni valamit, Milestone2-nek azt hiszem el küldtem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6478) sarkanyolo2 válasza oriic (#6474) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Honnan szerezted meg? Még ki se jött androidra hivatalosan... Vagy igen? :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6479) Scuba05


Scuba05
csendes tag

Sziasztok!
Van tippetek, hogy mi okozhatja a páromnak azt, hogy ha hívom nem hallom őt, utána hívom
akkor meg jó minden? Ha más hívja akkor is így csinál sokszor. Ugyanazok a progit vannak rajt,meg
minden ugyanaz mert én vagyok a "rendszergazdája".Enyém T-s, az övét
függetlenül vettem-fehér-.
Az enyém nem csinált ilyet még egyszer sem.
Nekem 20b neki az egyel utáni van rajt.
Köszi.

A SmartCover bejön nagyon nekem is.

[ Szerkesztve ]

(#6480) oriic válasza sarkanyolo2 (#6478) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De, csak amazon exkluzív lett. Play-en nincs fennt.... Hogy honnan van meg azt nem mondom meg, mindenki tudja hol lehet beszerezni játékokat. :)

De a melegedés tényleg komoly, eddig ez melegítette legjobban fel a telót.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#6481) Milestone2 válasza bubus66 (#6469) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A ROM Manager teljes CWM mentést csinál, azt már próbáltam.

Az O'Nandroid is full mentést ígér, de azt még nem próbáltam.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6482) Milestone2 válasza prannk (#6476) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mint Bubus is írta, közvetlenül nem tudsz az SD-re telepíteni.

Segédprogramokkal, mindenféle trükkel, a programok egyes részei áthelyezhetők...átlinkelhetők, vagy manuálisan áthelyezendők...

BUBUS!

Csak annyit írtál, hogy a vold.fstab módosítandó (erre még találtam leírást), meg az initframfs-sel (vagy mivel) kéne még modifikálni, de erre nem találtam sehol példázatot..leírást...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6483) Milestone2 válasza bubus66 (#6469) üzenetére


Milestone2
nagyúr

De szerintem mindkettőnél alapkövetelmény, hogy legyen fenn CWM, csak nem kell kilépni és újraindítani recoveryben...ennyi a különbség...egyszerűen csak kényelmesebb... :DDD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6484) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Bubusmester!

Most ne azt válaszold, hogy: próbáld meg majd meglátod...légy szíves!

Ha egy Black-ra írt MIUI-t megpróbálnék feltenni az L9-re, teljes halál keletkezne??

Ha a zip-en belül a META-INF\com\google\android\updater-script-be megnézném, hogy van-e valami ilyen sor assert(getprop("ro.product.device") == "P970" ||
getprop("ro.build.product") == "P970"
és azt valahogy kiszedném
feltelepíthető lenne???

Nagy baromságot írtam?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6485) 5-htp


5-htp
tag

Nekem is eladó lesz az L9-em.

(#6486) BOBAKILL válasza 5-htp (#6485) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Hajajj, szabad tudni hogy miért?

(#6487) Milestone2 válasza 5-htp (#6485) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;] Ha valóban újonc vagy, hamar feladtad... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6488) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Ma volt alkalmam auchan-ben megtekinteni egy ilyen készüléket.De sajnos pinkódal le volt védve.Az a kérdésem jelly bean operációs rendszer van e mán a készülékre? Zene téren milyen egy jó fülessel szól úgy mint egy sony? Most optimus L9 és a sony xperia L között vacillálok nekem főkép a jó akku ídő és jó zene minőség lenne a lényeg.

(#6489) eddie17 válasza jenei1994 (#6488) üzenetére


eddie17
addikt

Szia! Én ma vettem, és gyárilag jelly van rajta. Zenét most akarom kipróbálni. orichalcos és sarkanyolo2 : köszönöm, remélem addig bírja mint a black-em :)

[ Szerkesztve ]

(#6490) prannk


prannk
őstag

Arra jutottam hogy kinyitom a bootloadert.

Egy kis segítséget kaphatnék hogy hogyan is? :D + customrom nál hogyan kell megcsinálni,hogy átlátszó legyen a menü?

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#6491) bubus66 válasza Milestone2 (#6484) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6484) Milestone2

Mit akarsz a Black Rommal? NEM LEHETA BLACK FÉLÉ MIUI_T FELTENNI AZ L9-re!!!
A FIGYELMEDBE ajánlom semmilyen másik telefon romját nem lehet fel tennie!!

A zip vissza tudod szignózni, mert ha nem akkor addig neki se állj. A Másik a Blacknek semmilyen dolgával ne kísérletez.

Ha egy Black-ra írt MIUI-t megpróbálnék feltenni az L9-re, teljes halál keletkezne?? Fel rakni fel lehet azt nem mondta senki csak lesz egy boolop, ha egyáltalán el jutna odáig.

#6487) Milestone2

Ha valóban újonc vagy, hamar feladtad... Ez nem azt jelenti, hogy újonc ha nem rá jött arra mint én.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6492) 5-htp válasza BOBAKILL (#6486) üzenetére


5-htp
tag

Nagyon szeretem a telefont de anyagi gondjaink vannak,és nem látok más megoldást sajnos.

(#6493) Milestone2 válasza bubus66 (#6491) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Sejtettem... :o

Köszi. ;)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6494) Milestone2 válasza bubus66 (#6491) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha valóban újonc vagy, hamar feladtad... Ez nem azt jelenti, hogy újonc ha nem rá jött arra mint én.

Hát én csak az avatar-ja alatti felirat miatt írtam... :D

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6495) Milestone2 válasza prannk (#6490) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ment privát!

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6496) sleen


sleen
tag

Van újság!
cm10.1 RC4, eddig hibátlan.

Egy tapasztalat, ami talán másnak is segíthet.
A custom romok esetében kissé sötétnek éreztem az képet, ezért szedtem le play-ről egy app-ot, amiben toltam némi contrast-ot. Így már jobb a helyzet.
Feltettem a cm10.1-et és azt vettem észre, hogy playről telepít mindent frankón a kütyü, ellenben sd-ről nem engedett semmit telepíteni. Persze az ismeretlen forrásoknál volt pipa...
Szenvedtem vele, mire kiderült, hogy ez a szemét kis app csinálta a feszkót. Tehát ha bármilyen screen filter-t vagy egyebet használtok, akkor kapcsoljátok ki, ha sd-ről akartok telepíteni.

Gőzöm sincs miért, de ez lett a megoldás. Ha ilyesmivel küzdötök a jövőben, akkor jusson eszetekbe.

(#6497) Milestone2 válasza sleen (#6496) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mi a különbség a nightly és az RC között???

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6498) sarkanyolo2 válasza oriic (#6480) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Köszi az infót, nagy SG fanként be kell szereznem! :R

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6499) BOBAKILL válasza 5-htp (#6492) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Sajnálom hogy így alakult, kívánom hogy megoldódjanak anélkül hogy eladnád.

(#6500) sarkanyolo2 válasza jenei1994 (#6488) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

JB van gurul rendesen. Jó akkuidő felhasználás kérdése, nem játékra van azt már most mondom. Zenehallgatás terén hozza azt a szintet amit elvárok, de ez az én számból nem releváns, mivel nincs nagy tapasztalatom a minőségi fülhallgatók terén.

(Defy+ fülessel hallgatok zenét ami kb. 2K magyar forint, de minőségben köröket ver az L9-hez adott fülesre)

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.