Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6901) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Csináltam egy FR -t. Hátha így szembetűnőbb lesz a különbség. De nem, nem látok érdemi változást ebben a V20E-ben az előzőhöz képest. Most csinálom a visszaállítást. Volt tegnapi backupom, úgyhogy nem gáz a FR.

(#6902) Milestone2 válasza bubus66 (#6900) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Igazad van rosszul emlékeztem, a V10A-ra ment DKZ offline a V20C és utána nyitottam BL-t a segítségeddel.

A többiről nem tudok nyilatkozni mert nem én írtam róla...az nem nekem szól..."Eagle madár" szórakozott ilyen ROM-okkal..

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6903) bubus66 válasza Milestone2 (#6902) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen mert a v10A Rootolható volt és arra lehet recoveryt is tenni

Nem lát érdemi különbséget mondjuk ezt megértem. Ikonokat biztos, hogy nem változtatnak lehet, hogy olyan változások vannak, amiket csak használat közeben lehet észtre venni.

Mondjuk az a ROM engem is érdekelne, mert akkor vissza tenném a V10A-t rootolnám recovery és tolnám fel (de egyszerű is lenne a bootloader nyitás)

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6904) Blue Eagle válasza bubus66 (#6900) üzenetére


Blue Eagle
őstag

A V10A romot simán lehetett egy kis utily-vel rootolni. Egy pillanat volt az egész. Ugyanolyan kis progi volt mint mint ez a "Rom toolkit". CMD ablakban zöld betűk, step-by-step jellegel. Aztán felmásoplta a SuperSu.t és kész volta rootjog.

Én erről a img fájlról beszéltem: recovery-clockwork-touch-6.0.3.1-p760.img

(#6905) Blue Eagle válasza bubus66 (#6900) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Tessék, ezen az oldalon van az a V20B rom aminek a neve is Europe Open. :[link]

Ezt keresd: V20B Download LGP760_AP[11].bin and FACTORY KDZ OF V20B EUROPE OPEN
(bin edited uploaded and tested ok by me)

Ettől lett nyitott a bootloaderem! Miért nem hiszed el? Előtte azt sem tudtam mi az a nyitott bootloader az androidnál. A Windowsnál hallottam. Annál Jó nehezen tudják feltörni.

[ Szerkesztve ]

(#6906) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6904) üzenetére


Milestone2
nagyúr

de ezzel recovery-clockwork-touch-6.0.3.1-p760.img mit akartál?

ezt a ROM Manager tölti le és telepíti, de csak akkor működik, ha a program flesseli fel.

mit akartál te önmagad ezzel?

és mi köze ennek a v20B-hez?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6907) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6906) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Miután nem ment a dolog a Rom toolkit-tel (sokat írtam már róla), úgy ezt a megoldást próbáltam ki, (kézzel, parancssorral): [link]

Érted már?

Így is ki lehet nyitani a bootloadert, és felrakni a recoveryt. Csak ez nem magától megy a jutillal, hanem parancssorból. Az ember saját maga szólítja meg az adb.exét, a fastboolt.exét, stb

[ Szerkesztve ]

(#6908) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6907) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tehát BL nyitás után, "KÉZZEL" próbálja felflesselni a CWM flessét.

Mivel elakadtál (illetve a telefonod akadt bele) olyan mindegy...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6909) bubus66 válasza Blue Eagle (#6905) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6905) Blue Eagle

Ezt keresd: V20B Download LGP760_AP[11].bin and FACTORY KDZ OF V20B EUROPE OPEN
(bin edited uploaded and tested ok by me)

Ha mindjárt ezzel kezed akkor nincs gond te még androidot se láttál mikor én már az L7-met így mokoltam. Mellette meg ajánlanám az android alapok elolvasását neked. a Téma összefoglalóban le van írva.

Azért írtam,hogy kevered a szezont a fazonnal, miért kell a nehezebbet a bin fájl cserés megoldást választani mikor van egyszerűbb is.

Legközelebb írd le azt is hogy melyik módszerrel csinálod. Áttol hogy a adb.exet meg a fastboot.exet meghívod attól még nem lesz nyitva a bootloader. Milestone2 leírása alapján durván 5 perc a kinyitás és a recovery fel rakása.

Milestone2

Azért kell kézzel csinálni mert az a bonyolultabb és ahogy olvasom azzal sem működik.

Mert ahhoz hogy rendesen menjen a JDK kell fel tenni és biztos ami biztos alapon az AndroidSDK nekem ezek mind fent vannak.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6910) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6908) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igen. Írtam mi történik: [link]

Ezért nem megy fel a recovery.img!!!

[ Szerkesztve ]

(#6911) Milestone2


Milestone2
nagyúr

BUBUS!

Látod már csökken az idő, most más csak fél órát kell várni!!! ;) ;) ;) ;)

Ezt onnan másoltam ki, ahonnan BlueEagle nem tudta unlockolni a BL-jét (illetve megakadt a flashnél)

"...Connect phone to pc and change USB Mode to "LG Software Mode". Now wait for 30 minutes if you want to unlock bootloader (IMPORTANT Read post) and then open command prompt and give following commands in "lower case" because adb command is case sensitive..."

:DDD

BlueEagle!

Vártál 30 percet? ;]

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6912) Blue Eagle válasza bubus66 (#6909) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Adnál egy linket, mert nem találom. Kössz!

(#6913) bubus66 válasza Blue Eagle (#6910) üzenetére


bubus66
nagyúr

Feltelepítetted a fastboot drivert? Mihez adjak linket a ROOT-TOOLKIT-nek fel kell telepítenie a nagy XDA-n nincs fastboot driver?

(#6911) Milestone2

Már megint minek kell félórát vári, hogy felrakja a CWM-t ;] :K

Hiába linkelsz neki bármit az user hiba, mert te is meg tudtad csinálni a Toolkit-tel én is meg még jó páran.

De látod ki írta nem tudom mit kever cmahendra alais yoda

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6914) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6911) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Annyit talán nem. Mármint ahol elakadok?

(#6915) Blue Eagle válasza bubus66 (#6913) üzenetére


Blue Eagle
őstag

android_winusb.inf -ra gondolsz?

(#6916) bubus66 válasza Blue Eagle (#6914) üzenetére


bubus66
nagyúr

Tessék ott van fent a XDA oldolon a fastboot driver Remélem azt nem kell leírnom, hogyan kell fel tenni.

Ezt nem értem, hogy mindjárt meg találom érdekes, nem ?

android_winusb.inf -ra gondolsz?

Ez fastboot driver? H az akkor arra de van omap.inf is igaz azt se ártana feltenni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6917) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6914) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem! Az elején!

Itt írja cmahendra nagymester fehéren és feketén az első pontban: 1) Kapcsold a telefonodat a számítógépre váltsd a kapcsolat módját "LG Software Mode"-ba. Most várj fél órát ha ki akarod nyitni a Bootloadert. (1) Connect phone to pc and change USB Mode to "LG Software Mode". Now wait for 30 minutes if you want to unlock bootloader)

erre kérdeztem rá: kivártad a fél órát? az elején mielőtt a telefon feldugása után bárminek nekikezdtél volna. ott írja cmahendra, hogy ezt kell tenni. pár ember telefonját téglásította már ez a yoda mester....

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6918) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6917) üzenetére


Blue Eagle
őstag

De a bootloader nálam nyitva van.

(#6919) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6918) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Jó, értsd ez vitriol volt. Maró gúny "yoda mesterre = cmahendra", aki pár embert félrevezetett már.

-----

Akkor valahol ott akad el a dolog, hogy nem megy fel sem az általunk ajánlott módom, sem máshogy a CWM a telefonod agyába. Ha pedig nem ment fel, akkor nincs root sem, nincs custom sem, nincs semmi sem, hiába van nyitva a BL...

Biztos minden driver jól fent van?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6920) Blue Eagle válasza bubus66 (#6916) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ez mind fel van téve!

(#6921) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6919) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Erről most hogyan tudnánk megbizonyosodni biztosan?

[ Szerkesztve ]

(#6922) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6921) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Megbizonyosodtunk, hiszen ha fenn lett volna, akkor lefutott volna a ROMToolkit és már fenn lenne a telódon a CWM meg a SuperSU...

Még nem értem kristálytisztán a történetedet.

1. volt egy zárt bootloaderű készüléked. - ez biztos
2. kinyitottad a bootloadert - ezt nem tudom hogyan, hiszen attól, hogy feltetted a v20b EUR OPEN-t, nem nyílt ki! az LG nem nyitotta még meg a BL-t, annak az sw-nek az a neve, de nem nyitott BL-ű!!!
3. azt állítod, hogy 3845#*760# menüjében unlocked-et ír, de nem értem miért / mitől ír(hat) azt???

én itt elakadtam agymenésileg....

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6923) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6922) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igen, volt egy zárt bootloader es készülékem, amin V20C hivatalos volt. Leszedtem azt a bizonyos V20B-t, és amikor a KDZ Software Updaterrel tettem fel , már gyanús volt a dolog, mert soha ilyet nem láttam a bal felső sarokban!

(#6924) Blue Eagle


Blue Eagle
őstag

Amúgy meg erről van szó:

(#6925) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6923) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A hivatalos LG oldalról leszedett v20B vagy valaki (pl. cmahendra) mókolta? Honnan szedted le? Az előbbi oldalról, ott nem látom a v20B linkjét?

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6926) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6925) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szóval ezen az oldalon van:[link]

És ő az:[link]

(#6927) bubus66 válasza Milestone2 (#6925) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen a bin fájl cserést a yoda mester mokolta a hexeditoral. Azzal kinyithatta a bootloadert csak innentől többet nem tesz rá semmit sem mivel azzal a frimewarebe módosított Viszont azt nem írta, oda, hogy nem biztos hogy akkor a recoveryt fel tudod tenni. Meg azt nem értem minek kell fél órát várni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6928) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6926) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Hogy eltalálta, hogy YODA hackelte....fordulj hozzá bizalommal...amit elbaszott oldja meg ő...

A helyedben dobnám ezt a ROM-ot, feltenném a V20E-t újra, és a ROMToolboxxal megpróbálnám felrakni a CWM-et.

Szerintem cmahendra olyan ROM-ot csinált, amit csak a saját metódusával lehet mókolni, viszont te megpróbáltad a miénkkel és a kettő összeakadhatott. Csak ezt tudom elképzelni.

Ha most valójában nyitva van a Bootloadered, akkor a ROM Toolkitben már csak a 4, 5, 6-os pontokat próbáld.

Vagy szerinted Bubus, ez a geci Yoda úgy szétbaszta a recovery részt, hogy egy eredeti ROM-mal sem fog menni???

--------------------------

Azért kell várni, mert Ricardo Cerqueira azt mondta!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6929) Milestone2 válasza bubus66 (#6927) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Szerinted Bubus, ez a geci Yoda úgy szétbaszta a recovery részt, hogy egy eredeti ROM-mal sem fog menni???

Vagy ha mondjuk KDZ vel feltolná Eagle az original V20E-t, V20D-t stb, akkor utána a ROMToolkit megoldhatná a dolgot nem?

Vagy szerinted Yoda véglegesen elbaszarintott valamit?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6930) bubus66 válasza Milestone2 (#6929) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem tudom lehetséges hogy valamit félre írta a a bin fájlban.

Abban meg igazad van,hogy nem biztos hogy a yoda mester p765 mokolt bin fájla jó a P760-ra vagy valamelyik régióra.

Azt meg kell próbálni, hogy a V20C-t felteszi és azzal megpróbálni a ROOT-TOOLKIT-et.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6931) bubus66 válasza Blue Eagle (#6923) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6923) Blue Eagle

Soha ilyet nem láttam a bal felső sarokban akkor ha azt láttad akkor hurrá nyitva van a bootloader,tehát akkor nem volt zárt a bootloadred.

Szóval ezen az oldalon van:Yoda mester :W

Milestone2

Vagy szerinted Yoda véglegesen elbaszarintott valamit?

Igen lehetséges miért a 11 AP.bin-be tette a 6-8 AP.bin kellett volna szerintem. Nyitva van neki azt nem kell ellenőrizni mindjárt meg nézem a bin fájlt, hogy hova tette be.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6932) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6926) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tehát a helyedben KDZ-vel feltenném a v20E, v20D, v20C valamelyikét, majd megpróbálnám újra a ROM Toolkittel.

Ha felment a v20xxx, akkor újra ellenőrzés 3845#*760# ha unlocked, akkor csak a ROM Toolkit 4,5,6-os pontja elvégzendő, ha locked, akkor pedig ROM Toolkit 3,4,5,6-os pontjai.

Egy próbát megér!

Ha nem megy, lehet menni reklamálni Yodához! :W

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6933) bubus66 válasza Milestone2 (#6932) üzenetére


bubus66
nagyúr

yoda mester bin fájla csoda, hogy nem megy ha a exrator is lefagy.Magyarul szétszedni se tudtam most meg a programból sem tudok ki lépni jó ez a yoda mester

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6934) Milestone2 válasza bubus66 (#6933) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:D :R Hát a JEDI erőt nem kalkuláltad bele? :R :DDD

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6935) bubus66 válasza Milestone2 (#6934) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hát sajnos nem volt velem a hexel meg sem tudom nyitni.Én nem tudom a yoda mivel csinálta a PowerIso is csak sipákol hogy nem bin fájl az extrator meg lefagy

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6936) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6932) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Pont ma tettem fel a V20e romot. Élő közvetítést adtam róla. Ugyanaz a helyzet most is. Természetesen próbáltam csak a 4, 5., 6. ponttól. Minden hiába...

Köszönöm, hogy segítségeteket, fáradozásotokat! Majd valami lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6937) Oldmobil


Oldmobil
aktív tag

Használ valaki olyan programot ami értesítési fényt csinál a gombok háttérvilágításából? Konkrétan, hogy új e-mail, sms vagy nem fogadott hívás után villogjon. (Volt már róla korábban szó, de akkor mintha nem lett volna még rá jó megoldás.)
Köszönöm!

(#6938) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6936) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Akkor viszont ez azt jelenti, hogy "drága Yoda" olyan mókolást hajtott végra a készülékeden, ami megakadályozza a recovery módosítását.

Szívás.

Bravó YODA!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6939) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6938) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Aham. Hm, akkor most ez van. És sehogy nem lehet kigyalulni ezt a kócerájt?

(#6940) odipapa


odipapa
senior tag

Szia bubus66!

S advance és az L9 között tapasztaltál valami különbséget a telefonálás hangminőségében, hangerejében?
Illetve ha tűző napon szeretnél vkit. kikeresni a telókönyvből akkor milyen különbséget tapasztalunk a két készülék között?
Köszi.

(#6941) bubus66 válasza odipapa (#6940) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6940) odipapa

Milyen színű S Advance Nem is volt advancem vagy is volt Kb 30 percig Az SXT viszont nagyon jól lehetett lát automatikus fényerő szabályzóval, hát bizony az L9 100% kell tornászni

(#6936) Blue Eagle

Addig nem is fogsz tudni még egy olyan frissítés nem jön ki ami a frimwaret is át írja. Mert ezek nem írják át az meg nem tudom meg mondani, hogy 4.2.2 lesz mert akkor az kompletten települ

Tényleg barvó Yoda

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6943) Blue Eagle válasza bubus66 (#6942) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Értem. Köszi! Akkor várunk. :o

(#6944) bubus66 válasza Blue Eagle (#6943) üzenetére


bubus66
nagyúr

Jól sikerült elrendeznie a dolgokat a yoda mesternek

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6945) TomBoy1986 válasza Blue Eagle (#6892) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Szia,

Megnéznéd kérlek, hogy ha használsz - hosszan - Wifit, akkor mennyi az akkuhasználat?
Illetve hogyan oszlik meg úgy egyébként és milyen üzemidőt érsz el...

Konkrétan az érdekelne, hogy a Wifi az 2-4%-e vagy 30%... Mert ha utóbbi, akkor én még elfelejtem.

És az is érdekelne - ha nem nagy kérés, hogy egy nap wifi után kb. hány százalékra esik le az akksi. 70%-ra, vagy 40-re, vagy mennyire :)?

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6946) bubus66 válasza TomBoy1986 (#6945) üzenetére


bubus66
nagyúr

Hogy van beállítva a wifid?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6947) TomBoy1986 válasza bubus66 (#6946) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Folyamatos online, akkor is, amikor nincs tápellátás,

mind V20C-n (így volt), mind V10H-n így van.

És a gyenge Wifi elkerülése nincs bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6948) odipapa válasza bubus66 (#6941) üzenetére


odipapa
senior tag

Idézet tőlled:

"Sziasztok

Jövő hétől én is csatlakozok a csapathoz,mert el cseréletem az Optimus L9.met Egy SGS Advance-re."

(#6949) bubus66 válasza odipapa (#6948) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg idézek az előző HSZ-ből KB félórát volt meg Úgy hogy semmit sem tudok róla.

(#6947) TomBoy1986

A Beállítások/Vezetéklküli beállítások/Wifi/Speciális(menü gombbal) azon Maradjon bekapcsolva ott próbáld meg a Soha

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6950) TomBoy1986 válasza bubus66 (#6949) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Köszönöm, de ismerem, hogy mik ott a beállítási lehetőségek és azért van nekem állandón, hogy a 200MB-os mobilnet keretem csak akkor fogyjon, amikor nem vagyok otthon, vagy a munkahelyen. Úgyhogy ott számomra a mindig az egyetlen használható megoldás.

Azért kértem meg a Blue Eagle fórumtársat (vagy, mást is akár, akinek fent van a v20e), nézze meg legyen kedves azt, hogy a V20E-ben is olyan magas a wifi akkuhasználat - mert akkor nem teszem fel - vagy ott ismét normális.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.