Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6951) Blue Eagle válasza TomBoy1986 (#6950) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Jaj szia! Nem is néztem ki felé irányul a kérdésed!
Nem gondoltam volna, hogy tőlem kérdezted, aztán nem akartam beleugatni.
A lényeg: 4,5 óra alatt 25 % a wifi általi akku használat. Itthon csak wifin megy a net rajta, és sokat is nyaggatom. Ennyi idő alatt már 62 % az akksim.

A beállításaim ugyanaz mint nálad. (Nekem is amúgy 200 MB a keret) :)

[ Szerkesztve ]

(#6952) bubus66 válasza TomBoy1986 (#6950) üzenetére


bubus66
nagyúr

A "Soha" azt használom és eddig még egyetlen egyszer sem használt mobilnetet

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6953) Blue Eagle válasza Oldmobil (#6937) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia! Teljesen egyet értek veled! Nagyon tuti lenne, ha lenne ilyen progi. Az előző telefonom rendelkezett ilyen Notification LED -del. Megszoktam, hogy csak arra kellett egy pillantást vetnem, és tudtam mi a dörgés. Tényleg jó lenne ha az LG alsó gombjainak háttérfényét fel lehetne használni értesítőnek!

(#6954) bubus66 válasza Blue Eagle (#6953) üzenetére


bubus66
nagyúr

És kimondta, hogy nincs az LG-hez tessék

LG Touch LED Notifications

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6955) zAPAtyin válasza bubus66 (#6954) üzenetére


zAPAtyin
tag

Ez csak rootolt telóval megy nem?
És működik is?

(#6956) Blue Eagle válasza bubus66 (#6954) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hm...ez szuper! Csak kár, hogy root jog kell a működéséhez. Na ez nincs nekem ugyebár.

(#6957) Blue Eagle válasza zAPAtyin (#6955) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Root jogosultság nélkül nem megy a buli. .

(#6958) zAPAtyin válasza bubus66 (#6954) üzenetére


zAPAtyin
tag

Rootolt telón próbálta már valaki?
Működik?
Mert akkor lehet rootolnék.
Ez nekem fontos funkció lenne (szerintem másnak is)
Nem értem ez miért nem alap egy ilyen telónál?

(#6959) #78020928


#78020928
törölt tag

Sziasztok!
Kb egy hónapja vagyok boldog tulajdonosa ennek a készüléknek, teljesen elégedett vagyok vele, de... ez a qslide nagyon bassza a csőröm, ennél sokkal hasznosabban is el tudnám képzelni a notification area (vagy mi a hivatalos neve neki) kihasználását. Ez most lehet hogy egyes "szakikban" visszás érzéseket fog kelteni, de annyira nem szeretném beleásni magam a témába, hogy főzött ROM-ot tegyek a telóra, és a fórum 6000 hozzászólását sem szívesen nyálaznám végig a következő kérdés miatt:
Van rá valami mód, hogy ezt a gusztustalan szemetet eltávolítsam? Vagy alternatív megoldásként van olyan app, ami mintegy launcherként teljesen új felületként kezeli az értesítősávot?
Amennyiben valaki tudna segíteni, egy pm-et nagyon megköszönnék.
További szép estét :)
Tamás

(#6960) dokee78


dokee78
félisten

JB-vel mennyit dob az Antutu?

(#6961) eddie17 válasza dokee78 (#6960) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem 71xx pontot dobott, ha ez számít valamit.

(#6962) dokee78 válasza eddie17 (#6961) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
Tudom,hogy ez csak szintetikus teszt,de kicsit többre számítottam.
Gyári JB gyors nem akad?

(#6963) droidforever válasza dokee78 (#6962) üzenetére


droidforever
tag

Nekem 7638-a dobott az antutu,de ezt kicsit le tudja huzni egy olcso memokartya,le is csereltem class10-re,akadas szinte nincs jellyn,de mondjuk egy hard gamenel gondolkodik egy picit alkalmazasvaltaskor,de nem zavaro!

(#6964) bubus66 válasza zAPAtyin (#6955) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ott a link neked annyiba tart ki próbálni mint nekem. Lehet, hogy kell hozzá root úgy van írva. A blacken müködött ROOT nélkül is.

(#6959) vasmajom7

Millió darab launcher van a GooglePlayen. Nem értem,mit szeretnél le cserélni.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6965) Milestone2 válasza zAPAtyin (#6958) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A leírás első mondata: This app may require root! (bár ennek ellent mond, hogy Bubusnál működött root nélkül is...)

Öt bekezdéssel lejjebb:
Supported devices:
* LG Optimus 2X/T-Mobile G2X/Star (P990/P999/SU660)
* LG Optimus Black (P970)
* LG Optimus 3D (P920)
* LG Nitro (P930)
* LG Optimus ME (P350)
* LG Marquee (LS855)
* LG Prada 3.0 (P940)

Tehát még azt is ki kéne próbálnod, hogy egyáltalán a P760-at támogatja-e...?

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6966) bubus66 válasza Milestone2 (#6965) üzenetére


bubus66
nagyúr

Támogatja a LG majdnem az összes telefonját, én a Black-en próbáltam, de mivel nem éreztem szükséget így le szedtem a (kukába).

Mivel ezt írja. Ez az alkalmazás lehet szükség gyökér!

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6967) Wolf-15


Wolf-15
tag

HELP!
Ma reggelre "behalt" az L9-em!!!!!!
Se kép, se hang!
Éjszaka töltőn volt, reggel lehúztam és SEMMI!
Aksi ki, aksi be! SEMMI!
Újra tfeldugtam töltőre, de SEMMI!

Van valakinek ötlete mit tehetnék?

Vagy szervíz?

(#6968) eddie17 válasza dokee78 (#6962) üzenetére


eddie17
addikt

Nekem folyamatos, nincs akadás. Multitask is megy szépen.
Amúgy class4-es kártya van benne. Blackről váltottam és kellemesen csalódtam a masinában.

(#6969) Milestone2 válasza Wolf-15 (#6967) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nyilván nincs a közeledben egy bizonyosan feltöltött akku. ;]

Így be a szervízbe!!!

Először teszteltesd le velük egy feltöltött akkuval, ha úgy megy, akkor vagy az akkud halt meg, vagy csak nem veszi fel a töltést (töltő, csatlakozó, stb.stb.).

Ha a feltöltött akkuval sem megy, akkor meg úgy is ott kell hagynod a "szarvízben"...:-)

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6970) Wolf-15 válasza Milestone2 (#6969) üzenetére


Wolf-15
tag

Köszi
Próbáltam PC-ről "lassú töltést" és másik töltőt is, de semmi.
Januári, szóval garis, tehát megy a szervízbe!

(#6971) Milestone2 válasza Wolf-15 (#6970) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem feltétlen lehetett volna megoldás a pc lassú töltés.
Csak arra jó, hogy megtudtad, nem a töltőd a szar.

Még mindig lehet rossz a csatlakozó érintkezése.
Behalhatott az akksi.
És legvégső esetben a telefon is.

Szóval szervíz!!!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6972) TomBoy1986 válasza Blue Eagle (#6951) üzenetére


TomBoy1986
veterán

Szia,

Köszönöm a választ. Akkor maradok, ahogy vagyok. Annyit még megmondanál, hogy a gyenge wifi kapcsolatok elkerülése Neked be van-e kapcsolva, mert úgy vettem észre, hogy ICS-en is jelentékenyen növekszik a fogyasztás, amennyiben az be van pipálva.

(#6952) bubus66
Értem, de ezen nem szeretnék változtatni.

[ Szerkesztve ]

AMD FX-6300 ; MSI 970A-G46 ; XFX RX-460 4GB ; CSX DDR3-1600 2x8GB ; WD 1TB ; CoolerMaster RealPower RS-520W

(#6973) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6951) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Privát ment Eaglemadár!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6974) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Játékok SD kártyáról való futtatásához van már valami megoldásunk?

LG G3

(#6975) Milestone2 válasza H.Bencike (#6974) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Tudtommal nincs.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6976) Blue Eagle válasza TomBoy1986 (#6972) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Soha azt az opciót nem használtam.

(#6977) Blue Eagle válasza zAPAtyin (#6958) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hi! Sikerült Rootolnom a telót! Működik pöpecül ez a LG Touch LED Notification: [link]

(#6978) Blue Eagle válasza bubus66 (#6944) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Rotyolás megvan, de a recovery még háétravan. Ezeket próbáltam: L9RecoveryInstaller V1.5, Rom Manager premium V5.5.2.8. Fel lehet rakni, csak az istenért el nem indul recoveryben!

(#6979) bubus66 válasza Blue Eagle (#6978) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6978) Blue Eagle

Mert a ROM manager nem a P760-hoz való recoveryt rakja fel. Gondolom, ha jó lenne hozzá akkor azt ajánlották volna. Ez tartott 3 napig?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6980) Blue Eagle válasza bubus66 (#6979) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Segítséget, ötletetet vártam, nem kritikát.

(#6981) bubus66 válasza Blue Eagle (#6980) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem kritika csak megjegyeztem, hogy a ROMManagerrel nem lehet fel tenni

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6982) sarkanyolo2 válasza Wolf-15 (#6967) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Valószínűleg kapsz egy friss és független alaplapot. :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6983) Blue Eagle válasza bubus66 (#6981) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Na, urak! Megszületett a gyerek! A recovery mód is készen van, működik. Nem vagyok az a feladom típus.

(#6984) Blue Eagle válasza bubus66 (#6981) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Ja, és a Rom Managerrel tettem fel. Mégis lehetett. Szerencsére.

(#6985) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6984) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:R Mesélj mester!!! :R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6986) bubus66 válasza Blue Eagle (#6984) üzenetére


bubus66
nagyúr

Akkor örülj neki meg akkor majd ha letéglázódik. Majd kiderül, hogy hozzá való-e a recovery. Ennyi idő alatt 4 telefont csináltam meg. Na látod amihez neked recovery kell oda nekem az adb bőven elég vagy az Amdroid SDK.

Milestone2

Megnéztem amit privátban írtál, jó az úgy nem kell azzal mit csinálni. Ha van időd akkor alkalmazásokat is tehetsz fel

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6987) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6985) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Na jó, de majd asztali gépről inkább. Mobilról egy kicsit olyan izé...

(#6988) Blue Eagle válasza bubus66 (#6986) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Mint te a tiédet? :) Majd azért próbálom megállni, hogy nem dobjam ki az ablakon.

(#6989) bubus66 válasza Blue Eagle (#6988) üzenetére


bubus66
nagyúr

Nem az enyémet ha nem másét csináltam meg. Másét én sem dobom ki az ablakon, ha az enyémet meg kidobom ahhoz senkinek semmi köze szerintem.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6990) Milestone2 válasza bubus66 (#6989) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne üssétek egymást!

Egyébként ha hangerő gomb fellel indítom a telefont, nyitott bootloaderrel én is azt a képet kapom amit Eagle,

tehát úgy gondolom, hogy BL nyitás után ez a kép a természetes.

Bubus a ROM Managernek van kimondottan L9-hez recovery.img-je. Úgyhogy remélhetőleg nem téglázódik Eagle készüléke.

Speciel tegnap nekem sem sikerült felraknom a v20E KDZ-t... :F aztán meg is álltam a kisérletezgetéssel, mert nem tudtam eldönteni, hogy ha mégis sikerül felhúznom a KDZ-t, akkor azzal elszáll a CWM is? Azaz utána és is azzal fogok szívni netán mint Eagle? És mivel nem tudtam eldönteni, ezért leálltam. De ez is elgondolkoztatott, anno a v10A-ra simán rá tudtam küldeni a v20C-t offline. Most meg a v20E nem akar felmenni, ugyanúgy...igaz most nem v10A-ra, hanem csontüres telefonra próbáltam ráhúzni...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6991) Milestone2 válasza bubus66 (#6986) üzenetére


Milestone2
nagyúr

officialP760.img-ROM Manager

Artas182x P760 recovery

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6992) bubus66 válasza Milestone2 (#6991) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6991) Milestone2

Na akkor melyik ROM Managernek van recoveryje az L9-hez amit a telefonra teszel fel?

Mert amit te linkeltel az egyik az adb- keresztül megy fel a másik meg a TWRP és a kettő nem egy és ugyan az.

Igen ha nyitva van a bootloader akkor annak a képnek kell fogadnia.

(#6987) Blue Eagle

Ez a ROM Manager biztos hogy nem ezzel tetted fel nem kell képet küldeni elhiszem hogy 5 nap után sikerült fel tenni. Ügyes vagy használd egészségel. Lentebb linkelt ROM Manager.apk-ra gondoltam. Na mindegy ma is tanultam valamit-

Én erre gondoltam és ebben biztos, hogy nincs.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6993) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6990) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nem ütök én senkit, ha engem nem ütnek.

Nade. Itt a ClockworrkMod Recovery:

Teljesen jó, működik. Éjjel eleget nyektettük a melóhelyen.

Nekem a V20E simán felment. Hogyan tetted csont üressé a telód?

(#6994) bubus66 válasza Blue Eagle (#6993) üzenetére


bubus66
nagyúr

Attól jobban működik, hogy fel lett téve a recovery na ezt sem halottam még.

Hogyan tetted csont üressé a telód? Sehogy

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6995) Blue Eagle válasza bubus66 (#6992) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Pont ezt raktam fel! Ezzel lett jó. :C Ez úgy működik, hogy amikor ebben a feltelepített programban vagy, akkor:
1. Recovery Setup
2. Install or Update Recovery
3. Devices Listed (itt választjuk ki a telefon típust a menü gombbal -combos egy lista-)
4. Flash ClockworkMod Recovery (tap, és most jön a csinobli: letölti a legfrissebbet és telepíti)
5. Kész.

(#6996) Blue Eagle válasza bubus66 (#6994) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Akkor mondogasd hangosan, és akkor hallani fogod!

(#6997) Milestone2 válasza bubus66 (#6994) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A csont üressé alatt azt értettem, hogy nem egy működő stock ROM-ra próbáltam felrakni a v20E KDZ-t, hanem egy CWM-ben format data, system, sdcard, cache, ext.sd (biztos kihagytam még valamit) utáni "csontüres" telefonra...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6998) Milestone2 válasza bubus66 (#6992) üzenetére


Milestone2
nagyúr

"Én erre gondoltam és ebben biztos, hogy nincs."

De Bubus! Abban van! Ahogy Eagle írta, a ROM Manager tölti le ezt a fájlt és telepíti. ADB-n keresztül is fel lehet rakni, de nekem pont a ROM Manager töltötte le.

A másik meg egy módosított TWRP LGP760-hoz.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6999) bubus66 válasza Blue Eagle (#6996) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mondogatom is de attól még nem működik egy telefon jobban mert van rajta egy recovery.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#7000) bubus66 válasza Milestone2 (#6997) üzenetére


bubus66
nagyúr

Haa ROM Manager letölti és telepíti akkor miért nem került bele a Téma összefoglalóba?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.