Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6801) BOBAKILL válasza sarkanyolo2 (#6799) üzenetére


BOBAKILL
őstag

A 9 napos csoda: :D

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6802) Milestone2 válasza sarkanyolo2 (#6796) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ez nem kivitelezés kérdése.

Sokan reklamáltak ICS-ről JB-re upgrade után, hogy szeretnének downgradelni, de nem tudnak.

Nekik ez egy lehetőség!

Illetve, akiknek fontos a ROOT, de JB alatt csak Bootloader nyitásssal lehet root joghoz jutni, míg az ICS-t fel lehetett törni, BL nyitás nélkül is!

Nekik is egy lehetőség!

Szóval, aki imádja a JB-t (mint én is és te is), nm nekünk szól a bejegyzés...

VISZONT AZOK, AKIK VISSZA AKARNAK TÉRNI ICS-RE, BÁRMELY OKBÓL, AZOK FORDULJANAK EHHEZ A LEHETŐSÉGHEZ.

ÉS KÖÜLDJENEK EGY KÖSZÖNÖMÖT BUBUSNAK...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6803) bubus66 válasza BOBAKILL (#6801) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6801) BOBAKILL

Na ja köszönöm :R :R

(#6802) Milestone2

Ki próbáltad??

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6804) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

Félreértés elkerülése végett, az rövid akkuidőről és azzal kapcsolatban született hozzászólásaim a Samsung Galaxy S II-re vonatkoznak.

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6805) karoly70


karoly70
csendes tag

Nekem jobban tetszet az ICS,és mintha továb birta volna az aksija.Ott a kijelzö fogyasztot legtöbbet it meg a készenlét.
Bubus ha szabad érdeklödni viszatértél az L9-re?
Nahát most vettem észre hogy lelkes ujonc lettem.

[ Szerkesztve ]

(#6806) bucsupeti válasza sarkanyolo2 (#6790) üzenetére


bucsupeti
senior tag

Nem ez a tapasztalatom. Kollégáim többen is hasonló módon használják mint én. Cseréltünk is egy-két napra a hogy kipróbáljuk. Az S2-vel nem volt problémám az L9-el igen. Tudod ez is felhasználófüggő. Haverod másképp használja mint én.

[ Szerkesztve ]

"Nem gond ha nem vágod a párologtatók bináris nyelvét..."

(#6807) bubus66 válasza karoly70 (#6805) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6805) karoly70

Igen vissza tértem hozzá

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6808) karoly70 válasza bubus66 (#6807) üzenetére


karoly70
csendes tag

Akkor csak nem ojan rosz telo ez.Én már kinéztem az utodot LG-G lenne,de mire öszejön a rávalo vagy lejár a szerzödés adigra azis elavult lesz,ojan másfél év mulva birok váltani adig ezzel kel beérnem(nem mintha rosz lenne).

(#6809) bubus66 válasza karoly70 (#6808) üzenetére


bubus66
nagyúr

Én meg csak ideiglenesen cseréletem az L9-re vissza ha jön az F-széria akkor arra akarok rá állni.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6810) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6763) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Sziasztok! Nálam ez a gond, ill. csak ennyi fogad újraindulás után ha Reboot to recovery-t csinálok:

Viszont ha a hangerő fel+Home+Power kombinációval startolok akkor meg ez van:

Egyszóval nem jön össze a mutatvány, pedig a bootloader nyitva van. Ennél fogva a rootolást sem tudom megcsinálni. Mit ronthattam el? A segítséget előre is köszönöm!

(#6811) Tecsa


Tecsa
aktív tag

Sziasztok!

Jövő héten én is tulaja leszek egy L9-nek. Valaki találkozott már a telefonhoz való dock/bölcsővel? Jobban tetszik így letenni valahova, mint odavágni az asztalra.

Tecsa

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#6812) Tecsa válasza Tecsa (#6811) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Közben meg is találtam. Akkor immáron nem kérdés, hanem javaslat. Gondoljátok meg. Szerintem asztalon teljesen korrekt. Ebben a telefon

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#6813) sarkanyolo2 válasza Tecsa (#6811) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Hirtelen ezt találtam.

Szerk: (#6812) Ez se rossz. :D

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6814) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6810) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nézd, én mindent úgy csináltam, ahogy leírtam.
Nekem ment.
Nem én vagyok a főmogul, a leghozzáértőbb.
Nekem úgy tűnik, nálad nem ment fel a clockworkmod recovery.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6815) H.Bencike


H.Bencike
aktív tag

Sziasztok!!!
Újra lett telepítve a netbookom, win7 helyett win xp-t kapott mert a 7 nagyon zabálta a RAM-ot...
3-as Szervízpakk van rajta.
Amikor a telefont csatlakoztatom (média szinkronizálás módban) akkor nem ismeri fel. Meg amúgy sehogy sem. LG szoftver módban sem, sehogy :W :W :W
Állandóan ezt írja ki miután kiválasztom hogy telepítse a drivert beavatkozás nélkül.

Csak hogy ne legyen olyan egyszerű a válasz hogy "B@zd meg, rakj fel egy drivert" :DD :DD
Régebbi és Újabb drivert is feltettem a gépet újraindítottam a telepítés után!
PC Suite is felkerült.
A létező összes USB portba megpróbáltam, egyikben sem jó.
Kerestem MTP Drivereket azokkal sem jó.

Ötlet hogy mit telepítsek fel hogy jó legyen?

LG G3

(#6816) bubus66 válasza H.Bencike (#6815) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6815) H.Bencike

A telefonon csinálj egy factory resetet és utána próbáld meg a az XP-re a drieverek.

(#6810) Blue Eagle

Az első képen egy hard resetet csinál a másodikon meg a gyári recoverybe léptél be.

A CWM reverit teszel fel abból a programból belehet lépni a recoverybe, vagy a telefon abba indul el.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6817) Tecsa válasza H.Bencike (#6815) üzenetére


Tecsa
aktív tag

a Win7 kb 2giga rammal jól megvan, ha csak nem akarsz videót renderelni. 2 giga ramot szerintem egész emberi áron tudsz venni, akár használtan is. Szóval szerintem jobban megéri 2000-3000Ft-ért bármibe venni Ramot mint szívni. Sok játékos fórumon olvasom, hogy 32bites rendszer nem támogatására panaszkodnak. Nem akkora extra manapság 4giga ram, egy számítógépben (amivel ráadásul játszani szeretne). Ez nem mikrokontroller ahol négyzetesen nő az ár, a benne foglalt memóriával.

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#6818) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Kijött a HTC One és a Samsung S4 és mindkettő ugyanazt a új Photo Sphere kameraprogramot kapta:

itt van, szerintem nagyon jó.

lecseréletem a gyárit (a gyári kamerát és galery-t lefagyasztottam Titaniummal) , az új kamerát és galery-t is telepít, jól megy. (rootolatlanok ne próbálkozzanak vele, bár egy másik fórumon mintha azt írta volna egy user, hogy neki root nélkül is megy) úgy gondolom szebb képeket csinál, mint a stock kamera.

Leírások itt és itt..

Ha meg már ismertétek, akkor bocsi a zavarásért...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6819) Blue Eagle válasza bubus66 (#6816) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Hard Reset? Azt hogy érted? Mit értesz Te a Hard Reset alatt? Írd le légyszi, hogy van e következménye annak amire gondolsz! Mert nálam semmi következmény nincs, főleg akkor ha kéne lennie.

A CWM Recoveryhez nem rootolt eset kell?

[ Szerkesztve ]

(#6820) bubus66 válasza Milestone2 (#6818) üzenetére


bubus66
nagyúr

Mi köze van a kamera app-nak a ROOT-hoz? Tessék root nélkül simán telepíttettem Nincs rootolva és a bootloader ios zárt, köszönöm tesztelem :R

Ők lennének azok??

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6821) bubus66 válasza Tecsa (#6817) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6817) Tecsa

Látom Blacked van akkor azt is tudnod kellene, hogy a KDZ frissítők mind XP-hez készültek, sőt a SmartFlashTools-is az XP-hez készült.

(#6819) Blue Eagle

Nem minden esetben ha telepíted gépről akkor az esetek 90%-ban a recoverybe lép be, legalább is amikor én az előző L9-nél kinyitottam a bootloadert, és mikor feltelepítettem a recovery jött be, mert így kell újra indítani

reboot recovery

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6822) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6819) üzenetére


Milestone2
nagyúr

A ROM Toolkit 3-as és 4-es pontja telepíti a recoveryt, szerintem neked az nem sikerült.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6823) bubus66 válasza Milestone2 (#6822) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen és neked mi jött be amikor telepítetted?

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6824) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6822) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szerintem sem sikerült. Továbbiakban? :W Ennyi?

(#6825) zsolttinho


zsolttinho
csendes tag

Sziasztok!

Eddig Desire S-em volt, és amiket előzetesen olvastam meghibásodásokat, azok nálam nagyjából mind elő is jöttek (képernyő nem illeszkedik tökéletesen, kamera meghibásodás, indokolatlanul gyors merülés, magától megbolondul stb). Szóval csalódtam egy kicsit a HTC-ben.

Az LG Optimus L9-nek mik a gyakkori hibái? (bocs de sokáig tartana elolvasni 6800 kommnetet)

Összehasonlítva LG Optimus L9 vagy Desire X a jobb választás?

Így felelevenítve a HTC hibáit lehet LG-t veszek!

[ Szerkesztve ]

(#6826) Blue Eagle válasza zsolttinho (#6825) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Nálam eddig (majdnem 6 hónap) semmi hiba nem volt. Szó szerint. Jó, ha nyektetve van akkor nagyon szereti az akksit.

(#6827) Tecsa válasza bubus66 (#6821) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Volt Black-em kiderült nem annyira bírja a 100%os nedvességet. Medence... Használtam, mind a KDZ-t mind a Smart Flash Tool-t Win7 alatt. Csak én valamiért nem bírom az Ikszpét. Ezért megpróbálok mindenkit lebeszélni :D

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#6828) bubus66 válasza Tecsa (#6827) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azt, hogy te nem bírod az XP az nem jelenti, hogy más sem bírja, nekem is van fent XP sőt ha tudni szeretnéd Linux is van fent.

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6829) Tecsa válasza bubus66 (#6828) üzenetére


Tecsa
aktív tag

Nem szeretném én ráerőltetni senkire az XP való ellen szenvem. (azért egy fórum bejegyzés erre kevés is lenne. :) ) Am linuxot én is használok programozáshoz jobb mint a winből bármelyik. De nagyon eltértünk a tárgytól :DDD

Én csak elmondom a véleményem, nem értek hozzá, bár úgy látom az itt nem követelmény!

(#6830) sarkanyolo2 válasza bubus66 (#6820) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

(#6818) Milestone2 (#6820) bubus66

Várjuk a véleményeket, hogy tényleg szebb képeket csinálnak-e! :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6831) droidforever


droidforever
tag

Szerinteten melyik lesz a nagyobb durranas,az F7,vagy az L9 ll!Varom mar a megjelenesuket'Ki hogy van vele!Amugy szeretem az L9-et is,de szerintem lecserelem amint megjelenik valamelyil!:)

(#6832) Milestone2 válasza bubus66 (#6823) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Semmi nem jött be, csak újraindult a telefon, viszont utána mikor az 5. reboot recovery-re nyomtam, elindult újra a teló immár cwm-ben, de ezt te is tudod nagyon jól...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6833) bubus66 válasza Milestone2 (#6832) üzenetére


bubus66
nagyúr

Azért írtam,hogy vagy van olyan menü pont, hogy "reboot recovery" vagy neked kell beírni. :R :R

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6834) Milestone2 válasza sarkanyolo2 (#6830) üzenetére


Milestone2
nagyúr

1 sötét szoba
2 ugyanaz
3 este fél 8 Liszt Ferenc tér

mindenféle állítgatás és a program ismerete nélkül. maga a program pofásabb, leírás alapján HDR és Sphere képes

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6835) Milestone2 válasza bubus66 (#6833) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ne nekem írd, nem én kértem segítséget, Blue Eagle várja a válasz.

1. vagy nem flesselődött fel neki a 3. / 4. pontnál a recovery

2. vagy nem nyomta meg a 5. pontot, reboot recovery

3. valamui nem a leírás szerint történt

Nekem más ötletem nincs, ha neked van, segíts "Kékmadárnak"...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6836) sarkanyolo2 válasza Milestone2 (#6834) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Köszönöm szépen!

[ Szerkesztve ]

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6837) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Ez meg mi a FAKE? Én azt hittem 5.0 jön majd ősszel-év végén...???

Google Android 4.3 Download - Beta Release

Google seems determined to leak all the exciting Google I/O news ahead of the official event. We’ve already seen the new Google Maps go live briefly before being pulled down, are hearing reports of a new music streaming service, and now there’s been confirmation that the next version of Android: Android 4.3 Jelly Bean.
Download the Beta Version of this OS on this page.
With its easy-to-use interface, amazing features, and rock-solid stability, Android 4.3 Jelly Bean is the foundation Android. And even as others try to catch up, the technologies and features built into Android 4.3 keep android years ahead.
How to Install:
1) Download Google Android 4.3 firmware from this page.
2) Connect your Device via USB cable.(Tablet, SmartPhone, Etc.)
3) Browse and select the downloaded Android 4.3 .apk file, click the file and the installation will begin.
4)After the installation is complete your device will reboot and with the Android 4.3 system installed.

What's the most Important Changes?
Multitasking-Multiple tweaks on the system to improve multitasking on General and device speed. Reduced RAM usage on some standard applications.Battery Life -Increases battery life up to 70% on some Android devices, significantly increase battery life overall by decreasing the standy by consuming of the device.

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6838) H.Bencike válasza bubus66 (#6816) üzenetére


H.Bencike
aktív tag

Majd megcsinálom akkor, hátha... Mondjuk a hátam közepébe se kívánom most :))

(#6817) Tecsa
Ez egy Asus netbook (Asus EEEPC 1005PE), nem hiszem hogy ezekbe lehetne tenni plusz ramot... Minden esetre azért köszi!!!

LG G3

(#6839) Milestone2 válasza sarkanyolo2 (#6830) üzenetére


Milestone2
nagyúr

4 3-4 centiről a takaróm ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6840) BOBAKILL válasza Milestone2 (#6839) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Tesztelem a fotós progit, telefonon belezoomolva élesebb képet készít. :K Holnap majd rendes fényviszonyok mellett lövök párat a gyárival meg ezzel az újjal és gépen letesztelem. :)) Most lehet csak képzelődöm, jobbnak akarom látni. :D

(#6841) Milestone2 válasza BOBAKILL (#6840) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Én sem tudom még eldönteni...bár emlékeim szerint zoomolva a régi nem csinált ilyen képet, elmosódottabb volt...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6842) sarkanyolo2 válasza Milestone2 (#6839) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

:D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6843) sarkanyolo2


sarkanyolo2
őstag

A Lengyelek és a Spanyolok kaptak egy 20E szoftvert a minap. Van róla valami infótok?

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#6844) bubus66 válasza sarkanyolo2 (#6830) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6830) sarkanyolo2

Tessék ez a Milestone2 által linkelt Kamera program.

Ez pedig a gyári LG JB

Hasonlitsd össze a kettő kutyás képet hát azért színbe a stock kamera kicsit jobb nem vagy rosszul látom.

Milestone2

Igen egyedül az a jó dolog benne " Én sem tudom még eldönteni...bár emlékeim szerint zoomolva a régi nem csinált ilyen képet, elmosódottabb volt..." a szín látása érdekes volt a kéket barnának látja szerintem jó.

(#6839) Milestone2

Hát elég elmosdott ami azt illeti.

Itt van LG kamera sötétben

1

Szintén sötétben villnoval készitve 3-4 cm-ról Laptop billentyűzet

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6845) bubus66 válasza Milestone2 (#6837) üzenetére


bubus66
nagyúr

Download Google Android 4.3 firmware from this page.

Itt mit töltsek le ?

[link]

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6846) Blue Eagle válasza Milestone2 (#6835) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Valahol írva vagyon, hogy 1 órát kell várni. Ez mi konkrétan?
Mindent lépésről lépésre csináltam, és amikor újraindulgat, ez a kép fogad:

Ebből az állapotból csak a 10 mp power gomb hosszan nyomásával tudok kilépni.
Gondolom Ti ilyennel nem találkoztatok.

Olvastam egy olyat is, hogy amikor először indul újra a Bootloader nyitásakor, akkor a hang fel gombot kell nyomni. Pontosítanátok ez ügyben velem?

(#6847) bubus66 válasza Blue Eagle (#6846) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ez akkor jelenik meg mikor a bootloadert nyitod ki az ADB driver fent van?

Innen csináld a következő menü pontott kinyitja a bootloader, b stb

Ez az úgy nevezett fastboot mód.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6848) Blue Eagle válasza bubus66 (#6847) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Igen, az ADB driver már telepítve van. Ebből az állapotból nem lehet csinálni semmit, mert a Windows folyamatosan USB hibát dobálja a buborékban.

(#6849) Blue Eagle válasza bubus66 (#6847) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szóval, ha ebben az állapotban van a teló, akkor a Win folyamatosan sír, hogy "Az USB-eszközt nem lehet felismerni". Mindezt az óra mellett a buborékban. Vagyis setüledsehozzád állapotban van a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#6850) Milestone2 válasza Blue Eagle (#6846) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Az egy óra egy faszság.

Remélem ennek is megfeleltél:
Ha már Jelly Bean van a telefonodon és a számítógépeden az összes LG driver fenn van.

• Nyomd meg a 2-est "Unlock bootloader" a telefon újraindul egy speciális fastboot módban, ekkor nyomd meg a hangerő fel gombot, ezzel tulajdonképpen kinyitottad a bootloadert.

Ez megtötént?

Ha igen, ezután a telónak újra kell(ett) volna idulnia normál módban, remélem nem ebben a fastboot menüben garázdálkodtál...???
Ha újraindult (volna) normál módban, a ROM Toolkit programban kellett (volna) továbblépni a 3, majd a 4, végül az 5. ponttal..
:((

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.