Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6251) bubus66 válasza Milestone2 (#6250) üzenetére


bubus66
nagyúr

Szia Jó reggelt.

Látod nekem ilyen gondom nincs az SXT-vel. Különben annál sem lehet a külső Sd-re áthelyezni, igaz közel 12 GB mellett minek át helyezni.

Te nem próbáltad a link2sd-val Ext partícióval? van recoveryd abban tudsz csinálni ext csak az SD kártyáról ments le mindent.

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6252) Milestone2 válasza bubus66 (#6251) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Na ja. :(((

De nekünk még L9-ünk van... :DD

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6253) Milestone2 válasza Milestone2 (#6252) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Most úgy van az SD kártya, hogy az egyik fele FAT a másik fele ext4.

Nem tudom használja-e a Link2SDazt a kártyaterületet...

Vagy az egészet ext4-re kéne állítani???
Ezekhez én (még) nem értek.

Pont most csinálok biztonsági másolatot a kártyáról (már a FAT részéről) aztán megnézem, hogy írt-e egyáltalán valamit az ext4 részre...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6254) Milestone2 válasza bubus66 (#6251) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nagy nehezen linux alól sikerült megnéznem.

Nem rakott az ext4-re szinte semmit!

Egyedül a polaris office használta / használja...

Most az a kérdésem Bubus: szerinted szüntessem meg az ext4-et mert felesleges?

Vagy formázzam át az egészet ext4-re / vagy hagyjam meg a jelenlegi ext4-et és nézzem meg a link2SD beállításait, hogy használja.

Mert én beállítottam ugyan, és szerintem használja is, csak véleményem szerint nem az ext4 részt, hanem a FAT32-t...

Mit kellene rajta állítani, hogy az ext4-et felhasználja...???

:R

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6255) joci221


joci221
tag

Sziasztok! Nem tudnátok mondani nekem valami launcher-t vagy egyéb megoldást amivel a képernyő tetején lévő lehúzható sávot átlátszóvá lehetne varázsolni?

Tudom nem nagy dolog de már egy ideje idegesít, a régi telómon így volt igaz azon 2.3 volt...

Megbízhatóságom.: https://tinyurl.hu/lX2w/ ---- http://t7.hu/ngl

(#6256) Milestone2 válasza bubus66 (#6251) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Gondolkoztam, forgattam az agyamat, átnéztem a link2SD beállításait még egyszer, nyomkodtam a gombokat.
Ez lett az eredménye:

Úgy emlékeztem, hogy tettem egy pipát amellé, hogy automatikusan linkeljen minden új telepítést az SD-re, de nem volt ott...
Most megint odatettem.

Szóval ezért nem használta az SD ext4 részét...
Most használja...
Kérdés ez most mennyivel lett jobb nekem... ;]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6257) Milestone2


Milestone2
nagyúr

Annyi kimaradt az előzőből, hogy természetesen utólag mindent amit csak engedett átlinkeltem az SD kártyára. :U

Így most ott keletkezett közel 500MB adat... :U

Na majd meglátjuk mostantól mi lesz, illetve, hogy az áthelyezettek működésében észreveszek-e változást...? :U

Utóirat:

Mi a különbség a link2Sd két funkciója
áthelyezés az SD-re ill. link létrehozása és áthelyezés az SD-re között???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6258) sarkanyolo2 válasza joci221 (#6255) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Egy, kettő, három!

Olvasgass, nem tudom mennyire használhatóak.

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#6259) joci221 válasza sarkanyolo2 (#6258) üzenetére


joci221
tag

Köszi a linkeket, ilyeneket én is néztem de nekem ez kínai. Valamelyik launcher-be be lehetett állítani, csak már nem tudom melyikbe.... :R

Megbízhatóságom.: https://tinyurl.hu/lX2w/ ---- http://t7.hu/ngl

(#6260) Laybee


Laybee
őstag

Üdv! A töltőnek outputja érdekelne, mennyi A-al tölt? Köszönöm.

(#6261) Lenry


Lenry
félisten

kiesett... :(
szerencsére csak a digitizer, de így is öröm lesz cserélni / cseréltetni.

az N9-el együtt estek, annak persze nem lett semmi baja, mondjuk az Nokiából van, lehet azért :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6262) Milestone2 válasza Lenry (#6261) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ügyes... :(

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6263) oriic válasza Lenry (#6261) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bah, hogy esett ki????

Live-Die-Respawn

(#6264) Lenry válasza oriic (#6263) üzenetére


Lenry
félisten

átugrottam egy pocsolyát és kiugrottak a felsőm zsebéből.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6265) Milestone2 válasza Lenry (#6264) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ezéééé tartom tokban....bah!

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6266) Milestone2 válasza Laybee (#6260) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ha nem kapsz választ, mire hazaérek, akkor majd leírom...ez kb du. 3...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6267) Laybee válasza Milestone2 (#6266) üzenetére


Laybee
őstag

Köszönöm, nem sürgős, kocsiba néznék töltőt, de még nem jött meg a teló.

(#6268) Milestone2 válasza Laybee (#6267) üzenetére


Milestone2
nagyúr

;)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6269) Lenry válasza Milestone2 (#6265) üzenetére


Lenry
félisten

éppen tegnap voltam a Media Marktban és akkor nézegettem belebújtatós tokokat, de amikbe bele is fért volna, azok ilyen 7-8ezer körül voltak, és úgy voltam vele, hogy nem annyira fontos... hát csak meg kellett volna venni... :(

mod: gariban reménykedjek, vagy rögtön rendeljem inkább a cserealkatrészt?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6270) sarkanyolo2 válasza Lenry (#6269) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

Hm?

٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ /LG OLED55A13LA / Kanto YU6

(#6271) Lenry válasza sarkanyolo2 (#6270) üzenetére


Lenry
félisten

nem tetszenek a flipes tokok :N

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6272) Milestone2 válasza Lenry (#6269) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Nem azt néztem hogy tetszik, hanem azt, hogy megvédi a telefont... :))

Nem szép, de hasznos.

Kicsivel 2ezer alatt volt...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6273) airmax_2.0


airmax_2.0
tag

Az aksi kérdéshez jutott eszembe..
Ha a konnektoros gyorstöltőröl töltöm fel, akkor miután leszedtem simán pillanatok alatt visszaugrik 3-4% -ot. Viszont usb-ről lassú töltéssel feltöltve sokkal stabilabb, olyankor rendesen fokozatosan merül...

(#6274) Lenry


Lenry
félisten

gariba gondolom nem fér bele a törött digitizer (bár azért megyek egy kört a T-nél)
szervízben kb mekkora összegre számíthatok? van erről valakinek tapasztalata?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6275) oriic válasza Lenry (#6274) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Biztositas nincs rajta?

Live-Die-Respawn

(#6276) Lenry válasza oriic (#6275) üzenetére


Lenry
félisten

nincs

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6277) aholy válasza Laybee (#6260) üzenetére


aholy
tag

0.85 A van a töltőre írva, vagyis 850mA

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#6278) Laybee válasza aholy (#6277) üzenetére


Laybee
őstag

Köszönöm szépen, akkor nem jó az 1A-es töltő. Gondolom 0.5A-es töltésnél és lemerülne bekapcsolt kijelzőnél és gps-nél. Hm..

(#6279) aholy válasza Laybee (#6278) üzenetére


aholy
tag

Előző telefonomhoz 1A-sat vettem én is, az bírta.

Nokia 3310 - Nokia 3410 - Panasonic GD 75 - Alcatel OT 565 - Motorola RAZR V3 - Sony Ericsson S 500i - ZTE Blade - LG Optimus L9 - Umi Iron - Huawei P9 - Samsung Galaxy Note 8 - Samsung Galaxy Note 10 +

(#6280) Zisydee89 válasza Milestone2 (#6245) üzenetére


Zisydee89
csendes tag

Gl to SD nevü app segítségével sikerült áthelyeznem Sdre de ezek olyan játékok ahol az obb mappában vannak a cuccok!

(#6281) Milestone2 válasza Zisydee89 (#6280) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Mint mondtam, nem játszom, én még jól elférek.

De a játékosoknak, lehet hasznos ez az információ. ;)

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6282) Zisydee89 válasza Milestone2 (#6281) üzenetére


Zisydee89
csendes tag

Irtam privit

(#6283) bubus66 válasza Lenry (#6261) üzenetére


bubus66
nagyúr

(#6261) Lenry

Ez hogyan sikerült??

Mileston2 az linksd2-nél nem értem a dolgokat?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6284) Milestone2 válasza bubus66 (#6283) üzenetére


Milestone2
nagyúr

:F Mit? :F

:DDD Én se....! :DDD

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6285) bubus66 válasza Milestone2 (#6284) üzenetére


bubus66
nagyúr

Ezt egy kicsit bővebben

Azt hogy én nem értem egy dolog a mai nap után, de, hogy te sem az már bosszantó. :K :K

(#6279) aholy

Áthelyezni át lehet értelme akkor van ha az alkalmazást a Külső SD-ről használni is lehet. Sikerült?

[ Szerkesztve ]

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6286) Scuba05 válasza Milestone2 (#6272) üzenetére


Scuba05
csendes tag

Nekem is ilyen flip tokom van+fólia.
Tökéletes a kettő együtt.
A múlt héten beültem a kocsiba, a melegítőm kilógott még amiben a telcsi volt, én meg jól be akartam csukni az ajtót.
A telefon megfogta az ajtót,a tok meg a telcsit megvédte, pedig lapjával ment rá az ajtó.
Semmi baja, bár az EKG-ra ránéztem volna akkor.

(#6287) Milestone2 válasza Milestone2 (#6257) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Délelőtt írtam, kíváncsi vagyok, használja-e az SD ext4 részét a link2SD...?

Linux alatt sikerült nagy nehezen megnézni az ext4-et.

3 fájl vol rajta: polaris office.apk, egy LOST.DIR, meg még egy fájl.

Na akkor gondoltam, itt valami nem stimmel.

Visszaraktam az SD-t.

Elindítottam a link2SD-t.

Megkérdezte, akarom-e használni az SD második partícióját és az milyen formátum?

Válaszoltam: igen, ext4

(ez azért volt szar, mert ezt már egyszer régebben emlékeim szerint megtettem!!!)

Ezután bementem a link2SD-be és minden programra -amit engedett- rányomtam hosszan- előjött a link létrehozása menüpontra. Amikor elkészült: kiírta link elkészítve, áthelyezve SD kártyára

Amikor készewn voltam készítettem a screeshot-ot.

A belső hely nőtt röhelyes 200MB-val.

Az ext4-en létrejött kicsit több mint 500MB adat.

Ennyit írtam le.

És kérdeztem mi a különbség link2SD-nél, ha egy programra rövidet nyomok, akkor egy táblázat jön ki rajta Áthelyezés SD kártyára gombbal.

Ha meg hossza nyomok, egy menü jön ki, rajta link készítése / létrehozása sorral.

Azt kérdeztem van-e különbség a 2 parancs között???

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6288) Lavar


Lavar
aktív tag

Kérnék egy kis segítséget, tanácsot. Volt régen egy HTC Touch 2 amit rádugtam erősítőre (15 W-os gitárerősítő) és nem lett baja, szólt rendesen. Ezzel is megoldható lenne, vagy ne kísérletezgessek ilyennel, esetleg származhat belőle valami problémája?

(#6289) Lavar válasza Lavar (#6288) üzenetére


Lavar
aktív tag

Bocsi, lejárt az időm, már rádugtam és működik, nem robbant fel. :D

(#6290) Milestone2 válasza Lavar (#6289) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Egy mérést megér, nézesd meg nem ad e visszafelé valami kóborampert az erősítő, mert az hosszú távon okozhat azért szart...

Illetve a 3 utas jack (jobb, bal, micro sőt itt talán még antenna is) nem szokta hosszútávon meghálálni, ha 2 utas jack van benne állandóan...

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6291) Lenry válasza bubus66 (#6283) üzenetére


Lenry
félisten

szerencsétlenül esett. zsebből aszfaltra.

az otthoni digitizercsere garivesztést jelent, ugye?
valamelyik nap elmegyek egy T-pontba és rákérdezek a javítás költségeire, de előre érzem, hogy a vége az lesz, hogy megrendelem eBayről és megcsinálom magam

legalább már nyugodt szívvel nyithatom a bootloadert is :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6292) bubus66 válasza Lenry (#6291) üzenetére


bubus66
nagyúr

Igen az otthoni az garancia vesztéssel ráj

A Tűzoltók nem hősök, mert a hősök mind halottak. A Tűzoltó olyan ember, mint Te, csak képes oda adni az életét a Te életedért!

(#6293) Lenry válasza bubus66 (#6292) üzenetére


Lenry
félisten

összefügghet az eséssel, hogy elég alacsony térerőket mutat a telefon?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6294) XDModesty


XDModesty
aktív tag

Sziasztok!

Rootolni szeretném egy ismerősöm telefonját, de nem akar összejönni. Mindent a leírás szerint csinálok, amikor azonban a runme.bat-ot futtatom, beírom az 1est, és leokézom, akkor azt írja ki, hogy nem találja az eszközt amivel dolgoznia kéne. A driverek tökéletesen vannak települve, minden más működik. Van valakinek bármi ötlete?

(#6295) Milestone2 válasza XDModesty (#6294) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Ment privát, de a legfontosabbat nem írtad le, vagy elkerülte a figyelmemet:

Ice Cream Sandwich vagy Jelly Bean???

V10 vagy V20??? ...és abból is melyik?

...a szoftver...

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6296) XDModesty válasza Milestone2 (#6295) üzenetére


XDModesty
aktív tag

szintén ment a privi :)

szoftver ICS, a másikat nem tudom, de nem volt frissítve

(#6297) Milestone2 válasza XDModesty (#6296) üzenetére


Milestone2
nagyúr

Beállítások / A telefonról / Szoftver adatok / Szoftver verzió

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

(#6298) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Valahogy meg lehet oldani azt hogy a bekapcs gomb lenyomásával ne kapcsolja ki a képernyőt, hanem egy digitális óra jöjjön be rajta fekete háttérrel? Mintha egy Sony telefonnál láttam volna ilyet.

Live-Die-Respawn

(#6299) Lenry válasza oriic (#6298) üzenetére


Lenry
félisten

ha lehetséges is, akkor sem tartom jó ötletnek, gyakorlatilag folyamatosan megy a képernyő, megy a világítás, le fogja enni az akkut

az N9-em tud ilyen, annak viszont pixelenként vezérelt AMOLED kijelzője van, ott tényleg csak az a pár pixel üzemel, ami kirajzolja az órát.

mondjuk baromi jó funkció, szó se róla, én is imádom :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6300) amisis


amisis
aktív tag

Jó napot L9 Tulajok!

Lehet hogy már megválaszoltátok (akkor előre is bocsánat) de láttam egy videót hogy a hivatalos JB-ben már lehet SD kártyára menteni, ez igaz vagy csak a rootolt telefonoknál valósítható meg?

Apple iPhone 8 Plus

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.