Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6724) BOBAKILL válasza Tomajdon (#6700) üzenetére


BOBAKILL
őstag

Nekem 1 hónapja van meg és tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Semmi hibája nem volt; se hardver se szoftver terén. Gyors és megbízható telefon, és a JB-vel szerintem nagyon szép a rendszer felülete is. Játékok terén nem tudom milyen, de szerintem mindent elfut rajta. És az alkalmazások közti váltás is nagyon gyors, nem gondolkodik sokat. :) Egy jó fülessel szépen szólnak a zenék is.
A kijelzője a legnagyobb előnye szerintem, napsütésben maxra állítva is frankón olvasható. :)
Nálam a kijelző volt a nyerő az Xperia L.-el szemben és azért sokat számít egy jó kijelző, főleg egy ekkora telefonnál. (volt egy összehasonlításom egy 4" alcatellel szemben, és hát nem sokkal nagyobb, pár mm-el. Nagyon vékony és pofás a keret. ;)
Az tény hogy hardveresen jobb a 4X, bár nem tudom hogy a 4magot milyen program használ ki egy telefonon... (durva játék talán...)
Ja és nekem 1,5 napot lazán lemegy, bár nem játszok rajtam, de a net (vagy wifi) az megy sokat. De ha nem használom akkor letiltom.

Mindenesetre szerintem jó választás, főleg ilyen áron. ;)
Én ajánlottra minősíteném. :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.