Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 07:05:25

LOGOUT.hu

LG Optimus L9 - nagyravágyóknak [olvasd el az első hozzászólást!] FÜGGETLENÍTÉS / WAREZ TILOS!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5130) Milestone2 válasza bucsupeti (#5125) üzenetére


Milestone2
nagyúr

bucsupeti:

Nem cél. Mivel olvasmányaim szerint, egyenlőre nem is lehet becsukni, Kezdőként az volt a cél, hogy ki tudjam nyitni, felrakjam a rootot és kidobáljak mindent ami nem kell. Most majd továbbolvasok, hogyan rakhatok rá (ha akarok egyáltalán) custom ROM-ot, hogyan lehet (lehet-e) custom ROM után stock ROM-ot visszatenni. Stb-stb

bubus66:

Nem kellett egyszerűen kíváncsi voltam miben más? Semmiben. Mondom, onnan indult a cselekmény, hogy akkor megnézem az EUO v20c-t nyitott-e. Nem. Utána megnéztem, hátha nyitott az EUO v20b. De nem. Aztán ha már benne voltam, a kíváncsiság továbbvitt és jött a Baltic v20d. És csak mikor ezzel megvoltam, akkor mondtam azt, hogy most már tologattam eleget a ROM-okat, jöhet a root. Ahhoz meg előbb ki kellett nyitni...

tomakrisz:

Én ezzel meg ezzel... Kérsz lépésről-lépésre leírást? Én az All-In-One Root metódust választottam.

[ Szerkesztve ]

Lényegében megszűntem létezni. Az adataimban található e-mail címen még egy darabig elérhető vagyok...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.