Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:00:57

LOGOUT.hu

LG G4 téma-összefoglaló
[ Gyakran Ismételt Kérdések, Tippek, ROM-ok, Letöltések ]
Hivatalos OFF-topik: G4-csúcstalálkozó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

A jövő hónapban jár le a 2 éves rabláncom, válthatok telefont és az LG G4 felkúszott a legelső helyre a kiszemeltek listáján. Az itteni és más tesztek alapján csak ezek az észrevételeim lennének:

1.) A kamera nagyon állat, de azért felmerül bennem, hogy a teszt előtt leszedték-e a védőfóliát róla (ha volt rajta). Sokszor egyáltalán nem is látszik. A mostani Samsungomról több mint fél év után vettem csak le, amikor véletlenül feljött az egyik sarka (azt hittem megsérült a frontlencse, de csak a fólia kezdett lejönni). Mondani sem kell, az amúgy sem rossz kamera még jobb lett. Itt a sarkok felé gyengül a minőség és sajnos némi fátyolosság is jelen van.

2.) Az üzemidőre szinte minden más teszt azt írja, hogy egy az egyben a G3 szintjét hozza. Itt hogyan jött ki a javulás?

3.) A kijelző egyik felén tapasztalt melegedés azért tud aggasztani, ez általában azt jelenti, hogy mához fél évre az összes fórumon a kijelzősárgulásra fognak nyafogni.

4.) Mivel egyetlen teszt sem tért ki eddig rá, ezért gondolom nincsenek kijelző színprofilok, mint a Samsung telefonokon. Egy fotózásra ennyire rápörgött telefonon vétek lenne kihagyni ezt, mert a hűvös gyári kalibráció multimédiához ideális, de képszerkesztésre már nem (ahogy a túlságosan ragyogó színek sem, ezért vezette be a Samsung az AMOLED esetén a visszafogott módot). Az meg gondolom végképp kizárt, hogy a kijelző műszerrel kalibrálható legyen (ezt csak custom ROM-on láttam eddig, erre felkészített kernellel).

5.) Remélem szolgáltatónál érezhetően olcsóbb lesz a Galaxy S6-nál, mert 10-15 ezer forint különbség ezen az árszinten elenyésző.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.