Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ZyXEL NSA325 v2 - Téma összefoglaló és FAQ

Kérlek olvasd el az összefoglalót, mielőtt írnál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2446) makoss válasza _Smooth (#2440) üzenetére


makoss
addikt

Az a helyzet, hogy a szomszédnak már régen van NAS az otthonában, és emlegette, hogy nem-e szeretnék én is egyet, most beugrott ez a téma, hogy elkezdenék foglalkozni ezzel, pedig annyi tudással rendelkezem amit a szomszéd is mondott:
Távolról ér el fájlokat, filmeket munkahelyéről.
Ha ennyit tud, illetve néhány ismerősömnek megadva privát kódot belépéshez az jó volna, csak tisztában kéne legyek néhány dologgal kapcsolatban. Bocs ha hülyeséget kérdezek! :R

1: Mivel nem értek ehhez, de van egy szaki ismerősöm, távolról be lehet-e ezt a NAS-t állítani, üzemelni? (TeamViewer 7)
2: Mire elég az 512 MB ram? (gépemben 8GB van)
3: Cserélhető-e a Ram?
4: Egyidőben hány ember használhatja a vinyómon tárolt adatokat?
5: Említenek a "Ismerkedés a Zyxel NSA325 v2-vel" leírásban írási, olvasási sebességet, ezt hogyan kell érteni ha a netem jóval lassabb? Illetve azon a helyen is lassabb ahol használná(k)m.
6: Mivel egyenlőre távolról, munkahelyről szeretném a NAS vinyóján elérni az adatokat, filmeket, képeket lejátszani, mire jó még ezen kívül a Zyxel NSA325 v2?

Azért kérdeztem a nullát, hogy a NAS olyan állapotáról indulva, hogy mikor már benne van a vinyó, tápkábel bekötve, RJ45 kábel bedugva a Tp-link TL-WR841ND routerembe.

Köszi előre is a választ! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.