Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:19:58

LOGOUT.hu

ZyXEL NSA325 v2 - Téma összefoglaló és FAQ

Kérlek olvasd el az összefoglalót, mielőtt írnál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) elnokur77 válasza elnokur77 (#7000) üzenetére


elnokur77
csendes tag

Egy idő után a pingelni sem lehet a cuccot... :-(

(#7002) [w] válasza elnokur77 (#7000) üzenetére


[w]
őstag

vannak futó torrentek? mert ha igen, akkor azok azonnal indulnak, amint visszakapcsolod a TM-t.

valahogy el kellene jutni odáig, hogy gyorsan törlöd őket és utána talán visszaáll a nyugalom.

nálam 3000/800 Kbit-re és 20 kapcsolatra van állítva, azt gond nélkül bírja. mondjuk havonta 3 torrentet futtatok rajta...

szerk.: ha GUI-ról nem tudod törölni a torrenteket, akkor a profik biztosan majd megmondják, hol tárolódnak és akkor onnan kell kézzel eltávolítani

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#7003) elnokur77 válasza [w] (#7002) üzenetére


elnokur77
csendes tag

Vannak, de 2-t engedek futni összesen. Variálgattam, hogy leállítottam egyeseket, indítottam másokat, de erre egyáltalán nem reagál. Egyszerűen ha megy a Transmission, akkor ledöglik az egész.
Lehet meg kellene próbálkoznom egy resettel, nem? És akkor már lehet, h másik Transmissiont tennék fel. Mi a véleményed?

(#7004) [w] válasza elnokur77 (#7003) üzenetére


[w]
őstag

szerintem azért nem reagál, mert a beragadt torrentek miatt elhasal, erről a fagyásról sok helyen írnak

mielőtt legyalulsz egy szépen beállított rendszert még próbáld meg a kézi törlést, szerintem segítene. de én nem tudom megmondani honnan futnak, ennyire nem értek ehhez a fajta linuxhoz (meg a többihez se)

cmdr PETER W. VOLKOV

(#7005) elnokur77 válasza [w] (#7004) üzenetére


elnokur77
csendes tag

Úgy tűnik, igazad van! Volt egy torrent, amire reagált. Ergó az be lehett ragadva. Az minden újraindítás után visszaállt 99.6%-ra, és amikor 100% akart lenni, mindig meghasalt a rendszer. Most úgy tűnik, működik! Nagyon köszönöm a segítséget! Respect!

(#7006) vlevi


vlevi
nagyúr

Nekem akkor volt ilyen, még nagyon a kezdeteknél (vagyis, amikor nekem volt új dolog a NAS, meg szokatlan a Linux filerendszer), hogy elírtam a torrent letöltési mappát. Szegény elkezdte tölteni a /m0/valahova helyre a /md0/public/download helyett, de 1-2 perc után kifulladt. Újraindítottam, akkor is megfeküdt. Nekem is eltartott egy ideig, mire rájöttem, hogy azzal a letöltéssel van baj.

(#7007) elnokur77 válasza vlevi (#7006) üzenetére


elnokur77
csendes tag

Már madjnem rendeltem ma egy Synologyt.... :C

(#7008) Imi1981 válasza elnokur77 (#7000) üzenetére


Imi1981
veterán

Miért nem próbálod eltávolítani majd ujratelepíteni? Ilyen esetben nálam az az első amit megpróbálok. Hátha akkor jó lesz. Én is a 2.82 transmissiont használom és tökéletesen működik.

(#7009) [w] válasza vlevi (#7006) üzenetére


[w]
őstag

7005 elnokur77: örülök, hogy végül sikerült megoldani! :)

a TM fórumán egy helyen pont ezt írta valaki, hogy megváltoztatta a default letöltési helyet és ettől kiakadt a TM, nem tudta megemészteni :(
úgyhogy én is alapbeállításon hagytam, azóta is tökéletes. nem gyors (nem erre találták ki), de ha kell van és jól működik.

[ Szerkesztve ]

cmdr PETER W. VOLKOV

(#7010) Imi1981 válasza [w] (#7009) üzenetére


Imi1981
veterán

Én soha nem a default letöltési útvonalat használom! Csináltam Hd filmek, Sorozatok és divix filmek mappát és ezekbe töltök. Soha semmilyen fagyás nem volt! Letöltés előtt választom ki ép melyik mappába töltsön.

(#7011) vlevi válasza Imi1981 (#7010) üzenetére


vlevi
nagyúr

Ja, hát már én sem.

De akkor még új volt, és ráadásul, az is be volt kapcsolva, hogy a letöltés végén mozgassa át a transmisson könyvtárból a végleges helyére a cuccot.

Ez lehet egyébként az oka, hogy 96%-nál még rendesen tölt, de, amikor eléri a 100%-t megdöglik, mert akkor van az, hogy tenné át a végleges helyére, de az a hely nem elérhető, és olyankor nem áll le egy egyértelmű hibával, hanem csak pörög magában.

Nem tudom, hogy ilyenkor a TM-e a bűnös, és az csinálja-e vég nélkül a másolást, vagy pedig a NAS-on lévő linux alrendszer lenne-e ennyire buta (ez utóbbit azért nem tartom valószínűnek).

(#7012) spiky03


spiky03
veterán

Szerintetek a következő jelenség milyen hibára utalhat.

Hálózaton keresztül épp filmet nézünk, amikor néha-néha meg meg akad a film, majd elindult.
Tegnap viszont olyat történt, hogy percekre kifagyott a film. Volt, hogy 7 percig is állt, majd újra indult. később meg több, mint 10 percig nem mozdult a film.
Megnéztem a gépen és nem is értem el a NAS kezelőfelületet, sem a TC-ben a felcsatolt megosztásokat.
A NAS elején meg felváltva villogott a winyókat jelző ikonok. " db winyó van benne.
Majd a kikapcsoló gombot hosszan nyomva 2 sípolás után kikapcsoltam, majd pár másodperc múlva be és utána már újra elérhető volt mind a két winyó.

A NAS-on a legújabb fw van.

Remélem nem a winyók kezdenek meghalni benne?

köszönöm előre is a segítséget!

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7013) vlevi válasza spiky03 (#7012) üzenetére


vlevi
nagyúr

"A NAS elején meg felváltva villogott a winyókat jelző ikonok"
Az, hogy felváltva villog, zölden, az nem jelent semmit.
Mivel a két vinyót külön-külön kapcsolja le, és nem egyszerre, ezért fordul elő, hogy az egyik még folyamatosan világít, a másik villog, majd egy idő után, ha nincs semmi forgalom, akkor az elsőt is lekapcsolja, és a két visszajelző LED nincs szinkronban egymással.
Baj majd akkor van, ha piros :(
A NAS WEB-es kezelőfelületéről, a telepíthető csomagok között a SMART információs csomagot érdemes feltelepíteni, abból néhány apróságot meg lehet tudni a meghajtókról. Az sem egy világot megváltó eszköz, de, az én vinyómon pl. már látszott a pending sector count-ból, hogy baj lesz. Igaz, nekem előtte már volt néhányszor, hogy pirosba átváltott az állapotjelző.

(#7014) Tonyk válasza spiky03 (#7012) üzenetére


Tonyk
veterán

Torrent a háttérben megy?
A hálózaton keresztül mit jelent? (Wifi, vagy kábel)

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7015) spiky03 válasza vlevi (#7013) üzenetére


spiky03
veterán

Köszi az infót. Az fel van telepítve, csak tegnap este 11kor már nem volt idegzetem hozzá, hogy újra bekapcsoljam a gépet.
Mind a két winyó Good meg jelenleg 31-32 fokos.
Error-nál egyiknél sincs semmi értek.

@(#7014) Tonyk
Kábelen van rákötve az Asus RT-N18-as routermenre, az meg szintén kábellel a PR Telecom Dasan Mondem/routerére.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7016) Tonyk válasza spiky03 (#7015) üzenetére


Tonyk
veterán

torrent?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7017) spiky03 válasza Tonyk (#7016) üzenetére


spiky03
veterán

Fut rajta 208 db :D
De egyik sem aktív, mert hála a csodás PR telecomnak, passzív vagyok és egy kb-ot sem tudok feltölteni.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7018) cirano1


cirano1
csendes tag

Sziasztok
Segitséget szeretnék kérni.Zyxel NSA320 .van
Újra kelett telepitenem elromlot a lemez.És most nem tudom a média lejátszot telepiteni.Nem kapcsolodik ahonnan telepiteni lehetne.Az oldal nincs.Nem tudna valaki valami tanácsot adni?
Köszönettel cirano1

(#7019) spiky03


spiky03
veterán

Ebben a kerdesben tudtok valami infot adni esetleg?
[link]
[link]

Koszonom!

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7020) Tonyk válasza spiky03 (#7019) üzenetére


Tonyk
veterán

Mi az, hogy az egyes helyén 0 van? Írd már le a régi ipt és az újat, mert ez így semmit nem ér.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7021) spiky03 válasza Tonyk (#7020) üzenetére


spiky03
veterán

Ugyan az a két IP cím, csak az az egy szám eltérés van. :)
192.168.1.135 . ez van a Fix-re téve a NAS-ban.
Ez az IP van MED.ben is megadva, meg az NFS megosztás elérési útja is megvan adva.
Viszont ha megnyitok egy NFS megosztás alatt található filmnek az xml-jét, ott meg az IP címénél 192.168.0.135 szerepel.

Pl.:
<![CDATA[nfs://192.168.0.135/i-data/7b195529/nfs/HDD2_NFS:Remux///A tűzben edzett férfi]]>

Hogy tudom kicserélni, hogy a jó IP legyen a legegyszerűbben?
próbáltam, hogy átírom az xml-ben de úgy sem indult el a film.

Vagy töröljem a Jukebox-os eléréseket az NFS-en megosztott filmeknél és adjam őket újra hozzá, miután kitöröltem az xml-eket?

Köszönöm!

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7022) Tonyk válasza spiky03 (#7021) üzenetére


Tonyk
veterán

szerintem megadtad magadnak a választ :K

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7023) zsuri0


zsuri0
csendes tag

Sziasztok!

Múlt héten vásároltam használtan egy NSA325_v2-t. Az előző tulaj resettelte, úgyhogy elméletileg nulláról kezdtem használni. Alapvetően rendben működik minden - kivéve a Dropbox-ot. Amikor először néztem már akkor engedélyezve és bejelentkezve volt. A "Disable" működik, de ahogy "logout"-ot nyomok lefagy az egész NAS, újra kell indítani. Amikor újraindítom továbbra is bejelentkezve van. Az, hogy milyen account-tal jelentkezik be nem tudom, mert az előző tulaj csak próbából betett a dropbox-os mappába fájlokat és azokat nem hozta le a NAS. Elég sokat keresgéltem neten és hasonló problémát írtak valamikor régen az NSA310-re. Ott az volt a megoldás, hogy az /i-data/.system/dropbox mappát ki kellett törölni. Ezt én is megtettem ssh-n keresztül, de sajnos nem segít. Tehát képtelen vagyok addig eljutni, hogy az én dropbox-os account-om adatait bekérje. Néztem, hogy a /etc alatt is vannak dropbox-os konfigurációs fájlok és mintha az abban levő adatokkal jelentkezne be, de ezekhez a fájlokhoz nem mertem nyúlni, mert úgy néz ki ez valamiféle rendszer account adatokat tartalmaz. Ja igen, próbáltam mindenféle browserből (Chrome, Firefox, IE), hátha a logout valahol a browser-ben akad el, de ez sem segített.

Van valami ötletetek, hogyan lehetne működésre bírni a dropbox-ot?

(#7024) Tonyk válasza zsuri0 (#7023) üzenetére


Tonyk
veterán

Vedd ki a hdd-t, tedd be gépbe és törölj róla minden partíciót.
HDD nélkül csinálj egy teljes resetet, tedd be a hdd-t és inicializáld újra a kötetet és állíts be a rendszert.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7025) spiky03 válasza Tonyk (#7022) üzenetére


spiky03
veterán

Akkor jól gondoltam, köszönöm! ;)
Rögtön ki is próbálom. :)

Még egy kérdés, amit a múltkor is kérdeztem.
Ma megint csinálta azt a NAS, hogy egyszer csak fogta magát és szépen eltűnt....
Tegnap este még volt, ma meg amikor hazajöttem a melóból, megint nem elérhető.
Csak a két winyo LED villogott az elején.
Megint kinyomtam a főkapcsolóval, mint a múltkor, majd bekapcsoltam és megint elérhető.

Szerinted/tetek ezt mi okozhatja ezt a jelenséget?

A winyók állapota Good és jelenleg 31 és 33 fokosak.
Ezek meg a SMART értékek:
winyo1
winyo2

Köszönöm! :R

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7026) Tonyk válasza spiky03 (#7025) üzenetére


Tonyk
veterán

Elképzelhető, hogy tápegység.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7027) spiky03 válasza Tonyk (#7026) üzenetére


spiky03
veterán

Igen ez megfordult az én fejemben is.
Azt, tudom cserélni ázilag? Ha igen milyet ajánlotok hozzá?

Mert már nem garis így nem cserélik.

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7028) Tonyk válasza spiky03 (#7027) üzenetére


Tonyk
veterán

Valahogy bedugtad a tápot a nas hátuljába nem? Na, pont ugyanígy tudod cserélni is! :DDD

Volt pontosan stimmeljen, Amper lehet nagyobb is, kisebb nem!

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7029) spiky03 válasza Tonyk (#7028) üzenetére


spiky03
veterán

Én nem dugtam bele semmit sem csak a winyókat. :D
Minden más benne volt. :)

Oke, majd akkor hétvégén szétkapom és megnézem milyen van benne.

És mi van akkor ha nem táp baja van? :DDD

SuperHeRo - Eladó! Anthem MRX710 + extrák!

(#7030) Tonyk válasza spiky03 (#7029) üzenetére


Tonyk
veterán

Ja, és áramot hogy kap? Az a táp,ami a 220V (gyk: konnektor a falon) és a nas között van. [link]

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7031) zsuri0 válasza Tonyk (#7024) üzenetére


zsuri0
csendes tag

Sajnos nem segített a HDD nélküli reset + HDD tartalom törlése, ugyanaz a helyzet mint korábban. Ahogy engedélyezem a Dropbox-ot már be van jelentkezve (vagy legalábbis a Logout gomb jelenik meg) és ha Logout-ot nyomok lefagy az egész, újra kell indítani. Egy külföldi topic-ban azt olvastam, hogy a Dropbox tavaly megváltoztatta az API-ját és lehet, hogy amiatt van. De miért én vagyok az egyetlen, akinél ez problémát okoz? Nektek megy renden a Dropbox? Tudtok ki- és bejelentkezni?

(#7032) Tonyk válasza zsuri0 (#7031) üzenetére


Tonyk
veterán

Próbaképp. akkor most hdd-vel is csináld meg a reset-et. Alkalmazások user része azon a hdd-n található, amellyel legelőször lett elindítva a nas.

Tehát valami mégsem sikerült tökéletesen törölnöd. Partíciót töröltél vagy csak törlést nyomtál az adatokra?

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7033) zsuri0


zsuri0
csendes tag

A google drive szerencsére megy - legalább valami felhős dolog működik.

(#7034) zsuri0 válasza Tonyk (#7032) üzenetére


zsuri0
csendes tag

HDD-vel már korábban is reseteltem, miután nem történt változás akkor írtam ide a topicba. Most legutóbb partíciót nem töröltem, hanem a NAS-sal töröltem a volume-ot. Viszont ez egy saját (nem előző tulajos) HDD, aminek semmiféle NAS-os múltja nem volt amikor először betettem a készülékbe.

(#7035) gereedigital


gereedigital
csendes tag

Sziasztok.

Már jó pár éve,hogy minden gond nélkül üzemel a kis nas. torrent megy 0-24-ben MiniDLNA szintén.

Annyi lenne a kérdésem, hogy voip szervert tett e már fel rá valaki?

(#7036) Beni2360


Beni2360
félisten

Sziasztok!
Egy kis segítséget kérnék.
Adott egy
1 db1GB modem iptv kombinációs innen megy a TV-be 1 kábel.
1 5 prtos 1 Gb switch amibe megy a modemből 1 kábel.
1 média lejátszó 1GB lan
1 hdd-s média lejátszó 1GB lan
és 1 NAS Zyxel NSA325 v2
A modemből megy 1 cat 6 (mindenüt) kábel a switchbe onnan 1-1- a média boxba, 1 a NAS-ba és 1 az új 1GB-s laptopba.
Na most a média boxban levő vinyoról 80-90 MB/s tudok kábelen és wifin 25 MB/s letölteni de a NAS-ról csak 10-11 MB/s tudok letölteni míg wifin is ugyan ennyi.
Mi fékezi a NAS-ban a létöltésemet?
Válaszokat ötleteket előre is :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7037) Tonyk válasza Beni2360 (#7036) üzenetére


Tonyk
veterán

A gigás switch milyen kapcsolatot jelez? A nas hátulján a hálókártya milyen kapcsolatot jelez?

Vagy:

Tedd fel az ethtool-t:

slacker -a ethtool

majd nézd meg milyen sebességen áll a kártya:

ethtool egiga0 | grep -i speed

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7038) Beni2360 válasza Tonyk (#7037) üzenetére


Beni2360
félisten

Köszi a válaszodat.
Zöld fény jön ki a modemből, zöld fény van a NAS-nál és sárga a switchnél.
Sárga fény van a hdd-s boxnál ahol megy a nagy sebességű másolás.
Most kicseréltem a NAS kábelt CAT 5e és most sárgán villog a kábelen 50-60 közt wifin 20-25 közt tölt le. Át kell néznem a kábel bekötését lehet, hogy ott van gond az új kábelnál.
De a boxról még mindig 80-110 közt tölt le.

Az ssh nem megy:

Beírtam a : slacker -a ethtool
admin@NSA325-v2:~$ slacker -a ethtool
/ffp/bin/slacker: line 31: /ffp/funpkg/cache/sites: Permission denied
/ffp/bin/slacker: line 36: /ffp/funpkg/cache/sites: No such file or directory
FATAL: Empty cache
admin@NSA325-v2:~$ ethtool egiga0 | grep -i speedadminslacer
-sh: ethtool: command not found

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7039) Tonyk válasza Beni2360 (#7038) üzenetére


Tonyk
veterán

Az hogy zöld vagy sárga, nekem semmit nem mond. Neked kell látnod, hogy az adott eszköz melyik színnel jeleníti meg az adott kapcsolatot (switcheken általában rá is van írva).

Ennél a NAS-nál a zöld a 10/100-as kapcsolat, sárga a gigabit.
Kis fájlok bekavarhatnak a sebességbe, ott nagyon leesik az olvasási sebesség.
Közbeszól az is a sebességbe, hogy az olvasott adat hol helyzkedik el a lemezen. Ha a tányér szélén, akkor gyorsabb művelet, ha belül akkor lassabb. Pláne, ha még a tányérok között is szét van szórva az adat.
50-60MB/s még akár jó is lehet. Közben torrent, stb megy vagy teljesen terheletlen a nas?

SSH-re root-tal lépj be! (DE írja is hogy "permission denied", azaz hozzáférés megtagadva.)

Utolsó parancs pedig még mindig ez: ethtool egiga0 | grep -i speed

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7040) Beni2360 válasza Beni2360 (#7038) üzenetére


Beni2360
félisten

Kipróbáltam egy másik CAT6 kábellel a másolást és ott már 90 körül másol.
A kábelek a ludasok. :U
Ugyan az a belépés mint a NAS-ba?
root
nas jelszó
Megvan Speed: 1000Mb/s

55 kb ment a feltöltés.-változó. De ez már így jó lesz.
Megyek veszek egy új 5m-s cat 6 kábelt.

Köszi akkor rendeződött a dolog. :C

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7041) Tonyk válasza Beni2360 (#7040) üzenetére


Tonyk
veterán

Közben hozzáírtam az előzőhöz is...

Igen u.a root jelszava u.a mint az adminé.

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7042) Beni2360 válasza Tonyk (#7041) üzenetére


Beni2360
félisten

Még 1x köszi és elsőre nem fogadta el ez volt a kitagadása az SSH-nak.
A régi kábel CAT 5 E és az van mellé írva, hogy "56GB.2"

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#7043) z123456789


z123456789
addikt

Sziasztok!

Új szolgáltatóm van, és bár nem tudom, hogy ez miatt, de megint nem megy a feltöltésem. (Ami korábban is nagyon lassú volt, de legalább ment.)
Valakinek van valami ötlete, hogy hol kezdjem a hibakeresést?

Alábbi információkat tudom szolgáltatni beállítások tekintetében. Ezeknek így jónak kelle lennie, nem?

Feltöltés 0, vagy írtó lassú (pedig friss dolgok is vannak a sorban).

A seed-nek van külön nyitott portja.

Webes felület ugyanezt mutatja.

A routerben levő port forward beállítások.

A ddns címem pedig: ddnscímem.net:külső portszám.

Amíg szerkesztettem a hsz-t közben beindult az egyik feltöltés, de kétlem hogy normális lenne. :/

Előre is köszönöm a segítséget.

(#7044) Anonymus23 válasza z123456789 (#7043) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha nCore, akkor csak simán szarakodhat a tracker.

;) - The Power of the Light Side

(#7045) z123456789 válasza Anonymus23 (#7044) üzenetére


z123456789
addikt

Hm...
Másik oldallal sem működik. Viszont az oldalon meg azt írja seed-ben vagyok. :(

(#7046) Anonymus23 válasza z123456789 (#7045) üzenetére


Anonymus23
veterán

Seedben vagy nem egyenlő azzal, hogy töltesz is felfelé akár csak egy bitet is.
Azt mutatja, hogy online vagy a torrentekkel, de feltöltést nem számol el, ha nincs aki töltsön tőled, vagy nem tudsz tölteni felfelé.

Mindennek az újraindítása megvolt már?

Egyáltalán milyen neted van most?

[ Szerkesztve ]

;) - The Power of the Light Side

(#7047) Tonyk válasza z123456789 (#7043) üzenetére


Tonyk
veterán

Második képen vedd ki a pipát a "port forwarding engedélyezése" elől!

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7048) z123456789 válasza Anonymus23 (#7046) üzenetére


z123456789
addikt

Ezt sejtettem, de nem tudom elhinni, hogy senki ne töltené legalább az egyiket. Direkt forgalmas torrenteket szedtem le.

Megvolt.

Vidanet, kábelnet, 100/10.

(#7047) Tonyk
Így sem mennek.

(#7049) Tonyk válasza z123456789 (#7048) üzenetére


Tonyk
veterán

Nyugodjál le! :) Aktív vagy? Igen aktív! Látszol a rendszerben a *core-on? Igen. Akkor meg hova idegeskedsz? Seed időt nézik.
Nem értem hova ez a e-penis növelés :F , hogy "jajj, nem megy ezerrel visszafelé". Sok a seeder, nem vagy prioritásban, ennyi.
Ha public ip-d van, a port nyitva van, benn vagy a seederek között, nincs kipipálva a TM-ben a portforard, és nincs beállítva upload limit, akkor minden ok kell hogy legyen.

[ Szerkesztve ]

Nincs tökéletes ember. Például belőlem is hiányzik a hiba!

(#7050) z123456789 válasza Tonyk (#7049) üzenetére


z123456789
addikt

Jaaaa, nem, nem akarok én nyertes lenni a rangsorban, messze vagyok én attól. :D
Meg tényleg nem is érdekel, csak fura, hogy sok torrent közül egyik sem akar menni. De ha ez így normálisnak számít, akkor OK, megnyugodtam. :)

Köszi! ;)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.