Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#830) kisgabor87 válasza MK VII (#829) üzenetére


kisgabor87
tag

A gyártói garanciának az a lényege, hogy ha timbuktui, ha amerikai, ha jeruzsálemi verzió, akkor is javítják. Az elmúlt 4 évben 4 telefonom volt, mind kicsi GSM boltból. Volt, hogy szervizeltetnem kellett, semmi gond nem volt, pontosan a gyártói garancia miatt. Megjegyezném, hogy magyarországon a legnagyobb szerződéses szervizpartner a Telemax kft., az összes nagy gyártó garanciális javítását ott végzik, a Samsungtól, az LG-n keresztül a Huaweig, hiba esetén a telefonok nagy része ide kerül. Tehát klasszikus értelemben vett "gyártói szerviz" gyakorlatilag nem is létezik. Emellett a kicsi GSM boltoknál ugyanúgy él internetes vásárlás esetén a 14 napos elállási jog, amit bátran gyakorolhatsz, ha úgy érzed, hogy nem azt a terméket kaptad, amire számítottál. Kicsi GSM bolt alatt amúgy nem a szürkeimportból dolgozó boltokat, 0 raktárkészlettel operálókat értem, azok tényleg felejtősek. Viszont ha így összeadogatom, az elmúlt években alsó hangon 150.000 ft-ot spóroltam azzal, hogy nem MM-ban, meg Euronicsben, Edigitálnál, stb. helyeken vásároltam. Azok csak arra jók, hogy az ember megtapogathassa, megnézhesse a készülékeket, és mivel volt szerencsétlenségem egy rövid ideig ilyen helyen dolgozni, pontosan tudom, hogy mekkora haszonkulccsal árulják akár a telefonokat, akár bármi mást, pontosan azért mert egy egész hálózatot kell fenntartaniuk, nem csak egy kis külvárosi üzlethelyiséget.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.