Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) SonyNex7 válasza pepetech (#1347) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Az is van hozzá csak nem a gyári
csomagban, ezért nem müködik.
Külön kell megvenni.

(#1352) MK VII válasza iMagic7 (#1350) üzenetére


MK VII
veterán

De pont arról.. A 4S-en szinte hibátlanul ment az írás..

Más.:
Ma csinált olyat a telefon, hogy egy játékból kilépve akartam főoldalt váltani és mindig remegősen visszaugrott oda, ahonnan lapoztam. Újraindítás segített..
Illetve fényképezésnél a vakut nem tudtam állítani.. Akármire nyomtam csak auto módban volt hajlandó működni.

(#1353) SonyNex7 válasza daninet (#1348) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Névjegyzék /jobb alsó sarok menü gomb /megjelenitési beállítások/
Ezen belül válaszd az email címed.
Ha nem megy akkor az egyéni menüt válaszd
és azon belül állítsd.

Mk VII : Rengeteg billentyűzet van valamelyik csak jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#1354) daninet válasza SonyNex7 (#1353) üzenetére


daninet
veterán

ez OK, de nem ez a gond. Hanem az, hogy az en nevjegyzekemben a gmail miatt rengeteg ember van telefonszam nelkul, tobb mint 1000.
2010 ota hasznalok androidos telefonokat (azokat pedig tobb 100 fele rommal) es soha nem volt olyan, hogy hianyzik a szam nelkuli nevjegyek elrejtese. Most ugy nez ki valami 3rd party nevjegyzeket kell keresnem, mert a gyari ezt nem tudja :U

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1355) #86973952 válasza daninet (#1354) üzenetére


#86973952
törölt tag

A névjegyzék menüjében ez állítható EMUI alatt. Feltételezem itt is, mert volt már ilyen kérdés korábban. Névjegyek hiányos információval, vagy valamilyen hasonló. Illetve fiókonként is állítható a megjelenítés, ha nem vegyesen van.

[ Szerkesztve ]

(#1356) alexander12


alexander12
aktív tag

Előrendelhető Telekomnál a plus 209 ezer 😃

kíváncsi, OP8T

(#1357) SonyNex7 válasza daninet (#1354) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Pedig ott van az.
Nálam biztos.
De ha így nincs akkor az egyéni menüben a Google alatt :

(#1358) SonyNex7 válasza alexander12 (#1356) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Most is azt szerettem volna de az iphone csere így nekem ingyenes volt.
Ha hozza a tervet a sima P9 akkor jövőre jön egy P10 plus így előfizetéshez nem rossz az ára de 1-2 dolgon még javítani kell.
Dupla akkora amoled felbontàs,vízállóság, vezeték nélküli töltés, optikai stabilizátor,4000-es akksi.

Más kinek kell írni hogy nem működik az nfc fizetés,OTP direkt szerint minden jó?

[ Szerkesztve ]

(#1359) pepetech válasza alexander12 (#1356) üzenetére


pepetech
őstag

Ajóédeskurv@annyukat... direkt rákérdeztem mert ezt szerettem volna... szopjanak le egy talicska apró majmot. Tetüláda telekomos g€cik.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1360) #86973952 válasza pepetech (#1359) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szolgáltatónál ilyenekre, vagyis ilyen válaszokra nem sokat szabad adni, mivel ők azt nem tudják, hogy mi nem lesz. Maximum azt, ami lesz, és már kaptak róla belső mailt.

Csak néhányan szeretnek a pult mögül hülyeségeket arcozni, hogy ők mennyire tudják a belső infókat.

(#1361) daninet válasza SonyNex7 (#1357) üzenetére


daninet
veterán

Nem a szuresre van szuksegem. A szam nelkuli nevjegyek elrejtesere. Csak a csoportos torlest ajanlja fel ami kb lol kategoria. [link]

A gmail cimtar nem telefonkonyv, az emailes nevjegyzek is.
Na mind1, nincs ilyen opcio, szedek le masik nevjegyzeket majd.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1362) Andris_2


Andris_2
aktív tag

Sziasztok!

Én is P9 vásárlásán gondolkodom, ez tetszik legjobban az aktuális top telefonok közül, de most bele-bele olvasgattam a hozzászólásokba, kicsit elbizonytalanodtam, mert látom, hogy ez nem jó, az nem jó, lassan tölt, buherálni kell benne dolgokat stb., ez alapján mintha nem lenne tökéletes az optimalizáció.
Nem tudom mennyire jogos az aggályom, van olyan tulaj köztetek, aki megbánta, hogy ezt vette?

(#1363) daninet válasza Andris_2 (#1362) üzenetére


daninet
veterán

Engem vannak dolgok amik zavarnak. Csupa aprosag de sztm nem szabadna ilyennek lennie:

A kijelzo kalibralasa kicsit fura. A piros es narancssarga mintha sugraozna a fotokon (mint a kukasok ruhaja), pl fotoztunk valami kajat es a repa szo szerint vilagit a kepen. De csak a telefon kijelzojen. Ellenben teljesen szabad kezet ad a kalibralashoz a sw nem korlatoz 3 beallitasra. Majd jatszanom kell vele.

Az USB C csati borzasztoan szoros. Fel kezzel lehetetlen bedugni. Nyilvan ez meglazul majd idovel, de most kifejezetten zavar, hogy szo szerint tepni kell belole a kabelt.

Szoftveresen vannak apro atgondolatlansagok.. pl nevjegyzekben nem lehet szam nelkuli cimeket elrejteni, most kb 1000 email partnerem is listazva van.. ezt kb eddig minden eszkoz tudta, ki kell talalnom ezzel mit kezdek.. valszeg le kell szednem egy cimtar appot.
rovid mp3-at akartam beallitani csengohangnak de egyszeruen nincs ra mod. A zenelejatszo kiszelektalja mert rovid (hiaba vettem ki a korlatot nem listazta ujrakeresesnel), a csengohangoknal meg nincs tallozas. Le kellett hozza szedni egy programot.
Kepernyo feloldasnal van egy animacio az mikrolaggol. Ez mar inkabb szepseghiba de nagyon amator.

Az allapot led alig latszik. A hangszoro racsa mogott van, onnan szurodik ki valami zoldes feny.

Alul van a Huawei felirat es folyton fejjel lefele fogom meg a telefont, 6 evig volt samsungom ott ugye mindig felul volt :D ez mar inkabb user error, meg kell szokni.

Minden mas fasza ;) Nincs kompromisszum mentes kinai telefon velemenyem szerint. A keves kompromisszum elhagyasahoz sokkal tobbet kell fizetni mar (iphone/Samsung flagship)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1364) pepetech válasza Andris_2 (#1362) üzenetére


pepetech
őstag

Nem tölt lassan nekem pl nem de gyorsan sem ahoz külön töltö kell. Amúgy minden más szuperül működik :). S7 Edge sokkal bajosabb volt mint ez.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1365) rafis83 válasza daninet (#1363) üzenetére


rafis83
tag

Ringtones mappába bemásoltad a csengőhangot?
Nekem mindegyik látszik a csengőhang beállításoknál, amit oda másoltam.

(#1366) daninet válasza rafis83 (#1365) üzenetére


daninet
veterán

be. nem ismerte fel. volt ogg es mp3 vegyesen. mind1, megoldottam, a fajlkezelovel be lehet allitani, az amugy is rajta van a telomon.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1367) Sanya63


Sanya63
csendes tag

Nekem nagyon könnyen jár az USB csati és a felsorolt hibákból én semmit nem tapasztalok.

(#1368) vwadam válasza Andris_2 (#1362) üzenetére


vwadam
tag

Én G4-ről váltottam és összesen 2 problémám volt vele,az egyik az volt,hogy minden laggolt rajt,alkalmazásokat nem tudtam megnyitni,fél óránként újra kellett indítanom,de rájöttem,hogy a szoftverrel van a gond és újratelepítettem,azóta nincs vele semmi gond,nem laggol
a másik pedig az volt,hogy lassan tölt,megszoktam a G4-nél,hogy 2,max 3 óra alatt feltöltött,a p9-nél pedig 2x annyi időt vesz igénybe,DE jobban is bírja az akksi,minimum 2x annyit bír mint a g4 úgyh ezt elég ha egyszer teszem fel a töltőre éjjel akkor pedig bőven tölt 8 órát úgyh nem lesz vele gond..
más problémám még nem volt vele,én nem bántam meg,hogy ezt vettem a g4 után..

(#1369) Andris_2 válasza daninet (#1363) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Köszi a válaszokat! Hát akkor alszom még rá egyet-kettőt, a másik vetélytárs az LG G5, de ott meg az akku megoldás miatti rés nem tetszik...

(#1370) daninet válasza Sanya63 (#1367) üzenetére


daninet
veterán

ezek nem hibak. ezt tudja. csati mint irtam valszeg bejarodik majd

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1371) Sanya63 válasza daninet (#1370) üzenetére


Sanya63
csendes tag

valószínű, de nem természetes, hogy ennyire szoros. az enyém nem szorul.
a fotók sem világítanak, jobb képeket csinál mint a 930 mondjuk nekem szokatlan még átállnom windows után androidra.

vwadam: az egyik kollégám is vett G5-öt de rengeteg vele a baja most várja a frissítést hátha megjavulnak a dolgok.

[ Szerkesztve ]

(#1372) vwadam válasza Andris_2 (#1369) üzenetére


vwadam
tag

gyorsaságba a p9 szintjén van,kamerában is
attól függ neked melyik rendszer,kinézet tetszik jobban
én is G5-öt akartam venni,de nekem nagyon nem tetszett a G5 design ezért választottam a P9-et

(#1373) Andris_2 válasza vwadam (#1372) üzenetére


Andris_2
aktív tag

Most G2-őm van, szóval ez a rendszer biztosan megszokottabb számomra, a P9 nekem is jobban tetszik külsőre, azért is ebben gondolkodtam, de G5-tel is meg tudnék békülni, már ami a külsejét illeti.

(#1374) vwadam


vwadam
tag

Sanya63: Na akkor jobb is,hogy a P9-et választottam :) az egyetlen dolog amit hiányolok az infra,G4-en nagyon sokszor használtam

Andris_2: hát akkor aludj rá egyet,szerintem mindkét telefon nagyon jól optimalizált,a G5-ön meg valószínűleg kijavítják a hibákat a következő frissítéssel,G4-nél is kijavították 1-2 héten belül..

[ Szerkesztve ]

(#1375) ORCA58 válasza daninet (#1363) üzenetére


ORCA58
addikt

Huawei telóm van, de nem P9 EMUI 3,0 val.
Nekem a névjegyzék menüben van egy megjelenítendő névjegyek, ott lehet kapcsolni a Csak telefonszámmal kapcsolót.
A zenelejátszóban pedig a Szűrés beállításokban van a csuszka, hogy a beállítottnál rövidebbet ne játssza le. Nem ez lehet a gond?

[ Szerkesztve ]

(#1376) daninet válasza ORCA58 (#1375) üzenetére


daninet
veterán

emui 4.1-ben ez már nincs ott.

A csúszkát próbáltam, nyomtam egy újrakeresést, nem volt ott, ennél többet nem foglalkoztam vele.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1377) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Sziasztok!
Van olyan itt a fórumban aki Galaxy S7 után váltott erre a telefonra vagy használta ezt? Pusztán informálódni jöttem ide, mert most a S7 és ez között gondolkodom. A HTC 10 nálam kiesett a kamera miatt(a P9-nek jobb a kamerája szerintem), a G5 nem játszik a felépitése miatt, tehát maradt az S7 vagy P9. Viszont amit láttam videókat youtuben összehasonlitva az S7-et a P9-el, letaglózott, hogy milyen gyors a P9! Plusz a fém ház sokkal jobban bejön mint az üveg + LCD képernyő a P9-nél biztos nem fog beégni + a P9 valamivel olcsóbb is!
Ha valaki próbálta mindkettőt akkor légyszi írjon 1-2 dolgot. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#1378) Sanya63 válasza Hopkins95 (#1377) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Szerintem olvass tesztet az a tuti és már tudsz is dönteni. :K

(#1379) pepetech


pepetech
őstag

Na vettem én is sview tokot mldiába és baszki zényleg kimért húsos , isleres tálba adják 7990-ért :)

Viszont iszonyatosan minőségi cucc p8-hoz képest ég és föld.

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1380) pepetech válasza pepetech (#1379) üzenetére


pepetech
őstag

Kicsit fostam az újlenyomat végett de ráhöttem hogy ha oda rajom az újjam és feloldom azután kinyitom a tokot rögzön fel van oldva a telefon.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1381) alien19 válasza daninet (#1363) üzenetére


alien19
tag

Névjegyzék menü, megjelenítési beállítások ;) Ott ki lehet választani mit jelenítsen meg ( Google, telefon, sim, stb... )

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#1382) daninet válasza alien19 (#1381) üzenetére


daninet
veterán

Írtam, hogy nem ez a gond :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1383) pepetech válasza alien19 (#1381) üzenetére


pepetech
őstag

Eddig minden telefonnál volt olyan menü hogy csak telefonszámmal rendelkező kontaktokat mutasson... nekem is be van állítva a gmail mégis jelzi az emaileket is. Ilyen rész nincs a telefonban :). Bármit írhattok :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1384) alien19 válasza pepetech (#1383) üzenetére


alien19
tag

Akkor passzolok... :)
Nekem eddig bejön a telefon, bár ha tudtam volna h jön a plus a telekomhoz, akkor vártam volna vele. Na mindegy ez sem rossz :) A P7et 2 éve nyúzom keményen (építőipar) és jól bírja. Kb. 2x fagyott le ezidő alatt. :D Szóval aki huawei és bármilyen más gyártó között vacillál annak szól, h eléggé megbízható telefonokat tesz le az asztalra a kínai gyártó :))

[ Szerkesztve ]

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#1385) pepetech válasza alien19 (#1384) üzenetére


pepetech
őstag

Nekünk is bejön :). Csak bosszant a sok email cím. Most töröltem mindet...

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1386) pepetech válasza pepetech (#1385) üzenetére


pepetech
őstag

Apropó visszatérve a tokokhoz. Bunkó módjára felbontottam a 14990 ft-os bőr huawei hátlapot. Hááát azt kell mondjam hogy hülye aki megveszi :). Nagyon sok azért a tokért.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1387) Sanya63 válasza pepetech (#1386) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Hála az infóért, köszi akkor nem rendelek. :R

(#1388) alien19 válasza pepetech (#1386) üzenetére


alien19
tag

Raknál fel az sview tokról képet? A telefon hogy kezeli így elsőre? Hiba, fagyás a tok miatt? :)

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#1389) pepetech válasza alien19 (#1388) üzenetére


pepetech
őstag

Hiba, fagyás nincs. Müködése ugyan olyan mint a p8-nál volt. Hivás fogadás megy tenelejátszó is működik. Viszont fotózni nem lehet vele sajnos. Fotózok feleségem telójáról nemsokára feltöltöm.

[link] Itt lesznek a fotók. P9_sview ként lesznek egyértelműen.

[ Szerkesztve ]

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1390) alien19 válasza pepetech (#1389) üzenetére


alien19
tag

Egész pofás, jól áll neki az sview :D köszönöm a képeket :)

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#1391) cerb


cerb
tag

Van valami tippetek, hogy hol lehet megvenni mostanában legolcsóbban ezt a telefont azzal a bizonyos három éves magyar garival?

(#1392) pepetech válasza alien19 (#1390) üzenetére


pepetech
őstag

Viszont most hogy fénybe nézegettem a telot rogyásik. An mikro karcokkal a kamera üvege már most. 1 hétig tok nélkül voltunk. Kell rá fólia minden féleképp. Bár nemtudom hogy csak a kamerára lenne. Mondjuk a dbrand-nél láttam.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1393) m.adi92


m.adi92
csendes tag

sziasztok!

Most kaptam hozzá új nano simet.. 1 db használok (dualos) és a mobilinternetet az istenért sem akarja észlelni.. már mindent próbáltam apn beállítások, újraindítások... telefonálás tökéletes, de a mobilnet nuku.. :(
Valaki valami ötlet?

(#1394) #86973952 válasza m.adi92 (#1393) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az első vagy a második foglalatban nézed? Mert a második SIM -ként tudtommal csak 2G van, és ha azon nincs elérhető hálózat, akkor net sem lesz.

Szerk.:
Illetve ha csak netes kártya, akkor eltérhet az APN a sima, mobilos SIM -től.

[ Szerkesztve ]

(#1395) m.adi92 válasza #86973952 (#1394) üzenetére


m.adi92
csendes tag

Rendes Telenoros (mobilos) telefonálós + 100 mb net.. első slotban van.

[ Szerkesztve ]

(#1396) m.adi92 válasza pepetech (#1389) üzenetére


m.adi92
csendes tag

Én is ilyen tokot rendeltem, csak kínból 4300 Ft-ért. Tudnál képet a dobozáról is feltenni? Remélem nem hamisítványt küldenek, előlapját védi rendesen, nem felesleges a fólia így?
Fotózáskor nem zavar be a tok? nem homályosít? Sajnos eddigi tapasztalataim alapján minden flip tokból ki kellett vennem fotózáskor a korábbi telókat..

(#1397) pepetech válasza m.adi92 (#1396) üzenetére


pepetech
őstag

Fotózáskor nem zavar. Szerintem annyiért eredetit kapsz te is csak neked lesz 2-3 hét mire megkapod annyit én nem tudtam várni. Így megvettem a médiában. A fólia soha sem felesleges. A por a flip alá mehet és ugyan úgy össze baszhatod a telefont mint tok nélkül. Bár én nem nagyon akarok foliát mert nagyon finom tapintása van a kijelzőnek. Már előttem raktak fel fotót a cdomagolásáról pörgessd vissza a fórumot.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1398) m.adi92 válasza pepetech (#1397) üzenetére


m.adi92
csendes tag

Igen láttam, az egyik túl kicsi volt rá, a másik meg csúnya.. még nincs igazi sajnos :(
reménykedtem, h a flip tok teljes védelmet ad, és skippelhetem a fóliavételt, és macerás felhelyezését..
de akkor még várok, hátha kijön valami tutijo optimalizált méretben ráillő..
talkband b2 esetleg próbáltad a telóval?

(#1399) pepetech válasza m.adi92 (#1398) üzenetére


pepetech
őstag

Persze próbáltam. Napi szinten használom vezetéskor jól jön a headset. És a b2 könnyű viselet észre se veszem :). Nameg rengeteg app beállítható hogy értesítsen. Pl facebookot ki is kapcsoltam folyamatosan rezgett a csuklóm :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1400) #86973952 válasza m.adi92 (#1398) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pedig sajnos ilyen flip toknál sincs védve a karcok ellen, a fólia ugyanúgy kelleni fog.

Azt a kártyát próbáltad más telefonban, illetve próbáltál ebben másik kártyát is? Másik kártyával volt net, vagy egyikkel sincs ebben a telefonban? Vágott a kártya?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.