Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) mackoman válasza #86973952 (#648) üzenetére


mackoman
tag

Ma voltam az europarki,köki,Corvin vodában.Egyik helyen sem volt.Nem értem miért kell be listázni egy terméket ,ha nincs készleten?!Lehet kártya függetlenül fogok venni mert kártyás csomagban csak 14ezerrel olcsóbb.Egyébként ha kártyás csomagban vásárolok mobilt a vodánál akkor mennyi idő mire feloldhatom a SIM Lockot?Tudja valaki?

(#652) thomech válasza mackoman (#651) üzenetére


thomech
tag

Ha felhívod az ügyfélszolgálatot, akkor megmondják, hogy melyik üzletben van.

(#653) #86973952 válasza mackoman (#651) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nekem múltkor azt mondta az egyik Vodás csajszi, hogy hűségidőn belül is függetleníthető. Nem nagyon szoktam szolgáltatónál vásárolni, szóval érdemes erre rákérdezni náluk. Tehát már előfizetésnél is.

Szerk.:
A weblapon még nincs kint, az árlistában már benne van. Szerintem most adagolják a boltokba.

[ Szerkesztve ]

(#654) Zolom89 válasza #86973952 (#653) üzenetére


Zolom89
senior tag

Régen vodánál én is így jártam, árlistába benne volt, de boltokba még sehol..

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#655) thomech válasza #86973952 (#653) üzenetére


thomech
tag

webshopban is fenn van már :)

(#656) #86973952 válasza thomech (#655) üzenetére


#86973952
törölt tag

Korrekt, délután még nem volt fent. Mai az árlista, kicsit lassan frissít az admin. :)

Zolom89:
Igen, máskor is volt már ilyen. Számomra a logikus sorrend fordítva lenne.

[ Szerkesztve ]

(#657) Zolom89


Zolom89
senior tag

Rendeltem egy Tokot
Meg pár db fóliát, ezért a pénzért kíváncsi vagyok mit küldenek :D

Természetesen nem várok nagy csodákat, de nem bírtam ki hogy rendeljek, pedig a telefon meg sincs még :D Kb egyszerre jönnek :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#658) Tekergő82


Tekergő82
tag

Sziasztok! Két makró képet hoztam nektek. [link]

[ Szerkesztve ]

(#659) Tekergő82


Tekergő82
tag

Itt pedig egy videó, vonatból.[link]

[ Szerkesztve ]

(#660) CB válasza Tekergő82 (#659) üzenetére


CB
senior tag

Göcsej expressz?
A gyorsaságáról gondoltam...... :D

A makró egészen jó, mintha már korábban is feltetted volna.

Tok nélkül tényleg gyorsan jelennek meg karcok a telefonon?

[ Szerkesztve ]

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#661) redbiro válasza CB (#660) üzenetére


redbiro
őstag

igen, én egy hete használom, de már csináltam egy 3 centis hajszálkarcot a hátlapra. alig észrevehető, de ott van.

it never gets easier, you just go faster

(#662) Centurio9 válasza ati240 (#626) üzenetére


Centurio9
csendes tag

Aktív duálos. ne hallgass olyanra, aki még meg se vette

(#663) ati240 válasza Centurio9 (#662) üzenetére


ati240
csendes tag

Nagyon koszi!

(#664) sdombi válasza zsofiona (#628) üzenetére


sdombi
tag

Szintén Edigital-tól vettem. A matrica azért volt átvágva mert a jótállási jegyet belerakták gondolom a dobozba. Habár én személyes átvétellel vettem át boltban így ütődés nem volt a dobozon, viszont szintén jó koszos volt maga a doboz külseje, a telefon teljesen sértetlen és hibátlan, azóta is tökéletesen működik.

szerk: másfél hete tok és fólia nélkül használom egy deka karc nincs rajta (silver).

[ Szerkesztve ]

(#665) akcsy


akcsy
tag

Halihó! Én 4 napja vagyok a telefon boldog tulajdonosa, most döntöttem úgy, hogy ideje már komolyabb telefont is venni (kocsicsere prioritást élvezett) :D Szóval Lg G2 illetve Samsung Galaxy Core Prime telefonról léptem át. Az akkuidejével teljesen meg vagyok elégedve, mivel ugye a facebook, és a messenger szeret a háttérben dolgozni, így eszi az akksit, természetesen ezt Samu nem tudta, így mondjuk ha alig használtam telefonálás mellett a messengert is estére már bejelzett, hogy alacsony a töltöttségi szintje a telefonnak, vagy épp 10%nál már ki is kapcsolt. A p9 viszont egyből jelzi, ha észreveszi, hogy dolgozgat háttérben ez a két alkalmazás, valamint van, hogy írogatást követően kiugrok a menübe, majd látom, hogy egyben be is zárja az alkalmazást, ami tán picit zavaró, de ugyanakkor tudom, hogy fogyasztáscsökkentés érdekében csinálja... Szóval nekem a net 0-24ben be van kapcsolva, egész rendesen használtam a telefont és kerek egy nap alatt 45%-on tettem fel újból a töltőre. Szóval meg vagyok elégedve vele, jó hogy nem kell töltőt keresnem mindenhol, mert bírja a nyüstölést...
A negatívumait tekintve elején nagyon zajosnak tűnt a töltő része, viszont 3. töltésnél mintha már teljesen elhalkult volna. Valamint ez a ne zavarjanak funkció nálam is feltűnt, hogy a messenger ugyanúgy csipogott, mást talán nem véltem felfedezni.
Ujjlenyomatolvasó tekintetében nekem jobban bejön, mint az ios (Ipad mini4-el hasonlítva) mert a helye tényleg kézreáll, és ahogy odaérintem az ujjam, már oldja is, nekem gyorsabbnak is tűnik az applenél.
Igaz hogy dupla kamera, stb stb... De sokan isteníteni szokták az ios kameráját, hogy az hiába 8mp (tudom már ott is 12mp van), de ez a kamera sokkal jobban meggyőzött, élesebb, színeit tekintve is veri az apple bevállt 8mp kameráját.

Jah még egy hiba: Sehol nem találok rá üvegfóliát, aki vett rá illőt, azt megköszönném, ha elárulná, hogy honnan szerezte. Europarkban vettem a telót (Telekom) és a mellette lévő GSM-be be is néztem, viszont nem volt jó rá a fólia túllógott a kijelzőn, valamint lentebb volt a hangszóró helye kivágva, mint kéne. :DD

(#666) bluemirage válasza akcsy (#665) üzenetére


bluemirage
őstag

A kijelző nálad is érzéketlen néha, mint másoknál?

Meliora sunt bono inimica

(#667) próbakocka válasza bluemirage (#666) üzenetére


próbakocka
senior tag

Nos nálam is egyre feltűnőbb, de G-s launcherrel használom ennek tudtam be eddig. Ezekszerint nem éppen a legtökéletesebb a Huawei optimalizálása.

(az alkalmazásváltó felületen a legfeltűnőbb amúgy)

[ Szerkesztve ]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#668) próbakocka válasza akcsy (#665) üzenetére


próbakocka
senior tag

üvegfólia valamiért pár napja van csak úgy simán a speedshopban ..., vagy a gsmhome-ban xprotector, ami talán jobb minőség egy fokkal.
(amik raktáron láthatóak perpill.)

[ Szerkesztve ]

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#669) spawn21


spawn21
veterán

Nagyon jól sikerült telefont tett le az asztalra a hüvely.
Kényelmes használni, gyors és stabil. Egyedül kettő dolog zavar.

Az értesítések néha nagyon lássa jönnek meg, a kamera éjszakai teljesítménye.

Ami nagyon meglepett az a zenei teljesítmény. Nem mondom hogy, sony vagy htc minőség. De van olyan jó mint egy galaxy s7 vagy iphone

iPhone 13p

(#670) klooo


klooo
tag

Nem tudjátok Magyarországon lehet valahol kapni 4/64GB-os verziót?

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#671) klooo


klooo
tag

Nem tudjátok itthon lehet valahol kapni 4/64GB-os verziót?

Bocsi, valahogy kétszer ment el. :/

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 Ultra, PS5

(#672) #86973952 válasza klooo (#671) üzenetére


#86973952
törölt tag

Én nem láttam még itthon a "Premium verziót", de szerintem hivatalosan nem is lesz.

(#673) Tekergő82


Tekergő82
tag

P9 Csiga
[link]

(#674) thomech válasza spawn21 (#669) üzenetére


thomech
tag

Mi a gond az éjszakai fényképekkel? Ennyire nem jók?

(#675) szegto válasza próbakocka (#667) üzenetére


szegto
senior tag

Na most ne idegesitsetek h nem jó az érintés érzékelő a kijelzőn, épp most tervezem a vételt :D

(#676) #86973952 válasza thomech (#674) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mivel f2.2.

Nem túl szerencsés, mindenképp manuálban érdemes sötétebb helyeken fotózni. Megfelelő ISO és záridővel.

(#677) spawn21 válasza thomech (#674) üzenetére


spawn21
veterán

A fizikai paraméterek alapból meg határozzák a dolgot.

Szimplán nem "lát" úgy ahogyan kellene. De nappal zseniális. Videóban kb átlagos. De jó lesz ez, a második gen biztosan jobb lesz

iPhone 13p

(#678) zsofiona


zsofiona
csendes tag

Sziasztok!
Kitöröltem a Magazin mappát és most hiába próbálom frissíteni nem megy.Tudjátok hogy tudom újra felrakni hogy működjön a Magazin feloldás?

(#679) rafis83 válasza zsofiona (#678) üzenetére


rafis83
tag

Valakitől kérj kölcsön egy MagazineUnlock mappát, akinek már van ilyen készüléke.
Nekem még Honor 6 van, de hátha ez is segít: Link
Majd tömörítsd ki a zipet, és másold a telefonodra.

[ Szerkesztve ]

(#680) Tekergő82


Tekergő82
tag

(#681) rafis83 válasza Tekergő82 (#680) üzenetére


rafis83
tag

Tetszenek ezek a képek :C

(#682) próbakocka válasza szegto (#675) üzenetére


próbakocka
senior tag

Hardveresen biztos nem rossz. Lehet csak képzelem neha... de ennyi lagg az N5ön is volt...

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#683) GSPLR válasza akcsy (#665) üzenetére


GSPLR
senior tag

Üvegfólia

Huawei

(#684) kisgabor87


kisgabor87
tag

Még hét elején vettem egy ilyet, L09-es, single sim verziót, 150e ft-ért, gyártói 3 év garanciával. Ennyi pénzt szerintem simán megér, MM-ban, és hasonló helyeken 180e ft körül mozog az ára, az már szerintem egy kicsit sok. A kamerája bőven hozza azt, amire egy átlagembernek szüksége lehet a hétköznapokban. A MIUI nekem sem a kedvencem, de ezen a telefonon akadásmentesen, gördülékenyen fut. Az egyetlen dolog amit hiányolok, és meglep, hogy nem került bele a telefonba, a koppintásos ébresztés, a p8 lite-on már megszoktam, az hiányzik. Az ujjlenyomatolvasó rettentően gyors, annyiból talán unpraktikus a hátlapi megoldás, hogy ha asztalon van a telefon, akkor fel kell emelnem a telefont, hogy bekapcsolhassam a kijelzőt, de ez csak apróság. A hangminőség szerintem nagyon jó. Az akkumulátor nálam 1 napot simán kibír, úgy, hogy a bluetooth, és a 4G folyamatosan be van kapcsolva. Mindenkinek csak ajánlani tudom a készüléket, az eddigi legjobb Huawei.

[ Szerkesztve ]

(#685) Tekergő82


Tekergő82
tag

Egy kis esti szálloda[link]

(#686) szaboc78


szaboc78
csendes tag

Valaki legyen olyan kedves és mondja meg nekem, hogy hogyan lehet raw formátumba menteni a képeket, mert a beállítások között a fényképezőgépnél nem találom. Viszont a tesztben látni lehet.

(#687) JNSK válasza szaboc78 (#686) üzenetére


JNSK
aktív tag

kezi (pro) modban tudod beallitani.. jobrol balra huzod es ott lesz :)

(#688) Laca7601 válasza klooo (#671) üzenetére


Laca7601
tag

Én megkérdeztem a képviseletet, nem lesz.

Nálam az értesítések egyáltalán nem működnek. Hiába minden beállítás és engedély. A messenger a legkevésbé. Mikor megnyitom, akkor kapcsolódik....addig szépen offline...

(#689) spawn21


spawn21
veterán

Nektek nincs olyan, hogy az értesítések nagyon késve jönnek meg?

A kamera tegnap leállt napközbeni fotózásnál. De ez a Máté 8 topikban is van. Tehát szoftveres gondokkal állok szembe. Vagy állunk.
Engem ez zavar, úgy hogy egyenlőre a polcon marad

Szerk: látom sokan vannak az értesítés gondokkal. Hiába a szép telefon jó hardverrel, Samus szoftverrel kuka marad

[ Szerkesztve ]

iPhone 13p

(#690) hemaka válasza spawn21 (#689) üzenetére


hemaka
nagyúr

Az enyém amit kaptam pár napra kipróbálásra az is ezt csinálja. Ráadásul melegszik rendesen. Meg itt-ott vannak laggolasok ami nem túl bizalomgerjesztő. Így nem veszek ilyen mobilt, nézek valami mást.

(#691) GSPLR


GSPLR
senior tag

Én azért mindenki helyébe megvárnám az első General verziós frissítést...

Huawei

(#692) jacis válasza kisgabor87 (#684) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem jelenleg ez az egyik legjobban összerakott és ahhoz képest a legjobb áron árult telefon. Nagyon szemezek vele én is csak félek, hogy a 6" után az 5,2" kicsi lesz 😃

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#693) spawn21 válasza GSPLR (#691) üzenetére


spawn21
veterán

Sajnos van egy olyan sejtésem, hogy ez Samsung féle frissítés lesz. Ami majd ad a szarnak egy pofont :B

iPhone 13p

(#694) GSPLR válasza spawn21 (#693) üzenetére


GSPLR
senior tag

Anno a P7-et is lehúzták az első kezdetleges SW idejében, aztán jöttek szépen a frissítések. Nem is kéne lecserélnem, elégedett vagyok vele. Persze váltani fogok hamarosan, csak győzzem kivárni míg megszabadulok a Vodás hűségemtől :DDD

Huawei

(#695) mackoman válasza kisgabor87 (#684) üzenetére


mackoman
tag

És melyik MM-ben vásároltad a single SIM -es készüléket ?Mert össze jártam Pestet de sehol nem volt az MM-ben ,még dual simes sem.Nekem single simes is megfelelne ,lényeg hogy független legyen.

(#696) zzola válasza GSPLR (#694) üzenetére


zzola
félisten

A P8-nál nem jeleskednek a frissítéssel! OTA 1-2 napja tették elérhetővé 3000 embernek a 6-os androidot 6.0-t...

[ Szerkesztve ]

(#697) Laca7601 válasza mackoman (#695) üzenetére


Laca7601
tag

Én rendeltem tőlük, csak dual simest lehet kapni. De csak rendelve, boltban még csak átvenni sem lehet..

(#698) Laca7601


Laca7601
tag

És nem csak az értesítések, a messengerben a chat fejek sem működnek, az értesítési led nálam csak a nem fogadott hívást jelzi, semmi egyebet nem.

(#699) rafis83 válasza Laca7601 (#698) üzenetére


rafis83
tag

Telefonkezelő/jobb felül beállítások/gyorsindítók/felugró ablakok bekapcs- ezután ellenőrizd a messengert az alkalmazások között.

(#700) danzig27


danzig27
tag

Bocs ha nem jó helye kérdezem. Adott egy P9 és egy Sony androidos tv. Bárhogyan próbálom a képernyő tükrözést nem sikerül. A tv felismeri a készüléket, kiirja, hogy Huawei P9. Olyan mintha próbálná csatlakozni, vagy letölteni valami drivert, de aztán csak annyi hogy nem sikerült csatlakozni. Valakinek esetleg valami ötlet?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.