Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1452) MK VII válasza moleculez (#1450) üzenetére


MK VII
veterán

Na.. Jól tetted, hogy 950-ről :F váltottál.. Ha jól emlékszem onnan jöttél.. :)
Üdv itt! ;)

(#1451) misi111
Na.. Ennyi volt a P9?

[ Szerkesztve ]

(#1453) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Üdv a klubban!!!

Más:Vannak nagyon fasza témák,de az a gond ha beállítok egyet akkor nincs zárt képernyő értesítés,csak hang jelzés,képernyő felvillantás,de nincs semmi a kijelzőn.
Ki tudja az okát?
Amennyiben nincs megoldás akkor hogy lehet lementeni valahonnan a témák hátterét?
Köszi

(#1454) #86973952 válasza SonyNex7 (#1453) üzenetére


#86973952
törölt tag

Átnevezed a hwt kiterjesztést zip -re és bele tudsz lépni. XML és képfájlokból áll a téma. Ki tudod szedni a záró- és a háttérképet is. Kivéve Magazine témánál, ott nem ilyen egyszerű a dolog.

Total/Windows Commander -t jól lehet erre használni. Gyorsan lehet másolgatni, bontogatni, betekinteni.

[ Szerkesztve ]

(#1455) SonyNex7 válasza #86973952 (#1454) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Google:
1: kiválasztod a témát,
2: beállítások/képernyőzár és jelszavak/képernyőzár típusa
Itt simán vissza állítod Magazin feloldásra.
3: Utána beállítasz bármilyen háttérképet,akár az adott téma képet :beállítások/háttérképek/zárképernyő háttere

Egyszerűbben ha bármilyen témát vagy azon belül hátteret szeretnél a magazin feloldást kell választani.
beállítások/képernyőzár és jelszavak/képernyőzár típusa.

[ Szerkesztve ]

(#1456) Richard


Richard
őstag

Üdv!

Csatlakozom én is a P9-es klubhoz :)

Galaxy S6 és iPhone 6S-ről váltottam ide és hardcore felhasználóként, valamint elég nagy kritikusként azt kell mondanom, hogy nem bántam meg. Ezért az árért nagyon jó telefont kap az ember.

Az i6S-nél gördülékenyebben fut a rendszer valamint ugye sokkal többet tud mindenben. Külsőre, anyaghasználatban kb ugyan az.

A Galaxy S6-ból csak a wireless charging hiányzik egyedül, azon kívül annál is sokkal gördülékenyebb, simább a rendszer a P9-en. Kijelzőben talán valamennyivel jobb az S6, de szabad szemmel nem nagyon látható a kevesebb PPI hátránya. Az AMOLED feketéje viszont verhetetlen, az hiányzik is egy kicsit.

Rendeltem külföldről pár tokot/fóliát remélem hamarosan megérkeznek.

(#1457) #86973952 válasza SonyNex7 (#1455) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem erre a kérdésre válaszoltam. Azt hittem a témák hátterét akarod kimenteni.

(#1458) SonyNex7 válasza Richard (#1456) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Üdv a klubban!!!
Ezért lett volna az igazi csemege a p9 plus 3d touch kijelző,amoled panel,tanítható infra,nagyobb akku,részben kompenzálja a lenti hiányosságokat,csak sajnos túl nagy a felár.
Külsőre sokkal szebb mint a fugázott iphone.
Majd jövőre a p10 plusra rámegyek.

porterocka: félreértettem akkor,köszi a megoldást hasznát veszem :R
Az én megoldásomnak meg majd mások.

[ Szerkesztve ]

(#1459) MK VII válasza Richard (#1456) üzenetére


MK VII
veterán

Gratulálok. Üdv a klubban. ;)

(#1460) moleculez válasza MK VII (#1459) üzenetére


moleculez
veterán

Igen, Lumia 930-ról jöttem.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1461) SonyNex7 válasza #86973952 (#1454) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Es file exproler és megy telefonon is.

Az nem tudjátok hogy a Spotify borítói miért nem jelennek meg a zárt képernyőn?

(#1462) Tekergő82


Tekergő82
tag

Sziasztok!!! T-mobilnál vettem a P9-et. Zavart a T-s boot animáció, ezért feltettem az itt a fórumban javasolt B136-os romot. Sikerült is, eltűnt az animáció, mondom hurrá, Problémám a következő EVA-C900B136 amit kiír a telefon, holott tudtommal EVA-C432B136-ot kellene kiírnia. Tudtok ebben segíteni, hogy mi lehetett a hiba, vagy probléma-e, hogy ezt írja ki? dload mappát másoltam a telóra, és 3 gombos módszerrel telepítettem. Nekem nem sikerült a tárcsázós verzióval feltenni. Előre is köszönöm a segítséget!

(#1463) Newlachka válasza Tekergő82 (#1462) üzenetére


Newlachka
őstag

LInk link-en a megoldás.
Igen figyelni kellene,hogy milyen romra mit tesz fel az ember. sajnos az átjárás nem sokszor lehetséges,de majd a srácok megmondják,hogy miért is..
c900-al más régiós lett a telefon

(#1464) Newlachka válasza Newlachka (#1463) üzenetére


Newlachka
őstag

B120 bocs a dupláért
A linkről letölthető a C432B120

(#1465) Newlachka válasza Tekergő82 (#1462) üzenetére


Newlachka
őstag

ha zavar,hogy nem c432 akkor:
1, Bootloadert kell nyitnod Ez alapján 5.ik hszben van a megoldás
2, TWRP-t felrakni Ez alapján
3,Ez alapján felrakni azt a zip-t TWRP-ből

Én nem próbáltam ki,úgyhogy mindenki saját felelősségére mint úgy általában!

(#1466) pepetech válasza Tekergő82 (#1462) üzenetére


pepetech
őstag

Nekem jól működik a telefon így is. És ha jól értelmezem a leírást a 432 az eu rom. A 900 pedig all azaz minden szóval baj nincs akkor lenne baj hogy ha tw vagy ch régiós lenne.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1467) pepetech válasza Newlachka (#1465) üzenetére


pepetech
őstag

Biztos nem fogok bootloadert nyitni. Majd ha jön ki friss rom a huawei weboldalára azt letöltöm felrakom lehet változik a szitu.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1468) Newlachka válasza pepetech (#1467) üzenetére


Newlachka
őstag

változni fog.
az csak a régióba eső külön file-okat jelenti
én holnap azzal kezdek
blu+root+TiBi

[ Szerkesztve ]

(#1469) MK VII válasza pepetech (#1466) üzenetére


MK VII
veterán

Nekem is tökéletesen működik minden a T-s rommal. Nem is cserélem le. Semmi kivetni valót nem találok a telefon működésében.

(#1470) pepetech válasza MK VII (#1469) üzenetére


pepetech
őstag

Én cseréltem és c900 van de semmi baja :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1471) brainticket válasza SonyNex7 (#1461) üzenetére


brainticket
aktív tag

Ez engem is érdekelne, elég bénán néz ki a spotify, nem tudom miért nem jelenik meg a zárt képernyőn.

(#1472) Thunder86


Thunder86
tag

Sziasztok! Ti vettetek esetleg már valahol egy USB C-s kábelt a telefonhoz. Munkahelyemre szeretnék venni egyet, hogy ne kelljen logisztikázni a táskában állandóan. Olvastam, hogy sok a silány minőségű viszont olyan nagy választékot nem találtam. Valaki talált már esetleg jó és árban is megfelelő tyúkbelet? :)

No Sacrifice, No Victory!

(#1473) MK VII válasza Thunder86 (#1472) üzenetére


MK VII
veterán

Én is pont ebben a cipőben járok. Mármint, hogy az üzletbe ne kelljen itthonról bevinnem állandóan a töltőmet.
Venni akarok én is egy plusz töltőt. Szerintem gyárit kéne venni... Ha jól emlékszem csak maga a Huawei töltőfej 3500 körül van + a kábel 4k..

[ Szerkesztve ]

(#1474) Thunder86 válasza MK VII (#1473) üzenetére


Thunder86
tag

És gyárit egyáltatlán hol lehetne venni? Te találtál valahol? Mert én eddig sehol.. :/

No Sacrifice, No Victory!

(#1475) #86973952 válasza Thunder86 (#1474) üzenetére


#86973952
törölt tag

(#1476) Thunder86 válasza #86973952 (#1475) üzenetére


Thunder86
tag

Köszönöm! Ezen én is túl vagyok.(ha találtam volna hidd el nem teszem fel a kérdést) De a találatok 90%-a nem releváns hiszen mint látod C-C-s adatátviteli kábelek találhatóak az eredményeknél.

No Sacrifice, No Victory!

(#1477) MK VII válasza Thunder86 (#1476) üzenetére


MK VII
veterán

[link]

Itthoni boltból drágább és csak külön láttam őket.

[ Szerkesztve ]

(#1478) Newlachka válasza MK VII (#1477) üzenetére


Newlachka
őstag

Ez is megoldás lehet nem?

(#1479) MK VII válasza Newlachka (#1478) üzenetére


MK VII
veterán

Számomra nem megoldás.. Mivel nem akarom más típusú töltőkkel kínozni a telefont ezért ez nem megoldás.
Különben is.. Töltőfejet amúgy is vennem kéne pluszba, mert 5V 2A-es töltőfej egyik telefonhoz sincs itthon. 500-as és 750mAh-es töltővel meg befonom a szemöldököm mire feltölt.

(#1480) Newlachka válasza MK VII (#1479) üzenetére


Newlachka
őstag

2x.
szerintem a 750-essel is csak szinten tartaná...

(#1481) #86973952 válasza Thunder86 (#1476) üzenetére


#86973952
törölt tag

Azért böktem be, mert így találtam én is, csak most nem tudok komolyabban keresgélni, mert dolgozom.

Amúgy ahogy feljebb írták jó áron van kintről is, ha nem gyorsan kell.

Egyébként van pl. Nillkin kábel is. Az is jó minőség. Meg ott van pl. a BlitzWolf, amit szerintem sokaknak nem kell bemutatni.

(#1482) MK VII


MK VII
veterán

Van egy dolog ami zavar..
Mindig lekapcsolja a kijelzőt.. Akár böngészek akár játszok. Játékok közben is kilövi a képet. Állandóan újra kell aktiválnom a kijelzőt.
Nem tudja a szemkövetést ez a ketyere? Mint pl a Samsungnál volt vagy van? Hogy amíg nézed a kijelzőt addig nem kapcsolja le...

(#1483) Thunder86 válasza #86973952 (#1481) üzenetére


Thunder86
tag

Köszi!

Én is hasonló cipőben jártam... Reggel befelé keresgéltem aztán csak eddig jutottam... Este kutatok tovább én is.. aztán ha lesz valami jön a link! :) Jó munkát nekünk :))

No Sacrifice, No Victory!

(#1484) #86973952 válasza Thunder86 (#1483) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nekem van egy a munkahelyen, egy a kocsiban, gyárit meg otthon/utazáshoz használom. :)

Nálam a gyári Huawei kábelek nem szokták bírni a strapát (ha csak a sajátot használom), pedig nem vagyok vandál. Általában a telefon felőli oldalon a csatlakozónál szoktak elfáradni.

[ Szerkesztve ]

(#1485) Télapó_ válasza Thunder86 (#1483) üzenetére


Télapó_
tag

MK VIILehet, hogy segít a problémán, ha az alvó módot sohára állítod.

Elnézést nem neked akartam írni.

[ Szerkesztve ]

Üdv.

(#1486) MK VII válasza Télapó_ (#1485) üzenetére


MK VII
veterán

Az oké.. De mindig állítgatnom kell.. Amikor játszok kilövöm, aztán mikor befejeztem meg állíthatom vissza..
Ez csak félmegoldás sajnos. :(

(#1487) Newlachka válasza #86973952 (#1484) üzenetére


Newlachka
őstag

ebben hasonlók vagyunk. az elmúlt 3 évben 10 kábelt használtunk el itthon.../3an

(#1488) MK VII válasza Newlachka (#1487) üzenetére


MK VII
veterán

Ezt, hogy csináljátok?
2000 óta használok mobiltelefont, de még 1 azaz egy darab kábelem nem ment tönkre..
Még a legendásan szar Iphone 4S vezetéke sem romlott el..

(#1489) Thunder86 válasza #86973952 (#1484) üzenetére


Thunder86
tag

Eddig nem ismertem a BlitzWolf márkát de ez pl elég jónak néz ki és az ára se vészes..

Ez az 1m-es változat

No Sacrifice, No Victory!

(#1490) #86973952 válasza MK VII (#1488) üzenetére


#86973952
törölt tag

Csak a Huawei és az Apple kábelekkel szoktam így járni. :) Anno az 5s is úgy ment szét.

Thunder86:
Jó minőség és szépek a cuccai. :K

[ Szerkesztve ]

(#1491) Newlachka válasza MK VII (#1488) üzenetére


Newlachka
őstag

3 ember 4 huawei eszköz.
párom amikor tölti nyomkodja, és eltörik/csavarodik neki.
1-2 db a műanyag micro usb részénél tört el.
3 elintézett a macska.

Most mágneses-t vettem magamnak ezzel azt hiszem sokáig elmenne a telefon, ha jövő hónapban nem cserélném le.

UPD: megrendeltem egy ezüst P9-et :)

[ Szerkesztve ]

(#1492) MK VII válasza Thunder86 (#1489) üzenetére


MK VII
veterán

Ez tényleg jónak néz ki.

(#1493) Thunder86 válasza MK VII (#1492) üzenetére


Thunder86
tag

Én rendeltem is egyet hirtelen felindulásból! :)

No Sacrifice, No Victory!

(#1494) rafis83


rafis83
tag

Itt egy kis leírás ezekről a kábelekről: link
Én is rendeltem egy kétmétereset a hét elején + egy toldó bizbaszt :)

(#1495) SonyNex7 válasza Thunder86 (#1489) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Az mennyire gáz hogy minden hülye töltő fehér, az enyém konkrétan szürke, aki kitalálta azt kellene...
1 hete rendeltem Blitzwolf kábelt és töltő f ejet lassan meg kell jönnie.
Kábel [link]
Természetesen pirosban.
Töltő fej [link]
Tudom hogy nem tudja a qualcomm gyors töltést, de van egy samsung itthon ami igen, lehet hogy nekem is lesz olyan készülékem ami majd tudja, másrészt meg az a töltő része is tud simán tölteni bármilyen eszköz,300Ft volt a különbség.

Ha beválik jön majd még egy szett, jack kábel, és az bluetoothos audió adapter is.

Utána olvastam ennek a spotify dolognak de nem tudtam megoldani, valaki esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#1496) pepetech válasza Thunder86 (#1472) üzenetére


pepetech
őstag

Én médiába vettem valami 3000 ft volt aminek az egyik fele usb c a masik usb 3.1 olyan vastag kábele van hogy az életbe nem törik meg :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1497) Thunder86 válasza SonyNex7 (#1495) üzenetére


Thunder86
tag

Ja hát olyan szineket találnak ki.. de minek.. :)

Én csak a kábelt várom.. (ma rendeltem) remélem hamar megjön... :) Spotify-nál én is láttam, hogy semmi albumborító... de gyanítom ezt hamarosan javítani fogják és valamilyen app bug egyenlőre...

Lassan minden megoldódik.. Már csak ez a fólia/üveg/lötty kérdés az amire pontot kell tenni...

A Zaggot megkérdeztem (Invisible-shield), hogy tervezik-e, hogy készítenek a P9-hez bármit is. De azt a választ kaptam, hogy a közeljövőben nincs benne a tervekbe....

No Sacrifice, No Victory!

(#1498) SonyNex7 válasza Thunder86 (#1497) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Egyrészt dizájn másrészt könnyebben megtalálható ha keresi az ember,nekem számít.
Két dolgot is találtam a spotifyról de nem működik egyik megoldás sem.
Nekem elvileg jön az ultimateshield teljes test fólia az üveg miatti kárpótlás miatt, majd beszámolók róla.

(#1499) Thunder86 válasza SonyNex7 (#1498) üzenetére


Thunder86
tag

Én is keresgéltem ahogy belefutottam a problémába de hasonló eredményekre jutottam...
Kíváncsi leszek arra fóliára.. Én most várom a visszafizetést az XPRO-tól....

No Sacrifice, No Victory!

(#1500) ranlomadi


ranlomadi
tag

Sziasztok! Mobilinternetet nagyon húzta a Google Backup Transport.. kikapcsoltam.. Ez gondot jelenthet a későbbiekben?

1500 hozzászólás, nagyon csúcs készülék!! :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.