Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) #86973952 válasza Laca7601 (#950) üzenetére


#86973952
törölt tag

Próbáltál mást is kilőni BT -n? Pl. Youtube hangot, vagy bármi mást.

HA azok jól mennek, akkor program kompatibilitási lesz a 6 -os droiddal. Vagy arra tudok még gondolni, hogy gyengülő jelnél leszabályoz, mivel alacsony minőség.

(#952) kisgabor87 válasza Laca7601 (#950) üzenetére


kisgabor87
tag

Plantronics M70-et használok, nálam tökéletesen működik.

(#953) Laca7601 válasza #86973952 (#951) üzenetére


Laca7601
tag

Igen, YT-t próbáltam, ugyanúgy beszaggat, mikor a hab testem a jel útjába kerül.
Pedig nincs bennem sem platina, sem adamantium. :-)

(#954) sdombi válasza Laca7601 (#950) üzenetére


sdombi
tag

Furcsa, de most, hogy olvasom nekem is beugrott, hogy nagy ritkán szaggat a lejátszás egy pioneer mj 771 bt-vel. A szitu kb ugyanaz, telefon zsebben a füles a fejen, majd próbálgatom még más szituációkkal is a dolgot, de érdekes mindenesetre.
Mondjuk én főleg spotify-al hallgatom, de szerintem nem a program lesz a ludas

[ Szerkesztve ]

(#955) #86973952 válasza Laca7601 (#953) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem kellene ennyi kukorica tápot enni a gyúráshoz, mert szigetelsz. :D

Youtube lehet rossz példa volt, ott más tényező is közbeszólhat. Inkább valamilyen mp3 -at nézz (-etek) belső tárhelyről.

[ Szerkesztve ]

(#956) Csaszi87


Csaszi87
tag

Nálatok még nem panaszkodott senki a hang minőségre telefonálás közben? Nekem már mondták, hogy rosszul hallanak vagy halkan:/ Lehet ezen valamit orvosolni, esetleg számít az hogy 2G-n nyomulok jelenleg?

(#957) JNSK válasza Csaszi87 (#956) üzenetére


JNSK
aktív tag

probald ezt: telefon -> menu -> beallitasok -> virtualis HD hivas

nekem egyebkent nem panaszkodtak ra eddig.. de nem 2g-t hasznalok

[ Szerkesztve ]

(#958) #86973952 válasza Csaszi87 (#956) üzenetére


#86973952
törölt tag

Igen, számít.

(#959) mackoman


mackoman
tag

MM-Ben ma nigth shopping van 18 órától ,szóval akit érdekel az ma 10%-al olcsóbban meg tudja venni.

(#960) bluemirage válasza Csaszi87 (#956) üzenetére


bluemirage
őstag

Javasolt a telefont min. 3G-s hálózatig engedélyezni, a hangminőség miatt. Ha ez is megvan és rossz lefedettség miatt vagy kénytelen 2G-n használni, akkor az ilyen esetekben tényleg hallható lehet a rossz hangminőség. Ami csak relatív rossz. Olyan, mint régen volt, csak már elszoktunk tőle.

Meliora sunt bono inimica

(#961) mackoman


mackoman
tag

Ma rászántam magam a P9 vásárlására.Bestbyte....10perc várakozás után,jött egy eladó,kérem ,küldjön valakit a mobilokhoz mert vásárolni szeretnék.ok,máris küldi.Várok 5percet.Megérkezik egy eladó.Előadom kérésem.Pillanat,küldök egy illetékest.Na itt lett elegem.Bestbyte-ba azt hiszem többet nem megyek.MM-Ben picit humanusabbak.Vodafoneba sehol nem kapni,ügyfélszolgálat meg nem látja a készleteket mert nem frissitették.Magyarország 2016.

(#962) Zolom89


Zolom89
senior tag

Kamera összehasonlítás Én tegnap este találtam, hátha valaki nem ismeri :)

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#963) Thunder86


Thunder86
tag

Sziasztok! A beszámoló elolvasása után szemezgettem egy kicsit fórumon... Láttam, hogy páran az akksi üzemidőt emeltétek ki negatívumnak. A közeljövőben tervezem jelenlegi nem mai gyerek Galaxy S3-am cseréjét és szeretnék pár visszajelzést arról, hogy milyen tapasztalaitok vannak a fent említett kérdéssel kapcsolatban. Illetve mi az összbenyomás a készülékről néhány hét használata után.

Köszönöm!

No Sacrifice, No Victory!

(#964) Feenyx válasza Thunder86 (#963) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Hello!

Akksiról annyit tudok mondani, hogy 2 óra 44 perc kijelzőidővel, úgy hogy 1 nap 11 óraja volt töltőn utoljára, 42%-on vagyok jelenleg. Jó nem vagyok hardcore user, ebben leginkabb messenger, pár telefon, kis játék volt. Szerintem abszolút türhető. Jah és az akksi sem "edződött" még meg mert 2x volt töltve eddig. Még annyit hogy a Lumia 950-em nem bírta így ennyi használattal :)

[ Szerkesztve ]

(#965) spawn21 válasza Thunder86 (#963) üzenetére


spawn21
veterán

Akuban pont, hogy jó.
Szerintem szoftveresen vannak gondok. No nem nagyok, csak azokat zavarja, akik pikkelnek mindenre.

iPhone 13p

(#966) cybergyerekG


cybergyerekG
csendes tag

Sziasztok!! Ma én is tulajdonosa lett egy fenevadnak!! :)
Kérdés,h itt sem celszeru feltolteni 100%-ra az aksit,illetve 5% alá vinni, mint az új laptopoknál?

Egyeruen gyonyoruuuu.. Nem merem addig kivinni a hazbol meg meg nemerkezik az aktiv tok hozza... Vett valaki kijelzo vedo foliat ha igen hol rakatja fel? Vagy felhaszanlobaratan meg lehet oldani magunknak?

[ Szerkesztve ]

(#967) mackoman


mackoman
tag

Sziasztok,a dual SIM az L19 a vége?sos-ben kérem ha lehet.koszonom

(#968) cybergyerekG válasza mackoman (#967) üzenetére


cybergyerekG
csendes tag

Igen

(#969) rafis83 válasza cybergyerekG (#966) üzenetére


rafis83
tag

Abból bajod nem lesz, ha teljesen feltöltöd, de ne hagyd egész éjszakára töltőn. Ami bajt okozhat, az a teljes lemerítés. Én 30 százalék alá nem szoktam engedni lemerülni. Persze van erről is egy csomó cikk pro és kontra, de én a tapasztalatomat írom le.

(#970) Csaszi87 válasza JNSK (#957) üzenetére


Csaszi87
tag

Ezt nem találtam eddig, még a beállítás keresője sem dobta ki ilyen néven.. Hol van pontosan?

bluemirage, porterocka: Eddig P7 és P8-on is használtam 2G-n. Semmi baj nem volt. Nem is csak a hang minőséggel van gondom hanem néha kicsit beszaggat a másik fél és mondták hogy engem sem mindig érthetően hallanak. Most átállítottam LTE-re és úgy vettem észre, hogy jobb a hangzás, kérdés, hogy a másik félnél is jobb-e. (Igaz még csak a domino központtal próbáltam ki :) ) Majd beszámolok róla, hogy tényleg megszűnt e a gond, de nagyon remélem...

(#971) #86973952 válasza Csaszi87 (#970) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nekem mindegyiken volt. :D + a hangszóró is. Pl. kínai ROM -okon, ahol a Telenor irány nem ment 2G felett.

Amúgy 3G -től van HD hang.

(#972) Csaszi87 válasza #86973952 (#971) üzenetére


Csaszi87
tag

Azt vágom :) Közben már megtaláltam a tárcsázó beállításoknál és már engedélyezve volt a HD hívás is, szóval akkor már csak a 3G vagy 4G segíthet, vagy a szervíz :D

(#973) #86973952 válasza Csaszi87 (#972) üzenetére


#86973952
törölt tag

HA szutyok a hang, akkor az sem segít túl sokat, csak "látszólag". 3G legalább kell a HD hanghoz.

Átírtam, mert hülyén hangzott...

[ Szerkesztve ]

(#974) tucsok. válasza #86973952 (#973) üzenetére


tucsok.
senior tag

Sziasztok! Váltott valaki közületek note4-ről p9-re? Kérdésem az lenne, hogy ez a masina képben és videóban veri e a note4-et?

"So say we all"

(#975) mackoman válasza cybergyerekG (#968) üzenetére


mackoman
tag

Elnézést ,hogy csak most írok,de én is beléptem a P9 távorába.Amugy köszönöm a gyors választ.Az eladó nem tudta megmondani ,hogy dual vagy single SIM.Tök nevetséges.Na mindegy.Mégegyszer köszönöm .

(#976) k.sandor69


k.sandor69
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap került hozzám MM-ből egy jó kis akcióban. Reggel már bootloader nyitva, TWRP fent van, root gond nélkül. Jó kis telefon. Rootra néhány fontos alkalmazás miatt volt szükség.

(#977) alansmithee


alansmithee
tag

lassan egy hónap használat után azt hiszem érdemben tudok nyilatkozni... mióta android létezik nekem androidos telefonjaim vannak és többé kevésbé megelégedéssel használom... kirpóbálni volt már nálam apple és windowsos telefon is de valahogy mikor új telefon vásárlásra került a sor sose tudtam meggyőzni magam hogy ne androidos motyót vegyek... anno még a huawei pulse-al kezdtem és imádtam :)

csúcskategóriás telóm sose volt a P9 előtt úgyhogy egészen új élmény volt ez hogy nem kell figyelnem semmire csak letöltöm telepít és megy nem kell görcsölni rajta hogy jajj menni fog e és óó mikor nyitja már meg... ez rögtön csinál mindent pöccre imádom :)
összeszerelés példás, minőségérzet nagyon ott van ( csak ne csúszna ennyire, muszáj tokban tartanom ) kijelzővel az égvilágon semmi bajom nem volt napfényben sem fogalmam nincs aki ezt írja miért írta hogy kevés napfényben... kamera is nagyon rendben van bár ha valamit tényleg le akarok fotózni akkor azt dslr géppel csinálom de persze jó ez hogy a zsebemből is elé tudok húzni bármikor egy kütyüt amivel vállalható képeket tudok csinálni :) akksi szerintem rendbe van... még lassan 1 hónap után is tart az újdonság varázsa úgyhogy viszonylag sokat van kézbe de így is megvan neki a kb 4.5 óra kijelző idő ami sztem fasza...

azért akad egy két idegesítő hülyeség is... pl van hogy kiveszem a zsebemből a telefont feloldom és nem hajlandó kivilágosítani normálisan a kijelzőt... le kell zárni megint és feloldani és így se mindig tér észhez elsőre... volt ugye a kezdeti "nem vagyok elérhető" mizériám ami vagy a 4G miatt vagy az akksi kezelési profil miatt volt azóta is lusta voltam tesztelni mi okozta a galibát.. a kijelző pedig valahogy nem tudom de rohadtul csúszik :D nem mindig sikerül odabökni ahova kéne mert megcsúszik az ujjam de ez szerintem szokhat és csak én vagyok a béna... ezt a kijelző kopogtatásos dolgot még sose sikerült életre keltenem pl... meg van az a mód hogy nem kell nyomni semmit ha fogadni akarom a hívást csak a fülemhez emeli a készülélket és ez se sikerül mindig... sőt még az is idegesít ha csörög akkor egyszer csúszkásan kell felvenni egyszer pedig nem csúsztatni kell csak odabökni... apróságok ezek és gondolom javíthatóak remélem foglalkozni is fognak vele... egy pillanatig nem bántam meg hogy ezt vettem ( az első napi pánikot leszámítva :D ) nem pedig egy 5S iphonet...

remélem tudtam valakinek segíteni a választásban :)

(#978) mothugs


mothugs
tag

Sziasztok.

A MM akció keretében tegnap én is megrendeltem a telefont, régóta szemezgettem ezzel és a galaxy s7-el, végül a tegnapi 162k-s ár elcsábított :) LG G3-ról váltok, kézenfekvő lett volna A G5, de abszolút nem fogott meg(fontos a küllem, s ez szerintem pofán veri az új LG-t)...
Tok ügyben van már valmi használható amit itton lehet rendelni és nem e-bayről?? Vajon a Spigen fog hozzá tokot gyártani szerintetek??

(#979) mackoman


mackoman
tag

Jó reggelt.Hogy lehet a lépés számlálót kikapcsolni?ez a p9 észbontoan jó ,az iPhone 6s ehez képest fapados.Adom is el....:)

(#980) redbiro válasza k.sandor69 (#976) üzenetére


redbiro
őstag

melyik leírás alapján csináltad?
nagyon kéne az adaway :)

it never gets easier, you just go faster

(#981) k.sandor69 válasza redbiro (#980) üzenetére


k.sandor69
csendes tag

(#982) Thunder86


Thunder86
tag

Sziasztok!

Köszönöm az észrevételeket és a véleményeket. Szerintem ebben a hónapban én is beújítok egy P9-re A Telekomnál. Ha jól láttam náluk csak az 1 SIM-es verzió elérhető. (Mondjuk nekem 2SIM-re nem is lenne szükségem). Aztán mesélek a tapasztalatokról!

No Sacrifice, No Victory!

(#983) Newlachka válasza alansmithee (#977) üzenetére


Newlachka
őstag

akkor odabökős ha aktív a kijelző, és akkor húzós ha lezárt volt. vagyis én ezt vettem észre P7-nél
a fülhöz emelés pedig akkor működik megfelelően ha letakarod a füleddel a közelség érzékelőt mert igazából ezzel veszi fel a telefont.

(#984) MK VII válasza Thunder86 (#982) üzenetére


MK VII
veterán

Szia.
Én is most hónap elején veszem a T-nél (még 6 napom van a hűségből).. Már alig várom, hogy a tulajdonomat képezze. :)

(#985) alansmithee válasza Newlachka (#983) üzenetére


alansmithee
tag

kb ezt figyeltem meg én is de akkor se értem hogy minek kell variálni.. tökéletesen felesleges szerintem

(#986) Newlachka válasza alansmithee (#985) üzenetére


Newlachka
őstag

szerintem ez emui "hiba" ugye ha inaktív a kijelző akkor feloldod és felveszed egy mozdulattal,
ha aktív akkor meg csak ráböksz..

(#987) szegto válasza Newlachka (#986) üzenetére


szegto
senior tag

HTC M7-nél is így van, ez szerintem android feature.

(#988) kisgabor87 válasza alansmithee (#985) üzenetére


kisgabor87
tag

Ennél nagyobb gond sose legyen a telefonnal! :D

(#989) mackoman


mackoman
tag

Lassan egy órája szenvedek hogy saját csengő hangot meg értesítést hangot rakjak fel de valahogy nem akar menni,ezt a Hisuite-et is telepítettem,de így sem akar működni.Valaki tudna segíteni mit csinálok rosszul.?köszönöm.

(#990) mackoman


mackoman
tag

Sikerült ez is....furcsa ez az android szokni kell...de a mobil nagyon szuper.

(#991) mackoman


mackoman
tag

Még egy utolsó kérdés,aztán ígérem többet nem zavarlak benneteket.Van a galériában 2mappa,az egyik magazin feloldás a másik az ajánlott képek ,mindkettőt törölhetem?Nem fogja a telefon működését befolyásolni ?

(#992) rafis83 válasza mackoman (#991) üzenetére


rafis83
tag

Nem fog működni a magazin feloldás.

(#993) Newlachka válasza mackoman (#991) üzenetére


Newlachka
őstag

kérdezz nyugodtan addig jó míg van aki kérdez, és leszünk itt sokan akik segítenek.

A magazin feloldást ne töröld, ha nem muszáj.
Amúgy file-okat nem csak hisuite módban tudsz másolni.
Ha rádugod a telót a gépre akkor legördülő menüben(felsőt lehúzva) tudsz váltani a kapcsolati módok között.
HA média-módot, vagy médiatároló akkor sima sd kártya jelleggel jelenik meg a háttértár a gépen.

(#994) Hauzer


Hauzer
tag

Sziasztok,lehet hülye kérdés de nem láttam még sehol. A P9 16:9 is fotóz ugye? Ott mennyi MP ?

(#995) bollizolee válasza Hauzer (#994) üzenetére


bollizolee
tag

9M 3968X2240(16:9)

(#996) Hauzer válasza bollizolee (#995) üzenetére


Hauzer
tag

Köszönöm ! :))

(#997) thomech


thomech
tag

Sziasztok :)

Pár órája én is beújítottam egyet vodánál :)

(#998) misi111 válasza thomech (#997) üzenetére


misi111
tag

És milyen? Én iphone 6s-t cserélnék le?

Privátra illik válaszolni!!!!

(#999) Tekergő82


Tekergő82
tag

Sziasztok!!! Egy kis fotógyűjtemény, változó időjárási körülmények között.[link]

(#1000) MK VII válasza Tekergő82 (#999) üzenetére


MK VII
veterán

Gyönyörűek a képek.. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.