Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#251) migabi24


migabi24
nagyúr

Bekerült a telekomhoz alap ár 170 Talkband B2-el, ez egy korrekt induló ár, várjuk a tapasztalatokat

(#252) Prime110 válasza Quqesz (#250) üzenetére


Prime110
aktív tag

Jogos, ez ma is így van tudtommal.
Egyik ismerősöm Görögországban vett egy navigációt (Garmin) és itthon adta le amikor meghibásodott és már itthon intézték az MM-en keresztül a dolgot a hazai forgalmazónál.

(#253) bluemirage válasza migabi24 (#251) üzenetére


bluemirage
őstag

Ez egy korrekt nyitóár, főleg B2-vel.
Úgy tippelem, hogy jövő tavaszig 110-120-ra fog lemenni, az lesz az alja. Az utolsó negyedévtől lesz a gyorsuló csökkenés, addig csak lassan csökken.

Meliora sunt bono inimica

(#254) embe


embe
nagyúr

Nesze neked Leica... állítólag a németek minősítették a terméket, és magát a Sunny Opticalt Ez nem megtévesztés????

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#255) ZolkoW válasza embe (#254) üzenetére


ZolkoW
őstag

azóta volt újabb közlemény is, miszerint márpedig de...

Basszusműhely helyett: https://www.facebook.com/profile.php?id=61555669762786

(#256) Stauffenberg válasza embe (#254) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

"Ez nem megtévesztés????"

De az, csak nem a Huawei, hanem értelmi fogyatékos hírgyáros újságíró-imitátorok terjesztették a baromságot. Soha nem volt arról szó, hogy a Leica akár csak egy csavart is szállítana a Huawei számára, egyedül a tervezésnél segítenek, már a 2 hónappal ezelőtti megállapodás is csak erről szólt.

Aki csak kicsit is ismeri a fotóipart, az tudja, hogy a Leica nem gyárt szenzort és amiatt sem kell komoly nyomozómunka, hogy kiderítsük a P9-ben Sony szenzor van, mert ez sem volt soha titok. Mellesleg a Leica rendes fényképezőgépeibe is a Sony szállítja a szenzort (többek között).

Nem kell mindent elhinni, amit kamu újságírók leírnak a kamu hírportáljaikon.

(#257) próbakocka


próbakocka
senior tag

Na, 27.-e van, viszont én két MM-ben sem láttam kitéve. Aki látta élőben valahol, legyen kedves megírni, hol lehet megtapicskolni ... ?

/// DS918plus + Chromecast 1/2/Ultra

(#258) embe válasza Stauffenberg (#256) üzenetére


embe
nagyúr

Ez addig ol., hogy Te képben vagy ( Képzavar....duplán :DDD ) a fotózás területén. De egy mezei user mint pl. én, elhiszi az ilyen hívó szavakat, hogy pl. LEICA, és nem is áll neki ellenőrizni a hír valóságtartalmát.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#259) Stauffenberg válasza embe (#258) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Na igen, itt szokott a gond lenni. Alapvetően ez újságírói felelősség kellene, hogy legyen, de az online sajtó nagyon sokat tett a silány minőségű munka előretöréséért.

(#260) Martin1910 válasza próbakocka (#257) üzenetére


Martin1910
csendes tag

Én a miskolci MM-ben voltam, ott sem volt kitéve, pedig kérdeztem is és azt a választ kaptam, ha megérkezik 04.25-re, akkor ki lesz téve. Pedig ki volt téve egy lapra a mobiloknál egy P9 reklám.

(#261) GSPLR


GSPLR
senior tag

Ha a rózsaszínnél lennék, már befizettem volna rá. Most várok mit alkot a piros...

Huawei

(#262) #86973952 válasza GSPLR (#261) üzenetére


#86973952
törölt tag

Megint ki akarod hagyni a rendszer-frissítéseket? :D

(#263) Newlachka válasza #86973952 (#262) üzenetére


Newlachka
őstag

Sajnos nekem még 52 napot várnom kell a cserére,de már nagyon kivagyok virágozva....
áááá

(#264) #86973952 válasza Newlachka (#263) üzenetére


#86973952
törölt tag

Pirosnál? Vagy melyiknél?

(#265) Gergi válasza próbakocka (#257) üzenetére


Gergi
aktív tag

A Mammutban lévő MM-ben a hétvégén ki volt rakva egy fehér példány. Ha éppen nincs ott, akkor az eladótól kell elkérni. ;)

(#266) GSPLR válasza #86973952 (#262) üzenetére


GSPLR
senior tag

A piros csak egy opció, de tartok tőle hogy vagy szolgáltatóváltás lesz (rózsaszín vs. akik korlátlan mobilnetet adnak) vagy nem szolgáltatótól veszem.

Huawei

(#267) Newlachka válasza #86973952 (#264) üzenetére


Newlachka
őstag

t-mobile... és 2db lesz :)

[ Szerkesztve ]

(#268) rafis83 válasza #86973952 (#264) üzenetére


rafis83
tag

Miért, Huawei esetében nem jeleskedett a joda a frissítésekkel, míg a többi szolgáltató igen?

(#269) #86973952 válasza rafis83 (#268) üzenetére


#86973952
törölt tag

Több Huawei -t is konkrétan szét szivatott a magyar Voda.

Szerk.:
A legcsúnyább talán a P7 story volt. Mindenhol normális időben megkapta a Lollipop -t, most jön rá a 6.0. Magyar Voda még 4.4 -nél tart. Lassan másfél éves csúszásban.

[ Szerkesztve ]

(#270) GSPLR válasza rafis83 (#268) üzenetére


GSPLR
senior tag

És akkor finoman fogalmaztál...

Huawei

(#271) Newlachka válasza rafis83 (#268) üzenetére


Newlachka
őstag

egyáltalán nem jeleskedik a voda a készülékfrissítésekkel!!

(#272) rafis83


rafis83
tag

Ez szomorú, mert én is onnan szerettem volna beszerezni :(
A normális support viszont sokat számít.

(#273) GSPLR válasza rafis83 (#272) üzenetére


GSPLR
senior tag

Magával a Huawei támogatásával nincs baj (szerintem nem rossz, hogy a P7-re már a harmadik főverzió jön), a gond akkor kezdődik, ha egyéni verziót tol egy szolgáltató (lásd Vodafone és értelmét nem látom a dolognak, balfasz banda). Persze kikerülhető a dolog (lásd az aláírásomban), de idegesítő hogy nekem kell utána mennem és mókolnom úgy, hogy havonta nem keveset hagyok náluk...

Huawei

(#274) GIJoe válasza BOBAKILL (#3) üzenetére


GIJoe
addikt

Nekem hiányzik a 4K videó pl, de az MX4em hozza jelenleg. Kamerás infót olvastátok?

(#275) rafis83 válasza GSPLR (#273) üzenetére


rafis83
tag

Igen, én is a szolgáltatóra gondoltam, nem a Huaweire (a Honor 6-nál is érkezik lassan a marshmallow).
De ha mókolással valószínűleg megoldható a majdani verziófrissítés, akkor bevállalom.
Addig is kíváncsian várom az első személyes tapasztalatokat a telefonról.

(#276) GSPLR válasza GIJoe (#274) üzenetére


GSPLR
senior tag

Páran már linkeltèk...termèszetesen semmit nem von le a kamera tudásából,bőven jó kategória. Az oldalon forumozók azon rèsze aki ezt a kèszülèket akarja venni,szerintem már a telefon megjelenèse előtt is vágta hogy a Leica csupán marketingfogás lesz. Persze ez sem igaz teljesen így leírva,de ebbe nem mennèk bele. Rèszemről a 4k a leszarom kategória,QHD szintèn. Az MX4 viszont patent teló,volt szerencsèm kipróbálni :)

Huawei

(#277) Prime110 válasza próbakocka (#257) üzenetére


Prime110
aktív tag

Úgy hallottam, holnap már délután kint lesznek (Budapesten szinte biztos, vidéken péntekre), tehát hétvégén már lehet nyomogatni bőszen! :)

(#278) Prime110 válasza Prime110 (#277) üzenetére


Prime110
aktív tag

Munka / suli után lehet majd menni nyomogatni Pesti Mediak-ba! ;)

[ Szerkesztve ]

(#279) gyerecske


gyerecske
senior tag

Idáig a P9 a legszimpatikusabb a csúcsok közül, kíváncsi vagyok még a HTC10-re.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#280) thomech


thomech
tag

Nem tudja valaki, hogy vodánál lesz-e, meg hogy mikor?

(#281) bluemirage válasza gyerecske (#279) üzenetére


bluemirage
őstag

Jóval drágább lesz a HTC-s zászlóshajó!

Meliora sunt bono inimica

(#282) #86973952 válasza thomech (#280) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az előző modelleket is árulta a Voda, szóval sanszos. Meg kint már valahol bent van a kínálatban.

Azt hogy mikor...talán a Vodában meg tudják mondani, ha már ott tart a téma. Illetve attól is függ, hogy megegyezett -e már a gyártóval. Pl. Telenornál szoktak csúszni.

[ Szerkesztve ]

(#283) gyerecske válasza bluemirage (#281) üzenetére


gyerecske
senior tag

Igen azt tudom, hogy árban nem lesz ellenfél a P9-nek, de mégis kíváncsi vagyok.Az S7,G5 nem győzött meg.

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#284) szaboc78


szaboc78
csendes tag

Kedves sorstársak. A mai napon tulajdonosa lettem ennek a szépségnek. Egyszerűen csodálatos ez a telefon. Még ismerkedünk egymással, de szerintem ez egy tartós kapcsolat lesz. Szép estét mindenkinek.

(#285) Zolom89 válasza szaboc78 (#284) üzenetére


Zolom89
senior tag

Képet!!! :D

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#286) szaboc78


szaboc78
csendes tag

(#287) szaboc78


szaboc78
csendes tag

Ezt a képet a telefonnal készítettem. Más gépem nincs így csak a tartozékait tudtam lefotózni.

(#288) Looserke válasza szaboc78 (#286) üzenetére


Looserke
őstag

szolgáltatós vagy más forrásból?

(#289) Zolom89 válasza Zolom89 (#285) üzenetére


Zolom89
senior tag

Tetszik a telefon, jobb ára is van sokkal mint az s7 edge-nek. Már csak élőbe kellene megnéznem

“LG C2 + Samsung Q990B” Asus Rog Strix G17

(#290) szaboc78 válasza Looserke (#288) üzenetére


szaboc78
csendes tag

Független. Nem szolgáltatós. Az első darabok eggyike volt Budaörsön.

(#291) Endrijunge


Endrijunge
csendes újonc

Sziasztok!

Én szerda este hoztam el az enyémet, Edigital volt a tettes. Árban a mindenhol látható van náluk is, viszont kuponban visszakaptam a vételár 10%-át ami szerintem nem rossz, ráadásul én cégre vettem, így az Áfa is okés vissza, ennyiért szerintem messze a legjobb ajánlat.
Az enyém Titanium szürke, a fehér verziót meg tudtam nézni kiállítva a Mammut MM-ban, de ma a bécsi úti Stop Shopban is láttam nyomkodásra kiállított darabot, mondjuk ez is fehér volt. Ízlések és pofonok, nekem a fehér nem igazán jött be. Én ezen a két helyen láttam, ha valakinek tudtam vele segíteni akkor már megérte ...

(#292) szaboc78


szaboc78
csendes tag

Most reggel nézetem meg a készenléti fogyasztást, egész éjszaka 1 % ot merült. Szerintem az nagyon remek. Egyébként én az Euronics üzletében vettem. Az ára 179.000 volt. Szép napot mindenkinek.

(#293) papi77 válasza szaboc78 (#292) üzenetére


papi77
addikt

Végre vannak tulajok...
Tapasztalatokat majd kérhetünk?

Az első: NOKIA 1611

(#294) rafis83


rafis83
tag

A duplakoppos kijelző felébresztés működik esetleg? Vagy nincs benne ilyen lehetőség?
A kétsimes változatból (EVA-L19) kimaradt az NFC, viszont az egysimesben van (EVA-L09). Akit ez érdekel, az figyeljen erre a vásárláskor :)

(#295) redbiro


redbiro
őstag

a 4 GB-os verziót nem fogják szolgáltatóknál árulni?

it never gets easier, you just go faster

(#296) brainticket válasza rafis83 (#294) üzenetére


brainticket
aktív tag

ez azért annyira gáz, nem elég hogy a legtöbb gyártó a microsd bővítést beáldozza a dual simért, most még erre is kell figyelni hogy a dual simes verzióba az NFC chip már "nem fért bele". röhej. Márpedig nem veszek 2016-ban NFC nélküli telefont.

(#297) redbiro


redbiro
őstag

már van bootloader unlock és root is.

it never gets easier, you just go faster

(#298) JDMKid válasza rafis83 (#294) üzenetére


JDMKid
tag

én eddig úgy olvastam, hogy a duplakoppot nem tudja. ami kár, igazán beletehették volna.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#299) rafis83 válasza brainticket (#296) üzenetére


rafis83
tag

Magyarországon a szolgáltatóknál úgy gondolom, hogy az NFC-s 1 simes verziót árulják majd mindenhol. Illetve szerintem a MM-ban, vagy az Edigiben is az 1 simes kapható majd.
Sajnos még kevés helyen jelent meg, így erről bővebbet nem tudok írni.

(#300) GSPLR válasza JDMKid (#298) üzenetére


GSPLR
senior tag

A kernel tudja,szóval megoldható.

Huawei

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.