Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) bluemirage válasza 7Heads Drago (#1050) üzenetére


bluemirage
őstag

Naaaa! Erős túlzás, hogy az iPhone kamerája nagyon gyenge. Még az átlagos szó sem fedné a valóságot.
Az iPhone a kamerája automata üzemmódra tervezett, de a legkiegyensúlyozottabb kamera. Azaz a szinte csak 1 gombos megoldással minden körülmények között jó képeket készít. User error mentes megbízható kamera. Ez az egyik közismert erőssége.
... és mivel egyáltalán "nem gyenge" ezért az aktuális Top telefonokkal nyugodtan össze lehet hasonlítani.
--
Az tényleg igaz, hogy a P9 kamera az egyik legjobb. A különleges megoldás miatt a hozzáértők, vagy akár a próbálgatók számára fotóművészeti célból az egyetlen most ajánlható kamera. Ezért is merték a teljes kampányt a kamerára építeni.
Ezzel szemben az egyik rivális (az S7) kampányában a kamera pl. csak egy a jónak beállított tulajdonságok közül, a vízállóság, a stílus/szépség stb mellett.

Meliora sunt bono inimica

(#1052) #86973952 válasza bluemirage (#1051) üzenetére


#86973952
törölt tag

Vagy maradjunk annyiban, hogy a 2016 -os modellek közül a fent említett 3 telefon mindegyike beleférhet a TOP 5 -be. HA nem nézzük ennyire szigorúan csak erre az évre, a TOP 10 akkor is nyitott számukra.

ÉS ettől mindenki boldog lehet. :)

Egyébként a különbségek nagy részét az átlag felhasználó észre sem veszi. A manual módot meg a lehetőségek ellenére sokan csak nagyon ritkán fogják használni. Videózásra meg főleg, ami viszont még kevesebb készüléken adott.

(#1053) #86973952 válasza #86973952 (#1052) üzenetére


#86973952
törölt tag

Természetesen az említett 3 telefon alatt a P9, S7/S7edge vonalat értettem, nem 3 külön helyezésbe sorolva. Bár ehhez még ide csusszanhat a P9 plus is hasonlóképpen, mint az edge.

(#1054) mothugs válasza JDMKid (#1049) üzenetére


mothugs
tag

Étrem, köszi. :))

(#1055) Gergi


Gergi
aktív tag

A gyári (swipe) billenytűzetnél, hogy lehet kikapcsolni a szójavaslatokat gépelés közben? Hibába kapcsolom ki a beállítások között, nem változik semmi. :F

[ Szerkesztve ]

(#1056) batai15


batai15
félisten

ÜDV! igaz nem p9 hanem p9 lite.
A magazint hogyan lehet kikapcsolni? ha felhúzom alulról a sávot, nincs beállítás.
Illetve a téma alkalmazásban csak a pár gyári téma van.
A többi hogyan lehet elérni?
Előre is köszi!

(#1057) Horvi


Horvi
őstag

Beszereztem egy ilyen masinát és mivel az első droidos telóm is egyben így lenne egy olyan kérdésem, hogy hogyan lehet felmásolni rá zenét meg képet meg ilyeneket? Mert sajátgépben látszik az eszköz de ha megnyitom akkor tök üres az egész szóval semmi mappaszerkezet semmi.

Hello darkness, my old friend...

(#1058) Helltak válasza Horvi (#1057) üzenetére


Helltak
őstag

Amikor rá kötöd gépre, húzd le az értesítési sávot, ott látni fogsz két lehetőséget. Fotók vagy fájlok.
A 2.ra kattints.

Xiaomi 14 Ultra

(#1059) Tekergő82


Tekergő82
tag

Sziasztok!!! Tegnap csináltam egy éjszakai képet a telefonnal, íme:[link]

(#1060) misi111 válasza Tekergő82 (#1059) üzenetére


misi111
tag

Ez jónak számit??

Privátra illik válaszolni!!!!

(#1061) jacis válasza misi111 (#1060) üzenetére


jacis
nagyúr

:)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1062) Horvi válasza Helltak (#1058) üzenetére


Horvi
őstag

Köszi életmentő volt. Esetleg azt nem tudod, hogy azt a rohadt lépésszámlálót, hogy tudom kiirtani? :DD

Hello darkness, my old friend...

(#1063) misi111


misi111
tag

Az értesitési led elég jol észrevehetö,ha jelez nekunk. Itt is több féle szinnel teszi,mint mondjuk a samunál.? Ennél a telcsinél van olyan lehetöség hogy ha hivnak a vaku is villogjon,vagy akár csak üzenet érkezésnél is villanjon.?

Privátra illik válaszolni!!!!

(#1064) redbiro válasza Horvi (#1062) üzenetére


redbiro
őstag

appoknál tiltsd le, azzal kezdtem

it never gets easier, you just go faster

(#1065) JDMKid válasza misi111 (#1063) üzenetére


JDMKid
tag

az értesítési led színét az appokból lehet állítani.
a vakut alapból nem tudja villogtatni eseményeknél (nem ájfón ez), de valami progival biztos meg lehet oldani.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#1066) Horvi válasza redbiro (#1064) üzenetére


Horvi
őstag

Köszi megtaláltam és így ki is tudtam nyírni a nyavalyást :R

Hello darkness, my old friend...

(#1067) FerengiNaar


FerengiNaar
csendes tag

Sziasztok!

Én is csatlakoztam a P9 tulajok közé másfél év Nokia Lumia 830 használat után.
Érdekes dolgot tapasztaltam a telefon alap időjárás jelentést tartalmazó alkalmazásában, akárhova megyek a jelenlegi helyem nem más mint a Gubacsidűlő.
Az időképnél volt olyan, hogy Ferencvárosban Káposztásmegyert írt ki aktuális helynek. A térkép alkalmazás meg tök jól működik.

Találkoztatok már hasonlóval?

(#1068) SonyNex7 válasza JDMKid (#1065) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Ezt részletesen leírhatnád hogy hol állítod színenként,mert én letöltöttem a light manager appot és így tudtam teljesen testre szabni.
Hogy lesz mondjuk a viber lila,gyári megoldásban?

Misi111: jól észrevehető? Pont akartam írni az első negatívnak hogy nappal szinte nem is látni pedig fényesre van állítva és 1 másodperces pulzálásra.

Más:lg lm660s tv re miért nem megy a mirror share?Azt írja az intel widi nem támogatott? !
Pedig elvileg be van kapcsolva ez a funkció.
Hogy lehet ezt megoldani, mi kell hozzá?

Ferengi:nem nálam hibátlan ,valami beállítás lehet.

[ Szerkesztve ]

(#1069) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Amúgy megrendeltem az üveget [link]
9€ mert most akció van.Jövő héten meglesz majd írok róla.
Egyébként azért ezt mert az iphoneból kiindulva,kerekített széléből,csak az ilyen típusú keretes fóliák a jók.
Megnéztem többet is és sok helyen írják ,meg látszik is hogy 2-3mm hézag hézag a széleken.
Korrekt cégnek tűnik 60nap elégedettségi garancia véleméynek stb
Ha beválik megveszem a teljes test fóliát tőlük.

(#1070) bébi67


bébi67
aktív tag

Sziasztok !
Mától boldog tulajdonosa vagyok e remekműnek.
Lőttem pár képet próbaként.képek

(#1071) JDMKid válasza SonyNex7 (#1068) üzenetére


JDMKid
tag

az appokon belül kell lennie egy szín menüpontnak, ott lehet állítani. nem használok vibert, de ha jól emlékszem az pont nem tudja ezt.
egyéb gyári megoldás nincs szerintem.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#1072) Laca7601 válasza JDMKid (#1071) üzenetére


Laca7601
tag

Szín? Nálam ilyesmi nincs. Ahogy lépésszámláló sincs. Mintha egész más telefonról beszélnétek. :-)

Szerk.: lépésszámláló. Attól rezeg a telefon, mint egy törött rugó, valahányszor nekiütődik valaminek?
App nálam nincs hozzá szerencsére, de tehettek volna bele helyette fm rádiót, illetve nfc-t. Akkor ezek nem a hely hiánya miatt maradtak ki, ha ilyen faszságok viszont beleférnek.

A swype egy katasztrófa. A régi samuhoz képest mindenképpen. A szavak nagy része itt fantom, a kijelző maximális pontosságot vár el, semmi tűrése nincs. Eddig ezt használtam, de asszem, kikapcsolom. És hiába a szinkron, a régi telefonon használt szavaimat újra meg kell tanítanom neki. Másnál hasonló tapasztalat?

[ Szerkesztve ]

(#1073) SonyNex7 válasza Laca7601 (#1072) üzenetére


SonyNex7
senior tag

"Törött rugó"..."app nélküli lépés számláló"...gondolom dual,azért azt csak tudtad hogy nem lesz benne nfc és rádió?! szerintem gondolkodás nélkül vidd vissza.

Bébi67: gratula
Jdmkid:szerintem amiről te beszéltél az appok többsége nem tudja.
Ezt a light manager appot tudom ajánlani,eléggé korrekt.

[ Szerkesztve ]

(#1074) batai15


batai15
félisten

Üdv, zár képernyőre értesítést hogy lehet kiíratni ? Nem bírok rájönni. Köszi előre is .

(#1075) Laca7601 válasza SonyNex7 (#1073) üzenetére


Laca7601
tag

Köszönjük, Emese.

Nem, azt nem tudtam, hogy nem lesz benne fm rádió.
Azt igen, hogy nem lesz nfc.
De köszönjük az értelmes hozzászólást.

[ Szerkesztve ]

(#1076) redbiro válasza batai15 (#1074) üzenetére


redbiro
őstag

szerintem csak akkor tudsz ilyet, ha kikapcsolod a ujjlenyomatos feloldást

it never gets easier, you just go faster

(#1077) Exom


Exom
tag

Sziasztok
Gondolkodok a P9 megvásárlásán, de volna pár kérdésem:
A Huawei milyen sűrűn és milyen minőségben szokta frissíteni a szoftvereit? Várható hogy lesz rá Android N?
Mennyire van tele a telefon fölösleges szemét programokkal?
A Fistphone mennyire megbízható hely a telefon vásárlására? (csak gyári garanciával veszek telefont)

(#1078) #86973952 válasza Exom (#1077) üzenetére


#86973952
törölt tag

Általában jól támogatottak a Huawei eszközök. Az eddigi gyakorlat alapján.

Lesz rá Android N, szintén az eddigi gyakorlat alapján.

Firstphone -t annyira nem ismerem, de ahogy az ászf -ben látom, a gyártói garanciás készülékek közvetlenül a gyártói szervizben is leadhatók. Illetve a garancia ideje is stimmel. Ajánlom a netes vásárlást, akkor lesz elállási jogod.

(#1079) rafis83 válasza batai15 (#1074) üzenetére


rafis83
tag

Beállítások/Képernyőzár és jelszavak/Zárképernyő aláírás.

(#1080) SonyNex7 válasza Laca7601 (#1075) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nincs mit rám számíthatsz bármikor. :DDD

Batai15: beállítások/alkalmazások és adott alkalmazáson belül

[ Szerkesztve ]

(#1081) batai15 válasza SonyNex7 (#1080) üzenetére


batai15
félisten

Akkor jó helyen állítottam be.de se gyári,se custom téma alatt se jelennek meg.

(#1082) Newlachka válasza batai15 (#1081) üzenetére


Newlachka
őstag

engedélyezve van a viber,hogy akkor is fusson ha a kijelző kikapcsolt? jogosultságkezelőben?/védett alkalmazás-e?

(#1083) batai15


batai15
félisten

Tévedtem, gyári magazin lockal mutatja.
Akkor nem minden témával tudja?

(#1084) SonyNex7 válasza batai15 (#1083) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Ezek szerint így van de nekem több ötletem nincs egyenlőre.

Valaki a miért nem megy lg tv-vel mirrorshare funkció kérdésemre tud valami okosságot?

(#1085) JDMKid válasza SonyNex7 (#1073) üzenetére


JDMKid
tag

sajnos nem mindegyik app tudja, valóban. talán a messngerből is mostanában vették ki :F

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#1086) #86973952 válasza thomech (#911) üzenetére


#86973952
törölt tag

Csak mert többször is volt kérdés a Voda.

Lekerült a weboldalról is, mert nincs készlet. 1 db megvásárolható készülék van egész Magyarországon. BP Alkotáson. Tegnapi zárási adat, tehát lehet már az sincs meg.

Ami azért mókás, mert kb. nem is volt készlet. :)

[ Szerkesztve ]

(#1087) SonyNex7 válasza JDMKid (#1085) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Jó ez a light manger app.
Full testre lehet szabni a led színét,villogási sebességét az appokhoz.

(#1088) FerengiNaar válasza SonyNex7 (#1068) üzenetére


FerengiNaar
csendes tag

SonyNex7

A jelenlegi hely van beállítva a minialkalmazásnál és mindenhol ezt a Gubacsidűlőt mutatja :(

(#1089) Hauzer


Hauzer
tag

Sziasztok, a közeljövőben vennék egy P9-et. P8 már van itthon,és a kérdésem az lenne,hogy tud kezelni más fajta Bluetooth headsetet vagy ez is csak a saját márkájával fut?

(#1090) #86973952 válasza FerengiNaar (#1088) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mire van állítva a helymeghatározás?

(#1091) jacis válasza #86973952 (#1090) üzenetére


jacis
nagyúr

Valszeg fixálva van arra a városra/falura... :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1092) #86973952 válasza jacis (#1091) üzenetére


#86973952
törölt tag

Vagy ez, vagy az. HA manuálisan van beírva simán lehet.

Bár az AccuWeather is szokott néha szórakozni, és nem tér magához a helymeghatározás.

[ Szerkesztve ]

(#1093) redbiro


redbiro
őstag

aki a gyári launcherrel stock android ikonokra vágyik, annak itt van ez:
[link]

it never gets easier, you just go faster

(#1094) Ceko


Ceko
senior tag

Sziasztok!

Gondolkozom egy P9 vásárlásán. Honnan érdemes most rendelni? Jöhet külföldi webshop is ha sokkal olcsóbb. Spemall-on 140 körül van most a 32 GB dual sim. Ha nem sokkal drágább itthon akkor lehet inkább azt választanám ha van rá rendes gari.

Köszönöm :R

Légy első, amikor hallgatni, s utolsó, amikor beszélni kell.

(#1095) jacis válasza redbiro (#1093) üzenetére


jacis
nagyúr

Nagyon faja. Köszi.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1096) pepetech


pepetech
őstag

Üdv mindenkinek! P8 után volt egy hatalmas félre lépésem de s7edge után újra itt vagyok a huawei fedélzetén :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1097) Feenyx válasza pepetech (#1096) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Mi volt a gond az S7 Edge-el? Csak érdeklődésképpen :)

[ Szerkesztve ]

(#1098) pepetech válasza Feenyx (#1097) üzenetére


pepetech
őstag

"Samsung" :D. Note 4-ről is ilyen gyorsan váltottam P8-ra :). Mindenben jobban kedvelem a huaweit csak amikor azt megvettem a p9 még nem volt. Mondjuk a képstabilizátor hiányzik, néha árnyképes fotót csinálok de majd belejövök :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1099) Tekergő82


Tekergő82
tag

Hauzer!!! Nekem a P9 egy 6 éves SonyEricsson MW600-as bluetooth headsettel simán működik, ahogy a P8 is működött vele.

[ Szerkesztve ]

(#1100) Sanya63


Sanya63
csendes tag

Sziasztok! Meg tudnátok mondani, hol kell beállítani, hogy a zárolt telcsinél is kapjak értesítést ha valaki Ir messengeren? Már tegnap óta ezzel egerészek kezdem elveszteni a türelmem. :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.