Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1701) gti16v válasza SonyNex7 (#1699) üzenetére


gti16v
őstag

Áhh,köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1702) #86973952 válasza gti16v (#1697) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szolgáltatónál nem hiszem, hogy dual SIM verziót árulnak.

SonyNex7:
Erre nem tudom milyen, de amit eddig láttam meg rendeltem, azon nekem bazári volt a telefont "imitáló" festés. Bár lehet feketében nem az. Én fehér és arany színben láttam.

[ Szerkesztve ]

(#1703) pepetech válasza gti16v (#1697) üzenetére


pepetech
őstag

Telekom L09-et árul. A dual simes L19. Szóval ez téves infó. Viszont a Mate 8 az dual simes a telekomnál.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1704) MK VII válasza SonyNex7 (#1690) üzenetére


MK VII
veterán

Kijelző pontossága kb egy 6 éves telefon szintjét sem éri el.. Annyi melléütésem van, hogy hihetetlen..
Nem fogom azt írni, hogy minden fasza, ha nem az...
A kameránál a vaku ikon pedig tényleg érzéketlen.. Nem mellébökök, hisz nem is lehet.. Olyan pici az ikon, hogy telibe nyomom az ujjammal. Ha mellé nyomnék azon meglepődnék.

(#1705) JNSK válasza MK VII (#1704) üzenetére


JNSK
aktív tag

sajnos reszben egyetertek... de nem pontatlansagrol van szo.. inkabb nem erzekeli a kijelzo az erintes.. eleg sok esetben.. kameranal tipikus.. csomoszor van hogy a kis ikonokra 5szor 6szor is ra kell boknom hogy tortenjen valami.. nagyon gondolkodok hogy szervizbe kene kuldeni, mert nagyon bosszanto. Persze nem csak a kameranal csinalja ezt, es van olyan is hogy tokeletesen mukodik es halal pontos is az erintes..

(#1706) pepetech válasza MK VII (#1704) üzenetére


pepetech
őstag

Szerintem szervizeltesd le mert nekem mindenhol jó. Vakunál is.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1707) pepetech válasza JNSK (#1705) üzenetére


pepetech
őstag

Lehet ezért van a 3+3+3 garancia. Tudnak a rosz érintésről. De nálam tényleg minden jó. Bill mellé ütés a pici gomboknak köszönhető, viszont mostanra ragaszkodok a gyári huawei bill re

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1708) bollizolee válasza pepetech (#1696) üzenetére


bollizolee
tag

Én már a lábujjammal is próbáltam de sehogy se müködik. Azt tudtam hogy bütyökkel kell de nem megy. És igen be van kapcsolva a rajzolás. Nem értem p8 lite-on tök jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#1709) pepetech válasza bollizolee (#1708) üzenetére


pepetech
őstag

Akkor szervíz amig lehet.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1710) gti16v válasza pepetech (#1709) üzenetére


gti16v
őstag

Nekem is minden rendben az érintéssel....az akku idő gáz a (Z3 után)amúgy brutál jó kis gép,N8 nak őrültem ennyire utoljára...

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1711) ranlomadi


ranlomadi
tag

Sziasztok!!!!

Engedjétek meg, hogy megosszam a mai örömömet!!! :)

Most érkeztek ezek a drágaságok.. már csak valamiféle védőréteg kellene a kijelzőjére.. van már valami alternatíva, ami nem gagyi, és nem kicsi? :)

Üdv,
Ádám

(#1712) daninet válasza bollizolee (#1708) üzenetére


daninet
veterán

en azt vettem eszre nemi sebesseg kell hozza.. szoval hiaba a butyok, ha nem temposan rajzolod elejetol a vegeig akkor csak siman feloldja a kijelzot.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1713) gti16v válasza ranlomadi (#1711) üzenetére


gti16v
őstag

Ez milyen óra?

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1714) bollizolee válasza gti16v (#1713) üzenetére


bollizolee
tag

A Huawei TalkBand B2

(#1715) pepetech válasza ranlomadi (#1711) üzenetére


pepetech
őstag

Üdv a klubban :) én is ezt a komboz használom. A tok furi lesz ha használod az újjlenyomatot. De először feloldod az újjlenyomattal és csak utána nyisd ki. Illetve van a telóban inteligens feloldás. Nagyon jól jön kocsiban ha párosítva van az óra akkor nem kell újjlenyomat.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1716) Thunder86 válasza Horvi (#1678) üzenetére


Thunder86
tag

Nekem most jött vissza az utalás az XPRO-tól. A fóliák is kisebbek. Mert most már odaírták a termékekhez, hogy "FONTOS, csak a kijelző sík részét takarja."

Úgy néz, ki hogy ez a kijelzővédő dolog egy sarokpont a P9-nél... Talán eddig csak egyedül az Ultimateshield fóliája volt jó....

No Sacrifice, No Victory!

(#1717) SonyNex7 válasza MK VII (#1704) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Persze, értem én, de fogalmazz úgy hogy a tiéd rossz,nem általánosságban az összes.
Szerintem csinálj egy teljes vissza állítást.

Most kipróbáltam megint sokszor a képernyő készítést és nálam az is jó.
A rajzolást pedig úgy csináljátok hogy a bütyköt használjátok.
Szerintem az a gond hogy túl gyengén csináljátok. Tényleg jól oda kell nyomni,ha jól csinálod el sem kell kezdeni a rajzolást mert a kijelző úgy csinál ahol találkozik a bütyökkel mint egy csillag szóró.
Most próbáltam 10/10 működött, tényleg egy jó erős határozott mozdulattal kell bütyökkel odavágni és ott tartani,és elindul a csillag szóró effekt.

[ Szerkesztve ]

(#1718) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Megjött a kábel meg a töltő a blitzwolftól.
Hogy a francba tudták ilyen hamar megküldeni?Durva...
Ránézésre nagyon szépek, jó minőség, minden a töltést este próbálom ki mert tele vagyok.

Ha aktív a csillag szóró bármit lehet csinálni

[ Szerkesztve ]

(#1719) Horvi válasza Thunder86 (#1716) üzenetére


Horvi
őstag

Köszi az infót. Én most fogom visszaküldeni nekik az üveget.

Hello darkness, my old friend...

(#1720) bollizolee válasza SonyNex7 (#1718) üzenetére


bollizolee
tag

Kipróbáltam a gyári visszaállítást igy már sikerül de nem valami egyszerű. Ez a P8lite-os rajzoláshoz képest sehol sincs. Miért nem lehet lezárt képernyőnél csinálni,
ez nem fejlődés az előd modellhez képest hanem zuhanás visszafelé. :W

(#1721) SonyNex7 válasza bollizolee (#1720) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nálam az is jó... mindjárt csinálok egy képernyő videót.

(#1722) monsu


monsu
újonc

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy másnak is nagyon lassan lép fel a telefon a wifi hálózatokra? Sokszor csak úgy kapcsolódik egy ismert hálózat, ha bemegyek a wifi menübe, és csak akkor kezd el fellépni a hálózatra. Másnál is van ilyen probléma?

(#1723) gti16v


gti16v
őstag

Hol kapok hozzá gyorsba,adat-töltő kábelt,mert amit vettem ideiglenesen az arena telnél,az egy rakás xar (lassú és lötyög)
Köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1724) daninet válasza bollizolee (#1720) üzenetére


daninet
veterán

megy lezart kepernyovel is de nem az igazi. Nekem 10/3 az arany kb amikor erzekeli.. biztos a butykommel van baj :D
Gyorsan kell csinalni akkor veszi be.

A mobilarena cikkben is emlitik amugy h nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1725) daninet válasza gti16v (#1723) üzenetére


daninet
veterán

Szinte mindenhol ahol ilyeneket vehetsz. USB-C kabel neven fut.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1726) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

[link]

A képernyő felvétel is a két ujjas koppal készült.
Lehet hallani hogy baromi erősen kell ütni/nyomi a kijelzőt.
Gyakorlás kérdése az egész, látszik hogy az M betűre a spotify csak harmadszorra jön be mert rosszul rajzolom,az E betűt pedig nem veszi egyáltalán :U

[ Szerkesztve ]

(#1727) SonyNex7 válasza monsu (#1722) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nálam abban az esetben ha nagyon gyenge a jel,nagyon lassan vált át vagy a sem vált, de szerintem ez normális.

(#1728) bollizolee válasza SonyNex7 (#1726) üzenetére


bollizolee
tag

Nem tudom miért de most működik feloldott képernyőnél. De miért nem jó lezárt képernyőnél.
Ha már fel van oldva a kijelző nem mindegy hogy mit nyomunk miért kopogasam a kijelzőt e betűt rajzolva ,ha sokkal gyorsabban megnyomom a chrome ikont.
Ez így teljesen felesleges dolog olyan mint a tükör alkalmazás.

(#1729) Thunder86 válasza SonyNex7 (#1718) üzenetére


Thunder86
tag

Tyűűű már meg is jött.. Tényleg nagyon gyorsak voltak. Múlt héten én is megrendeltem.. kíváncsi leszek az is ilyen gyors lesz-e. Várjuk az első töltéssel kapcsolatos tapasztalatokat.

No Sacrifice, No Victory!

(#1730) SonyNex7 válasza bollizolee (#1728) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Persze hogy felesleges sosem fogom használni egyik funkciót sem.Pl előbb nyomon meg a hangerő le + bekapcsot mint kopogtassak egy képernyő képért.

Thunder86:10 nap alatt ért ide, tényleg nagyon gyorsak.
Megnéztem közelebbről tényleg nagyon jó minőség , ez a piros kábel szín brutál szép,szépen tölt és nem is tudtam hogy az usb portok kék leddel megvannak világítva.
Miért nem lehet ilyet választani gyárilag...?

[ Szerkesztve ]

(#1731) ORCA58 válasza pepetech (#1707) üzenetére


ORCA58
addikt

Ha átállítod QWERTZ -re a billentyűt (mint a legtöbb bilentyűzetben) nagyobbak lesznek a gombok. A G6-on így gyorsabban tudom használni.

SonyNex7
Furán rajzolod az M betűt. 5 vonalat rajzolsz 4 helyett. Így követeli meg?

[ Szerkesztve ]

(#1732) monsu válasza SonyNex7 (#1727) üzenetére


monsu
újonc

Ha gyenge lenne a jel én is megérteném, azonban gyakran akkor sem vált át, ha közvetlenül a wifi router melett ülök. Az egészben az a dühítő, amikor hazaesek, nekiállok netezni/ youtubeozni, és egy 10-15 perc múlva veszem csak észre, hogy megint nem váltott át wifire.

(#1733) MK VII válasza SonyNex7 (#1717) üzenetére


MK VII
veterán

Na jo... Az enyémmel van valami. A képernyőkép készítést azt tényleg el kell találni a nyomás erősségét és a ritmust. Akkor szépen csinálja.

Más.
Megjött a wowfixit.. Remélem valamire jó lesz, mert míg vártam addig lett egy hajszálkarc az előlapi kameránál.
De amugy rohadjanak meg. Múlt hét hétfőn rendeltem és csak pénteken írtak, hogy odaadták a futárnak.. Nem sietik el az egy hetes kiszállítással.

(#1734) Newlachka


Newlachka
őstag

Én azt tudnám javasolni nektek,hogy várjatok egy kicsit az első rom-ig tiszta telepítéssel rakjátok fel, és nézzétek meg mi lesz.
Ezek a hibák lehetnek szimplán rom hibák is.
Vagy fel kell venni a kontaktot a Huawei-el és panaszkodni kell!
Aki meg vágja az angolt az átnyálazhatná az XDA-s topikot,hogy mások hogyan állnak ezzel a dologgal.
Nekünk EVA-L09C150B121-nél kesztyű móddal egyből rajzol lezárt képernyőnél 10/10x.
-Mondjuk azt vettem észre,hogy minimálisan erősebben kell nyomni a kijelzőt ilyenkor(Apple 3d utánzás?)
Kamera apknál 8/10 az arány, de nem én használom a telefont így nincs ráállva a kezem erre.

"Az érintési érzékenység gyors és pontos, akad viszont pár annyira parányi kezelőgomb a felületen, hogy a felhasználónak is precíznek kell lennie, a fényerőcsúszka pöttyét például különösen nehéz megragadni, és ha odakint kap észbe az ember, hogy túl sötét a képernyő, gépészkedhet rendesen, hogy eltalálja. (Tipp, bökj rá a jobb szélen az automatikus fényerőgombra!) Bár a P9 panelja nem nyomásérzékeny, képes az ujj- és az ujjpercmozdulatokat megkülönböztetni, az utóbbihoz például kamera gyorsindító mozdulat rendelhető (C betű rajzolása). A valóban nyomásérzékelős Press Touch a P9 Plus privilégiuma."

[ Szerkesztve ]

(#1735) pepetech válasza ORCA58 (#1731) üzenetére


pepetech
őstag

De nem akarom :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1736) SonyNex7 válasza MK VII (#1733) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Neked külön akartam egy kamera menüt de elfelejtettem.... :F
Látod ezért írtam hogy mennyire durva már hogy Kína meg ide küldi 10 nap alatt....sok magyar boltnak még 1 hét kell.

Az M betű rajzolást írtam hogy elszúrtam...de az E azóta sem megy... mondjuk többet nem próbálkozok,mert ez a rajzolás baromság nem érdekel.
Képernyő fotó és annak módjai érnek valamit de ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#1737) Newlachka válasza SonyNex7 (#1736) üzenetére


Newlachka
őstag

kis e betűt próbáltad? mert nagyot én sem tudok rajzolni :D

(#1738) misi111


misi111
tag

Sziasztok. Hol tudom ellenörizni a garancia lejáratát? Meg a 3 honapos Kijelzögarit hol tudom aktiválni,vagy ellenörizni?

Privátra illik válaszolni!!!!

(#1739) #86973952 válasza misi111 (#1738) üzenetére


#86973952
törölt tag

HiCare appból.

(#1740) misi111 válasza #86973952 (#1739) üzenetére


misi111
tag

És ott mibe kell belemennem??? Thx

Privátra illik válaszolni!!!!

(#1741) misi111 válasza misi111 (#1740) üzenetére


misi111
tag

Az mit jelent hogy a vip aranytagság 2017juniusig érvényes? Akkor nem él a 3 év gari??

Privátra illik válaszolni!!!!

(#1742) Csaszi87


Csaszi87
tag

Sziasztok!
Függetlenítette már valaki a telefont, vagy bármely gsm boltban megoldható ez? Fontos lenne, akár privátban is, köszi! :K

(#1743) moleculez válasza monsu (#1732) üzenetére


moleculez
veterán

Nekem folyamatban ki van kapcsolva a wifi, és valami Smart Home cucc csak itthon bekapcsolja. Tökéletes! Nem szeretem mikor egy buszmegállóban elkapnegy wifit csatlakozna rá, már rég nem ott vagyok, youtube meg áll.

Más: EQ appot keresek, ami általánosan minden telefon hangra kiterjed, nem csak zenelejátszóra (youtube, soundcloud etc)

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#1744) MK VII válasza misi111 (#1741) üzenetére


MK VII
veterán

Az arany tagság az 1 évre szól, azt az első egy évben pörög le és utána van a 2 év alap gari..Az egy éven belül a 3hó+3hó gari él.

(#1745) misi111 válasza MK VII (#1744) üzenetére


misi111
tag

És azt honnan tudom meg hogy a 3-3 honapos gari meddig szol??

Privátra illik válaszolni!!!!

(#1746) #86973952 válasza Csaszi87 (#1742) üzenetére


#86973952
törölt tag

Annál a szolgáltatónál, ahol vásárolva lett a készülék hivatalosan függetleníthető. Az aktuális árát valamelyik fiókban meg tudják mondani.

Más megoldás hivatalosan nincs, és nem is ajánlható a fórumon.

(#1747) SonyNex7 válasza monsu (#1732) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Erős jelnél nálam szintén hibátlan, ezt a wifi+ használom,alapvetően a wifi mindig ki van kapcsolva.
Esetedben ajánlott egy gyári visszaállítás.

[ Szerkesztve ]

(#1748) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Június 27- július 3 között a Banggoodon 13$ lesz az eredeti gyári flipp tok... csak úgy mondom :Y

De nekem egy ilyen gyári bőr hátlap kellene inkább
[link]

[ Szerkesztve ]

(#1749) Thunder86 válasza SonyNex7 (#1748) üzenetére


Thunder86
tag

Szia! No, hogy szuperált a Blitzwolf kábel? :)

No Sacrifice, No Victory!

(#1750) MK VII válasza misi111 (#1745) üzenetére


MK VII
veterán

Az 1 év első 3 hónapja. Szóval ahogy aktiválod a VIP garit onnan kezdődik a 3 hónap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.