Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#103) Napfénysüti

Szép és remek telefont tett le az asztalra a Huawei.
Érdekes ez a dupla kamerás megoldás.

Més que un club!

(#105) Gstyler


Gstyler
senior tag

P9 lite mikorra várható? Az lesz még izgalmas, bár ennek az árát nem sikerült olyan jól belőni, mint 8as szériát.

(#108) Stauffenberg válasza Carlas (#80) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Az LG-nek az országban több helyen is van saját márkaszervize. A legnagyobb (központi) a Váci úti a XIII. kerületben. Helyben javítanak, saját apparátussal, csak ha betelt a teljes kapacitás vagy nagyon speciális a probléma, akkor küldik tovább a Telemaxhoz, de mivel a többség 1-3 munkanapon belül visszakapja a készülékeit még akár alaplap vagy kijelző cserével is, így sejthető, hogy erre ritkán van igény.

Az LG G4 topikgazdája vagyok, egy kevéske rálátásom akad az LG márkaszerviz működésére (saját tapasztalatom is van velük). :) Gyere át a G4 topikba, 10-ből 9 embernek pozitív a véleménye a márkaszervizről, igenis sokat számít az ilyesmi is.

(#109) jacis


jacis
nagyúr

Nagyon szuper ez a telefon. Az első kínai ami igazán tetszik.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#110) #06658560 válasza #16820480 (#93) üzenetére


#06658560
törölt tag

Addig pont jöhet új SoC. A 350$ szerintem felejtős már.

(#111) Scrydhan


Scrydhan
aktív tag

Egyébként elvből nem SD 820 van benne?

2011: "Sok hűhó semmiért, lehetne mondani, de egy tetszett pecséttel azért értékelem a mérnökök igyekezetét. Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük."

(#112) Viktor0610 válasza Scrydhan (#111) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem, bár nem lenne lehetlen az sem. ;)
Amennyire tudom, a Kirin a Huawei saját procija. :)

Samsung Galaxy A54

(#114) AMD Power válasza Nigér (#67) üzenetére


AMD Power
titán

Kell a francnak az a QHD. :N

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#118) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Szép és jó telefon lett. A többi majd kiderül (hibaszázalék,support). Ami picit előnye a htc 10 kamerával szemben, hogy van iso50 és 30 másodpercre is feltornázható a záridő(htc 10: iso 100 és max 2 sec záridő)

szdavid
Á-nem
Ha így nézed, akkor kb a piac fele szifon koppintás! De abban azért van igazság, hogy kevés gyártó mer új arculatot kitalálni(pl G5, bár nekik most nem annyira sikerült)

GSPLR
:DD

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#119) GSPLR válasza szdavid8585 (#115) üzenetére


GSPLR
senior tag

Szeretnék kérni a cuccból, amit tolsz.

Huawei

(#120) -FreaK-


-FreaK-
veterán

A P9 Plus szinte tuti, hogy FHD Amoled, Pentile elrendezéssel, ugye?

(#123) Valaki87


Valaki87
senior tag

nem dobtam hátast a kamerától....

(#124) Csapoati válasza szdavid8585 (#115) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Azért egy tech fórumon ilyeneket írni... Nagyon nevetek. :D Szerintem mindannyiunknak jobb lenne, ha a bicikli témában lennél inkább aktív. ;] Ez a telefon meg nem iPhone copy egyáltalán, max az alsó hangszóróra és a hátlap alsó részén lévő fugára lehet mondani, hogy hasonlít valamennyire.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#128) Carlas válasza Stauffenberg (#108) üzenetére


Carlas
senior tag

De szervizeli o is es azt nem mondjak hogy ki hol javitja majd. Mind1 annyira nem izgat lg-t nem vennek.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#130) TTTotya válasza Quqesz (#118) üzenetére


TTTotya
senior tag

A HTC 10 kamerájába viszont került OIS... az összesbe. Személy szerint ezt fontosabbnak tartom.

Mindenesetre a Huawei nem lőtt bakot ezzel a készülékkel. Jól sikerült, szinte mindenben kellően előre léptek. A kamera már most is nagyon jó, de még tuti tudnak csiszolni rajta. Külsőre nekem egyáltalán nem jön be, a hátlapon lévő fingerprint scanner számomra nem praktikus.

(#132) Sys85 válasza TTTotya (#130) üzenetére


Sys85
veterán

A hátlapi fingerprintes telókat nem nagyon szeretem,sokszor van autóstartóban,vagy asztalon a teló,ezen esetekben nagyon nincs kézre.
Nekem bejön az előlapi gombba rakott verzió,de mivel sokan köpködik az előlapi homegombot,ezért akkor azt mondom csináljàk úgy mint a sony,rakják az oldalsó gombba! :)
Kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad! :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#133) hibavissza


hibavissza
veterán

A Nokia 1020 után ez a második telefon teszt, amiben a fotóikról nem az ugrik be nekem azonnal, hogy mobilos....

[ Szerkesztve ]

(#134) TTTotya válasza Sys85 (#132) üzenetére


TTTotya
senior tag

A legtutibb majd a kijelzőbe épített leolvasó lesz.

(#135) kpal


kpal
veterán

Jó teló.
De azért Lumia 1020 vastagsága is vállalható pláne amilyen képet tud mai vasak között . Ami igazán zavaró Galaxy S4 zoom vastagsága .

[ Szerkesztve ]

(#136) Quqesz válasza TTTotya (#130) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Ez igaz és hasznos funkció az biztos.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#137) .DLL válasza Sys85 (#132) üzenetére


.DLL
veterán

Az lesz majd a következő világújdonság, hogy az egyik készülékben KÉT ujjlenyomat olvasó is lesz: egy elöl, egy hátul - "mi figyelünk a felhasználói visszajelzésekre", másikon meg az egész kijelző felülete bárhol képes lesz regisztrálni az ujjunk mintázatát, ezáltal ott lehet majd hozzáérni ahol épp kézre esik - "mi az élen járunk az innovációk terén". stb. :D

(P.H.)

(#140) zsoleer


zsoleer
senior tag

Nézegetem a képeket, és azt látom hogy tényleg jó a minőség de,sajnos ha nagyitasz elégé zajosak.Remélem hogy ezen szoftveresen javítanak, bár sajnos a Huawei support elég gyenge...
A várom nagyon a g5 és a m10 tesztet

[ Szerkesztve ]

(#141) zsoleer


zsoleer
senior tag

Szerintetek lesz hozzá , a telekomnál valami extra az előrendeloknek? Pl: Talkband B3?

(#142) Sys85 válasza zsoleer (#141) üzenetére


Sys85
veterán

Szerintem ezt előre megjósolni senki se tudja,max találgatni lehet,de annak meg kb semmi értelme!Majd kiderül ha bekerül a kínálatba! :)

#Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

(#143) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Ok, hogy 1,8-2,2gb érhető el szabadon a ramból, de a 3 vagy a 4gb-os verziónál?

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#144) bluemirage válasza takacsbotond (#143) üzenetére


bluemirage
őstag

A 3GB-os verziónál. A nagyobb memóriás tesó nálunk még nem kapható egyenlőre.

Meliora sunt bono inimica

(#145) #19708160


#19708160
törölt tag

Nagyon szép és jó telefon,jó vételnek fog számítani megjelenése után fél.évvel.A kezdő ára igen brutál.

[ Szerkesztve ]

(#146) atike


atike
nagyúr

P9 Plus tesztet is remélhetünk? Nagyon érdekel, hogy a felárért megéri-e a hozzáadott plusz...

(#149) qbeer666 válasza takacsbotond (#143) üzenetére


qbeer666
tag

Ezen nem kell izgulnod. Nekem Honor 7-em van, és ebben is 3gb ramból általában 1,2 gb szabad masszív használat mellett, alapból meg 2gb szabad.

'However bad life may seem, while there is life, there is hope and only death have none.' (Theocritus)

(#150) dokee78


dokee78
félisten

Specifikációkból ítélve a P9 Lite lesz 120.000,ha nem több.
Szép jó meg minden,de drága.
Sőt az EMUI felületet eleinte szerettem,de van pár alkalmazás ami nem működik Emui alatt.
Igaz kisebb kategóriás Huawei telóm van,de EMUI.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.