Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) MK VII


MK VII
veterán

2 órája büszke tulajdonosa vagyok én is a kütyünek. Titán szürke landolt nálam.. Nagyon szép. :)

Rögtön egy kérdéssel nyitnék..
Feltelepítek appokat és a telepítés végén írja, hogy a gyors gombot létrehozta.. Sehol nem találom az appok ikonját.. Egyik képernyőn sem. Hova teszi őket?

[ Szerkesztve ]

(#1202) rafis83 válasza MK VII (#1201) üzenetére


rafis83
tag

Valamelyik képernyőn ott kellene lenniük :)
Rendezd mappába a meglévőket, csak meglátod az újakat.
(Ill. a HiCare alkalmazást ne töröld, ott tudsz majd regisztrálni a kiterjesztett garanciáért).
Ha átlósan széthúzod a kijelzőn az ujjaidat, akkor megjelennek a rejtett alkalmazások, esetleg ott még szétnézhetsz.

[ Szerkesztve ]

(#1203) MK VII válasza rafis83 (#1202) üzenetére


MK VII
veterán

Nem nem.. Tényleg nincs... Sehol nincsenek.. Rejtély.

Egyébként valami hihetetlen gyönyörű, részletgazdag, éles makrókat lehet vele csinálni.. Erre a telefonra volt szükségem. :)

HiCare VIP garit már aktiváltam.. Azonnal ahogy megvettem.
Rejtett alkalmazások közt sincs..

[ Szerkesztve ]

(#1204) alekinho válasza kiskun968 (#1200) üzenetére


alekinho
csendes tag

Van, múlthéten használtam is, csak nem tudom hol találtam meg.....

(#1205) alansmithee válasza Thunder86 (#1171) üzenetére


alansmithee
tag

tokról majd tennél fel képeket ha megjön és rajta a telefonon? érdekelne hogy mutat... amit én rendeltem az bár tökéletesen illeszkedik nem tetszik mert olyan kicsit nekem gagyinak tűnik a műanyag keret de amugy rendben van.. fel is dobtam a jófogásra [KATT] ha esetleg valakit érdekel keressen bátran ( az ár alkuképes ;) )

(#1206) kiskun968 válasza alekinho (#1204) üzenetére


kiskun968
tag

Pedig nagyon kéne, nem nekem, hanem a páromnak. Neki az vált be.

Angyalföld a világ közepe***Samsung Galaxy S23 Ultra*** Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm *** Suzuki Swift 2017 GL+***

(#1207) MK VII


MK VII
veterán

Na.. Sikerült előcsalogatnom az appokat..
Nem tudom, hogy mitől, de amikor a ROG energia takarékos kijelző felbontást engedélyeztem akkor megjelentek az utolsó főképernyőn. Visszakapcsoltam alap helyzetbe a ROG-ot és megmaradtak.. Ez hozta elő az appok ikonjait.. :F
A lényeg, hogy sikerült. :)

(#1208) brainticket válasza brainticket (#1141) üzenetére


brainticket
aktív tag

megmértem most mennyivel tölt a telefon a saját töltőjével, illetve az aukey quickcharge 2.0-ás töltővel,
ahogy várható volt nem gyorsabb a qc, sőt:
saját töltővel:
5.05 V
1.65 A
QC töltővel:
5.02 V
1.46 A

ezek persze nem pontos adatok, másodpercenként változik mennyivel tölt, de látszik hogy nem gyorsabb a qc töltés, szóval huawei telefonhoz nem sok értelme van qc töltőt venni.

(#1209) Thunder86 válasza alansmithee (#1205) üzenetére


Thunder86
tag

Szia!

A tok már megvan. A kijelzővédő üveggel volt a kálváriám! :)

Egyedül a töltőkábel csatlakoztatásánál kell egy picit játszani, hogy a gumiba ne akadjon meg.. de nem vészes és egyáltalán nem kell erőltetni.

Parancsolj pár kép! :)

KATT

No Sacrifice, No Victory!

(#1210) ORCA58 válasza Thunder86 (#1171) üzenetére


ORCA58
addikt

Ez már fejlődés náluk!
Nekem majd leharapták a fejem, mikor más típus esetén jelezni mertem, hogy nem méretpontos.
Ráadásul több típusnál egyszerűen kivágják a felső részből azt a területet, ahol az érzékelők, hangszórók vannak. Nagyon ronda megoldás. Ezt személyesen fóliáknál tapasztaltam. Látom ez esetben legalább lyukasztottak. Előbb utóbb a méretet is eltalálják.

(#1211) ORCA58 válasza SonyNex7 (#1176) üzenetére


ORCA58
addikt

A NIKON fényképezőgéppemmel is!

[ Szerkesztve ]

(#1212) alekinho


alekinho
csendes tag

Én most a fóliát láttam a képen. Nekem is ilyen ujjlenyomatos, ami egyébként nem látszik, csak kint erős napfényben és semmit nem látni a kijelzőn ez miatt. Letörölni egyszerűen lehetetlen. Valaki esetleg valami megoldás?

(#1213) vwadam


vwadam
tag

Üdv,
Telefon vétel előtt állok és nem tudom,hogy mit válasszak,Samsung galaxy S6 Edge vagy Huawei P9,csereutalványt kaptam a Telenornál, LG G4-ről váltanék,a lényeg az,hogy legalább annyit tudjon az új telefon mint az elődje..az a helyzet,hogy még nem nagyon ismerem a Huaweit,még egy ilyen telefonom se volt ezért szeretném kikérni a véleményeteket..
Előre is köszönöm a válaszokat!

(#1214) pepetech válasza vwadam (#1213) üzenetére


pepetech
őstag

Lg g4 ellenfele a p8 volt :) p9 kenterbe veri. Még az s6-ot is. Úgy mondom, hogy s7edgéröl váltottam :)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1215) #86973952 válasza vwadam (#1213) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez attól függ mi a fontos. Pl. kamerában mindegyiknél jobbnak tartom a G4 -et. Plusz ott a v10 kamera app, amivel manual videózni (mókolás nélkül).

S6 -om volt, G4 most is van, nálam csak P9 Lite tesztelgetés után fog befutni a P9. Kérdezz nyugodtan, segítőkész ez a fórum is. Én már ezer éve használok Huawei -t, Samsung nem igazán fogott meg (S6 előtt Note 4 volt), de sokan szeretik. Nagyon negatív dolgot nem szeretnék írni, mert abból csak hosszú vita lehet/lesz.

Felhasználói szokás függő a választás. Meg érdemes megtapogatni őket valamelyik áruházban.

Témázást tekintve a Huawei magasan vezet ezek között. Már ha fontos a személyre szabás.

[ Szerkesztve ]

(#1216) vwadam


vwadam
tag

köszönöm a válaszokat,a kamera igazából nem olyan fontos számomra,inkább a rendszer gyorsasága és a stabilitása számít..
+ a testreszabhatóság mert nekem nagyon tetszik a sony-s kinézet,még a g4-en is azt használtam..
pár kérdés:
-hogyan lehet rootolni a telefont?
-ha esetleg bootloader nyitásra kerülne a sor rom csere miatt akkor elvesztem a garanciát?
-ujjlenyomatolvasóval vannak gondok,gyorsan működik?
-van valami típus hibája a telefonnak?
-játékokról néztem pár videót,láttam,hogy abban nem a legjobb,de gondolom az ilyen sima játékok mint az mmx racing,nfs nl,gta sa gond nélkül mennek rajt vagy rosszul gondolom? (nem mintha olyan sokat -játszanék,de ha egyszer játszok akkor jó lenne ha nem laggolna)
-nagyon melegszik a telefon böngészés/játék közben?
-kb. milyen kijelzőidőt szokott produkálni a telefon normális használat mellett?

[ Szerkesztve ]

(#1217) batai15


batai15
félisten

Üdv! Hogyan lehet jogot adni a solid exprolernek hogy ne csak olvasható legyen az sd?

(#1218) gyerecske


gyerecske
senior tag

Sziasztok!
Az lehet hogy fehérben csak a P9 lite kapható?

Én úgy gondolom, hogy azt gondolom!

(#1219) alien19


alien19
tag

Sziasztok! Mától én is P9 tulaj lettem :)
P7 volt/van és marad is melós telonak. Tudtok olyan boltot Budapesten ahol fóliát tudok venni a telóra? Előre is köszönöm :)

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#1220) MK VII válasza alien19 (#1219) üzenetére


MK VII
veterán

Szia. Gratulálok a telóhoz. Én is ma vettem.... Lenyűgöz a gyorsasága. Nem gondolkodik csak teszi amit kell...
Kamerája valami elképesztő, hogy milyen gyönyörű képeket csinál...
Egy pár kép amiket ma lőttem teljesen automata módban. Majd még szórakozok vele. Jobbakat is ki lehet ebből a kütyüből hozni.

(#1221) Zolcsika77 válasza MK VII (#1220) üzenetére


Zolcsika77
csendes tag

Látom veszprémi vagy, legalábbis a fotók itt készültek. Júliusban valószínűleg én is váltok, eddig meggyőző a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#1222) #86973952 válasza vwadam (#1216) üzenetére


#86973952
törölt tag

Úgy látom az SRK Tool már kompatibilis a P9 -cel.

De szerintem más megoldással is ROOT -olható. BL nyitás szintén. Eddig még nem tapasztaltam, hogy bárki nézte volna a BL -t a szerviznél, egyébként sanszos, hogy lesz itt is zárási lehetőség. Ezt még nem tudom pontosan.

Huawei -nél általában 2 állás szokott lenni a BL -nél, zárt és nyitott. Ellentétben egy-két gyártóval, ahol ugye létezik az un. "újrazárt" is.

Ami még fontos (ha már Sony -t említetted), itt nem szokott romlani a kamera minőség a fentiektől. Szerintem P9 -nél sincs másképp.

Ujjlenyomat olvasó pontos és gyors, ezt általában a tesztekben is ki szokták emelni. Jó ebben a Huawei. Gyorsabb pl. a HTC -nél, bár itt már tényleg tízed másodpercekről beszélünk.

Típushibáról én nem tudok, nem is jellemző a Huawei -re. Max. szoftveresen a kezdő FW -knél, amit általában orvosolni szoktak.

Korábban a P6 -nál a gyári ROM -oknál volt egy-két botrányos dolog, de ott inkább a vitatható hardver vitte le a telefont, ami jellemzően játékoknál éreztette hátrányát. Napi használatban nem igazán. Aztán P7 -nél már nagyobbat fejlődött, de ott a hardver inkább volt középső kategória felső osztálya, mint felsős. Viszont ott már érezhető volt, hogy prémiuim telefonról beszélünk. Mind külsőben, mind belsőben. Még most is érkezik rá támogatás. P8 -nál volt olyan gyári ROM az utóbbi időben, ami nem az igazi, de downgradere volt lehetőség, illetve a javításra is. Kb. ennyit a P szériáról. Korábbi P az már nagyon a múlt.

Témázásra adott a lehetőség, ami szétbontással további lehetőségeket nyit meg. Egyébként a gyári, netes témákon kívül "ezrével" vannak fent a neten különböző felhasználói kreálmányok. Ezekben nincs semmi kockázat, mert alapvetően XML- és képfájlokból állnak. Nincsenek rejtett hackek. A felbontásra azért érdemes figyelni, mert pl. egy záróképernyőnél a különböző méretek miatt lehetnek megjelenítési problémák. Extrém esetben, pl. 6 colra tervezett xml -lel. Ez is orvosolható, nem vágja haza az UI -t.

DE ha már itt tartunk, ha valaki saját témázásra adja a fejét, akkor néhány esetben érdemes figyelni a grafikai elem méretezésére, mert arra allergiás a system ui. Pl. navi gomboknál.

[ Szerkesztve ]

(#1223) Thunder86


Thunder86
tag

Sziasztok! Egy wifi kérdésem lenne hozzátok. A wifi beállításoknál kiválasztottam, hogy alvó képernyőnél kapcsoljon ki a wifi (úgy is ott a mobilnet) viszont azt veszem észre, hogy hiába a beállítás. A wifi ugyanúgy ébren marad a képernyő kikapcsolódása után is.

Ti találkoztatok már ezzel a jelenséggel? Vagy csupán valahol van még egy plusz beállítás?

Köszi :)

No Sacrifice, No Victory!

(#1224) Usgyi


Usgyi
aktív tag

Hello!

A Dual SIM-es verzió bővíthető memória kártyával? Vagy az egyik sim kártya foglalatba megy a memória kártya?

Kösz a segítséget

Samsung Galaxy S23+ & Samsung Galaxy Watch 5 pro

(#1225) Feenyx válasza Usgyi (#1224) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Hello!

Igen bővíthető és a 2. Sim helyére megy a memóriakártya. Én is így használom.

(#1226) alien19 válasza MK VII (#1220) üzenetére


alien19
tag

Köszönöm szépen, én is gratulálok :)
Tényleg gyönyörű képek, nekem is fontos a makró, mert matchbox-ot és egyéb kisautót gyűjtök :D a hetekben kezdem el egy táblázatban vezetni mik vannak meg, és képet is akarok melléjük. Visszatérve a fóliára, mindenki ebayről veszi? :D

Galaxy S22U/PS 3/PS4 Pro/PS5/XOneX/Nintendo Wii/NSW/LG UH6207/ PSN ID: gzsolti

(#1227) bluemirage válasza vwadam (#1216) üzenetére


bluemirage
őstag

Van egy hiba és egy apróság:
A hiba, hogy néhányan tudtak un. árnyképes fotót, amikor a kontúrok mentén szellemkép jelenik meg. Ez itt ott a külföldi fórumokon is felbukkan. Biztosan a 2 kamera képének illesztési hibája miatt van. Általában kicsit kevesebb fény, ill. beltéri fotóknál lehetett ezzel találkozni. Napsütésben állítólag csak az fő kamera dolgozik a monokróm kamera csak akkor segít rá, ha a fényviszonyok miatt ez szükséges. De mivel nem egy mindenkinél jelentkező általános jelenségről van szó, így az is lehet, hogy vannak hibás darabok. Ez majd idővel derül ki.

Apróság:
Fényképezésgetés alatt melegszik a készülék, ami azt is jelenti, hogy az akksi is igénybe van véve. Ez sem ragoznám túl. Amíg nem lesz ennek dedikált chip-je, addig a fő SOC-ot hajtja meg.

A készülék kecses és csupa fém. Nekem sosem volt tokom a fém telefonokra nem is értem ezt. Így ha tok nélkül használod Te is, akkor figyelni kell, mert különösen egykezes használat mellett könnyen légi deszantos lehet a telefon.

Meliora sunt bono inimica

(#1228) SonyNex7 válasza brainticket (#1208) üzenetére


SonyNex7
senior tag

AZ adatokból tisztán látszik hogy ez a gyors töltő semmivel sem jobb mint a gyári töltő.
Most megrendelem a blitzwolf fali töltőjét +kábelét ami 2,4A tud nem 1,5 A.
Addig is lefogom mérni egy Anker 10000mah powerbankkal ami szintén ennyit tud.
Valamennyi különbségnek kell lennie,de majd kiderül.

Az új tulajoknak gratulálok,jók a képek.

Az S6 között vacilálonak: nekem volt de 1 hét után sírva vittem vissza mert annyira gáz volt a szoftver,okádék csúnyák az appok,lehet hogy ez azóta változott...
Jött egy 6s ami jó volt de olyan alapokat nem tud hogy besírsz 230e-ért.

Ez a Huawei P9 2 héte nálam van,egyszerűen imádom.
Nyilván itt is van 1-2 apróság de tökéletes egyik sem lesz.

Üveggel kapcsolatban kitartás. :))

bluemirage :segítek elmagyarázni.nem ragozom nagyon,
de csak egyszer ejtsd le,ha a kijelző nem is törik be, a telefonod tok nélkül és nézheted a karcos horpadt fémet,1,2,3 évig.
De nem is muszáj leejteni elég ha tiszta karc lesz az állandó lerakástól,gyűrűtől,kulcstól stb
Ha nem is tok de minimum előre üveg fólia,hátra meg körbe teljes test fólia.(ami nekem a tervem is)

[ Szerkesztve ]

(#1229) SonyNex7


SonyNex7
senior tag

Valaki ossza meg velem hogy a google drive mellett minek a google fotók?
Ha felteszem a képeket drivba akkor minek használni a fotókat?
Sd kártyából mit ajánlotok,honnan,mekkorát,milyen gyorsat?Sandisk(samsungot nem szívesen vennék)?Célszerű boltból venni a garancia miatt vagy mind1

(#1230) pepetech válasza bluemirage (#1227) üzenetére


pepetech
őstag

Érdekes. Amióta frissítettem. B136-ra azóta kiírja beltéri fotónál rosz fényviszonyoknál, hogy tartsam masszívan a telefont. Mivel hoszabb a záridő ezért lehet árnyképes ha belemoccan. Hoszabb záridő=világosabb fotó. De a frissítés óta nem tudtam produkálni. Eddig csak 1x sikerült a legelején.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1231) gti16v


gti16v
őstag

Sziasztok,Z3 után érhet csalódás? Köszi

http://www.kephost.com/view3.php?filename=a1_2014_2_20_al6xxx6fbd.jpg

(#1232) pepetech válasza SonyNex7 (#1228) üzenetére


pepetech
őstag

Eddig én is így voltam hogy üveg fólia illetve teljes tok. De mára úgy vagyok vele, hogy maxx üveg fólia lesz rajta. Tényleg elég gáz a lehendő tulajnak óvni. Amit tudtam megtettem havi 2900 ft a lopásra is kiterjedő bizzosítás. Használom és ha már ratyi állapotba kerül véletlenül el fog törni :D.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1233) pepetech válasza gti16v (#1231) üzenetére


pepetech
őstag

Kizártnak tartom. Kivéve ha szereted áztatni a telefon. Tudni illik ez nem víz álló bár láttam videót ahol 2 percig víz alatt volt és semmi baja nem lett. De szerintem mindenben jobb :) (de elfogult vagyok)

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1234) vwadam


vwadam
tag

Köszönöm szépen a válaszokat,akkor úgy néz ki pár óra múlva megyek is megvenni ezt a telefont :)
Kamera engem nem zavar,LG-vel se fényképeztem annyit..igazából évente csak párszor használom a telefont fényképezésre,általában Wörthersee találkozókra csak telefont szoktam magammal vinni,fényképezőgépet nem és akkor szoktam huzamosabb ideig használni a kamerát..nekem már a z2 kamera is megfelelt úgy hogy bl-t nyitottam és ez miatt romlott a kamera minősége

(#1235) SonyNex7 válasza pepetech (#1232) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Az a bajom most a szilikon tokkal hogy alá megy az apró por...szerintem 10-szer leveszem akkor meg annyira ki fog tágulni hogy magától lefog esni.
Ha beválik az ultimate shield üveg akkor megrendelem tőlük a fóliát az oldalára és a hátára és szerintem úgy fogom használni.
Én sem másnak óvom mert 2 év múlva így is úgy is csak kb a felét éri,max egy 10-15e több ha hibátlan.
Például biztosítás:
2900Ft/hó*12=34800 + 25-30e önrész?!Egy év múlva mennyi lesz az újkori ára 100-120e?Megéri?!

(#1236) MK VII válasza SonyNex7 (#1235) üzenetére


MK VII
veterán

Majd jelezd mindenképp, hogy, hogy vált be és, ha megrendelted az egészre a fóliát, arról is számolj be..
Én tegnap gyorsan vettem rá egy szilikon tokot, hogy, ha asztalra teszem akkor ne karcolódjon, de jobb szeretném, ha semmi nem lenne rajta, max egy vékony fólia réteg.

(#1237) SonyNex7 válasza MK VII (#1236) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Most irt feleségem hogy megjött úgyhogy este 19 körül jön az infó.

(#1238) ORCA58 válasza pepetech (#1230) üzenetére


ORCA58
addikt

Az EMUI-ban máshol is találkoztam jó tanáccsal, vagy figyelmeztetéssel. A kilépésnél egy pipa szokott lenni, hogy ne jelenjen meg többet. Ne ugráljon fel, ha már tudod, amit tudni kell.

(#1239) pepetech válasza SonyNex7 (#1235) üzenetére


pepetech
őstag

A biztosítás a mostani új árára vonatkozik tudtommal. Így ha pl 1 év mulva törik akkor elsösorba egy ugyan ilyet kell adniuk ha nincs az uj árában vásárolhatok.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1240) MK VII


MK VII
veterán

Tegnap beállítottam, hogy az értesítések aktiválhatják a kijelzőt. Most szeretném kikapcsolni, de nem találom az opciót. :) Valaki esetleg tudna segíteni merre találom?

(#1237) SonyNex7
Rendben, köszi, várom!

[ Szerkesztve ]

(#1241) Thunder86


Thunder86
tag

Sziasztok! Hát keresgéltem azóta is, hogy más beállítás miatt lehetséges-e a wifi ébrenmaradása.... de sehol nem találok semmit. Már több hálózaton is megfigyeltem ugyanezt. A wifi folyamatosan ébren marad hiába kellene kiakapcsolnia alvó képernyő mellett.

Eredeti probléma

No Sacrifice, No Victory!

(#1242) MK VII


MK VII
veterán

Sikerült megtalálni a beállítást.
Annyi kérdésem viszont lenne, hogy hol tudom pontosan megnézni a kijelző időt?

(#1243) Ricardo válasza MK VII (#1242) üzenetére


Ricardo
félisten

Nekem Honor 6-om van, de szerintem ugyanott lesz.

Beállítások-speciális beállítások-Akkumulátor kezelő-fogyasztási szint.

Itt van a hardver és szoftver külön. A Hardver részen lesz.

(#1244) jacis válasza bébi67 (#1194) üzenetére


jacis
nagyúr

Jó képeket csinál tényleg.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#1245) JDMKid válasza MK VII (#1242) üzenetére


JDMKid
tag

beállítások/akkumulátor és ott ráböksz a képernyőre. ahogy a többi droidban.

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#1246) bollizolee válasza JDMKid (#1245) üzenetére


bollizolee
tag

A P9-ben már kicsit bonyolultabb megtalálni,nem annyira van szem elött ez az opció. Elöttünk már leirták pontosan hol található.

[ Szerkesztve ]

(#1247) JDMKid válasza bollizolee (#1246) üzenetére


JDMKid
tag

akkor nem szóltam :)

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#1248) MK VII válasza Ricardo (#1243) üzenetére


MK VII
veterán

Megtaláltam köszönöm. Ott volt ahol írtad. ;)
A többieknek is köszi.

[ Szerkesztve ]

(#1249) SonyNex7 válasza pepetech (#1239) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nem konkretizáltuk de ha T-mobile akkor nem.
Az utolsó forgalmazási ár lesz a mérvadó vagy az akkori ár amin forgalmazzák ami lesz kb 100eFt 1 év múlva.
Hol érné meg nekik ha 1 év múlva adnának egy új telefont annyiért.
Ez csak régen érte meg amíg nem lett állandó ez a sorozatos "véletlenül" eltörik dolog,azóta rohadt drága.

A biztosítás csak rövid távon éri meg szerintem pont azért amit írtam ,max addig éri meg míg megszokod az újdonság varázsát,a méretet,nem szerzel tokot,üveget rá de jelen esetben a 3+3+3 garanciánál még ez se nagyon igaz.

(#1250) Sanya63


Sanya63
csendes tag

Nagyon jó képeket csinál főleg közelieket.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.