Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Huawei P9 téma összefoglaló
[Huawei P9-P9 Lite OFF Topikja!!]
Kötetlen beszélgetés a P9 és P9 Lite tulajdonosoknak!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) M_Toni


M_Toni
csendes tag

Szereztem egy pro verziót. Azzal működik, bár ennek is vannak érdekességei: Pl. a piros és a narancssárga ugyan az a szín. ás az egyedi színeknél is van olyan, hogy némelyik árnyalátnál nem jelez, vagy a kék minden árnyalatra zöld, de ez már tényleg nem lényeg.

(#1802) kbadam83


kbadam83
senior tag

Welcome P9 Plus 😂

(#1803) SonyNex7 válasza kbadam83 (#1802) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Welcome P9 topic... not P9 plus... :F

(#1804) Jaded


Jaded
senior tag

Ez így elsőre nem is rossz ☺️

Renault Megane IV Limited

(#1805) f.lorand


f.lorand
senior tag

A kijelző érzékenységének problémájáról: nekem is volt gondom vele, az az igazság. Visszavittem, a cserébe kapott (új szintén) telefon hibátlan. A kamera appnál 4-5x kellett a kis ikonokra próbálkoznom, mire eltaláltam, az új telefonnál azonnal reagál. Ahogy kell. Csak azért írom, hogy tudjatok róla, valóban van ilyen.

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#1806) migabi24 válasza SonyNex7 (#1803) üzenetére


migabi24
nagyúr

😂

(#1807) daninet


daninet
veterán

Ma egy hivasom ki sem csengett, a masodik pedig kifagyott mikor felvettem :(((
Azt hittem Huawei megtanult rendszert gyartani, de ezek szerint az elso normalis cyanogenmod-nal szepen le kell majd gyalulni a gyari romot ahogy eddig tettem minden telefonommal :DDD

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1808) JNSK válasza f.lorand (#1805) üzenetére


JNSK
aktív tag

Hova vitted? Mennyi ido alatt csereltek ki?

(#1809) f.lorand válasza JNSK (#1808) üzenetére


f.lorand
senior tag

Webáruházban rendeltem, benne volt a csereidőben.

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#1810) JNSK válasza f.lorand (#1809) üzenetére


JNSK
aktív tag

jaa.. akkor nem a 3 honapos csere? (a huawei gari)

[ Szerkesztve ]

(#1811) SonyNex7 válasza f.lorand (#1809) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Az okról nem derült ki semmi?

Olvastam a oneplus 3 tesztjét ott lehet gyárilag állítani a led színét de ami még hiányzik nekem innen az a zár képernyőn való értesítési sáv lehúzás.
Elképzelhető hogy itt megvalósítják ezeket?

[ Szerkesztve ]

(#1812) MK VII válasza f.lorand (#1805) üzenetére


MK VII
veterán

Valszeg akkor nekem is vissza kéne vinni a készüléket, mert nekem sem érzékel rendesen egy két ponton a kijelző.

(#1813) f.lorand válasza JNSK (#1810) üzenetére


f.lorand
senior tag

Nem, ez sima vásárlástól való elállás, új termék helyette csere volt.

Asztrofotográfia és légi fényképek - https://fenyeslorand.hu

(#1814) brainticket válasza MK VII (#1812) üzenetére


brainticket
aktív tag

és asszem nálam is az lesz :(

(#1815) JNSK válasza Jaded (#1804) üzenetére


JNSK
aktív tag

Amugy azt nem ertem hogy, nekem a wifi alatt levo csik allando.. Hiaba kapcsolom ki a wifit, nekem akkor is folytonos a kis kek vonal... Valaki mas nem tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

(#1816) #86973952 válasza JNSK (#1815) üzenetére


#86973952
törölt tag

Az egy droidos bug. Pl. HTC -n is ilyen, ha erre gondolsz. Még máshol is jelen van.

Össze-vissza méricskél. LG UX -nál ki is vették az akku számból azt a részt.

[ Szerkesztve ]

(#1817) JNSK válasza #86973952 (#1816) üzenetére


JNSK
aktív tag

Na ezt nem tudtam... Koszi :)

(#1818) Barnee88


Barnee88
tag

Nem működik a zseblámpa a telefonon (dual hátsó led)

Sem a kamerából, sem a gyorsindító menüből, nem is vakuzik.
Találkozott valaki már ilyennel?

(#1819) #86973952 válasza Barnee88 (#1818) üzenetére


#86973952
törölt tag

Valószínű beragadt. Nem jellemző, de előfordulhat. Olyankor vakuzásnál is letiltja.

Újraindítást próbáltál már?

[ Szerkesztve ]

(#1820) tibe0309 válasza JNSK (#1815) üzenetére


tibe0309
tag

Még ez is lehetséges

(#1821) JNSK válasza tibe0309 (#1820) üzenetére


JNSK
aktív tag

Ez az! Beallitasok -> Google -> Helyadatok-> menu, keresesi beallitasok es ott a wifi alapu keresest kapcsoltam ki.. Igy mar jo.. Kivancsi vagyok, hogy az akkuidoben ez meg fog-e latszani.
Koszi :)

[ Szerkesztve ]

(#1822) #86973952 válasza tibe0309 (#1820) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nekem ez a módszer még sosem segített :) , de majd kipróbálom itt is.

(#1823) #63896832


#63896832
törölt tag

Sziasztok! :) Tapasztalt-e valaki deformálódást a készüléken. Asztalra helyezve billeg...
Üdv

(#1824) tibe0309 válasza JNSK (#1821) üzenetére


tibe0309
tag

Tapasztalatom szerint nem sokat számít az akksiidőben...

(#1825) Sanya63 válasza tibe0309 (#1824) üzenetére


Sanya63
csendes tag

Az enyém nem, de az is lehet, hogy görbe az asztalod.
Különben szerintem nem nagyon számít, ha az asztalon billeg mert úgy is a kezedben tartod mikor használod.

(#1826) katokacaj


katokacaj
tag

Szerintetek ez normális?
Le van rakva tölteni, nincs hozzá nyúlva, mégis nagyon meleg..
Sosem volt még ilyen melegedő telefonom, bele sem merek gondolni mi lenne ha a gps-t is használnám vagy játszanék, ha már alap állapotban ilyen meleg az első perctől fogva, ha nincs töltőn akkor talán nem melegszik ennyire, de más telefonom sosem produkált melegedést szimpla töltéstől. Ötletek?

(#1827) Jaded válasza JNSK (#1815) üzenetére


Jaded
senior tag

Az annyira nem zavar, mindegy mit mutat, az akksi birja ☺️

Renault Megane IV Limited

(#1828) rafis83 válasza katokacaj (#1826) üzenetére


rafis83
tag

Alapból 33 fokot mutat nekem az akksira töltés nélkül, nincs azzal semmi baj, ha töltőn magasabb az érték. Minél jobban le van merülve, szerintem annál jobban melegszik töltés közben.

(#1829) Richard


Richard
őstag

Fura olvasni ezeket a gondokat, mert nálam szerencsére egyiket sem produkálja a készülék. Nagy megelégedettséggel használom és továbbra is tartom, hogy az egyik legjobb telefon ma a piacon, igen kedvező áron!

Az összefoglalóhoz:

A HiCare alkalmazáson belül pedig lehet módosítani a telefonszámot és a mail címet is, tehát ha beregisztráltad és el akarod adni akkor a vevő telefonszámát és mail címét kell átállítani és tovább él a 3+3+3 -as garancia.

Nincs igazam?

[ Szerkesztve ]

(#1830) JNSK válasza Richard (#1829) üzenetére


JNSK
aktív tag

Ma hivtam a hicare-ben megadott telefonszamot.. Azt mondta az ugyintezo, hogy imei szam alapjan van a 3-3-3 gari.. Az app azt is rogziti. Tehat logikusnak tunik amit mondasz!

(#1831) #86973952 válasza Richard (#1829) üzenetére


#86973952
törölt tag

Természetesen lehet, mert alapvetően a telefonra vonatkozik a garancia.

Ahogy pl. szolgáltatónál is bárki leadhatja a készüléket garanciális javításra, amennyiben nála van a jótállási jegy. A TMX -nál eleve jelezni fogja, hogy az IMEI számra él a garancia. Feltételezem az adott boltnál is, vagy a Huawei/TeleMax -szal kommunikálják le.

Illetve, ha valaki vásárlást követően él az elállás jogával, a kereskedő le tudja meccselni az elindított prémiuim garanciát.

[ Szerkesztve ]

(#1832) SonyNex7 válasza Richard (#1829) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Eddig egyetérttem addig a részig hogy a legjobb ár értékű telefon, és nálam is hibátlan, de elolvastam a a oneplus 3 tesztjét 125e Ft-ért, hát nem mondom mondom hogy nem azt választanám ha 3 héttel ezelőtt lennék.

(#1833) pepetech válasza SonyNex7 (#1832) üzenetére


pepetech
őstag

Op3 körül is rengeteg s botrány például hiába van benne 6gb ram a rendszer nem használja. Állítólag valam 4 alkalmazást bír csak egyidejüleg futtatni. Nameg a kijelzője körül is vannak problémák. One plus nem rosszul csinálja a boltot de még gyerek cipőben járnak sajnos.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1834) #86973952 válasza SonyNex7 (#1832) üzenetére


#86973952
törölt tag

O+ szerintem szuper telefonokat csinál a hibák ellenére is. Kétségtelenül zászlóshajó gyilkos.

Az sem mindegy, hogy 60-80 dollárért kiterjesztheted a garanciát, akár 2 évre is.

Viszont...szerintem egy normális branddel nehezen összehasonlítható egy kifejezetten SPV brand, ami egyértelműen azért lett életre keltve az OPPO részéről, hogy kivonják magukat a jogi felelősségek alól.

Egyébként bitang az O+3, én is szemezek vele.

[ Szerkesztve ]

(#1835) papi77 válasza pepetech (#1833) üzenetére


papi77
addikt

12-tud,de már kijött rá a fix!
Nekem a méretével van probléma,az 5.5 már túl nagy :(

Az első: NOKIA 1611

(#1836) Timer válasza pepetech (#1833) üzenetére


Timer
veterán

Pont az ilyen részinformációkkal van tele a tököm...

NEM, nem 4 alkalmazást futtatott alapból, hanem cirka 12-őt.
IGEN, van már rá nem hivatalos megoldás, hogy kihasználja a teljes memória tartományt.
IGEN, ismert a kijelző kékes árnyalatának problémája is.
IGEN, mindkét utóbbi hibára lesz hivatalos javítás is, talán már napokon belül.

Nálam is nagy volt a harc, hogy P9, vagy OP3. A P9 nagyon tetszett, de az OP3 erősebb, és jelenleg érezhetően olcsóbb is. Plusz nagy pozitívum, hogy van rajta fizikai vissza gomb, ez nekem nagyon fontos volt. Megnéztem a P9-et is élőben, tényleg gyönyörű, OP3-hoz még nem volt szerencsém, de talán az sem marad le.

[ Szerkesztve ]

(#1837) bluemirage


bluemirage
őstag

Nálam már a P9 is határeset méretben. Az OP3-mat pedig csak égő módon lehet kezelni.... (értsd: két kézzel, mint anyám a TV távirányítót, vagy 10 évvel ezelőtt amikor az öregek 2 kézzel nyomkodták a mobilt mi meg jót vigyorogtunk rajta...)
Én továbbra is az egykezes használatra törekszem. Nem akarok mindig, mindent eldobni a másik kezemből... Ez van... :( biztos bennem van a hiba... tudom... :U
A hordhatóságról, zsebezésről meg már ne is beszéljünk...

Meliora sunt bono inimica

(#1838) SonyNex7 válasza Timer (#1836) üzenetére


SonyNex7
senior tag

+1
Köszi a válaszod mert így nem nekem kellett ezt mind leírni.

(#1839) Timer válasza bluemirage (#1837) üzenetére


Timer
veterán

Jelenleg nekem is 5 hüvelykes mobilom van, ez is komoly érv a P9 mellett. Hogy az OP3 kezelhető-e 1 kézzel, az kérdéses, de hamarosan megtudom ezt is...

@SonyNex7: örülök, hogy nem csak az én szememet szúrta. Minden topik tele van félinformációkkal, így aki ezek alapján akar dönteni, azt nagyon félrevezetik ezek a kommentek.

[ Szerkesztve ]

(#1840) Richard válasza SonyNex7 (#1832) üzenetére


Richard
őstag

Az addig ok, hogy 125-ért kapsz egy olyan telefont, de nekem volt már FHD-s amoled telefonom 5"-os méretben és a pixel elrendezés miatt sajnos közel sem olyan jó a képe mint egy IPS panelnek. Most itt nem a feketére és a színekre gondolok, hanem az élességre. 5,5"-on pedig még kisebb a PPI.

Én most cégesnek is P9-et választottam így a sajátom eladom, mert nem kell kettő. Választhattam volna mást is de én kitartok mellette :)

[ Szerkesztve ]

(#1841) pepetech válasza Timer (#1836) üzenetére


pepetech
őstag

Egy cikkben olvastam ahol úgy írták higy 3-4 aékalmazást képes futtatni. A kijelzőröl csak ma olvastam eddig nem láttam sehol.

Apple MacBook AIR M2, Apple iPhone 14 Pro, Apple Watch Series 5 Nike GPS, Huawei Freebuds Pro

(#1842) Timer válasza pepetech (#1841) üzenetére


Timer
veterán

A cikk erősen tévedett. Vagy szándékosan ferdített...

(#1843) ranlomadi


ranlomadi
tag

Sziasztok!

Azt valahogy be lehet állítani, hogy a headset nyomógombokra autómatikusan a spotify program fusson és vezérelni lehessen normálisan (pl. visszalépés nem működik).. ha nincs nyitva, akkor automatikusan a vlc playert akarja megnyitni a középső headset play gombjára. Miután kézzel megnyitom a porgit működik, kivéve a visszaléptetés.

(#1844) daninet válasza ranlomadi (#1843) üzenetére


daninet
veterán

nem hiszem, mivel spoty-t nem tudod hozzárendelni akármilyen zenéhez. Tehát nem lehet default zenelejátszó alkalmazás.

Automate vagy Tasker nevű programmal esetleg létre tudsz hozzá hozni valami szabályt, de kell némi kísérletező kedv, főleg az automate programozó agyat kíván :D Tasker kicsit talán egyszerűbb.

[ Szerkesztve ]

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1845) Krisztian156


Krisztian156
csendes tag

Nillkin üveget próbált már valaki?

(#1846) daninet


daninet
veterán

Ha üres helyen csináltok egy lehúzást előjön egy kereső. Azt mondja alkalmazások névjegyek stb között keres. De a google névjegyek között egyáltalán nem keres, nekem csak az van :)

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#1847) SonyNex7 válasza Richard (#1840) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Hagyjuk ezt az oppo témát...nem gondoltam hogy ennyit beszélünk majd róla ez egy P9 topic :) amit írtam azt az ár,tudás,anyaghasználat miatt írtam de inkább a saját topicjában folytassuk.

Más,Üveg fólia téma:
Felvettem a kapcsolatot 4 eladóval Allien,akik teljes keretes üveget árulnak,köztük egy olyannal aki az egyik legjobb üveget árulta 6s-ra,szinte csak a home gomb mélységről lehetett megmondani hogy van rajta valami.

A kérdésem az ultimateshield üveg után
a kapacitív pontokra "angel dot vagy capacitive points" vonatkozott.
....és igen minden üvegen rajta vannak....
Tehát az ultimateshield nem hazudott minden üveg ilyen mert ilyen a kijelző technológia.
Azt mondják nem zavaró,nekem volt, rohadtul zavart.
Ebből kiindulva mindenki döntse el hogy mit tesz rá,de én nem kockázatok többet,mar csak azért sem mert az ultimateshield fólia viszont hozza az elvárt szintet,kap majd még egy flipp vagy bőr tokot azt ennyi.
Nyilván a gagyi sima üvegekre ahol van 2-3mm hézag széleken azokra elvileg nem vonatkozik,de azok még okádékul néznek ki.
Aki lemaradt annak egy kép

[ Szerkesztve ]

(#1848) GSPLR válasza SonyNex7 (#1847) üzenetére


GSPLR
senior tag

Hali, a Health app-ról tudnál nekem kicsit bővebben írni? Miket tud pontosan? Ez csak futásra és lépésszámlálásra,súly,magasság jó, vagy vannak egyéb önállóan beállítható opciók is (mint pl. almán ahol a menzesztől kezdve bármilyen adatot fel lehet vinni). Előre is köszönöm.

Huawei

(#1849) SonyNex7 válasza GSPLR (#1848) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Nem én vagyok a te embered, rögtön tiltottam.
Hagyományos gymbe járok,brutál sokat gyaloglok egy nap amúgy is nem kell számolni hogy 20 vagy 30km,meg mennyi kcal eszem,meg mikor igyak stb,nem hiszem hogy pontosan mérnek az ilyen appok... amúgy nekem nem nincs menzesz de lehet hogy nyomon tudod vele követni... :))

[ Szerkesztve ]

(#1850) Thunder86 válasza SonyNex7 (#1847) üzenetére


Thunder86
tag

Lőnél nekem egy képet a fóliáról ami már a telefonon van? :) Szerintem én is berendelek egyet.. Még mindig ez tűnik a legjobbnak.
Köszi

No Sacrifice, No Victory!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.