Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5501) WiZARD válasza Antibazsi (#5500) üzenetére


WiZARD
addikt

hivatalosan benne van, home+ki/bekapcs gomb kombóra csinálja a screenshotot...

lehet hogy a ki/bekapcs gomboddal nem stimmel valami, be van ragadva vagy ilyesmi

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5502) Antibazsi válasza WiZARD (#5501) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Köszi a választ! Akkor tényleg a főkapcs-al lehet a gond...vagy szoftveres bug.

Üdv, Balázs

(#5503) Xaels


Xaels
félisten

[link] Ez nagyon fincsinek néz ki :D "The XL will come with HTC YourBeats in-ears (aka iBeats) as standard, which are the same 'phones we tried with the XE. But there'll also be a limited edition XL that will come with Beats Solo headphones, which are the white over-ears in our photos "

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5504) Anulu79 válasza Antibazsi (#5500) üzenetére


Anulu79
addikt

Bakapcs gom + Home gomb - ez screen shot

(#5505) randras válasza Xaels (#5503) üzenetére


randras
veterán

Csaj vagy? :DDD

Amúgy, tök durva, mennyire raktárakból él a HTC... Ebben például nagyjából 30%-nyi Desire HD-t tudok felfedezni, és nem csak designban, hanem alkatrészben is...

Ami persze nem biztos, hogy rossz. :U

[ Szerkesztve ]

(#5506) Anulu79 válasza Xaels (#5503) üzenetére


Anulu79
addikt

Messziről nem tűnik olyan nagynak de közelről nagyon bumszli. :)

(#5507) Xaels válasza randras (#5505) üzenetére


Xaels
félisten

Neméppen :P

Tetszetős és ha nem csak limitáltan lenne a fejessel árult verzió akkor még tetszetősebb lenne. Igaz csak azért mert sokat vissza lehetne nyerni az árból ha eladnám a fejest, mert nekem nem kellene :D Egy AKG K701/Q701 -hez viszont közelebb hozna.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5508) Fl4tl4nd3r


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Sziasztok!
Jövő hónap elején készülök egy ilyen telefont venni és érdekelne hogy megéri a p felárat a +1év garancia vagy elég csak 1év? Ahova nincs odaírva ahoz is jár alapból a 8gbos memóriakártya? Esetleg tudna mondani valaki egy jó boltot ahol tudok neten is rendelni és korrekt megbízható? Előre is köszi :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#5509) Xaels válasza Fl4tl4nd3r (#5508) üzenetére


Xaels
félisten

Nincs olyan, hogy feláras +1 év garancia. Ha hivatalos forrásból és rendesen a régióba szánt verziót akarsz venni akkor nem lesz sokkal olcsóbb sehol, de 2év gyári garancia jár a készülékhez. A rendes csomagokban alapból benne csücsül a 8GB-os memória a telefonban, de zugGSM-ek kiszedhetik bizonyos konstrukciók esetén ezért sem ajánlott a legolcsóbbat megvenni. Olvasd el az 1. hsz-ben van egy kis segédlet a vásárláshoz.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5510) Anulu79 válasza Fl4tl4nd3r (#5508) üzenetére


Anulu79
addikt

T-mobil :DDD

(#5511) randras válasza Fl4tl4nd3r (#5508) üzenetére


randras
veterán

Helló!

Ha sok pénzed van, ne vegyél sok garisat, mert úgyis eladod 2 hónap múlva egy jobbért, de ha hosszú távra tervezel, megéri 2 év gyártói garival venni bolti helyett. :DDD Én még mindig a Nextel-t ajánlom, ott európai piacra szántakat árulnak, nincs semmi átbaszás, és a megfelelő paramétereket összehasonlítva a legolcsóbb hely.

Memkártya mindegyikhez van.

(#5512) Fl4tl4nd3r válasza Xaels (#5509) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Igen olvastam,és ezért kérdeztem hogy hátha valaki tud tényleg megbízható helyet ahonnan tudok venni.A garancia szinte mindenhol úgyvan hogy 2évvel legalább jó 10-15el drágább....Olyan hely kellene ahonnan tudok rendelni neten,megbízható és lehet kapni a black változatot.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#5513) Xaels válasza Fl4tl4nd3r (#5512) üzenetére


Xaels
félisten

Legmegbízhatóbb hely a 3 szolgáltató valamelyike. A Black változatot nem tudom most, hogy melyik, de utólag eBay-en vehetsz rá hátlapot :U

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5514) Fl4tl4nd3r válasza randras (#5511) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Köszi tényleg egész jónak tűnik ez :) hát nincs sok pénzem legalább 1évig tervezem kihúzni vele azért,eddigi legkomolyabb telefonom lesz :)

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#5515) Fl4tl4nd3r válasza Xaels (#5513) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Annyira végülis nem érdekes,ha jól láttam van a grafit színű és van a fekete azért kellene a black.Hát igen lehet onnan kellene,de csak jövőre vehetek újra elfizuval telefont sima csomagban meg elég drága egy 120körül kellene kb. :) remélem megéri rááldoznom ennyi pénzt és tényleg egy jó telefon :)

[ Szerkesztve ]

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#5516) Anulu79 válasza Fl4tl4nd3r (#5515) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem gyári fekete nincs. Nekem is Black van a papír szerint de egyáltalán nem fekete.

(#5517) Fl4tl4nd3r válasza Anulu79 (#5516) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Hát akkor marad az,jó úgyis.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#5518) Anulu79 válasza Fl4tl4nd3r (#5517) üzenetére


Anulu79
addikt

Láttam szürkét is élőben. Nekem ez (black) jobban tetszik. De ízlések és pofonok.

(#5519) Fl4tl4nd3r válasza Anulu79 (#5518) üzenetére


Fl4tl4nd3r
aktív tag

Énis ezért akarok feketét,jobban bejön.

٠•● Samsung Galaxy S3 LTE Kitkat ●•٠

(#5520) stophunter2 válasza cudarz (#200) üzenetére


stophunter2
csendes tag

DHD = ??

Stophunter

(#5521) roxan


roxan
senior tag

Baaaaakkkeeeeeeer!

Megjött a Blue Magic polírpaszta. Egy darabon nem bírtam ki, hogy ki ne próbáljam. Egy nyalat a papírtörlőre, és egyik oldalát lepolíroztam. Hát iszonyat szép lett. Tükörsíma. Csilivili, hullámpörgős. Jól fog kinézni, ha kész lesz.

Remélem a lefújt, festett felületeket nem fogja bántani, majd kell előtte egy próba.

(#5522) keIdor válasza Xaels (#5503) üzenetére


keIdor
titán

4.7-en 800x480, 1 magos proci... szerintem visszalépés a hang kivételével minden téren.
Nem tetszik.

Anyagminőség és kinézet viszont rendben van. Szépnek szép készülék, csak kár volt Sensation-nak elnevezni ilyen hardverrel. Ez is inkább Desire lehetett volna.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5523) CrAck69 válasza stophunter2 (#5520) üzenetére


CrAck69
senior tag

HTC Desire HD :Y

@Keldor papa

nekem is tetszik és osztom a véleményed,
nem jó az elnevezése ilyen hardverrel :O

[ Szerkesztve ]

Egyszer fenn....

(#5524) roxan


roxan
senior tag

No, képek itt a részleges polírról. Sztem jól látszik, hol van meg.

[link]
[link]

Amúgy a paszta elég büdös, keményen ammóniaszagú. Mint amikor valaki hidrogénezi a
haját.

Viszont elég kis mennyiség elég belőle.

(#5525) Nikk válasza CrAck69 (#5523) üzenetére


Nikk
senior tag

Jah...

Ekkora kijelzőhöz HD felbontás dukál és Sensation HD-nak kéne hívni...

DIGIC

(#5526) Kobun1980 válasza Antibazsi (#5500) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Szia!

Nekem is csinált már ilyet többször is.
Ua., mint neked, bill. zár be/ki, utána ok.

(#5527) scapegt


scapegt
senior tag

Búcsúzok fórumtársak, tegnap futárral utazott a Sensation-öm az új tulajához, aki ma kapta meg. Gondolom csatlakozni fog majd hozzátok :) én pedig jövő héten meglátjuk melyik topikban jelentkezek ismét :) További jó tapicskolást és fórumozást, néha azért még benézek ide :) Minden jót és hibamentes HTC-t mindenkinek! :)) :R

(#5528) MerLinh válasza scapegt (#5527) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát sajnáljuk hogy így alakult neked, sok szerencsét bármi is lesz.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5529) scapegt válasza MerLinh (#5528) üzenetére


scapegt
senior tag

Köszi szépen. Elvileg S2 lesz jövő héten, nem bírom lejjebb adni a 4,3 colnál :U

(#5530) MerLinh válasza scapegt (#5529) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát ügye, ezzel csak az lesz a baj hogy ezentúl sem fogsz tudni =) hd2 után már nekem is minden kicsinek tünt még a 3,7 /3,8 is=)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5531) Nikk válasza MerLinh (#5530) üzenetére


Nikk
senior tag

A pszichológiai marjeting és az e-pénisz esete... :D

DIGIC

(#5532) scapegt válasza Nikk (#5531) üzenetére


scapegt
senior tag

Az aláírásodból kimaradt egy "z" betű, nem? :))

(#5533) keIdor válasza scapegt (#5532) üzenetére


keIdor
titán

Ha pénz nem számít várd meg a Nexus Prime-t, nagyon brutális az egész telefon.
SGS2 felejtő.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5534) Blero3311


Blero3311
tag

Sziasztok, csatlakoznék a tulajok körébe! :R
Rögtön egy amatőr kérdésem/kérésem lenne, fóliával szenvedek, már 1et elszúrtam, többször újra felhelyeztem, kártyával igazgattam a bubikat, de az eredmény egyszerűen szörnyű.. Tudna esetleg vki egy "használati utasítást" adni, vagy készíteni egy videót amin felhelyez egyet teljesen tökéletesen? esetleg szükséges e vmilyen vegyszeres kezelés?
1óra szenvedés után kissé elkeseredtem.

(#5535) zzola válasza Blero3311 (#5534) üzenetére


zzola
félisten

Youtube-on millióegy ilyen videó van, nézz körbe ott.

(#5536) almafa66


almafa66
csendes tag

Sziasztok, énis csatlakoztam a tulajok táborához. Viszont lenne egy kérdésem.
Telenornál lett vásárolva a telefon, és szolgáltatófüggő, nem tudom használni a voda-s kártyámmal. A kérdésem az lenne hogy root-olás nélkül megoldható e a simlock levétele. Mert hosszútávon nem szeretném rootolni. Az előző hozzászólásomra reagálva kaptam 2 linket amiket végigolvastam, és értem is és működne is, de hátha esetleg valaki tud egy könyebb megoldásról is.

Válaszaitokat előre is köszönöm

(#5537) zzola válasza almafa66 (#5536) üzenetére


zzola
félisten

TurboSIM esetleg?

(#5538) almafa66 válasza zzola (#5537) üzenetére


almafa66
csendes tag

Jól hangzik, utánaolvasok hogy működik és hol szerezhető be, ha van valami konkrét infód az szívesen venném. Köszi.

(#5539) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok!

Pár órája boldog tulaj vagyok :) Egyelőre odáig meg vissza vagyok ettől a telefontól :)

Hogy lehet a levelek mellékletét lementeni?

Egy picit aggódom az illesztések miatt. A jobb alsó sarok nem lötyög, de nem illeszkedik annyira sztem, mint a teteje. Nincsen vele semmi gond, működik rendesen, nem is emelkedik ki a helyéről, de remélem nem is fog.

Másik aggodalmam, hogy mivel a töltés is kábelen keresztül történik, nem fog mozogni az USB csatlakozó egy idő után?

[ Szerkesztve ]

(#5540) #54715584 válasza #54715584 (#5539) üzenetére


#54715584
törölt tag

Még egy kérdés: több mailfiók esetén hogy lehet azt beállítani, hogy mindegyiket lássam a widgeten és a programban is és ne kelljen mindig a beállításoknál megadni, hogy az összeset mutassa?

(#5541) Nikk válasza #54715584 (#5540) üzenetére


Nikk
senior tag

Elvileg mikor a widgetet kiteszed, akkor rákérdez, hogy melyiket tegye ki az ember. A lehetőségek közt ott van az is, hogy az össze emailfiók mutatása. Vagy valami ilyesmi.

DIGIC

(#5542) #54715584 válasza Nikk (#5541) üzenetére


#54715584
törölt tag

Megvan :) Köszi :R

(#5543) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok, én is tuléaj lettem :) .
Ha kb. 1%-ról töltöm fel, mennyi idő alatt fog feltölteni?

(#5544) Tibi09 válasza Balazs_ (#5543) üzenetére


Tibi09
tag

2,5 max 3 óra. bár nem túl ildomos 40% alá engedni

(#5545) Nikk válasza Balazs_ (#5543) üzenetére


Nikk
senior tag

Örömmel látom, hogy egyre szaporodik a Sensation tábor... ;)

DIGIC

(#5546) Balazs_ válasza Tibi09 (#5544) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Közben bekapcsolás árt neki?

(#5547) #54715584 válasza Tibi09 (#5544) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nekem bő egy óra alatt felnyomta kb. 20%-ról olyan 90%-ra. Az jó? :) Vagy csalóka? :)

(#5548) Tibi09 válasza #54715584 (#5547) üzenetére


Tibi09
tag

nekem 99%-ról 100-ra, kb annyi idő, mint 10% egyébként.. :)

nem hiszem, hogy ártana neki a bekapcsolás, de ne nyomogasd töltés közben.

(#5549) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Gáz van a még nem is 1 napos telefonommal. Vodás vagyok. Nem lehet elérni engem, de én tudok hívni. Ha valaki hív kb 5 perces késéssel érkezik hívásértesítő. Mi lehet a gond??
Más: HTC Sync-cel adattároló hiba a szinkronizálásnál.

[ Szerkesztve ]

(#5550) mizu válasza Balazs_ (#5549) üzenetére


mizu
aktív tag

Szerintem felesleges minden egyes problémával a fórumba irkálni. Érdemes újraindítani a telefont, legvégső esetben pedig elvégezni egy factory resetet - akármilyen szoftveres hiba esetén! Ha pedig úgy sem megy, akkor írni, de mi sem vagyunk géniuszok. Legvégső esetben ugye szerviz - amin már meg sem lepődök. A lényeg, hogy "Jól megy a HTC szekere" :(

▫️ PH! FAN ▫️

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.