Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5451) rizso válasza scapegt (#5450) üzenetére


rizso
addikt

"Van valakinek tapasztalata ebben a témában? Kíváncsi vagyok hogy oldják meg az ilyen dolgot. Valaki?"

Erre én is kíváncsi lennék - mondjuk én T-s vagyok...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5452) scapegt válasza rizso (#5451) üzenetére


scapegt
senior tag

Holnap megadom a választ és remélem nagy vigyor lesz a mondandóm végén :DDD

(#5453) kchris78


kchris78
veterán

nem semmi ez a nakedshield :). olyan mintha egy csaj felvesz gatya helyett egy olyan latex-harisnyaszerűséget :D :D :D :D

(#5454) randras válasza scapegt (#5452) üzenetére


randras
veterán

vigyor vigor :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5455) T0rnad0 válasza scapegt (#5450) üzenetére


T0rnad0
addikt

Tapasztalat: akkor cserélik más készülékre, ha a gyártói szervízből csereengedéllyel jött vissza

Z Fold 4

(#5456) scapegt válasza T0rnad0 (#5455) üzenetére


scapegt
senior tag

Írt a Voda (FB-on) is valami csereigazolásról...de mi az? Legutóbb, amikor megjött a szervizből, egy proforma számlát kaptam csak a telefon mellé, amin volt munkaszám és hogy IMEI be és IMEI ki. Ezen kívül más nem volt. Szóval mi is az?

Konkrétan ezt írta a Voda:
"Vodafone Hungary Szia Krisztina! Ha a készülék csereigazolást kap, értékegyeztetéssel lehetőség van más típusú telefonra cserélni. Erről bővebb információt üzletünkben kaphatsz."

Nem csak arról van szó, hogy csak új készüléket lehet más fajtára cserélni és ehhez nekik papír kell bizonyításképp?

[ Szerkesztve ]

(#5457) Criton válasza roxan (#5442) üzenetére


Criton
veterán

ja igen, itt most van.
PayPal valamiért letiltotta a MasterCard- at, így sajnos nem tudom megvenni.
Esetleg valaki megtudja nekem rendelni, és a pénzt én neki odaadom?
Nagyon megköszönném :) :R

(#5458) scapegt válasza Criton (#5457) üzenetére


scapegt
senior tag

Megvenném neked, de miskolci vagyok...fölösleges postaköltséget generálnánk az ügylettel...

(#5459) T0rnad0 válasza scapegt (#5456) üzenetére


T0rnad0
addikt

Szerintem vidd magaddal a gyári tartozékokat meg az eredeti számlát és ha csereengedélyes, akkor rögtön megcsinálják :K

Z Fold 4

(#5460) Criton válasza scapegt (#5458) üzenetére


Criton
veterán

az biztos, de köszi, hogy segítettél volna :R

(#5461) scapegt válasza T0rnad0 (#5459) üzenetére


scapegt
senior tag

Viszek mindent, csak zavar, hogy nem tudom mi az a csereigazolás...előre csak nem kér olyat az ember a szerviztől, bár mikor 1 hete leadtam a 2. telót is cserére, már megfordult a fejemben, hogy így kéne megoldani a dolgot. Félek nem fog tetszeni a különbözet összege és hoppon maradok, de ez úgyis kiderül holnap. Általában nyitáskor, reggel 9 után 1-2 perccel már szokták is küldeni az smst, hogy ott a telefon, mehetek érte. Lesz majd ámulás-bámulás, hogy nem kérem :D Egyébként már felkészültem, a memóriakártyáról átraktam mindent a notira, minden dobozolva van. Holnap megírom a tapasztalataimat.

(#5462) T0rnad0 válasza scapegt (#5461) üzenetére


T0rnad0
addikt

Amikor szervízbe küldöd, lehet kérni cserét is, nem csak javítást. Na de holnapra sok sikert, kíváncsi vagyok én is, hogy kapsz-e csereengedélyt...

Z Fold 4

(#5463) scapegt válasza T0rnad0 (#5462) üzenetére


scapegt
senior tag

A Vodában érdekeset írt a srác az átvételi jegyzőkönyvre:
Fogyasztó igénye: kicserélés (a HTC-vel így volt megbeszélve, vagyis ők szóltak a szerviznek, hogy xy IMEI számmal érkezik egy Sensation amit cserélni kell, ők ajánlották fel szó nélkül)
Rendezés módja: javításra küldés ( :F :Y :W )
Indoklás: a kicserélés aránytalan többletköltséget okoz

Viszont amikor az 1. telefont leadtam, akkor is ugyanez a szöveg volt a papíron, mégis kicserélték. Ami fura még, hogy a Proforma számlán amit múlt hét előtti szombaton kaptam, az áll, hogy:
Elvégzett javítás: Replace main board
Megjegyzés: SWAP

Szerintem ez alaplapcserét jelent....mégis, a hátlapon más dátum volt és az IMEI is változott, tehát az egész telót cserélték. Akkor miért így fogalmaztak? Na mindegy, ez már csak kukacoskodás :D Meg nem is érdekel igazán, csak örülnék, ha valahogy összejönne az a holnapi csere.

(#5464) castorr


castorr
tag

Új rekordom:

Valamiért magához tért a sensationom és kibírta 24óránál tovább.

[ Szerkesztve ]

Nothing's what it seems to be; I'm a replica, I'm a replica; Empty shell inside of me; I'm not myself, I'm a replica of me...

(#5465) kchris78


kchris78
veterán

a facebookot hogy lehet rávenni hogy kapcsolja össze a kontaktjaimat a meglévőekkel? egyszer megcsinálta de másodszor amikor már én szeretném akkor nem teszi meg :(. Valaki ötlet?

(#5466) Bátor75 válasza randras (#5441) üzenetére


Bátor75
tag

Ez nem a teljes fólia, csak a kijelzőre való.

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5467) sonkamiki válasza scapegt (#5461) üzenetére


sonkamiki
tag

A csereigazolás arról szól(na), hogy a szervíz már nem tudja megjavítani vagy nem éri meg neki ezzel foglalkozni és ad a Vodkának egy igazolást miszerint vagy a pénzt kapod vissza ha akarod vagy értékegyeztetéssel veszel egy másik telót. Legalábbis Nálunk (multi) így működik. De ha nem vagy biztos akkor a Fogyvédelem ezt elmondja Neked. Légy kemény mert ha nem vagy határozott akkor finoman "elküldhetnek" és még "szívatnak" egy kicsit. Csapj az asztalra vagy kérd a vezetőt ilyenkor általában egyből az lesz amit Te szeretnél :)!

(#5468) almafa66


almafa66
csendes tag

Sziasztok, az lenne e kérdésem, hogyha egy ismerősöm vesz nekem a telenor-nál egy HTC Sensation telefont, akkor van e lehetőségem azt a saját t-mobile-os kártyámmal használni, tehát van e lehetőség a telefont függetleníteni. ROOT-olni és mélyebben beletúrni nem szeretnék csak másik hálózatban használni.

Válaszaitokat előre is köszönöm.

(#5469) scapegt válasza sonkamiki (#5467) üzenetére


scapegt
senior tag

A szerviz vajon hány telefon beküldés után ad ilyen igazolást? :) Lehet, hogy a végtelenségig csinálják, hisz ez a dolguk. A 3. telefont kapom holnap, nekem már ez is épp elég, hogy megváljak tőle. A Fogyasztóvédelemhez azért nem fordulnék :) Ők egyébként is folyton elküldenek, ha írok egy levelet egy problémával kapcsolatban, akkor az sosem elég nekik, leráznak elég könnyen. Nem vagyok asztalcsapkodós fajta sem, szóval kicsit nehéz lesz holnap egyedül nőként érvényesülnöm, de megteszem ami tőlem telik :)
Egyszer hasonlóképp jártam 4 db GP akkuval. Nyaralás előtt vettem az Electroworldben és egy db nullos volt a 4-ből. Visszavittük, adtak újabb csomagot amiben szintén volt egy nullos. A 3. csomagban szintén volt egy...megelégeltem, noh meg időm sem volt már rohangálni, hisz másnap már mentünk nyaralni, és visszakértem a pénzt. Nem volt nagy huzavona szerencsére. Csak ebben az a poén, hogy ha valaki nem tudja kimérni az akkut amit megvesz, talán vígan használja a 4-et együtt és rá se jön... na mindegy, ez már nem idetartozik, kicsit elkalandoztam, sorry. Már nagyon várom a holnapot, szinte látom a kezemben az S2-t... :DDD

almafa66: nem úgy volt, hogy nincs is szolgáltató függő Sensation?

[ Szerkesztve ]

(#5470) almafa66 válasza scapegt (#5469) üzenetére


almafa66
csendes tag

Én keresgéltem neten, de nem találtam pontos választ sem magyar sem külföldi oldalon, és mivel ez lenne az első androidos telefonom ezért kiindulási alapom sincs, eddig csak iphone-t használtam és ott ugye van. Ezért gondoltam hogy rákérdezek itt, hátha valaki tud pontos infot adni.

(#5471) mizu válasza almafa66 (#5470) üzenetére


mizu
aktív tag

Az enyém gyárilag független, pedig T-nél vettem. :) Ettől függetlenül kezdem rühellni, mert gyűlnek a gondok ezzel is.

▫️ PH! FAN ▫️

(#5472) sparks válasza scapegt (#5463) üzenetére


sparks
senior tag

Az alaplap cserével változik az IMEI is. A Desire-em is átesett egy ilyenen és szép új IMEI száma lett.

(#5473) zzola válasza sparks (#5472) üzenetére


zzola
félisten

A Nokia is így csinálja. Náluk a készülékcsere azt jelenti, hogy adnak egy új "belet", minden más marad. De gusztustalan...

(#5474) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Sziasztok ismét. Nem kaptam választ, így újra felrakom kérdésem:
Hogy tudom voda márkaboltban tesztelni, hogy tuti nem pixelhibás-e a kijelző? Bekapcsoltatom és pl. a háttereket nézegetem?

(#5475) Tibi09 válasza zzola (#5473) üzenetére


Tibi09
tag

HTC-nél pedig fődarab cserének hívják, legalábbis a Hero garanciás papíron az volt.

(#5476) Tibi09 válasza Balazs_ (#5474) üzenetére


Tibi09
tag

3 napon belül kötelesek cserélni, szóval nem vállalsz nagy rizikót, ha hazaviszed.

(#5477) simon7012


simon7012
aktív tag

Írjatok már valami jót is erről a teloról...
Nekem például semmi bajom vele..... :K

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#5478) #54715584 válasza simon7012 (#5477) üzenetére


#54715584
törölt tag

Az jó lenne, mert én szombaton készülök venni egy ilyet, és nem szeretnék elbizonytalanodni :)

(#5479) scapegt válasza sparks (#5472) üzenetére


scapegt
senior tag

Ennek a hatlapjat is csereltek, mas rajta a datum, szoval nem csak alaplap csere volt.

(#5480) #54715584


#54715584
törölt tag

Lejárt a limitem...
Akartam kérdezni, hogy freemailes postafiók működik a telóval? Nincsen smtp cím, amit meg tudnék adni. Nokiáknál beállítja vhogy automatikusan.

(#5481) Xaels válasza #54715584 (#5480) üzenetére


Xaels
félisten

Az SMTP címet a szolgáltatód adja(Telenor esetén ha jól emlékszem: mail.telenor.hu).

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5482) Bátor75 válasza simon7012 (#5477) üzenetére


Bátor75
tag

Nekem sincs :C

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5483) dingo-htc se válasza simon7012 (#5477) üzenetére


dingo-htc se
tag

a helyzet az h ezzel a teloval vmi csoda akármit is csinálni.bárki,bármit mond a sense-nél jelen pillanatban nincs jobb.komolyan mondom hihetetlen a többi telóhoz képest.azzal kezdeném h motorola semelyik nem volt nálam,kezemben.n6,n8 at nézegettem,ihone 4 et.sgs-eket.sgs2t-úgy volt h elad a fönököm.akkor még csak videókat nézegettem a sensationról.videói nagyon jók -bár hozzáteszem h az apple is nagyon durva marketinget múvel -akkor eldöntöttem h ez lesz,de azért rákérdeztem a fönökömre h akkor eladja-e és h mennyiért.megszokta már azt mondta.elötte szifonja volt és akart venni 4gs -t.és most h miután ez megvan és nézem az övét semmi újdonságot nem látok.ezt csinálja már az xperia is.megnézem elpörgetem és ennyi.nem egy élvezet.az iphone 4gs ugyanez.semmi extra.na a sensationnal teljesen más.sokszor nem akarom lerakni.sense nagyon király.netezni is nagyon jó.szerintem jól is szól,bár itt többen panaszkodtak rá.szerintem ezek az első szériásak lehettek.porosodnak,recsegnek.az enyémnek semm baja.-kopp,kopp,kopp-.:R de tudod a döntés a tied :)

(#5484) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

bocs monstre-nak akartam

(#5485) Bátor75 válasza dingo-htc se (#5483) üzenetére


Bátor75
tag

+1

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5486) #54715584


#54715584
törölt tag

Köszi :)

(#5487) #54715584 válasza Xaels (#5481) üzenetére


#54715584
törölt tag

Akkor elvileg a t-emailes beállításokkal fog majd működni a kimenő :)

(#5488) Blero3311


Blero3311
tag

Üdv!
Ahogy olvastam a topicot, elég nagy hangsúlyt fektettek a tokokra, fóliákra. Volt már több okoskütyüm is, de egynél sem éreztem h szükség lenne rá. Ilyen érzékeny volna, hogy védeni kell a levegőtől is? vagy esetleg mindenki focizik vele? :DDD

(#5489) Nakivagyok válasza Blero3311 (#5488) üzenetére


Nakivagyok
tag

Gondolom azért, hogy ha bármilyen "baleset" történne vele minél kisebb legyen a sérülés valószínűsége... Mondjuk én sosem raknék rá semmi tokot/fóliát, így tökéletes ez a telefon ahogy van :)

(#5490) Nakivagyok válasza almafa66 (#5470) üzenetére


Nakivagyok
tag

Ajánlom figyelmedbe ezt a két linket: root, unlock
És amúgy az egész XDA fórumot, ha okostelót veszel.

Ja és én is úgy tudom, hogy ezeket már függetlenül adják alapból

[ Szerkesztve ]

(#5491) Nakivagyok válasza Balazs_ (#5474) üzenetére


Nakivagyok
tag

Bekapcsolni mindenképpen érdemes egy ilyen teszthez :DD
Viszont háttérképek nézegetésével nem biztos, hogy észrevennéd, de ha valahogy rá tudsz varázsolni néhány egyszínű képet, akkor azon már elég feltűnő lenne a hiba.

(#5492) roxan


roxan
senior tag

ma dobott be a postás értesítőt, megjött usa -ból a blue magic paszta. holnap (ma) megyek érte.

(#5493) Xaels válasza #54715584 (#5487) üzenetére


Xaels
félisten

Úgy van a beállítás, hogy IMAP/POP az a Freemail beállításai, SMTP meg a szolgáltatódé. Nekem a Telenorossal teljesen tökéletesen működik.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5494) scapegt


scapegt
senior tag

Noh, megjöttem Vodától. Sajnos csak javították a telefont, nem cserélték (hiába kérte a HTC). Ez egy szeptember 24-én átvett, és 5 napot használt telefon, ami szeptember 28-án ment szervizbe javításra és most nálam van kikapcsolt állapotban. Nem fogom használni amíg valaki meg nem veszi tőlem! :D

Szóval akit érdekel viheti, az árát lejjebb viszem és átírom a hirdetést, addig is itt meg lehet nézni.

[ Szerkesztve ]

(#5495) Dávid01


Dávid01
csendes tag

Sziasztok!
Az új Sensation XE-ről van valami új hír? Tud valaki valamit? Mikor lesz kapható kis hazánkban? Mennyiért? egyebek... :))

HTC Sensation XE with Beats Audio - - > Samsung Galaxy S5 - - > Samsung Galaxy S6 edge

(#5496) Anulu79


Anulu79
addikt

Olyan kérdésem lenne, hogy a régebbi sense-s feloldási képernyőt erre is rá lehet varázsolni? A lehúzósra gondolok.

(#5497) Nikk válasza Anulu79 (#5496) üzenetére


Nikk
senior tag

Konkrétan nem, de lehet, hogy marketon van rá valami megoldás... Amúgy miért akarod lecserélni?

DIGIC

(#5498) Anulu79 válasza Nikk (#5497) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem tudom, valamiért tetszik és nem lenne rossz megoldás nekem. :)

(#5499) kokler válasza Nikk (#5497) üzenetére


kokler
aktív tag

Konkrétan simán le lehet cserélni, csak át kell írnod a régi apk-t olyanra, hogy megegye a 3.0-ás Sense :)) . Egyébként nincsen rá igény, ezért nem is erőlködött senki vele.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5500) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Sziasztok!
1-2 hete néha előfordul,hogy nem jól működik a home gomb. A helyett,hogy a főképernyőre vinne képernyőfelvételeket (screenshot-ot) készít a megnyomásakor. Ha lezárom a készüléket és újra kinyitom megjavul. Eddigi tudomásom szerint ilyen funkció eddig nem is volt hivatalosan androidon, nekem pedig semmi ilyen jellegű progi nincs a telón.
Találkozott már valaki ilyen esettel?
Lehet nemrég került bele ez a funkció vmelyik frissítéssel? Ha igen hol lehet ezt állítani, előhívni szándékosan?
Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv, Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.