Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) zzola válasza sonkamiki (#5949) üzenetére


zzola
félisten

De voltam, szerencsére annak már vége van! :DD

(#5952) mivan80 válasza Xaels (#5950) üzenetére


mivan80
aktív tag

Hogy azért ne alhass nyugodtan:

"A Motorola Fire (egyes helyeken Fire XT311 néven is fut) felbukkanása egy új korszak kezdetét jelzi, ugyanis a Motorola hazánkban újra hivatalosan is képviselteti magát, van új disztribútor, és jönnek majd az új modellek is, melyek egyik első képviselője ez a típus."

:DDD

Ebben az évben eddig szerintem ez a legszebb teló. Kíváncsi vagyok, a Nexus Prime tudja-e majd űberelni! :DD

[ Szerkesztve ]

(#5953) randras válasza Something_ (#5911) üzenetére


randras
veterán

Helló, látom benéztél. :DDD Nekem is voltak gondjaim a Sensaiton-el, de úgy néz ki, tényleg csak voltak. Szerintem csináld azt, hogy megveszed a Sensation-t, elkezded használni, és ha bármi hibát tapasztalsz, visszavisszed (8 napos elállás), majd SGSII. Mivel jobban tetszik a Sensation, mindenképp próbálkozz meg vele, abszolút nem olyan szörnyű a helyzet, mint ahogy látszik. :N

tgb: most értem haza, fürdés, aztán jön a komoly tesztelés. az elmúlt 7,5 órában úgy tűnt, minden megoldódott, de legyen is így, mindjárt kiderül. A 4ext recovery-t nem kell flashelni, az oldalukról letölthető apk-t feltelepítve magától megcsinálódik a cucc.

sonkamiki: sokkal hamarabb bele lehet tanulni, mint gondolnád. viszont amíg bele nem tanulsz, semmi mással nem fogsz foglalkozni, ha rákapsz.

Na, asszem mindenkinek válaszoltam akinek akartam. :DDD

Motorola, ne vicceljetek már! :C

[ Szerkesztve ]

(#5954) tgb válasza randras (#5953) üzenetére


tgb
senior tag

inkább motorola mint samu!
feltelepitve :R
romcserénél figyeld a superuser veziószámát! :)

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#5955) Xaels válasza mivan80 (#5952) üzenetére


Xaels
félisten

Na ez nem rossz hír csak legyen jobb mint az előző...

A Nexus Prime sem lesz csúnya, de szerintem ennél a Motorola-nál nem lesz szebb ;] Anno a Droid X-et is sokáig tartottam az egyik legszebb Droid-os telefonnak. Amíg ki nem jött a Sensation :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5956) MerLinh válasza mumk1 (#5900) üzenetére


MerLinh
senior tag

amugy 4ext recoveryre visszatérve: Backup | Restore:
•Correctly calculates free space needed to complete a backup ( version > 2.2.6 RC4 )
•Tar backups (can be switched on or off)
•Complete CWMR5 compatibility
•All Backups you create will be named after your currently installed Rom for easier identification.
•Never unwillingly get "downgraded" to EXT3 again
•Always restores backups using the file systems you HAD on your partitions at the time of creation!
elméletileg kompatibilis cwmr-el =) de mondjuk kérdéses mennyire...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5957) Something_ válasza randras (#5953) üzenetére


Something_
őstag

Halihó!

Idetévedtem, szeretem körbe járni a témát ha veszek valamit, főleg ha nem 2 ft-ért:)
Tudom, hogy jó lesz a teló és bízom benne:) Full átlag használatra lesz, nem fogok vele főzögetni, meg ilyesmi:)
Egy kérdés:
Sensation és DHD kijelzője ugyanaz, csak más a felbontás, nem? MM-be fogtam a két telót a kezembe és mintha a DHD-nak szebb, élesebb képe lett volna. Ez létezik vagy csak a Sensationnek a fényereje le lehetett szedve?

[ Szerkesztve ]

(#5958) randras válasza Something_ (#5957) üzenetére


randras
veterán

Én mindkettő telót hivatalos HTC fóliával használom/tam, és biztos hogy van különbség, de lehet, hogy csak a fólia miatt. Az enyém betekintési szöge jobbnak tűnik, mint a DHD-é (nagyobb szögben marad közel azonos a kép), de nagy szögben pont hogy jobban torzul: a kijelző rózsaszínes árnyalatokat kap a világos felüleleteken.
Fényerőben szerintem nincs különbség, ki lehetett kapcsolva az automatikus fényerő, és valami alacsonyra lehetett belőve.

[ Szerkesztve ]

(#5959) mumk1 válasza MerLinh (#5956) üzenetére


mumk1
addikt

Sajna én még a CWMR v4.0.1.4-t használom, úgy hogy biztos felejtős. Na, majd ha jönnek az ICS romok, akkor váltok. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5960) kokler válasza MerLinh (#5904) üzenetére


kokler
aktív tag

Eléggé lemaradtam, de
sokszor kell a full wipe, mert amikor verzió váltás van az RUU-ban (és az arra épülő ROM-ban), akkor bizony erősen javasolják a wipe-ot. Ilyenkor nagyon sok apróság tud változni, aminek következtében akár a Titanium-os mentés system része is kuka :K

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5961) mumk1


mumk1
addikt

ICS SDK már elérhető. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5962) csipuka válasza scapegt (#5913) üzenetére


csipuka
senior tag

Ne feledd sokan csak olvassak, akinek baja van vagy kerdese az ir.
En is beszallok a kopp-kopp hibatlan Sensation sorba, igazabol csak miattad.
Az enyem amcsi szolgaltatos, de mar fuggetlen.
A Sense neha ujraindul, de csak azert mert a T-mob baromi lassan csinalja az upport-olast.

(#5963) rgeorge válasza Something_ (#5957) üzenetére


rgeorge
addikt

Ha más a felbontás, akkor más a kijelző is... De mindkettő S-LCD.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#5964) MerLinh válasza kokler (#5960) üzenetére


MerLinh
senior tag

igen javasolják, meg kötelezően javasolják, de én nem szoktam, és bajom még nem keletkezett belőle

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5965) #54715584 válasza scapegt (#5908) üzenetére


#54715584
törölt tag

Milyen apróságokat hiányoltál? :)

(#5966) joefasalasso


joefasalasso
aktív tag

véletlenül csináltam egy printscreent, hogy csináltam? :D

(#5967) mumk1 válasza joefasalasso (#5966) üzenetére


mumk1
addikt

power+home gombok. ;)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5968) scapegt válasza #54715584 (#5965) üzenetére


scapegt
senior tag

Hmm, ilyenkor persze nem jut eszembe :) Menet közben derül ki csak és úgy jutott eszembe pár apróság...a képernyőzár 4 ikonját szerettem, talán az hiányzik kicsit, de elvagyok nélküle is :)

Sokszor még reflexből fent akarom feloldani a kijelzőt is, pedig ezen már oldalt van a gomb :D

[ Szerkesztve ]

(#5969) kchris78


kchris78
veterán

hú nagyon felpörgött a topic! én egy "régi" 2.08as stock leak ROMot használok, nem túl népszerű de szerintem nagyon király. 3.5ös Sense.

ahhoz hogy ~382MHzről lejjebb menjen a kikapcsolt kijelzős freki 192-re nem kell hekkelt kernel, nekem sem olyan fut, elég csak a SetCPU-ba egy custom konfig fájlt csinálni amiben felsoroltam hogy milyen frekvenciákat lehessen állítani :) :). Oda felsoroltam egy párat 192MHztől kezdve aztán ennyi.

Más: valaki próbálta a honfitársunk AOSP ROM-ját? Ezzel szemezek nagyon!! DE: kérdés mit veszítek a 3.5-ös Sense kukába dobásával? A frankó levelező program, a tárcsázó, az Emberek alkalmazás az mind mind a Sense része (azzal együtt hogy beteszi képnek a Facebookos képeket a kontaktjaimhoz)?
De lehet csak időkidobás mert úgyis jön nemsokára az Ice Cream Sandwich... Elvileg a 3-as Androidnál a Google nem engedte a gyártó általi customizációt, ez hogy áll a 4es droidnál? Mert ha itt is akkor ezen sem lesz Sense...

(#5970) kchris78


kchris78
veterán

Ja, mégegy: még valaki nagyon belelovalná magát az Anker 1900mAh-ába az XDA-n csináltak egy tesztet és az is 1700 körül teljesített csakúgy mint az EVO3D akksija. Szóval nem kell mindig hinni a ráírt számoknak... Ha tényleg stimmelne az 1900mAh én is vennék egyet.

(#5971) mumk1 válasza kchris78 (#5969) üzenetére


mumk1
addikt

Múlt hétvégén használtam, igaz azóta már kapott két frissítést is. A Sense után bizony nagyon fapados egy AOSP rom, 70MB-ba nem sok minden fér bele, de gyors és igen jól alakítható.
Az ICS-ből pedig most már hamar lehet kézzelfogható (xda)rom Sensationra is, Desire-re is az első 2.3-as AOSP romot SDK-ból portolták át, igen gyorsan. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5972) keIdor válasza kchris78 (#5969) üzenetére


keIdor
titán

Samsung Galaxy Tab-okon van TouchWiz továbbra is.:( Én inkább azt szeretném ha eltűnnének ezek és maradna a Google kezelőfelület Sense widgetekkel. Több nem kell.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5973) tgb válasza kchris78 (#5970) üzenetére


tgb
senior tag

akksiba szerintem is felesleges pénzt ölni,én a setcpu-val screen off-nál levettem min 192-max756,screen on 384-1134,igy is gyors maradt,képernyő bekapcsnál nem gondolkodik,és ezekkel a beállitásokkal,erős használat mellett 1.5-2nap akksi idő lett.wifi állandóan bekapcsolva,sok hivás,mégtöbb tapicskolás.

az irányár nem félarat jelent!

(#5974) tgb


tgb
senior tag

olvasom az android 4.0-ás hirt,van ott egy kép,az lesz a csúcs nexus?! :Y
ennyit a samsungról! :C

az irányár nem félarat jelent!

(#5975) dingo-htc se válasza scapegt (#5908) üzenetére


dingo-htc se
tag

scapegt!én nagyon örőlök,h kaptál egy jó telefont.teljesen mindegy h sgs2 vagy bármi más az.mint mondottam őszintén sajnálom akinek hibás htc jutott,mint pl neked is 3x is.azt azért ne mondd h nem igaz amit irtam az sgsről mert a melegedést én is éreztem angry bird-nél.akié a telo volt mondta h csinál neki ilyeneket h újraindul és h beáll a kamera.annak is örülök ha ezt már javitották.azt is leirtam ha nekem is hibás htc-m lenne én is visszaküldeném.tudom te sem kaptad meg hamar az új telódat de én szívnék talán a legnagyobbat itt,ugyanis írországban élek és haza kellene küldeni a telót.nah akkor gondolhatod h én mennyit várnék rá.amúgy meg ,i menjen a topikban ha nem a kérdezgetések és hibák?nem mindenki romozik.pl én sem. de akkor írja le mindenki h fasza a teló?

(#5976) scapegt válasza dingo-htc se (#5975) üzenetére


scapegt
senior tag

Csak azért írtam, hogy ne legyen tele csupa negatívummal ez a topik, mert elmegy a leendő tulajok kedve a vásárlástól. Csak védeni akartam...

Lehet, hogy az az S2 melegedett, az enyémre nem jellemző, a kamera is tökéletes, semmi hibát nem fedeztem még fel.

(#5977) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

jah és az akksik.a syámok sokszor többet mutatnak mint amennyi az valójában.az viszont tény h nem birnak ki egy napot sem aktiv használat mellett.sőt aki már 3x tölti egy nap az már igen aktivan használja:D az akksik kapacitásán szerintem nem fognak tudni sokat változtatni a mérnökök.inkább arra koncentrálnak h wifin keresztül mehessen a töltés.a hadseregnél már használnak ilyet.persze ezt mi megkapjuk 5-10 éven belül.szerintem.addig meg marad a napi töltés.akár 2x-3x is :W

(#5978) dingo-htc se válasza scapegt (#5976) üzenetére


dingo-htc se
tag

amúgy nem egy csajos telo a sensation.miért ezt vetted elöször? :)
jah és mennyit fizettél rá az s2 re ha kérdezhetem?pár napja lehet meg ugye?
jó h azért irtál pozitivumokat is,mert tényleg nem veszi senki majd ezt a telót :))

(#5979) kchris78 válasza dingo-htc se (#5977) üzenetére


kchris78
veterán

nem szeretnék én akkora elektroszmogban élni mint amekkorát egy drótnélküli töltési lehetőség okoz...

(#5980) dingo-htc se válasza kchris78 (#5979) üzenetére


dingo-htc se
tag

háát akkor lehet költöznöd kellene.amerikában van már ilyen város ahol semmi elektroszmog nincsen.van már párezer lakosa.londonban pl az egész várost behálozó wifit akarnak telepiteni.otthon is megtalálható szinte mindenhol.persze amúgy igazad van,én sem szeretném,de erre az útra terelgetnek minket.

(#5981) scapegt válasza dingo-htc se (#5978) üzenetére


scapegt
senior tag

Soha nem voltam az a csajos csaj :D mindig is érdekeltek a mobilok, próbáltam a lehető legjobbat megvenni mindig. Jó áron jutottam hozzá a Vodánál, egyébként egy DHD lett volna, csak valahogy érdekelt ez a kétmagos dolog... :D amit ugye igazából ki sem használhatunk még, de akkor is a legjobb kellett nekem :)
Az S2 holnap lesz 1 hete, hogy megvan. 10e Ft-tal fizettem többet az S2-ért, de nem szolgáltatós, hanem független.

Bár nekem volt bajom bőven a HTC-vel, mégis rossz olvasni, hogy folyton panaszkodik mindenki. Mármint nem rossz indulatból írom, igazából egyik szemem sír, a másik nevet, amikor olvasom a porosodásról és egyéb negatívumokról szóló hsz-okat.

[ Szerkesztve ]

(#5982) kchris78 válasza dingo-htc se (#5980) üzenetére


kchris78
veterán

azért fanatikus nem vagyok :), de van különbség a mindenféle eszköz által kibocsátott tér között meg a közt amikor azzal ténylegesen energiát akarnak átvinni. E-szmog mentesítésre meg van ilyen tapéta meg minden csak kényelmetlen ha pl a mobil nem működik a lakásban :).

(#5983) #54715584 válasza tgb (#5974) üzenetére


#54715584
törölt tag

Kíváncsi vagyok mikor jön Sensation-re :)

(#5984) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

kis htc életérzés :)) http://kepfeltoltes.us/search.php?search=htc

(#5985) CrAck69 válasza dingo-htc se (#5984) üzenetére


CrAck69
senior tag

aranyos kép :)

Egyszer fenn....

(#5986) tgb válasza #54715584 (#5983) üzenetére


tgb
senior tag

Xda-n főzve szerintem hamarosa!

az irányár nem félarat jelent!

(#5987) tevfik válasza tgb (#5986) üzenetére


tevfik
tag

Hátha érdekel valakit...

Sajnos az egyik vásárlóm készüléket váltott ezért nem tart igényt a vásárolt tokjára, ezért gondoltam hátha érdekel valakit. Remélem nem zavarom meg a topicot.

HTC SENSATION BŐR TOK ->

[link]

Pár embernek is írtam hátha, elnézést a kellemetlenségért! Üdv! t

(#5988) kchris78 válasza tevfik (#5987) üzenetére


kchris78
veterán

privát ment...

(#5989) csipuka válasza kchris78 (#5970) üzenetére


csipuka
senior tag

Mivel parban arultak vettem magamnak es az asszonynak is akksit.
Nem tudom hogy csinaljak akkor az Anker, de nekem erezhetoen tovabb birja.
Addig este mire jottem haza mar haldoklott (ertsd 30% vagy alatta), most meg 50% vagy tobb. Ha nem angry birds-oznek ott ahol nem kene, akkor siman jobban birja :)

(#5990) MerLinh válasza csipuka (#5989) üzenetére


MerLinh
senior tag

Hát úgy hogy a gyári 1520-as, az anker meg valaki itt írta hogy 1700 körül van. De lehet hogy több is, már csak az a kérrdés hogy meddig bírrja azt

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5991) randras


randras
veterán

Helló srácok!

Újabb gondok... ma történt egy újabb hálózat dobás. Az internet pedig még mindig undorítóan lassú.

A mobilnetem:

ping 69ms
down 4532kbps
up 1720 kbps

Ezekkel az értékekkel a google.hu-t bevágta viszonylag hamar, majd folyamatos töltés mellett 1 perc 15 mp alatt sem tudta teljesen betölteni az oldalt. A prohardver.hu 1 perc 30 másodperc alatt meg sem jelent... (!)

Ugyanezt produkálta a Dolphin Browser HD böngészővel is, ezeket amúgy stock browser-el mértem.

Ugyan ez wifivel:

ping 32ms
down 18131 kbps
up 9699 kbps

Mindkét böngészővel azonnal bevágta az oldalakat...

3G jelzést a hálózati adatforgalomjelző ikonon EGYSZER sem láttam, mióta megvettem, miközben ugyan ott használom, ahol a DHD-t, és azzal legtöbbször 3G-n voltam.

Szerintetek mi a helyzet? Szerintem ez egy gyári hibás darab, szar a GSM modul...

Bocsi, hogy hosszú, de ha ti is így gondoljátok, én ezt holnap vissza viszem, és fontos lenne a véleményetek!

[ Szerkesztve ]

(#5992) mumk1 válasza randras (#5991) üzenetére


mumk1
addikt

Ki a szolgáltató? Több helyen is próbáltad? Esetleg referenciának megnézhetnéd egy másik telefonnal is az adott hely sebességét.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5993) randras válasza mumk1 (#5992) üzenetére


randras
veterán

Telenor (djuice), a telefon pedig vodafone, de ezt tudod, amúgy független.

(#5994) mumk1 válasza randras (#5993) üzenetére


mumk1
addikt

Más topicokbam olvastam hogy a telenornál most zajló fejlesztések miatt több helyen is vannak fennakadások a szolgáltatással. Esetleg az APN beállításokat kellene még ellenőrizni.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5995) randras válasza mumk1 (#5994) üzenetére


randras
veterán

A gond csak az, hogy eddig is telenoros voltam, és semmi baja nem volt... most nézzük simekkel, meglátjuk.

(#5996) kchris78 válasza randras (#5991) üzenetére


kchris78
veterán

állítsd WCDMA only-ra a telefont és nézd meg mi a helyzet, szakad e! Legtöbbször a telefon már akkor is visszavált GSMre amikor még lenne 3G térerő csak már jóval gyengébb mint a fullos GSM.

(#5997) randras válasza kchris78 (#5996) üzenetére


randras
veterán

Kipróbáltuk egy telenorossal, és egy t-mobilossal is. A telenoros le volt korlátozva 32k-ra, így aza alapján nem alkotttam véleményt, de másfél perc alatt még azzal is bejött a PH, csak hiányzott pár kép. A telenorossal tökéletesen ment. És most jön az igazán vicces: visszaraktam a saját sim-emet, és most azzal is jó. Na ilyenkor mi van? Egy silikon tok nem tudja leárnyékolni, gondolom. Ha meg mégis, a speedtest-ben miért látom a sebességet? ...

(#5998) tgb válasza randras (#5997) üzenetére


tgb
senior tag

egy friss rádió rom esetleg egy próbát megérhet!

az irányár nem félarat jelent!

(#5999) scipi6


scipi6
csendes tag

Sziasztok! Gondolkodóban vagyok, hogy vegyek egy sensationt, de ahogy visszaolvasgattam a fórumban eléggé lehangolóak a kommentek :S Valaki össze tudná foglalni az általános hibákat, és hogy érdemes-e venni ilyet? Illetve, hogy a sensation xe-t érdemes-e akkor már megvárni?

Előre is köszönöm!

(#6000) Studiossrác


Studiossrác
aktív tag

Sziasztok!

Régen tettem tiszteletemet a topikban. Mostmár több mint 2 hónapja nálam van a telefon, semmi baja. Illetve volt 1 baja ami ma tűnt fel, hogy megszűnt :C Telefon jobb alsó sarka benyomódott.Tettem a hátlapba 1 papírt, eddig így használtam.... nem szedtem le a hátlapot egyszer sem, ma kellett szétszednem. Most találtam meg a földön azt a papírt ami a hátlapba volt(magától esett ki), fel se tűnt, hogy nincs a telefonban. Szétszedtem megint, megnyomkodtam figyelve arra nem-e mozdul meg a kijelző és a válasz az, hogy nem :)

Maximálisan megvagyok elégedve a telefonnal, nagyon jó kis kütyü ez.

Akksi ideje is nagyon szépen beállt, elég sokat nyomkodom, megy közbe wifi vagy 3g, szinkronizál folyamatosan a telefon és 1 napot mindig kibír.

Ajánlom mindenkinek ezt a telefont, jó készülék ez, nem kell tőle félni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.