Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) Criton


Criton
veterán

Nálam is valami új frissítés jelent meg. 9.21Mb, lehet róla tudni valamit ?

(#5702) randras válasza mumk1 (#5698) üzenetére


randras
veterán

Rendben. Közben a nyelvet magyar-ról német-re visszaállítva jött még egy frissítés, de még mindig nem a megfelelő a verzió...

Azért köszi, pénteken rootolok! :R

(#5703) Xaels válasza Criton (#5701) üzenetére


Xaels
félisten

Biztonsági frissítések. Hogy pontosan miket foltoz nem tudom.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5704) mumk1 válasza randras (#5702) üzenetére


mumk1
addikt

Sok sikert. :) Egyébként megnéztem, az eredeti CID-ünk [VODAP102].

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5705) MerLinh válasza Criton (#5701) üzenetére


MerLinh
senior tag

gondolom a htcloggers re a gyogyír?

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5706) keIdor válasza zolee0124 (#5700) üzenetére


keIdor
titán

Jaja nálam is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5707) Criton válasza Xaels (#5703) üzenetére


Criton
veterán

Ok rendben, köszi. Azt egyébként lehet tudni, hogy a 3.5 mikor jön ki a Sensationre?

(#5708) szasz1 válasza zolee0124 (#5700) üzenetére


szasz1
tag

Nekem is megjött a frissítés, és nekem sincs gondom a telóval, volt egy hibás darab, de az új kifogástalan.

(#5709) wanted81


wanted81
csendes tag

beírod "fastboot oem writesecureflag 3"
7. beírod "fastboot reboot-bootloader"
+csináltam
se kép se hang a telon......

Elvittem a szervizbe 2 hét ... megállapitották hogy szar .... és kaptem 1 zsir újj SENST.
:)) :DD

[ Szerkesztve ]

(#5710) roxan


roxan
senior tag

a mai frissítés óta az opera mobile kilép, ha az iwiw oldalát meg akarom nyitni.

viszont úgy tűnik, az értesítő led villogása megjavult.

(#5711) wanted81


wanted81
csendes tag

hi olyan kérdésem lenne hogyha nyitva van a telefon akkor a hivatalosan nem lehet frissiteni? tehát s-off 2.3.3 wifin keresztül lehet-e hivatalosan frissiteni? 2.3.4-re?

(#5712) sshr3kk válasza rgeorge (#5673) üzenetére


sshr3kk
tag

3 nap múlva 1 hónapja lesz, hogy használom a Sensationt, és semmi porosodás nem jelent még meg, pedig párszor annyira felmeegítettem az aktív használattal, hogy le kellett tennem, mert nem bírtam már a meleg miatt kézben tartani. Szóval szerintem már tuti elkezdett volna porosodni, ha gyenge a szigetelés a kijelző körül.

Live your life, like it's your last day!

(#5713) sshr3kk válasza randras (#5686) üzenetére


sshr3kk
tag

Én itthon vettem a T-Mobile -nál a telót és nem volt rajta magyar nyelv, csak az általad említett 8 világnyelv.
Nekiálltam a rootolásnak, de az s-offnál meggondoltam magam és visszatettem egy a gyárival megegyező verziójú stock romot (xda fórumról), és legalább annyival jobb a helyzet, hogy van rajta vagy 100 millió nyelv :DD

Live your life, like it's your last day!

(#5714) #54715584 válasza sshr3kk (#5713) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nekem is T-s és alapból van benne sok millió nyelv. :)

(#5715) sshr3kk válasza bigrock (#5692) üzenetére


sshr3kk
tag

Persze Samsungéknál sokkal jobb a helyzet, vehetsz kopogós műanyagból összerakott rakás hulladékokat, olyan mobiltelefonnak csúfolt eszközöket, amiket a kutyámnak nem adnék oda játszani...
Nem is értem hogyan lehet összehasonlítani a 2 gyártó készülékeit. Olyan mintha egy Opel Insigniából köpködnél, hogy mekkora szar az új 7-es BMW...

Különben meg nem értem az embereket, van itt kb. 4-5 ember, aki írta hogy neki porosodik, és akkor már az összes HTC szar és a Samsung jó pfffff.

Nekem volt HD7-esem is azt csak az oprendszer miatt adtam el, mert minden használatkor rámjött a hányinger, de ott szerettem bele a HTC-be, és ez a rajongás ugyanígy tart, mióta megvettem a Sensationt. Semmi bajom vele, nem is porosodik. Az egyetlen dolog, amire kicsit jobban odafigyelhettek volna, hoyg ne melegedjen ennyire a teló, ha be van kapcsolva wifi/3g + az ember masszívan netezik vagy játszik rajta.

Live your life, like it's your last day!

(#5716) sshr3kk válasza #54715584 (#5714) üzenetére


sshr3kk
tag

Nekem nem volt, de húgom barátja vett egy nappal az én purchase-m után a Telenornál és neki benne volt a majdnem 1 milliárd nyelv :))

Nem értettem én sem, de ez van! Problem solved :DDD

Live your life, like it's your last day!

(#5717) keIdor válasza sshr3kk (#5715) üzenetére


keIdor
titán

A Galaxy S II-t 3-4 hónapja azért adtam el, mert égette a kezem. Az nem meleg volt, hanem forró, nem viccelek. A Sensation melegedése lóf@sz ahhoz képest.

Én a HD2-nél szerettem meg a HTC-t és a Desire, Legend-el csak erősödött ez. Viszont tény ami tény, a HTC is kezdi hanyagolni kicsit a minőséget mostanában, mert ők 30 telefont akarnak egy évben kiadni. :( De még így is, az Apple után ők csinálják a legjobb out-of-the-box telefonokat a legjobb házakban.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5718) MerLinh válasza keIdor (#5717) üzenetére


MerLinh
senior tag

azóta írták, hogy csökkent a gs2nél, de ami fontosabb és nekünk is érdekes, ha kijön a 2.08 sense 3.5ös frissítés akkor böngészés közben már ez se meleg már

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5719) keIdor válasza MerLinh (#5718) üzenetére


keIdor
titán

Tudom. Csak jelzem ott se tökéletes minden.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5720) kchris78 válasza keIdor (#5717) üzenetére


kchris78
veterán

az egy dolog hogy melegszik de milyen energiazabálás ha valami ennyire melegszik..

(#5736) Draden


Draden
csendes tag

Sziasztok! Lehet volt már kérdés -előre is elnézést, ha igen-, de a sensation és a xe között tulajdonképpen az üzemidőn, az extra hangzású fülhallgatón, valamint a nagyobb processzor teljesítményen kívül van valami lényegesebb különbség? Csak mert most szeretnék venni telefont, és nem tudom melyiket válasszam a kettő közül. Egy picit bizalmatlan vagyok a sima sensation-nal kapcsolatban, mert láttam más oldalon véleményeket, ahol nagyon leszóltak a vételi stabilitását, meg ugye a belső porosodást -nem tudom valóban így van-e-. Szóval lehetséges, hogy azért adták ilyen hirtelenjében a testvéreit, mert rájöttek az esetleges hardverhibákra, és abban már stabilabb az egész, vagy csak szimplán egy picit tunningolt marketingfogás, az alap masina meg maradt? Ami engem illet, én bőven megelégednék a (sima) sensation tudásával, meg egy picit erősebb aksival. Mi a vélemény?

ǝɹnʇnɟ ǝɥʇ ʇɔıpǝɹd ʇ,uɐɔ n

(#5739) iendre


iendre
csendes tag

Szerintetek mitől lehet az, hogy a Battery Monitor Widget Pro az EVO3D akksi betétele után nem ismerte fel automatikusan az új, nagyobb kapacitású cuccost?

Másik, már lassan idegesítő szokás: annak ellenőre, hogy ki van kapcsolva a Sense óra alatti hangkiadás az időjárás függvényében, mégis nyomja!

Ötletek?

(#5743) roxan válasza Draden (#5736) üzenetére


roxan
senior tag

Akkor sima Sensation meg Anker 1900-as aksi. Bőven elmegy 24 órát, 3 órás LCD idővel, és még 20-25%-on az aksi utána.

(#5744) mivan80 válasza Draden (#5736) üzenetére


mivan80
aktív tag

1,2 helyett 1,5-ön megy a proci
1 helyett 4 giga belső memória
nagyobb akksi

Nyilvánvalóan, mivel frissített konstrukció, van esély arra is, hogy a Sensationnál előforduló gyártási hibák (pl porosodás) már javítva lettek.

(#5745) Draden


Draden
csendes tag

És a vételi stabilitás? Tényleg igaz, hogy nem mindig jelzi ki, ha hívnak, vagy szakad? Ez a porosodás mennyire általános?

ǝɹnʇnɟ ǝɥʇ ʇɔıpǝɹd ʇ,uɐɔ n

(#5748) sshr3kk


sshr3kk
tag

Ez most mi?? Hova lettek a hozzászólások?!?!?

Live your life, like it's your last day!

(#5749) CrAck69 válasza Draden (#5745) üzenetére


CrAck69
senior tag

A porosodás nem sok embernél jött elő, vagyis sokan írják h nincs semmi bajuk a telefonnal
én is ebben reménykedek ha megveszem a készüléket a T-nél jó lesz...
Most megint kifogytak, azt írja a webáruház. Tegnapelőtt is ezt írta de estére már volt megint.
Esetleg már az új szállítmány érkezik :)

off:
akartam írni Keldor papa-nak
hogy most rádobott egy lapáttal xD
de már törölték

Egyszer fenn....

(#5750) randras válasza sshr3kk (#5748) üzenetére


randras
veterán

Nem szoktunk olyat csinalni, mint amit te az elobb, a mondanivalod tokeletesen belefertek volna 1 hszbe...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.