Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5751) sshr3kk válasza randras (#5750) üzenetére


sshr3kk
tag

Bocs, hogy elküldtem a hsz-t utána meg még jutott eszembe pár dolog és leírtam azokat is...

Live your life, like it's your last day!

(#5752) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Futtasatok egy manuális rendszerfrissítés keresést és fogtok találni vmit. :)

Sajnos semmi extra, csak biztonsági frissítés.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#5753) szasz1 válasza 19_OsY_81 (#5752) üzenetére


szasz1
tag

Tegnapi történet :)

(#5754) Anulu79


Anulu79
addikt

Nálam a frissítés óta a kék részek pl. SMS keret meg a csúszka, meg 1-2 kapcsoló jelzése is kékről zöldre változott.

(#5755) P1eTr0


P1eTr0
aktív tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem volna, hogy a képernyőre kitettem a HTC Calendar widget-et (azt a fajtát, ami lista formában felsorolja, hogy mikor-milyen programom van).
Ha azonban egy esemény időpontja elmúlik, az nem tűnik el a listából, hanem ott marad. Nekem csak űgy sikerült eltűntetnem, hogy eltávolítottam a widget-et, majd újra kiraktam.
Ez normális működés? Úgy gondoltam, hogy automatikusan frissíti magát és ami elmúlt, azt eltávolítja.
A tapasztalatokat, válaszokat előre is köszi.

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#5756) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Én amit még találtam, az az smsek biztonsági mentése funkció. Egyelőre mást nem találtam.

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#5757) randras válasza 19_OsY_81 (#5756) üzenetére


randras
veterán

Az eddig is volt, sot, eleg regota van...

(#5758) norbysz


norbysz
csendes tag

Sziasztok.Olyan történt valakivel hogy a memóriakártyát elveszti a telefon(nem látja)???
Kijelző porosodás nálam sincs augusztus elején vettem a telefont. :DD

HTC Sensation ---->>> HTC One

(#5759) 19_OsY_81 válasza randras (#5757) üzenetére


19_OsY_81
aktív tag

Akkor vak vagyok... :)

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#5760) sbeci válasza P1eTr0 (#5755) üzenetére


sbeci
csendes tag

Nekem se távolítja el ami elmúlt, de szerintem ez jó is így, engem nem zavar.

(#5761) P1eTr0 válasza sbeci (#5760) üzenetére


P1eTr0
aktív tag

Az, hogy ott van, az nem gond, de nekem mindig az első esemény kapja a "Today" megnevezést és ez zavar. Mert ma már "holnap" van, nem tegnap :) (kicsit bonyolult lett :D)

Normális vagyok. Megmondták a hangok is.

(#5762) tgb


tgb
senior tag

Sziasztok!használ valaki közületek navi programot,ami a qhd kijelző felbontására jó?konkrétan egy progit keresek,egy magyart,privátban várnám az infót!előre is köszi!

az irányár nem félarat jelent!

(#5763) tgb válasza tgb (#5762) üzenetére


tgb
senior tag

Köszönöm a sok hasznos infót!szèp napot mindenkinek!

az irányár nem félarat jelent!

(#5764) WiZARD válasza tgb (#5763) üzenetére


WiZARD
addikt

:C :DDD

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5765) Bátor75 válasza tgb (#5763) üzenetére


Bátor75
tag

:DD

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5766) Markyxx


Markyxx
tag

Sziasztok,

A én is szeretnék egy kis segítséget kérni qHD-s 3betűs megoldására. Köszönöm Szépen!

Honor Magic V2

(#5767) Jodanovich válasza sshr3kk (#5715) üzenetére


Jodanovich
aktív tag

nekem sem porosodik néha szét szedem körbe takarítom, h esélye se legyen...
nagyon megvagyok elégedve a telóval 3 hónapja használom nekem az aksi üzemidő kurja szét az agyam... (rengeteget telefonálok, wifi zek) melegedés része símán elmegy sztem.
most lesem az anker 1900 as aksikat ebay en, kiváncsi leszek mennyit nő majd az üzemidő mert a napi kettő full töltés nekem kicsit sok... :))
amúgy ajánlom mindenkinek aki gondolkodik a teló vételen viszont akkor már az újabbikat sztem sensation xl

[ Szerkesztve ]

Life is Short... Ride Hard!!!

(#5768) zso79 válasza Jodanovich (#5767) üzenetére


zso79
őstag

Az "újabbik" azért teljesen más! Nem dual core, nem qhd kijelző, 720p video, nem bővíthető tárhely. Az inkább a wp7-es Titanhoz áll közelebb, mint a Sensation -höz.

[ Szerkesztve ]

(#5769) Xaels válasza Jodanovich (#5767) üzenetére


Xaels
félisten

Sensation XE inkább, de ha most gondolkoznék ilyen árkategóriában akkor már tuti a Nexus Prime vagy ha lesz európai variáns akkor a Vigor...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5770) zso79 válasza Xaels (#5769) üzenetére


zso79
őstag

Bizony, Vigor vagy Raider vagy ki tudja még mi jön mostanában... ;)

(#5771) keIdor válasza Xaels (#5769) üzenetére


keIdor
titán

Biztosan lesz 720p HTC Európában, de szerintem már csak ICS-el, jövőre. Gondolom én, nincs semmi erre utaló szivárgás. A koreaiak is maguknak viszik az első ilyen telefonokat.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5772) Xaels válasza keIdor (#5771) üzenetére


Xaels
félisten

Biztos, hogy lesz csak kérdés, hogy mikor és mennyiért. A jelenlegi helyzetben tuti nem férne bele a költségvetésembe és a sötét jövőbe nézve lehet a Sensation rekordot fog dönteni olyan téren, hogy mennyi ideig használom.

Vajon a Sensation még idén megkapja az ICS-t?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5773) keIdor válasza Xaels (#5772) üzenetére


keIdor
titán

Illene megkapnia. De szerintem csak jövőre lesz.
Ez a telefon most nálam is marad egy darabig, fél évet biztosan. Elég volt a csereberéből egy ideig, idén már nem akarok 5. telefont. :))

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5774) Xaels válasza keIdor (#5773) üzenetére


Xaels
félisten

Az nem gond, ha cserél az ember, ha meg tudja úgy oldani, hogy nem fizet rá vagy csak nagyon keveset, de jelenleg akkora árkülönbségre számítok majd a 720p-s telefonokhoz viszonyítva, hogy az nagy zakó lenne nekem, annyira, hogy nem is bírnám kigazdálkodni. Nekem ez a telefon jó esetben 2-3 évet fog jelenteni, a Desire 1 évig bírta, de csak a Sensation miatt cseréltem le és azt is csak az adóvisszatérítésből ami jövőre elég kérdéses. Na meg a jelenlegi helyzet az, hogy jó 20.000 forinttal lesz szűkösebb a gatya ha nem történik valami váratlan és albérletben nem olyan rózsás a helyzet. Ha tehetném takarodnék innen az első repülővel.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5775) keIdor válasza Xaels (#5774) üzenetére


keIdor
titán

Nem kell repülő, a fővárostól 200km-re Nyugatra már könnyebb a megélhetés, csak találj munkát és tudj németül.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5776) Xaels válasza keIdor (#5775) üzenetére


Xaels
félisten

Munka még talán akadna a jelenlegi szakmámban, de németül 1 szót nem tudok és itt kezdődnek a gondok...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5777) keIdor válasza Xaels (#5776) üzenetére


keIdor
titán

Ez alapján könnyebben találsz, mint itthon.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5778) randras


randras
veterán

Helló!

Segítséget kérnék stock rom frissítés ügyében!

Kész vagyok, s-off, root, super cid megvolt, most 1.45.401.2-es RUU-t szeretnék felrakni.

Simán csak futtatom az EXE-t, majd clockwork és root megint?

(#5779) johnwillow


johnwillow
tag

[link]

Valakinek van ilyen?

És valaki használ tényleg Evo 3D akkut, vagy az csak urbanlegend?

( Ha van tanácsotok utángyártott, nagyobb kapacitású akkura, szívesen veszem...) tHX

(#5780) pingwin011


pingwin011
aktív tag

Sziasztok! Pár napja én is sensationre váltottam incredibleről. Nekem sem porosodik. Na de... Az én példányom nem magyar (bár a morelocale2 100%osan lefordította), és nem igazán tudom honnan jött, de csak angol nyelv volt rajta. Olvastam, hogy van rá android 2.3.4 frissítés, de nekem nem akarja... 2.3.3 van és a frissítés résznél nem dob ki semmit. Elképzelhető, hogy olyan helyről származik a teló, ahova még nem érkezett frissítés? Köszönöm!

(#5781) Xaels válasza pingwin011 (#5780) üzenetére


Xaels
félisten

Ha a Telefon névjegyénél / About Phone megnézed a szoftver számát akkor abból meg tudhatod milyen régióba szánt a szoftver. [link] itt megtalálod a kiadott verziókat RUU formájában. A 3. számjegy a lényeges.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5782) #54715584


#54715584
törölt tag

Sziasztok!

Nekem 1 hét után összeszedett jókora adagnyi port körben belül a perem alatt, ami egyrészt azért zavaró, mert nem kellene ilyet csinálnia, másrészt azért nem zavaró, mert legalább takarítom hetente :D

Melegedés nagyon durva, fél óra angry birds után már 43 fokos az akksi, szabályosan égeti a kezemet. Viszont filmnézés közben ez nem jön elő, vagy csak sokkal később.

A névjegyzék/emberek nálam nagyon gázos Összerakott mindent mindennel és most mindenki 3x szerepel a listában. De megszoktam már, olyan, mintha 1500 ismerős lenne a telefonban :D

Egyébként nagyon meg vagyok vele elégedve. Egy félelmem van még mindig: az USB csatlakozó nehogy egyszer a töltő végén maradjon...

(#5783) rizso


rizso
addikt

Na, ma rászántam magam, és megváltam szeretett Sensationömtől...No persze nem végleg, csak beadtam szervizbe :) Összegyűlt pár apró, de annál bosszantóbb hiba (porosodás, kijelző benyomódása, gyenge hangszórók, elszíneződő hátlap, néha magától merülő akksi). Kíváncsi vagyok, hogy javítják, vagy úgy ahogy van adnak egy újat...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5784) CrAck69 válasza rizso (#5783) üzenetére


CrAck69
senior tag

Én szurkolok neked, remélem kapsz egy újat :)

Egyszer fenn....

(#5785) iendre válasza johnwillow (#5779) üzenetére


iendre
csendes tag

Én használok EVO akksit , 1730 mAH verziót, ez a gyári ebből.

Ma pl. 14 óra használat után van 8% akku állapot.
Ebből:

39,8 perc hang
1,52 óra kijelző
14 óra cella készenlét
12,8 óra nem használt telefon

szerintem nem sok, bár még csak 2 full töltés volt, illetve használom a Juice defendert

szerintetek?

(#5786) #54715584 válasza iendre (#5785) üzenetére


#54715584
törölt tag

A képernyő nagyon sokat elvesz. A teló statija szerint 60-70% arra megy el. Persze ez normális és érthető is, de van, amikor nagyon gyorsan le lehet meríteni.

(#5787) tgb


tgb
senior tag

ez tetszik!

az irányár nem félarat jelent!

(#5788) CrAck69


CrAck69
senior tag

Találtam egy ilyet :)
Nem is tudtam h már lehet venni.
Néztem a fülest amit adnak hozzá, az magában 40k :Y lol
A sima sensation is 160 ról indult.
Szerintetek az XE hol áll majd meg ugyanennyi idő elteltével? :)

Egyszer fenn....

(#5789) randras


randras
veterán

Miért nyomatja az időjárás hangját mindig, amikor bekapcsolom? :D Ez annyira idegesít, hogy az hihetetlen. DHD-n virtuous-ban ki volt kapcsolva, itt meg lehet oldani valahogy? A boot hangot már kiiktattam! :K

(#5790) castorr válasza randras (#5789) üzenetére


castorr
tag

Ráböksz az időjárásra, utána előhozod a kis menüt (2. gombbal), ott beállítások, majd legalsó Hangeffektekből pipa ki.

Nothing's what it seems to be; I'm a replica, I'm a replica; Empty shell inside of me; I'm not myself, I'm a replica of me...

(#5791) randras válasza castorr (#5790) üzenetére


randras
veterán

Igen, tudom. Nem foglalkozik vele, mintha be sem állítanám. Amúgy ugyanez a DHD-n sem működött már, sem gyári ROM-mal, sem főzöttel. :O

(#5792) simon7012 válasza randras (#5791) üzenetére


simon7012
aktív tag

Nekem simán kikapcsolta a hangot gyárival...

G DATA INTERNET SECURITY 2022.Xiaomi MI 11,..Szeretem, ha egy POPsi kerek...

(#5793) randras válasza simon7012 (#5792) üzenetére


randras
veterán

Már nekem is jó, nem tudom miért. Igaz, azóta újra indítottam párszor a telefont, szóval lehet, hogy ez kellett neki.

Még egy kérdésem lenne: RUU-val stock rom-ra frissítve tudom majd fogadni a legújabb frissítést? :F

(#5794) KLIOS


KLIOS
aktív tag

Sziasztok!

Beléptem a Sensation tulajok közé én is. Állat ez a telefon.
Lenne egy kérdésem rögtön,hol lehet beállítani hogy ne legyen annyi kezdőoldal?

(#5795) randras válasza KLIOS (#5794) üzenetére


randras
veterán

Ha a lapozható oldalak számára gondolsz a home screenen, etéren elég kötött a sense launcher része: mert nem állítható.

[ Szerkesztve ]

(#5796) #54715584


#54715584
törölt tag

Most olvastam, hogy egy bemutató alkalmával jön az Android 4. 19-én.
Lehet számítani OTA frissítésre is a következő napokban/hetekben? Esetleg Sense 3.5-re?

(#5797) KLIOS válasza randras (#5795) üzenetére


KLIOS
aktív tag

Igen arra gondoltam. Hát ez baj.
Köszi a választ

(#5798) roxan válasza #54715584 (#5782) üzenetére


roxan
senior tag

vmelyik custom romban úgy emlékszem lehet állítani, de gyáriban nem

(#5799) zzola válasza #54715584 (#5782) üzenetére


zzola
félisten

Azonosakat nem tudod egyesíteni?

(#5800) MerLinh válasza roxan (#5798) üzenetére


MerLinh
senior tag

majd lehet ha megérkezik a sense 3.5

szerk: ja nem, KLIOS-nak ment ez =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.