Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5251) Nikk válasza CrAck69 (#5250) üzenetére


Nikk
senior tag

Mármint hogyhogy megéri-e? Mi éri meg?

Ha EU jogszabály korlátozza a hangerősséget a kütyünél, akkor esélytelen. De egyébként nem nagyon gond mert beállítod a telódat, "English (Hungarian)" kombóra és már jó is...

DIGIC

(#5252) mumk1 válasza rootkiller (#5247) üzenetére


mumk1
addikt

Igaz hogy nekem bluetooth-os és nem bedugós, de ezzel kifogástalanul szól.
Egyébként nem hallottam még én sem ilyen hibáról. :U

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5253) CrAck69 válasza Nikk (#5251) üzenetére


CrAck69
senior tag

a Beats-es felár megéri e?

ezt hogy érted? "English (Hungarian)"
magyar a menü?

[ Szerkesztve ]

Egyszer fenn....

(#5254) Nikk válasza CrAck69 (#5253) üzenetére


Nikk
senior tag

Szerintem tutkó nem... Hacsak a nagyobb akkuért és a 4GB belső memóriáért nem...

Egyébként a hangcodec ugyan az a kettőben, szal hangzásbeli különbség alig ha van a kettő között... Nekem azzal a Denon-nal úgy szól mint az álom...

Jah... Angolra állítod a lokalizációt, de magyar marad a menü... Állítólag ez sokakon segített... :)

DIGIC

(#5255) sbeci válasza Nikk (#5251) üzenetére


sbeci
csendes tag

Hol kell ezt beállítani? Beállítások menü -> nyelvek és billentyűzet?
Én ott átállítottam English(Hungarian)-ra, de angol lett a menü és semmivel sem lett hangosabb.

(#5256) rizso válasza sbeci (#5255) üzenetére


rizso
addikt

Azzal nem is lesz hangosabb (szerintem), csak a rendszer/készülék nyelvét rakod angolra. Amit tudok javasolni:
- Volume+ nevű program: külön speaker/headset/bluetooth menüje is van, azokon belül rengeteg beállítással. Ez valamennyit segít, bár a világot nem váltja meg.
- ha filmezni is akarsz a külső hangszórón keresztül, akkor a gyári lejátszót használd, és kapcsold be az SRS-t. A baj az, hogy sok mindent nem visz, így előtte át kell konvertálni, vagy pedig le kell mondani az SRS-ről.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5257) HondaDriver


HondaDriver
csendes tag

hali. Az a kérdésem lenne, hogy kijelzőn keletkezett karcra érvényesíthető a gar? probálkozott már vele valaki? mert elv nem karcolódhatna... nesze gorilla glass :S

(#5258) Nikk válasza HondaDriver (#5257) üzenetére


Nikk
senior tag

Karcra nem... Mivel mechanikai sérülés. A mechanikai sérülések kivételt képeznek a garancia alól... ERGO: leejted, betöröd, megkarcolod, elrepeszted stb...

DIGIC

(#5259) sbeci válasza rizso (#5256) üzenetére


sbeci
csendes tag

A Volume+ fent van és szerintem nagyon jó. Leírásban ha jól emlékszem azt írta, h stock romon nem biztos, h működik és csak ezért ne adj rossz értékelést. Nekem a fülhallgató esetében sokkal hangosabb lett, de a hátsó hangszóró ugyan olyan hangos(halk) maradt.

(#5260) rizso válasza sbeci (#5259) üzenetére


rizso
addikt

Nekem is fent van, gyári T-s rommal is megy. Külön beállítottad a speaker menüt is? Virtual room effect és hasonlók be vannak kapcsolva? Én próbálgattam, és észre lehetett venni a különbséget - még párom is megjegyezte, hogy mintha hangosabb lenne...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5261) rootkiller


rootkiller
őstag

Nem értem miért baj ez a hangosság, IEM fülest kell használni, azok hangosabbak. Különben meg védik a fületeket...

Artengo TR 990 Pro

(#5262) rizso válasza rootkiller (#5261) üzenetére


rizso
addikt

CX400-am van - nem is a zenehallgatással van gondom. Viszont a hátlapi hangszóró - akár beismerjük, akár nem - rohadt gyenge filmekhez. Ezzel van itt többünknek gondja. Én nem csak telefonnak, internet eszköznek, GPS-nek vettem, hanem multimédiás kütyünek is (aminek a külső hangszórón keresztüli filmezésen kívül meg is felel).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5263) Onizuka


Onizuka
tag

Sziasztok!

Az autós tartóval van valakinek tapasztalata? Milyen felületen tapad meg - egyáltalán milyen eljárással tapad?

Köszönöm!

'am 22 years old and single!

(#5264) mumk1 válasza mumk1 (#5248) üzenetére


mumk1
addikt

Hát persze hogy nem bírtam ki és felraktam az Insert Coin Sense 2.3.5 Sense 3.5 Beta 3.1.1 baadnewz alkotásában. :B
A fanyalgóknak elöljáróban csak annyit, hogy nem lesz azért rossz ez a 3.5-ös Sense. Sőt. A megszokott felület alapjában véve nem változott, de pl. bekerült néhány ú,j színvonalas, teljes képernyős winget (pl. facebook Chat). Tovább csiszolgatták a testre szabhatóságot, pl. lehet csökkenteni a 7 screen számából, ha valakinek sok lenne. Mondjuk az szerintem nagy baki, hogy ennyi jó gyári widgethez mint amennyit már ehhez kapunk, nem lehet több mint 7 screen, azért én 9-t símán meg tudnék pakolni. :) Eddig stabilan működik és nem mellesleg gyors is.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5265) MerLinh válasza mumk1 (#5264) üzenetére


MerLinh
senior tag

+1 én is felraktam változások szerintem is jók, bár nekem hiányzik a quicksettingsből a gps és társai =) de hát ezt tudjuk hogy változni fog de azért még is, lehet hogy csak a leak hiányosságai

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5266) Nikk válasza MerLinh (#5265) üzenetére


Nikk
senior tag

Én már csak arra lennék kíváncsi, hogy mikor jön ki hivatalosan Sensation-re a Sense 3.5.

DIGIC

(#5267) MerLinh válasza Nikk (#5266) üzenetére


MerLinh
senior tag

arra én is kiváncsi lennék, remélhetőleg nemsoká, ha már van ruu leak...

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5268) dingo-htc se válasza Onizuka (#5263) üzenetére


dingo-htc se
tag

ezt az autóstartót nem értem.mire gondolsz pontosan?az én autóstartóm olyan mint a satu :)
egy lap két oldalán van a csiptetője.mindkét oldalról összenyomja egy szivacsos csipesz.alul pedig kiáll egy kis perem ami alőról megtartja h le ne csússzon.bár a két szivacsos pofa simán megtartja.engem az aggaszt h nem free a navigáció.mert ugye azlért teszem autóstartóba.miért nincs ingyen?nokia 5800ról jöttem.nokia adja freeben.valaki esetleg egy jó navit nem tud?offline ba persze.az onlinet nem is igazán értem,az miért jó?

(#5269) kchris78 válasza MerLinh (#5265) üzenetére


kchris78
veterán

ezek a kapcsolók megvannak curvefish alkotásában.... de érdekes hogyó pont ezek maradrppak ki, engem a teljes képernyős widgetek illetve a facebook jwllegű appok nem hatnak meg - kicsit az az érzésem van ha sok ilyet teszek ki az akksira nem lenne jo hatással, meg ha már fullscreen akkor elinditom a ra vonarkozo appot...

(#5270) kchris78 válasza MerLinh (#5265) üzenetére


kchris78
veterán

akksira milyen amugy?

(#5271) MerLinh válasza kchris78 (#5270) üzenetére


MerLinh
senior tag

igazából nem tudom, csak ma reggel tettem fel, meg egy ideje vmi szép program huzza az akksimat úgyhogy nyilatkozni nem tudok, viszont böngészésnél azt vettem észre hogy már csak langyos az érintő gombok része

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5272) Tibi09 válasza dingo-htc se (#5268) üzenetére


Tibi09
tag

google-val is lehet ingyen navigálni

mondjuk én még nem próbáltam

(#5273) MerLinh válasza Tibi09 (#5272) üzenetére


MerLinh
senior tag

csak akkor ha van neted vagy előre megtervezed az útvonalat =) én kiprobáltam, megy mondjuk nem mutatja mennyivel mész =) és azt hiszem nem jelez ha túléped a sebességhatárt

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5274) mumk1 válasza Tibi09 (#5272) üzenetére


mumk1
addikt

Semmiről nem maradtál le. Tényleg ingyenes, de a "turn by turn" része igen komoly kihívásokkal küzd. :)

@MerLinh
Ez nekem is feltűnt, durvább használat közben is szinte hideg a burkolat, ugyanakkor a teljesítményen nem csavartak lejjebb. A legjobb quick settings akkor is a Virtuous romokban van, ott menüből tudod beállítani milyen kapcsolók legyenek aktívak. :)

@kchris78
Tény hogy nem jönnek be mindenkinek a fullscreenes widgetek, annyira én sem vagyok oda érte, de azért ezek húzó részei a Sense-nek, arró nem is beszélve, hogy tovább halad a HTC a tökéletes "Out Of The Box" telefon felé. :)

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5275) roxan


roxan
senior tag

no, lereszeltem az utolsó réteget is. végén visszatértem a 800-as papírhoz, mert nagyon lassan ment az 1000-ressel. most jön a finomhangolás, 1200-1500-zal. polirozópaszta már postán van, már látszik a fény az alagút végén. :)

(#5276) HondaDriver válasza dingo-htc se (#5268) üzenetére


HondaDriver
csendes tag

tedd fel a gpsfix appot, ez azért jó mert megjegyzi a műholdakat, és az első alkalom után már villámgyorsan betölt. Aztán szedd le az Aura-t (narancssárga íves jele van) és ha wifin vagy szedd le a magyarország térképet v amelyik kell. (20-on pár mega a magyar) automatikusan telepiti a downloadert is ami tele van térképpel. Full ingyenes :) sok sikert!

[ Szerkesztve ]

(#5277) T0rnad0 válasza HondaDriver (#5276) üzenetére


T0rnad0
addikt

Csak a kipróbálása ingyenes, nem? Illetve nem 20, hanem vagy 350MB ahogy emlékszem.

Z Fold 4

(#5278) HondaDriver válasza T0rnad0 (#5277) üzenetére


HondaDriver
csendes tag

a navigálás ingyenes. a Gps-t kell bekapcsolni a telón, de internetforgalmat nem generál mert adatot nem tölt le, hanem az előzőleg letöltött térképek alapján nyomja. 350 az k**va sok, az már akk full Európa :D

(#5279) Nikk


Nikk
senior tag

Le lehet töltetni GoogleMaps-el is térképet, igaz az nem navigál, de azért több mint a semmi... :D

DIGIC

(#5280) Nikk


Nikk
senior tag

Hehe... Vicces ez a telefon... Most volt szervizben e-care-nél és már most elkezdett beporosodni, ráadásul több irányból, mint az előző esetben, ráadásul a bal oldalt található átvilágító pont ami a tapiképernyő peremén van még nagyobb mint az előző esetben... Kezd érni bennem az elhatározás, hogy eladom a picsába ezt a szart és veszek egy normális telefont, mert nonszensznek tartom, hogy ennyiért nem képesek normálisan összerakni egy állítólag csúcskategóriás készüléket..

Még egyszer, max kétszer megpróbálkozom a javíttatással, ha utána sem lesz jó, megy a levesbe...

DIGIC

(#5281) Sasal1ty válasza Nikk (#5280) üzenetére


Sasal1ty
tag

Szívesen megveszem ha már nem kell neked:D

GTA V : Pacikuki007

(#5282) Nikk válasza Sasal1ty (#5281) üzenetére


Nikk
senior tag

Majd meglátjuk... Attól függ, mit tudok intézni gari ügyben. Egyelőre még elég jó támogatása van a telónak, ezért kár lenne rögtön túladnom rajta... Ha esetleg nem lehet teljesen kijavítani, akkor lehet róla szó... :)

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#5283) CrAck69 válasza Nikk (#5280) üzenetére


CrAck69
senior tag

Pont scapegt fórumtárs is eladja a telóját :)

[link]

Egyszer fenn....

(#5284) Blero3311


Blero3311
tag

Sziasztok!
Szakavatott kollégákat kérdezném erről a bizonyos CHS garanciáról. Itt aprón találtam egy kütyüt amit ezzel árulnak, jó áron, valszeg meg is veszem, csak szeretnék hallani pár szót: megbízható? gyors? esetleg vmi extra okos tudnivaló?

(#5285) kokler válasza Blero3311 (#5284) üzenetére


kokler
aktív tag

Semmi extra, normál számtech nagyker a cég, e-care be kell majd vinned szerintem ha gondol lesz vele.

Más: Van egy használható HTC Sensation 2.08.401.1 ha valakit érdekel esetleg :U

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5286) Anulu79


Anulu79
addikt

Az mitől van, hogy a gmailből nem tudom leszinkronizálni a telefonszámokat? Egész nap ezzel szenvedek. Ráadásul most már ott tartok, hogy semmiféle névjegyet nem lát a készülék.

(#5287) kchris78


kchris78
veterán

na, kicsit felidgeltem magam, leesett a telefon, de hálistennek nem tört össze a kijelző ellenben a lift talajának a műanyagában valami csúszásgátló smirgliszerű por volt ami jól felhorzsolta a jobb felső sarkát.. ilyenkor nagyon praktikus a unibody kialakítás.. ha nagyon összekaristolgatom akkor veszek egy új hátlapot azt szevasz úgy néz ki mintha új lenne, ez a HD2 esetén egy új házat jelentett..

(#5288) mumk1 válasza kchris78 (#5287) üzenetére


mumk1
addikt

Én ezen már túl vagyok. Már csak fel kellene csiszolni/polírozni a régit.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5289) scapegt válasza mumk1 (#5288) üzenetére


scapegt
senior tag

és már csak 28$... :DD

(#5290) mumk1 válasza scapegt (#5289) üzenetére


mumk1
addikt

Az forintosítva kb, most is annyi, amennyit esett azóta. :DDD

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5291) roxan válasza kchris78 (#5287) üzenetére


roxan
senior tag

smirglit neki, meg polírpasztát, pár óra és új egyedi telód lesz

[ Szerkesztve ]

(#5292) roxan válasza mumk1 (#5290) üzenetére


roxan
senior tag

18-ért is van

(#5293) scapegt válasza mumk1 (#5290) üzenetére


scapegt
senior tag

Háth, ha jobban kiszámolod, azért egy ezres különbség kijön :D szóval nem ugyanannyi :)

[ Szerkesztve ]

(#5294) mumk1 válasza roxan (#5292) üzenetére


mumk1
addikt

Most már van, augusztus elején ez volt a legolcsóbb. :)

Habár van ahol nem változott az ára. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5295) randras


randras
veterán

Helló, itt vagyok ismét! :DDD

Áruljátok már el, mi van a Sensation kijelzőjével? Mi ez a porosodás, meg hogy néha nem érzékeli az érintéseket?

Nagyon nem szeretnék szart venni ismét...

Ahogy elnéztem, az illesztések tökéletesek, van köztetek olyan, akinek ilyen problémája lett volna vele?

:R

[ Szerkesztve ]

(#5296) sbeci válasza randras (#5295) üzenetére


sbeci
csendes tag

1 hónapja használom és semmi porosodást nem tapasztaltam, pedig hetente legalább egyszer leszedem a "hátlapot".
Olyat tapasztaltam, hogy nem érzékeli az érintést, de azóta már jött két frissítés és megszűnt ez a probléma. Azóta egyszer sem jött elő nálam.
Én teljesen meg vagyok vele elégedve, szerintem nagyon jó telefon,

(#5297) Nikk válasza randras (#5295) üzenetére


Nikk
senior tag

Nálam most a második kijelző van a telón, tegnap előtt óta és ez is porosodik. Van egy hibás széria a telóból illetve annak kijelzőjéből, ami még mindig a piacon van és gyakrolatilag amiatt szív nagyon sok ember. Egyszerűen rosszul van ragasztva, mert egy hotmelt, ergo hőre olvadó ragasztóval van egymáshoz ragasztva a touch screen és az LCD, aminek az olvadásfoka durván 80-100 fok között van. Namost valószínűeg a gyártás során vagy a nyomás volt rosszul beállítva vagy a hőfok. Ennek a ragasztónak elvileg az volna a célja, hogy a hőhatásra és nyomásra szétterüljön kitöltve ezzel a lyukakat réseket. Mivel a gép a gyártósoron rosszul van/volt beállítva, ezért lyukak/rések maradtak a két elem között... No EZÉRT porosodik a cucc... -.-

DIGIC

(#5298) CrAck69 válasza Nikk (#5297) üzenetére


CrAck69
senior tag

ezt honnan tudod ilyen pontosan? :)
csak nem bennfentes vagy? :Y

Egyszer fenn....

(#5299) randras válasza Nikk (#5297) üzenetére


randras
veterán

Utánaolvastam, meg néztem videókat/képeket, és most eléggé elbizonytalanodtam... azért kösz az infót!

(#5300) Nikk válasza CrAck69 (#5298) üzenetére


Nikk
senior tag

Azért használnak szétszedéskor hőlégfúvót. Csak hotmelt esetén használnak hőlégfúvót... Youtubeon van fent egy videó is. Illetve xda-n is írnak róla páran. Ergo 99%, hogy hotmelt ragaccsal van dolgunk. :)

DIGIC

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.