Hirdetés

2024. május 18., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6151) sonkamiki válasza randras (#6150) üzenetére


sonkamiki
tag

Tehát akkor rakjak fel minden update_t? Mi a legfrissebb szoftver /verziószám vagy minek is hívják :)/ a gépre? Talán azt meg tudom majd nézni :B . A legszükségesebb és ajánlott programokban / Android kezdőnek :)/ tudnál esetleg segíteni? Köszönöm!

(#6152) randras válasza sonkamiki (#6151) üzenetére


randras
veterán

Igen, mindenképp! Elvileg 1.45.401.3-as verzióig kell frissítgetnie magát. Amúgy a Beállítások>A telefon névjegye>Szoftver információk alatt látod majd, van-e még update, és hol tartasz. Tervezem must have android írás összedobását, de nem hiszem, hogy mostanában lesz. Ennek ellenére van egy nagyon hosszú listám a kedvenc programjaimról, és egy a jelenlegi rendszerről, ami most kicsit karcsúbb. Ez csak egy lista a programok neveivel, de ha gondolod megoszthatom, a nevük alapján utánuk tudsz nézni, ha nem egyértelmű, hogy szükséged van-e rájuk..

[ Szerkesztve ]

(#6153) sonkamiki válasza randras (#6152) üzenetére


sonkamiki
tag

Küldheted a listát pü-ben :).

(#6154) #54715584 válasza sonkamiki (#6149) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem lesz magentás, attól ne félj :) Ahogy randras is mondta frissítsd mindenképpen, de majd a készülék fel is fogja ajánlani a frissítéseket, ez érvényes a marketről letöltött progikra is. A beállításokat böngészd át mindenhol, vannak érdekes dolgok :)

Bekapcsolásnál fehér a háttér, ott leellenőrizheted, hogy van-e pixel hiba a kijelzőn.

randras: lista nekem is jöhet :)

[ Szerkesztve ]

(#6155) sonkamiki


sonkamiki
tag

Tehát akkor ne féljek a megvételétől? :) Köszi az eddigi tanácsokat és az elkövetkezendőket is :)!

(#6156) randras válasza sonkamiki (#6155) üzenetére


randras
veterán

Miért kéne félned? 3 napon belül akkoris szó nélkül visszaveszik, ha csak a szaga nem tetszik! ;] De ha mégsem, egy parancs, hogy többet ne kapcsoljon be, és cserélik... ;)

Ja, mondjuk szolgáltatós. Hát, akkor is van ilyen jogod gondolom, csak miután aláírsz bármit is, kisebb a mozgástér.

Lista hamarosan jön, remélem, hasznotokra válik majd, és kevesebbet kell vadászgatnotok.

[ Szerkesztve ]

(#6157) #54715584 válasza sonkamiki (#6155) üzenetére


#54715584
törölt tag

Vannak a készüléknek kisebb hibái, de összességében nagyon jó lett. Ha visszaolvasol 4-5 oldalt ott találsz pár dolgot, de igazából ami mindenkinek a baja, hogy az akksi sosem elég :D

Én pl. 12 évnyi Nokia "hűség" után váltottam erre a készülékre és nagyon meg vagyok vele elégedve, egyáltalán nem bántam meg. Sőt, igazából eddig az első teló, aminek nem én feszegetem a határait, hanem ő az enyémeket :D

[ Szerkesztve ]

(#6158) randras válasza #54715584 (#6154) üzenetére


randras
veterán

Tényleg, abszolút a teljesség igénye nélkül, csak egy sima lista, nincsen most sok időm, de szeretnék majd logout-ba összerakni valamilyen írást erről is, meg a Sensation töréséről is, jövő hét közepe felé. Ezt is csak azért tartott ennyi időbe most lementeni, mert a Superuser alkalmazás már megint besz*rt, és recovery-ből újra kellett flashelnem... Remélem azért lesz benne 1-2 új: PH! - randras - Android Must Have

[ Szerkesztve ]

(#6159) #54715584 válasza randras (#6158) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi :)

(#6160) randras válasza #54715584 (#6159) üzenetére


randras
veterán

Nincs mit! :U 2905. névtelen felhasználó lassan 10 perce olvassa a dokumentumot, szóval egy valakinek már biztosan segítettem! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6161) Patikus válasza MerLinh (#6093) üzenetére


Patikus
csendes tag

Sziasztok

én is most tervezek egyet venni, a vodánál az egyik cimborám meg is venné , mert üzleti csomagjába belefér 1 készülék, azonban nekem telenorhoz kellene.
Gyárilag nem független az övé sem sajna már, mert most vett egyet a héten, van rá megoldás, hogy ne ugorjon a gari? Zárható legyen, rootolni nem akarnám.
Most volt egy desire s em, 2 alaplap hiba után kicserélték újra, azt eladtam.
A speedben néztem s megtetszett, de 140 et sokalltam érte függetlenül.

előre is köszi

üdv

F

http://speedtest.net/result/1695347885.png

(#6162) CrAck69 válasza randras (#6158) üzenetére


CrAck69
senior tag

Azt is jól áttanulmányozom majd :) :R

Egyszer fenn....

(#6163) randras válasza Patikus (#6161) üzenetére


randras
veterán

(#6164) Patikus válasza randras (#6163) üzenetére


Patikus
csendes tag

szia

a vodas meglenne 80 ból, de telenorhoz kellene

félek, ha rootoljuk az e care nem fogadja gariban.

üdv

p

http://speedtest.net/result/1695347885.png

(#6165) randras válasza Patikus (#6164) üzenetére


randras
veterán

Mindent vissza lehet állítani, és sok időbe sem telik. Elvileg gond nélkül vissza lehet állítani gyári állapotba úgy, hogy semmi nyoma nem marad, csak rá kell küldeni egy gyári frissítő alkalmazást (RUU-t).

(#6166) sbeci válasza Bátor75 (#6117) üzenetére


sbeci
csendes tag

A telefonon mit állítottál be? Csak kipipáltad a telefonkereső menüpontot?

(#6167) roxan


roxan
senior tag

(#6168) bigrock válasza roxan (#6167) üzenetére


bigrock
addikt

Ez nem kevés, de ezekkel összehasonlítva: [link] és [link] már nem tűnik olyan soknak. Bocs, nem akarok flame-t kelteni!!!

(#6169) Bátor75 válasza randras (#6158) üzenetére


Bátor75
tag

Ez jó.. Szép lista.
Kb. egyezik az enyémmel, csak nekem még nincs root-olva a teló,
és kb. ennyi is a különbség.
De már nem sokáig ;]

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#6170) Xaels válasza bigrock (#6168) üzenetére


Xaels
félisten

[link] ha már árat linkelsz ne a zsugori sufnigsm árakat vedd alapul. Amúgy mindkettő szerintem túl van árazva.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6171) Bátor75 válasza Xaels (#6170) üzenetére


Bátor75
tag

Szerintem meg minden rohadt alma túl van árazva...
Bocs, ha valakit megbántottam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#6172) Bátor75 válasza randras (#6165) üzenetére


Bátor75
tag

Pfújjjj...
A 3betűs navi progi nem is lehetne rajta :DD
(Bocs, csak lejárt a szerkesztési idő)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#6173) Xaels válasza Bátor75 (#6171) üzenetére


Xaels
félisten

Engem ugyan nem bánt. Nem vagyok oda az Apple termékekért, de úgy vagyok vele hogyha az iPhone maga nem is hoz lázba, de egy olyan ütést adott a smartphone piacnak aminek hatására rohamosan fejlődésnek indult ez az iparág. Meghatározó szereplő még akkor is ha unszimpatikus. Ettől azért még nem fogok rohadt almázni vagy irreális sufnigsm-es árakkal pedálozni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6174) Bátor75 válasza Xaels (#6173) üzenetére


Bátor75
tag

Jogos.
Én még soha nem is voltam sufnigsm boltban.

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#6175) T0rnad0 válasza Bátor75 (#6174) üzenetére


T0rnad0
addikt

Pedig nagy élmény :DDD

Más: valaki tervezi megvenni az XE akksiját? Ha "érezhetően" többet fog bírni vele, én is elgondolkodom rajta..

Z Fold 4

(#6176) Bátor75 válasza T0rnad0 (#6175) üzenetére


Bátor75
tag

Na majd egyszer keresek valami jó kis boltot, és szétnézek...

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#6177) #54715584


#54715584
törölt tag

A telón lévő névjegyeket linkeltem a facebook profilokhoz (nem a friendstreamen keresztül, ami a facebook for htc) és kiraktam az emberek widgetet. Viszont nem látom az fb postokat és a képek is pixelesek.
Ha viszont bejelentkezek fb-re a friend streamen keresztül, akkor megjelennek a képek pixelek nélkül kis f betűvel, viszont a legújabb státuszukat nem látom.
Hogy lehet ezt összehozni, hogy ne csak a hívásokat vagy smseket lássam, hanem az fb státuszokat is?

(#6178) randras válasza T0rnad0 (#6175) üzenetére


randras
veterán

Amint elérhető lesz, már rendelem is meg!

Tornado75: nem mentegetőzés, de jó nagy szar az a program azóta le is töröltem. Azon túl, hogy tud navigálni fekete pákó meg cigány vajda hangon, semmmivel sem nyújt többet, mint a Google Maps navigációja...

(#6179) sonkamiki


sonkamiki
tag

Tegnap beléptem Én is a táborba! :)
Ez a teló frenetikus! Tényleg nem lehet letenni! Rá kell jönnöm dolgokra még , de már tudok hívást fogadni és kezdeményezni :)! Névjegyeket már nagy nehezen szinkronizáltam a másik telóról.
Kérdésem az lenne, h felajánlja a szoftver frissítést! Erre csak símán okézzak vagy előtte le kell mentenem valamit? Ha igen akkor majd kérek segítséget :).

(#6180) randras


randras
veterán

Megint elszállt a root jogom, egyszerűen hihetetlen. Pedig most ezt flasheltem fel: su-3.0.1-bin-efgh-signed.zip (csak binary).

És már megint ott van a telón a superuser alkalmazás, mikor nem kéne neki. :W Nem értem, hogy van ez: letörlöm, újraflashelem, letiltom a frissítést market-ben, és egyszercsak megint ott van! De ami a nagyobbik baj, hogy crashel, és nincs root-om sem. :(

Nem lehet, hogy nálam az is bekavar, hogy az s-off/recovery/root/supercid után RUU-t raktam fel? Bootloaderben ***LOCKED***-et látok, és kicsit furcsa ez a felirat (habár s-offon van). ;]

sonkamiki: Nyugodtan töltsd le és telepítsd, semmi sem veszik el. Akkutöltöttségre figyelj, és ne mobilneten keresztül töltsd le.

[ Szerkesztve ]

(#6181) sonkamiki válasza randras (#6180) üzenetére


sonkamiki
tag

Közben használtam a "gyorskeresést" :D , de azért köszi!

(#6182) #54715584


#54715584
törölt tag

Erre valaki? :)

A telón lévő névjegyeket linkeltem a facebook profilokhoz (nem a friendstreamen keresztül, ami a facebook for htc) és kiraktam az emberek widgetet. Viszont nem látom az fb postokat és a képek is pixelesek.
Ha viszont bejelentkezek fb-re a friend streamen keresztül, akkor megjelennek a képek pixelek nélkül kis f betűvel, viszont a legújabb státuszukat nem látom.
Hogy lehet ezt összehozni, hogy ne csak a hívásokat vagy smseket lássam, hanem az fb státuszokat is?

(#6183) mumk1 válasza randras (#6180) üzenetére


mumk1
addikt

Én mindig visszateszem a 2.3.6.3-t. Azzal semmi gondom.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#6184) kokler válasza randras (#6180) üzenetére


kokler
aktív tag

RUU felrakása nem volt egy nagy ötlet SZVSZ, de a Market mostanában "nagyon" érdekes dolgokat produkál nálam is :(

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#6185) randras válasza mumk1 (#6183) üzenetére


randras
veterán

Most már nekem is az van megint, remélem, ezzel meg is oldódik.

kokler: Tanultam belőle, semmi értelme nem volt, sőt... szerintem egyébként a hálózat dobálás is annak a hozadéka (volt ?), majd valamikor rászánom magam egy radio cserére, csak félek a dologtól.

(#6186) tgb válasza randras (#6180) üzenetére


tgb
senior tag

vagy a mumk1 kolléga által linkeltet használd,vagy a 3.0.0-at,a 3-asnál a lényeg 0 legyen a vége!

az irányár nem félarat jelent!

(#6187) tgb válasza randras (#6185) üzenetére


tgb
senior tag

egy szűk perc alatt megvan a rádiocsere
mumk1 kolléga tollából:[link]

[ Szerkesztve ]

az irányár nem félarat jelent!

(#6188) randras válasza tgb (#6187) üzenetére


randras
veterán

Azt tudtam, hogy hogy kell, csak attól tartottam, hogy rosszabbul járok. Most megcsináltam a Virtuous Sensation alapjául szolgáló RUU hivatalos radio-jának flashelését, aztán meglátom, lesz-e még hálózat dobálás. Amióta utoljára nyilatkoztam erről, azt vettem észre, hogy csak bekapcsolás után 1-2 perccel dobott le kb. 3 percre, utána minden fasza volt. Hogyha ezzel ez is megoldódik, nagyon boldog leszek.

Köszi a segítséget neked is és mumk1-nak is! :R

(#6189) pingwin011


pingwin011
aktív tag

sziasztok! ha élô háttérképnek az idõjárást választom, akkor be lehet állítani, hogy az animáció full folyamatos legyen, ne álljon meg soha? köszönöm!

(#6190) sonkamiki


sonkamiki
tag

Sms írásnál hol tudom kikapcsolni teljesen a T9 szövegbevitelt vagy ha nem az a bibi akkor segítsetek, h mi lehet az? Mert ha ékezetes betűket vagy "smile-t" írok az sms-be akkor szinte a 160 karakter helyett csak 70 ami rendelkezésre áll :F !

(#6191) randras válasza sonkamiki (#6190) üzenetére


randras
veterán

Speciális karakter hozzáadásánál csökken a küldhető karakterek száma...

Egyébként ma elérhetővé vált az egyik legjobb (ha nem a legjobb) magyarul is tudó billentyűzet Sensation-re, qHDra... A Swype! :DDD

(#6192) sonkamiki válasza randras (#6191) üzenetére


sonkamiki
tag

akkor le kellene töltenem a Marketről egy progit? Ha igen melyik lenne az?

(#6193) sonkamiki


sonkamiki
tag

Ha alkalmazásokat törlök akkor az mindent töröl ami az alkalmazáshoz tartozik vagy hagy valami "szemetet" az SD kártyán?

(#6194) randras válasza sonkamiki (#6193) üzenetére


randras
veterán

A billentyűzetet csak gondoltam, megosztom, de ha gondolod szedd le, friss androidos révén jól fog jönni! Amúgy az SMS tudtommal ilyen...

Szemét utánuk marad bőven, ennek eltávolításában segít az SD Maid, vagy amit nem töröl, azt töröld kézzel.

(#6195) Xaels válasza sonkamiki (#6190) üzenetére


Xaels
félisten

Balra dőlő ékezet helyett használj jobbra dőlőt és akkor megmarad a 160karaktered.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6196) #54715584 válasza sonkamiki (#6190) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ki lehet, tegnapelőtt találtam meg valahol, nagyon el van dugva, de nem emlékszem hol van már :D

(#6197) Evo50 válasza Xaels (#6195) üzenetére


Evo50
tag

Bocsi,de pont fordítva.. :N

(#6198) Xaels válasza Evo50 (#6197) üzenetére


Xaels
félisten

Igaz csak nem rég ébredtem. Meló volt 3.52-től. De a lényeg benne van csak fordítva. :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6199) roxan válasza randras (#6191) üzenetére


roxan
senior tag

pontosan mi a neve, én nem találom

(#6200) sonkamiki


sonkamiki
tag

Már sikerült egyszer a régi telómról átvinni a névjegyeket ,de aztán valahogy sztem kitöröltem :S!
Az "emberek"-nél megvan mindegyik, de a főmenünél mikor megnyomom a "telefon" ikont már nincs benne senki.....:
Kérdésem: újra be kell ütögetnem a kontaktokat vagy valahogy egyszerűbben is meg lehet oldani:
Gyanús Nekem,hogy kitöröltem a gmail fiókom,mivel újat akartam csinálni....
Lehet ez kavart be?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.