Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5601) kirisrac


kirisrac
csendes tag

Sziasztok ! Segítségeteket szeretném kérni abban h. meg kellett változtatnom a facebook jelszavam és ettől a kapcsolt névjegyek eltüntek a telefonból + a facebook névjegyek. Kérlek segítsetek. Köszi ÜdvKiri

:)

(#5602) Verus


Verus
senior tag

Sziasztok!

Lehet volt már szó róla, de nincs kapacitásom végigbogarászni a topicot :)

Tapasztalja-e még valaki rajtam kívül, hogy az Android 2.3.4 óta gyakran újraindul a Sense felület? Na meg a gyorsaság... Valahogy azóta többet "gondolkozik" a telefon még ha csak a névjegyeket nézem, akkor is. Más is érzékeli ezt?

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#5603) kokler válasza zzola (#5597) üzenetére


kokler
aktív tag

Nálam az E52-nek semmi baja egyáltalán! Fenn csücsül a polcon bontatlan, holomatricás dobozban ;]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5604) Anulu79


Anulu79
addikt

Nem tudom, hogy miért kell pár széri hibás készülékből ekkora "perpatvart" csinálni. :) Lehet, hogy itt 10-15 tagnak porosodik de a többi pár száznak meg nem. Ezért kár lehúzni a készüléket szerintem. 2-3 hónapja nekem is meg van már a készülék és nem vettem észre porosodást. kopp-kopp-kopp... Ezt csak azért, hogy van akinek nem porosodik és nem reklamál. :) Az üzemidő nem az igazi, de még tudom, hogy ha olyan helyen vagyok ahol nem tudom tölteni akkor 3 napo ki tudok csikarni belőle. :) Szóval ilyen készüléken gondolkodik annak bátran merem ajánlani. Nekem ez jobban bejön mint az SGS 2 ami szintén volt pár hétig. :) Szóval hajrá hajrá. :DDD

(#5605) scapegt válasza CrAck69 (#5595) üzenetére


scapegt
senior tag

Azért én nem arra játszottam, hogy csak azért vegyem meg, hogy utána eladhassam...szerettem azt a telót, csak nem mertem bevállalni egy másik új Sensation-nél azt, hogy előjöjjenek a hibái (már ha egyáltalán lesznek annak a darabnak egyáltalán). Ha teljesen hibátlan, akkor az új tulajdonos jól jár vele.

(#5606) dingo-htc se válasza scapegt (#5605) üzenetére


dingo-htc se
tag

sajnálom,h eladtad a telodat.+örülök h vki megvette.remélem azért majd visszajársz és írsz pár szót az sgs2 ről is:D mert te is tudod h rossz szériát fogtál ki..ey pedig megeshet samuéknál is.sok szerencsét.

(#5607) dingo-htc se válasza scapegt (#5605) üzenetére


dingo-htc se
tag

jah amúgy motorolan nem gondolkoztál?atrix?nem volt a kezemben de amúgy nekem videók alapján az jött be.sg2 vel játszadoztam párszor.van még más 2 magos?

(#5608) scapegt válasza dingo-htc se (#5606) üzenetére


scapegt
senior tag

Persze, h visszajárok, látod, hogy azóta is szinte minden nap írtam a topikba :) Olvaslak titeket és majd beszámolok, igen :) Bár van itt olyan, aki S2-ről váltott Sensation-re, az is tudna épp beszámolót írni :)

(#5609) Nikk válasza rgeorge (#5600) üzenetére


Nikk
senior tag

Nekem 2 hete volt cserélve a kijelző és az új is hibás, porosodik, valamint a bal oldalon lévő fénypötty is szintén ott van, csak más a formája a régihez képest. Ergo szerintem most futtatják ki a rossz szériás darabokat, illetve a rossz kijelzőket...

DIGIC

(#5610) MerLinh válasza Nikk (#5609) üzenetére


MerLinh
senior tag

Szerintem, csak kitakarították, ha ugyanazok a hibák megvannak.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5611) mivan80 válasza MerLinh (#5610) üzenetére


mivan80
aktív tag

Ja, könnyeb lehet, h csak nagy nyomású levegővel kifújták... :W

Nikk, miből gondolod, hogy cserélték? Kapál róla vmi papírt?

(#5612) MerLinh válasza mivan80 (#5611) üzenetére


MerLinh
senior tag

nekem úgy került be pár porszem, hogy elkezdtem fújkálni a peremén nem is tom már mennyi bárral, de csak pár tényleg apró szem került bele és nem látni normál esetben se bekapcsolt kijelzővel se kikapcsoltal.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5613) rizso válasza MerLinh (#5612) üzenetére


rizso
addikt

Nekem sem látszik annyira, párom elsőre meg sem mondta volna, hogy poros, csak mikor elárultam neki, hogy mit is kell nézni.
Viszont amit mostanában észrevettem: vagy recsegve vesz fel hangot a telefon, vagy recsegve játssza vissza (filmet meg zenét rendesen, recsegés mentesen játszik le, csak a felvett videóknál figyelhető meg - aztán lehet, hogy sajnos ez is ilyen).
Meg ami fájó pont: akksi alig bírja. Van valakinek tapasztalata jobb fajta hordozható akksival/töltővel? Akár 3000-5000mAh is szóba jöhet.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5614) Blero3311 válasza rizso (#5613) üzenetére


Blero3311
tag

Tapasztalattal nem szolgálhatok, de termékkel, egész olcsón talán igen: 4800mAh 6600mAh
Szerintem ezeket csak akkor érdemes csatasorba állítani, ha egész nap aktívan használod a kütyüt és se kocsi se iroda(usb) nem áll rendelkezésre tölteni.

(#5615) Verus válasza Anulu79 (#5604) üzenetére


Verus
senior tag

Egyet kell hogy értsek. :)
Teszteltem Optimust, SGS2-t, Desire-t, iPhone-t, de a szerelem csak ennél jött elő :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#5616) kchris78


kchris78
veterán

ki milyen ROMot használ? Én megmaradtam a Sense 3.5 Stock 2-esnél, 3.5ös Sense 2.3.5-ös kernel de semmi csicsa, nem kell nekem hogy 1.5-1.8GHzen legyen pörgetve a proci, HD2 sebességénél felhasználói érzésben nem igazán érzem annyival gyorsabbnak a gépet, úgyhogy nem foglalkoztat a téma.. Fogyasztásban viszont ez verhetetlen.

(#5617) MerLinh válasza kchris78 (#5616) üzenetére


MerLinh
senior tag

insertcoin 3.2.7 stock kernel a kamera miatt =) de szerintem sokkal gyorsabb mint a hd2 sense romokkal

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5618) #54715584


#54715584
törölt tag

Nekem egy aggodalmam van a készülékkel kapcsolatban: az USB csatlakozó. Tegnap ahogy feldugtam tölteni, mintha lötyögött volna kicsit. Remélem nincsen semmi baja és nem fog idővel kilazulni.

(#5619) kchris78 válasza #54715584 (#5618) üzenetére


kchris78
veterán

na ha valami akkor ez nem jött elő szériahibaként :)

(#5620) Nikk válasza mivan80 (#5611) üzenetére


Nikk
senior tag

Tudom, hogy cserélték. Volt egy mikrokarc a plexin, ami már nincs rajta, továbbá pixelhibás volt a kijelző, ami szintén eltűnt. Ergo cserélték. Csak cserélni tudják, mert a két réteg egymáshoz van ragasztva, majd az van beragasztva a keretbe...

DIGIC

(#5621) Nikk válasza #54715584 (#5618) üzenetére


Nikk
senior tag

Csak azért érzed úgy hogy lötyög, mert a burkolat lötyög körülötte ha nagyon feszegeted, ugyanis azt meg lehet hajlítani. Persze bika erősen kell ahhoz rángatni...

Szóval az biztos, hogy annak nincs baja... :)

DIGIC

(#5622) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

nem tudná vki megmondani h mit jelent ha az akksi ikonban egy felkiáltójel van?tegnap este így töltött.sárgán és zölden váltakozva villogott ahangszórónál.ma reggel pedig 2x kikapcsolt magátol.esetleg vmi szoftverhiba?

(#5623) randras


randras
veterán

Hamár így végigjártuk, hogy kinek honnan van, és kinek porosodik, Vodás porosodó van köztetek? :U

(#5624) WiZARD válasza dingo-htc se (#5622) üzenetére


WiZARD
addikt

túlmelegedéskor villog így...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5625) scapegt válasza randras (#5623) üzenetére


scapegt
senior tag

Az első Sensation-ömet június 08-én vettem a Vodánál és az porosodott elég durván.

(#5626) randras válasza scapegt (#5625) üzenetére


randras
veterán

De nem Németországban, ugye? :DDD

(#5627) dingo-htc se


dingo-htc se
tag

én netes boltból vettem kártyafüggetlenül.nem porosodik.kopp-kopp-kopp

(#5628) scapegt válasza randras (#5626) üzenetére


scapegt
senior tag

Hogy jön ide Németország??

(#5629) randras válasza scapegt (#5628) üzenetére


randras
veterán

Úgy, hogy én ott vettem! :DDD

Igazi segítség az lenne, ha valaki megerősítené, hogy az első eresztések egyike volt csak hibás, és megtudnánk a széria számot vagy valami hasonlót, ami alapján be lehetne azonosítani a hibás verziókat! De sajnos szerintem soha nem fogják beismerni, hogy elcseszték a hotmeltes cuccot...

[ Szerkesztve ]

(#5630) Criton válasza dingo-htc se (#5627) üzenetére


Criton
veterán

Én Edigitalban vettem, és nekem sincs semmi bajom. :R

(#5631) dingo-htc se válasza randras (#5629) üzenetére


dingo-htc se
tag

beismerni befogják,mert nem nagyon tudnak mit csainálni vele ha ez ennyi embernél előjön.más fajta ragasztót használtak.tied porosodik és nem tudod visszaküldeni németországba?

(#5632) scapegt válasza randras (#5629) üzenetére


scapegt
senior tag

1. Miskolcon vettem, futár hozta a Vodától.
2. Mit számít melyik porosodik, ha már egyszer megvette az ember? Nem hiszem, h szériahibáról lenne szó. Szerintem nem fogtok tudni felfedezni semmi rendszert, ha összeírjátok melyik porosodik, de ti tudjátok :)

Rossz konstrukció és ennyi. Mind fog porosodni valxeg, csak melyik mikor kezdi...

(#5633) dingo-htc se válasza scapegt (#5632) üzenetére


dingo-htc se
tag

hát jah lehet,de akkor ennyi erővel minden telefon porosodik.az 5800-ban már annyi pici porszem volt 2,5 év után.szétszedtem megtisztitottam.de akkor is ment bele mindig egy kevés.

(#5634) scapegt válasza dingo-htc se (#5633) üzenetére


scapegt
senior tag

Érdekes, nekem soha egy telefonom sem porosodott, pedig volt már néhány :) Jól elrontotta ezt a HTC, nem is értem, hogy lehet ilyen idiótán megoldani egy kijelzőt és a burkolatot. Nem gondoltak bele, csak hadd menjen a gyártás és pénz, pénz, pénz! Ő bajuk, biztos rengeteg mínuszuk van a Sensation-ök miatt, bár ez már nem az én gondom, de a tietek sem, csak annyiból, hogy ti vagytok a szenvedő alanyok sajnos. Azért remélhetőleg javítani fogják a konstrukciót, bár..ha jobban belegondolok...akkor ki kéne adni egy újfajta Sensation-t, mert megváltozna az egész. Na, de azt a gondolatmenetet már inkább nem folytatom :)

(#5635) randras válasza dingo-htc se (#5631) üzenetére


randras
veterán

Semmi ilyesmi, eddig semmi baja, csak a szériahiba elmélet miatt gondolom, talán ott szerencsésebbek az emberek! :U ...és ezáltal én is.

(#5636) kchris78 válasza scapegt (#5632) üzenetére


kchris78
veterán

szifonok nem porosodnak. HTC HD2-m nem porosodott. úgy általában nem találkoztam porosodó telefonnal (nem hordom zsebben). ha ennyire gáz hogy azt a kis teret rendesen lezárja a HTC akkor össze kellett volna ragasztani a kijelzőt a gorilla glass-al. ennyi :((

(#5637) Xaels


Xaels
félisten

Na nekem is van egy idegesítő hibám. Eddig teljesen jól működött az automatikus fényerő szabályozás, de most baszik automatikusan állítani pedig bele süt a Nap az érzékelőbe. FR még nem volt mert nem vagyok otthon, de tegnap meg jó volt és azóta semmit nem csináltam vele.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5638) kokler válasza kchris78 (#5636) üzenetére


kokler
aktív tag

Desire-vel nincsen semmi baj, pedig van a közelemben három is (egyik még az enyém volt), ellenben a Nokiák azok bizonyos szériák 100%-osan porosodtak. Sensation nálam ugyancsak pormentes, és szerintem az is marad :B

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5639) scapegt válasza kchris78 (#5636) üzenetére


scapegt
senior tag

Egy véleményen vagyunk :K
Nekem volt már tizenakárhány telefonom, köztük ZN5, Wave, Omnia 2, Defy, E50, D600, U600 (na nem ám időrendben írtam :D) és egyik sem porosodott. Ez meg ... :W
Talán a HTC-nek vissza kéne hívnia mindet, nem? És tisztességesen legyártani mostantól a szériákat.

(#5640) Xaels válasza Xaels (#5637) üzenetére


Xaels
félisten

Na hazaértem. Egy teljes újraindítás után úgy néz ki megjavult most.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5641) Blero3311 válasza Nikk (#5621) üzenetére


Blero3311
tag

Nálam csak egyszerű kézben tartáskor is, enyhe marokra fogáskor is hallani/érezni ropogást, kattogást. Főleg a hátlapnál a különböző rétegek fogásánál kivehető.
Nem mintha ez bármit is befolyásolna, csak az ember nem érzi h egy csúcsúcsúcs kategóriás készüléket fog a kezébe. (amig el nem kezdi használni :DDD )

(#5642) kokler válasza scapegt (#5639) üzenetére


kokler
aktív tag

Te most nagyon utálod a HTC-t, amit meg is értek (és hasonlóan éreztem a Desire firssítésének elmaradásakor), de lassan trollkodásba fullad részedről a fórum (SZVSZ!) :U

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5643) #54715584 válasza #54715584 (#5618) üzenetére


#54715584
törölt tag

Köszi a válaszokat srácok :)

Az miért lehet, hogy az fb widget a tegnapi postokat mutatja? Sose a frisseket? Pedig fél órás frissítésre van beállítva és az üzeneteket sem jelzi.

(#5644) Nikk válasza kchris78 (#5636) üzenetére


Nikk
senior tag

Össze van ragasztva... Csak rosszul... Egy szigetelő csík van körbe a fekete rész alatt, de sajnos gap-es... Ezért porosodik... Hőre és nyomásra terül szét jobban. Xda-n hajszárítóval felmelegítik az emberek és a szélét jobban rányomják. Így megszűnnek a lyukak. Illetve másik megoldás, hogy akril ragasztó a GG és a keret közé nyomnak. Az is tömít. Azért akrilt, mert az átlátszó. Előtte érdemes maszkolni, majd utána valami hegyes dologgal (tű) szépen lassan benyomkodni a résbe... Kész... Innentől biztos, hogy nem fog többet porosodni....

DIGIC

(#5645) roxan


roxan
senior tag

No, majdnem kész, de mégsem. Nincsenek összeragasztva az alkatrészek, csak összepattintottam egy fotó erejéig.

[link1]
[link2]
[link3]
[link4]
[link5]
[link6]
[link7]
[link8]
[link9]
[link10]
[link11]

Utolsó két képen a HTC felirat alatt és fölött a ferde részen látszik némi pici karc. Ez akkor lett, amikor fényképeztem, és leraktam a konyhaasztalra. Majd újra kell ott polírozni.

De úgy tűnik, nagyon könnyen karcolódik ez a polírozott alumínium.

[ Szerkesztve ]

(#5646) Xaels válasza roxan (#5645) üzenetére


Xaels
félisten

Jól néz ki nagyon :K

Első genes iPod Touch-om volt. Az is 10perc után gyűjtötte a karcokat. Jól néz ki, de nagyon érzékeny. Esetleg ha van rá valami átlátszó bevona lehetőség.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5647) Newlocal válasza Xaels (#5646) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Invisible shield?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#5648) scapegt válasza kokler (#5642) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem tudom ki találta ki a trollkodás szót, de egy ... volt. A másik pedig, tettem smiley-t sok helyre, és igen, mérges vagyok rájuk és jogos is a felháborodásom. Egyébként meg szóval tartott pár ember a fórumról és szívesen válaszolgattam és csevegtem velük. Szerintem aki - ha már ezt a szót használtad - itt trollkodik, az te vagy. Ha nem tetszik egy hsz. ugord át és olvasd azt, ami érdekel. Mindenkinek lehet és van is véleménye, én leírtam az enyémet, az pedig nem kell, hogy mindenkinek tetsszen. Ja és a fórum nem mások fikázására van...

(#5649) stufen2 válasza Newlocal (#5647) üzenetére


stufen2
tag

Volt kalap sz...r! Nem jobb egy brando-s matricánál ráadásul egy vagyon 2-3 éve volt csak a kijelzőre 8ezer. Kicsit vicces is volt, hogy a körmömmel húztam bele egy csíkot és megkarcolódott a touch diamond 2-mön. Amúgy meg a sok zsebben való hordástól el kezd nyúlni a matrica, bemegy alá a por, koszolódik és el kezd leválni. De a jelenlegi eredeti htc-sensationos matricától sem vagyok elájulva, az is állandóan feljön.

Ha nem írom oda a poszthoz, hogy a posztban szereplő dolog-dolgok eladásra kerülnek, akkor nem eladó-eladók.

(#5650) CrAck69 válasza Nikk (#5644) üzenetére


CrAck69
senior tag

Akkor azt mondod hogy ez a megoldás működik?
Tehát ha veszek egy telót és biztosra akarok menni hogy ne porosodjon akkor ezt ha megteszem jó lesz? :)
De ha már az újabb szériát kapom ami nem is porosodna akkor ezzel nem teszek kárt benne?
Lehet épp ettől fog majd porosodni, nem?

@roxan
Te ez nem sensation xe? :) vagy mitől piros azokon a részeken?

Egyszer fenn....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.