Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) Nikk válasza wanted81 (#5040) üzenetére


Nikk
senior tag

Fogod tellát, leszeded róla a fontosabb cuccaidat, amikre esetleg szükséged lehet.

Utána fogod és egy laza mozdulattal leszeded rá XDA-ról azt a hivatalos gyári ROM-ot, amelyikkel jött a készülék. [link]

Fogod elindítod az exe-t követed az instrukciókat és megvárod amíg szépen visszapaterolja rá az eredeti cuccokat.

Ha ezzel meg vagy, akkor jöhet a picit nehezebb része. Vissza kell állítani a CID-et SuperCID-ről, a ROM-hoz tartozó CID-re. Hogy mi a CID key azt innen tudod meg, illetve a leszedett ROM mellett ott van a ROM régióba szánt verziója is. Na ezt a verziót keresd meg...

Tehát:

Ennek a ROM-nak:

RUU_Pyramid_hTC_Asia_WWE_1.35.707.1_Radio_10.43a.9 007.00U_10.51.9007.27_M3_release_198358_signed

EZ A CID-je:

HTC-Asia-SEA-WWE HTC__044

Ha meg vagy, akkor telót szépen a most leírtak szerint visszaállítod eredeti CID-re.

8. beírod "fastboot oem writecid (CID KULCS JÖN IDE)"
9. beírod "fastboot reboot-bootloader (Várdd meg míg restartol bootloaderbe!)
10. beírod "fastboot getvar cid" [KIÍRJA AZT A CID-et AMIT ADTÁL NEKI]
11. beírod "fastboot reboot"

Kész... Motmár az a CID van, ami a ROM-hoz tartozik.

Még egy dolog... S-ON... Ezt csak az előbbi kettő után szabad megcsinálni, mert egyébként brickelheted a telódat... Mondjuk ezen állítólag segít az eredeti RUU vagyis ROM újratelepítése.

5. Ha meg vagy a RUU ROM telepítésével és a CID-el, utána belépteted a telót megint a recovery-be. (Bekapcs gomb + hang le)
6. beírod "fastboot oem writesecureflag 3"
7. beírod "fastboot reboot-bootloader"
8. Ha felül az van kiírva, hogy "Pyramid PVT Ship S-ON RL.", akkor jól csináltad
9. restart teló...

Kész...

Ha valami nem tiszta, akkor írja, nehogy brickeld a telót... :)

Csak ügyesen... ;) Ha mindent jól csinálsz, akkor durván 10-15 perc alatt meg lehet csinálni... ;)

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#5052) wanted81


wanted81
csendes tag

cs az az igazság hogy csak s-offoltam a telot. (akkor csak cidelnem kell?).
P/N:99hna061-00

-revolutionary-
pyramid pvt ship s-off rl
hboot-1,17,1111
radio-10.14.9035.01m
emmc-boot
jun 2 2011,22:31

akkor most hogy is fogjak hozzá? (tehát semmilyen romot nem tettem felrá.

Elöre is köszönöm.

(#5053) Nikk válasza wanted81 (#5052) üzenetére


Nikk
senior tag

Akkor csak utsó részt kell megcsinálnod... :) A visszaállítást S-ON-ra... :)

DIGIC

(#5054) Criton


Criton
veterán

Véletlenül töröltem a gyári felszínt (témát), azt hogyan tudom visszaállítani?
Valamint ezt a foursquare widgetet hol tudom beállítani illetve letölteni?

(#5055) Nikk


Nikk
senior tag

Már a htc sem a régi. Örülhetünk, hogy mibmég ezt vettük:
[link]

Szerintem a htc pont ezzel a lépésével egy csomó vevőt eltaszít magától. Nagyon sokan vettek többek közt azért htc telót, mert fémből van a burkolatuk... Ezzel a lépéssel sajnos ők sem lesznek különbek a deákné vásznánál. Önmagában a Sense meg nem elég a sikerhez, hiszen elsősorban a minőségi anyaghasználat az, ami a htc-t htc-vé tette eddig.

DIGIC

(#5056) wanted81 válasza Nikk (#5053) üzenetére


wanted81
csendes tag

cs
beirtam a terminál emulátorba
amit irtál és a 9. lépésnél permission denied-et ir.
probáltam htc__037
htc__044 is .

(#5057) rizso


rizso
addikt

Ez a RacingMoto mekkora játék! :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5058) keIdor válasza Nikk (#5055) üzenetére


keIdor
titán

Igen, sajnos ez az ára, hogy ha valaki fossa a telefonokat. Ezért haragszom a HTC-re, hirtelen nem tudok más gyártót, aki ennyi féle telefont adna ki egy évben.
Minőség helyett mennyiség, gratulálok HTC. :((( A Samsung se ad ki ennyi félét, de a plasztikban akadt egy társuk úgy látszik.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5059) CrAck69 válasza keIdor (#5058) üzenetére


CrAck69
senior tag

Asszem a Nokia volt ilyen :)

Egyszer fenn....

(#5060) keIdor válasza CrAck69 (#5059) üzenetére


keIdor
titán

Jaja régen így volt. Most meg lehet nézni hol tartanak, bár annak az üzletpolitika is az oka.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5061) wanted81 válasza Nikk (#5053) üzenetére


wanted81
csendes tag

5. Ha meg vagy a RUU ROM telepítésével és a CID-el, utána belépteted a telót megint a recovery-be. (Bekapcs gomb + hang le)
6. beírod "fastboot oem writesecureflag 3"
belépek a recovery-be és ujra indul a telo és belép 1 clockworkmod recovery v5008ba és ott netudok parancssort beirni - "fastboot oem writesecureflag 3"
ugyhogy sehol se tartok.

(#5062) Nikk válasza wanted81 (#5061) üzenetére


Nikk
senior tag

windows-ban kell csinálni... Nem vágom, hogy csináltál S-OFF-ot, ha ennyire nem vagy képben vele... Egyáltalán hogyan S-OFF-oltál?

Rádugod a telódat a gépre Sync módban és onnan csinálod az S-ON-t. A windows cmd-be kell beírkálni a dolgokat.

Meg ez is kelleni fog hozzá: [link]

Rakd be őket "C"-re a gépeden egy könnyen elérhető könyvtárba...

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#5063) kokler válasza wanted81 (#5061) üzenetére


kokler
aktív tag

! reboot boatloader !

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5064) kokler válasza randras (#5043) üzenetére


kokler
aktív tag

A root (S-OFF) egyszerű és gyorsan végigcsinálható. Ha tudsz angolul, akkor itt megtalálod.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5065) wanted81 válasza Nikk (#5062) üzenetére


wanted81
csendes tag

http://www.nokiaprogramok.hu/forum/viewtopic.php?f=146&t=3099&start=280
igy de csak az s-off ig jutottam

kokler
én s-on-t xeretnék.

[ Szerkesztve ]

(#5066) Criton válasza Criton (#5054) üzenetére


Criton
veterán

:F

(#5067) Nikk


Nikk
senior tag

Csak rádugod telódat a gépre. Utána fogod start menü, futtatás, CMD.

Ha kész CMD-n belül belépsz a könytárba ahova bepakoltad az előző hsz-emben a fileokat.

No itt kell beírkálnod a dolgokat, konkrétan az S-OFF-ra vonatkozó részeket...

DIGIC

(#5068) kchris78


kchris78
veterán

Pyramid 3d romot használ valaki? Nekem mintha működés közben jobban melegedne és jobban is csökken az aksi, szinte szemmel láthatóan.. lehet felteszem az 1.73as stockot és nem kísérletezem, drága már nekem ehhez az időm.. :(

(#5069) wanted81 válasza Nikk (#5067) üzenetére


wanted81
csendes tag

beírod "fastboot oem writesecureflag 3"
7. beírod "fastboot reboot-bootloader"
+csináltam
se kép se hang a telon

(#5070) scapegt


scapegt
senior tag

Ma kaptam meg a szervizből a telómat, épp töltőn csücsül.

Csak megnyugtatásképp mindazoknak, akik a Vodához adják le a Sensation-jüket és cserélik (és külön Smurfie-nek is): A GARANCIA ÚJRAINDUL ATTÓL A NAPTÓL KEZDVE, AHOGY KÉZHEZ KAPJA A VÁSÁRLÓ AZ ÚJ KÉSZÜLÉKET, VISZONT 3 NAP CSEREGARANCIA NINCS RÁ.

Az E-Care épp az ellenkezőjét mondta, miszerint: 3 nap cseregarancia él rá, de a garancia nem indul újra. Jó lenne, ha manapság egyeznének a vélemények a cégeknél...

[ Szerkesztve ]

(#5071) T0rnad0 válasza scapegt (#5070) üzenetére


T0rnad0
addikt

Mármint az egy év teljeskörű indul újra? Szvsz nem kézhezvételkor,hanem onnantól, hogy megérkezett és kiértesítenek.

Z Fold 4

(#5072) scapegt válasza T0rnad0 (#5071) üzenetére


scapegt
senior tag

Nem :) Direkt rákérdeztem, de a garanciajegyen is ott szerepel (idézem szó szerint): Jótállás új határideje: 2011. szeptember 24. Az értékesítő is azt mondta, hogy újraindul a garancia mától, hisz ma kaptam kézhez.

(#5073) T0rnad0 válasza scapegt (#5072) üzenetére


T0rnad0
addikt

Akkor ma jár le a garanciád?:)

Z Fold 4

(#5074) rizso válasza T0rnad0 (#5073) üzenetére


rizso
addikt

Jogos...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5075) scapegt válasza T0rnad0 (#5073) üzenetére


scapegt
senior tag

Arrol nem tehetek h ugy irtak a garjegyre a Vodasok, de ertsd jol. Matol indul a 2 ev.

(#5076) randras válasza kokler (#5064) üzenetére


randras
veterán

Rendben, köszi. És amúgy, összességében milyen a telefon? Esetleg van itt DHD-ról váltó tulaj? :DDD

Az összeszerelés ahogy láttam tökéletes, és sokkal jobban is tetszik, mint a DHD, de azért érdekelne a véleményetek, gondolom ez a telefon sem tökéletes. ;]

(#5077) CrAck69 válasza randras (#5076) üzenetére


CrAck69
senior tag

sajnos nem :( a legrosszabb talán a kijelző porosodása,
de ezt már az új szériánál orvosolták állítólag :)

Egyszer fenn....

(#5078) randras válasza CrAck69 (#5077) üzenetére


randras
veterán

1 percet sem fogom használni tok és fólia nélkül, az pedig már a DHD-n is jól bevált ilyen szempontból. Ha tényleg ez a legnagyobb baj, nagyon boldog leszek. Meddig lehet húzni a magokat? Meddig bírja az akku? Csak mert kb. 300 mAH-val több, de a felbontás és a hardver is más ugyebár...

(#5079) T0rnad0 válasza scapegt (#5075) üzenetére


T0rnad0
addikt

Az üzletben mondták, hogy újraindul a két év? Nem kötözködni akarok, csak azért hihetetlen, mert ment át a kezem között pár szervízes telefon és mindegyiknél az első évben ha cserélték, csak az egy év teljes körű indult újra :U

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#5080) scapegt válasza T0rnad0 (#5079) üzenetére


scapegt
senior tag

Igen, az üzletben mondták. Egyébként a Voda ugye 2 év hivatalos garanciát vállal a Sensation-ökre. Mivel mától indult újra a garancia, ezért 2 év a teljes, nem pedig 1. Hogy ők hogy boltolják le a szervizzel, ha pl. 1,5 év múlva viszem vissza javításra, az már az ő bajuk. A Voda vállalt 2 évet, majd megoldják valahogy :) De rá van pecsételve, hogy újraindult, mától kezdődik. Nincs nagyon mibe belekötni. Sőt, mivel majdnem 1 hónap volt ez a szervizes herce-hurca és közben nem tudtam használni a mobilnetemet, még jóvá is írnak egy egész havi díjat a köv. számlából. De egyébként logikus, hogy ha egy 2 hónapos telefont leadok szervizbe, akkor arra a 2 év gari nem 1 lesz ... mert akkor aztán tényleg meg lettem volna károsítva.

[ Szerkesztve ]

(#5081) T0rnad0 válasza scapegt (#5080) üzenetére


T0rnad0
addikt

A 2 év gari nem változik, nem azt mondtam, hogy 1 év lesz belőle. Mondok egy példát: megvetted 2011.08.01-én a telót. Erre van 1 év teljes körű garid+1 év korlátozott, tehát 2013.08.01-ig garis. Ha beadod szervízbe és kicserélik 1 éven belül, tegyük fel ma kaptad vissza, akkor mától újraindul az egy év teljeskörű, 2012.09.24ig. De a 2 év lejárati dátuma marad ugyanúgy 2013.08.01.

Z Fold 4

(#5082) sshr3kk válasza Criton (#4849) üzenetére


sshr3kk
tag

Már bocs, de Gorilla Glass kijelzőre mi a fenének fólia? Azon kívül, hogy csúnyább és használhatatlanabb lesz tőle? Egy haver a lakáskulcsával karcolászta a Gorilla kijelzőjét és nem látszott meg semmi rajta...

Live your life, like it's your last day!

(#5083) kokler válasza wanted81 (#5065) üzenetére


kokler
aktív tag

Pontosan arra írtam én is!

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5084) rizso válasza sshr3kk (#5082) üzenetére


rizso
addikt

Azért a GG is karcolódik. Mondom ezt úgy, hogy volt már több telefonom is, amiben GG volt, és meg lehetett karcolni. De nem csak nekem, hanem haveromnak is sikerült, pedig tokban tartotta mindig. És szerintem nem használhatatlanabb a kijelző egy fóliával, sőt sokszor jobb is.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5085) CrAck69 válasza rizso (#5084) üzenetére


CrAck69
senior tag

ezen kár vitázni, mindenki úgy használja ahogy szeretné :)
jönnek majd a felesleges hsz ek, aztán csak off lesz :)

Egyszer fenn....

(#5086) rizso válasza CrAck69 (#5085) üzenetére


rizso
addikt

Nyilván. Nem is arra akartam kilyukadni, hogy kell-e fólia vagy sem, hanem arra, hogy bizony mindegyik kijelző karcolódhat...

Más: Locations-ről vélemény? :U

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5087) randras válasza rizso (#5086) üzenetére


randras
veterán

30 napig ingyenes, asszem. A Google Maps útvonaltervező miért nem jó?

(#5088) sshr3kk válasza rizso (#5084) üzenetére


sshr3kk
tag

Akkor ti gondolom snowboardoztok a telefonnal, vagy nemtudom...
Volt már pár érintőkijelzős telóm, nem mindegyik GG-vel, de még sosem sikerült megkarcolni, pedig most a Sensation-höz vettem meg életem első tokját.

Live your life, like it's your last day!

(#5089) sshr3kk válasza randras (#5087) üzenetére


sshr3kk
tag

Mert nCore-ról le tudod tölteni a full igo8-at meg a sygic mobile maps-et, nyilván full verzió mindkettő!

Live your life, like it's your last day!

(#5090) Xaels válasza sshr3kk (#5088) üzenetére


Xaels
félisten

Nem snowboardozok a telefonnal és vigyázok rá, mégis ott van egy hajszál karc és egy gombostűhegynyi karc a kijelzőn. Mindmáig nem tudom, hogy sikerültek...

A warez meg tiltott a fórumban, erre legközelebb figyelj.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5091) sshr3kk válasza Xaels (#5090) üzenetére


sshr3kk
tag

Bocs, nem tudtam, hogy tiltott! :W

[ Szerkesztve ]

Live your life, like it's your last day!

(#5092) scapegt


scapegt
senior tag

Változott már automatikusan a Market valakinek?

(#5093) CrAck69 válasza scapegt (#5092) üzenetére


CrAck69
senior tag

tényleg, én is azt néztem az öcsém telóján :)
ezt nekem kell megmahinálni hogy az új market legyen neki?

Egyszer fenn....

(#5094) szirtesp válasza scapegt (#5092) üzenetére


szirtesp
tag

Faterom Desire-jén tegnap változott, nálam még semmi. De annyival nem jobb szerintem az uj market

(#5095) sshr3kk válasza scapegt (#5092) üzenetére


sshr3kk
tag

Nálam sincs semmi változás a Market-en, milyen lesz az új?

Live your life, like it's your last day!

(#5096) sshr3kk


sshr3kk
tag

Innen le tudjátok tölteni az új Market telepítőfájlját!
Bár szerintem az előző jobb volt :F

Live your life, like it's your last day!

(#5097) scapegt válasza szirtesp (#5094) üzenetére


scapegt
senior tag

Milestone-on kb. 1 hónapja újult meg a Market.

(#5098) sshr3kk


sshr3kk
tag

Nem tapasztalt valaki ájfón 4-hez hasonló térerő vesztést, ha teletenyérbe fogja a Sensation-t? Csak mert nekem van, hogy 2 csíkot is leesik, akár 1-esre is...

Live your life, like it's your last day!

(#5099) kdavid


kdavid
csendes tag

Sziasztok!

Az után szeretnék érdeklődni ,hogy van-e olyan fórumozó aki használja a beépített exchange klienst ? Ha igen, kifejthetné pár szóban mik a tapasztalatai ?

Nálam akármi teszek, simán 10-10,5 óra lesz az üzemidő ha dolgára engedem, miközben szimplán a telefon simán elfut 1,5-2 napot .

Illetve kérdezem mindenkitől , van esély rá, hogy egy custom rom megoldja ezt a problémát ? Vagy próba cseresznye ?

davkri

(#5100) kdavid válasza Nakivagyok (#5033) üzenetére


kdavid
csendes tag

Szia !

4, Battery Monitor Widget PRO . Rajzol grafikont, megmondja hogy mikor mennyi volt a telefon fogyasztása, mikor ment a display és még azt is megsaccolja, hogy mikor fog lemerülni a telefon .... itt

davkri

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.