Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5301) Anulu79


Anulu79
addikt

A telefonban van valami olyasmi féle dolog mint pl. windowsban a kuka?

(#5302) roxan válasza Anulu79 (#5301) üzenetére


roxan
senior tag

Én nem tudok róla, de valaki feltalálhatná. Fájl, sms, mail mehetne ide.

(#5303) csipuka válasza scapegt (#5289) üzenetére


csipuka
senior tag

En talaltam 23-ert is:
[link]

(#5304) Criton válasza mumk1 (#2407) üzenetére


Criton
veterán

Ugyan ez van az eBayen is?
Mert most rendeltem, itt az van hogy a színe: Carbon Grey, ez az eredeti szín akkor?
Az eBayről lett a rendelés persze.

[ Szerkesztve ]

(#5305) dingo-htc se válasza HondaDriver (#5276) üzenetére


dingo-htc se
tag

hát én ezt az aura-t meg sem találtam.marketben van?sygic et szedtem le.ebben is van sárga ív :) de talán egy hónapig lesz jó.letöltöttem irország térképet(mert itt lakom)29.9mb de lejött gyorsan.6-8 perc kb 1.3-1.5mb/s.jó gyors.amúgy nem tetszik annyira a progi.de majd még körbenézek..

(#5306) kchris78


kchris78
veterán

feltettem a stock 2.xx RUU-s 3.5 sense-es ROM-ot, nem vacakolok a főzöttekkel, mindegyik csak a sebességet hajszolja. Tényleg jó. SetCPUről átálltam CPUtunerre sokkal jobb mint az előbbi.

Beépített Facebook kliens tényleg egy nagy vacak, semmi más nincs benne csak a news feed...

Kérdés: melyik progi az ami behozza az A-GPS funkcionalitást hogy ne kelljen mindíg perceket várni egy fix-re?

(#5307) scapegt válasza kchris78 (#5306) üzenetére


scapegt
senior tag

Dehogy csak a news feed van benne..nézd már meg jobban :) Vissza gomb és azonnal megjelenik az Üzenetek, Barátok, stb..minden működik ugyanúgy mint a webesen, csak jobban meg kéne nézni mielőtt írnál :)

(#5308) MerLinh válasza kchris78 (#5306) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát nem sokat használhattad a facebook for android programot =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5309) Nikk válasza MerLinh (#5308) üzenetére


Nikk
senior tag

Már értem, hogy miért húzzák le sokan a Facebook for Android-ot ennyire...

Amúgy egyébként a HTC-s kliens szerintem sokkal jobb mint a hivatalos FB-s... Valahogy sokkal jobban kézreálló... :)

DIGIC

(#5310) Anulu79


Anulu79
addikt

Autós tartóból és töltőből milyen ajánlotok?

(#5311) MerLinh válasza Nikk (#5309) üzenetére


MerLinh
senior tag

Az lehet, de sajna az nem mutatja a legfrissebbeket, nem is tudom mit mutat, lehet csak én nem állítgattam.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5312) zzola válasza Anulu79 (#5310) üzenetére


zzola
félisten

Töltőből bátran merem ajánlani ezt:
CC-C200 Original HTC KFZ Adapter für HTC Sensation
3000 forint alatt van postaköltséggel együtt. Én ilyet használok...

(#5313) Nikk válasza MerLinh (#5311) üzenetére


Nikk
senior tag

Ahogy a widget-re lapozol, automatice frissíti pár másodperc után a falat... Tudom azt használom... :)

DIGIC

(#5314) MerLinh válasza Nikk (#5313) üzenetére


MerLinh
senior tag

szoktam én is nézegetni, de nekem nem jeleníti meg az összes legfrissebeket, hanem csak párat

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5315) Nikk válasza MerLinh (#5314) üzenetére


Nikk
senior tag

Alul van egy csúszka. Az is szortíroz, ergo azt is érdemes használni. Meg érdekes, hogy nálam a több nappal ezelőttiek is el vannak mentve a cache-ben... Rengeteg sok van ami meg tudok nézni...

DIGIC

(#5316) kchris78 válasza scapegt (#5307) üzenetére


kchris78
veterán

lehet.. mindjár jobban szemügyre veszem de a backet kilépésre szokták volt használni így eszébe sem jut az embernek, menüre emléxem arra nem csinált semmit, volt egy refresh opció aztán kész... FB Flow-t próbáltam arra neten is azt írják hogy jobb.

más: ha valakinek van 500Ftja akkor van Dolphin-FireFox sync plugin, VÉGRE megtaláltam az ultimate solution-t.. chrome nem szimpi, és leginkább csak ehhez volt ilyen. Firefox Mobile tudja de az meg még nincs kiforrva.

(#5317) scapegt válasza kchris78 (#5316) üzenetére


scapegt
senior tag

Nincs nálam a telóm, de a Back gombot ha megnyomod, bejön egy képernyő, amin kb. 9 menüpontot fogsz látni, szóval szerintem legalább annyit tud mint a webes. De ha nem a back gombot használod, akkor hogy lépsz ki az alkalmazásokból? :) Egyébként ezt úgy csinálták meg, hogy bejön a News feed, nyomsz Back-et, bejön a Menü, utána megint Back, megint News Feed és a 2. Back-re lép csak ki. Szóval látnod kellett volna eddig is :)

(#5318) kokler válasza Anulu79 (#5310) üzenetére


kokler
aktív tag

Én ebből vettem már 4 db-ot (5V, 2A), 2-őt még a Desire-hez 1,5 éve és tökéletes természetesen. Ezért a hatalmas árért meg pláne :DD
Ugyanezt adják itthon nagykerben 2600+fáért garancia nélkül :B

Mostanában 1 hét alatt ideérnek Kínából a cuccok, ráadásul ingyenes szállítással általában.

[ Szerkesztve ]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5319) kchris78 válasza scapegt (#5317) üzenetére


kchris78
veterán

köszi az infót. ezekszerint nemigen fogtam a difit, a back gombra kilép a progikból a droid, ha meg a home akkor fut háttérben és akkor csukja be ha kell neki memo? eddig nekem az volt az elképzelésem hogy backre az app dönti el hogy kilép e vagy sem, de az a biztos mint pl a dolphinnál hogy van kifejezetten EXIT menüpont, na akkor kilép.

Amúgy tudja valaki a 2.3.5-ös kernel mit hoz a dual-core kezelésben (aminek a támogatása eleddig elvileg csak marketing volt)? Lekapcsolhatóság, etc...

(#5320) Nikk válasza kchris78 (#5319) üzenetére


Nikk
senior tag

Ez egy fogós kérdés, erre én is nagyon kíváncsi vagyok. Pláne, hogy ebben a telóban még hatalmas rejtett potencuálok duruzsolhatnának, ha támogatva lennének...

DIGIC

(#5321) MerLinh válasza kchris78 (#5319) üzenetére


MerLinh
senior tag

back gombra nem csak kilép, ha nem előző oldal funkciója is van pl böngészőnél és egyéb hasonló programoknál

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5322) Anulu79


Anulu79
addikt

Az mitől van, hogy a telefon nem látja a SIM-en tárolt számokat csak azt ami a telefonon van? Kezdek ideges lenni, hogy a jó beállítások ellenére sem látja.

Köszi a töltő infókat. Még keresek hozzá autós tartót aztán ùgy rendelek majd.

(#5323) Anulu79 válasza Anulu79 (#5322) üzenetére


Anulu79
addikt

Időközben eszközöltem egy restartot és úgy látszik, hogy megoldódott a probléma.

(#5324) kchris78


kchris78
veterán

Porosodas: en preventíven körbevettem szalaggal a kijelzőt. Vagy ez vagy az hogy ezzel teljesen megakadályoztam a por bejutását a kijelző es a belső rész közt, nincs csak Egy porszem bent. Akkor ragasztottam le. Aki mostanában vesz es biztosra akár menni, javaslom. Egyszerűbb mint megválni tőle 1 2 hétre plusz az idő...

[ Szerkesztve ]

(#5325) Nikk válasza kchris78 (#5324) üzenetére


Nikk
senior tag

Tudsz feltölteni fotót arról, hogy egészen pontosan hol ragasztottad le?

DIGIC

(#5326) roxan válasza kchris78 (#5324) üzenetére


roxan
senior tag

preventív jelleggel engem is érdekelne

(#5327) Bátor75 válasza kokler (#5318) üzenetére


Bátor75
tag

Ilyenem volt a Dia2-höz (csak ugye más volt a csatija)
Nagyon jó kis töltő 2 évig "nyúztam" a telóval együtt minden gond nélkül :)

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5328) Bátor75


Bátor75
tag

Stock ROM-mal, asszem vidám vagyok :D

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5329) Bátor75 válasza Anulu79 (#5322) üzenetére


Bátor75
tag

Tartó!
Én ilyet rendeltem:
Autós tartó

Még nem jött meg, de ha nem jó sem fogok sokat bukni rajta. Van szélvédőre tapicskolhatóm is (gyorsboltban volt 3200 pénz). Eddig még mindig ilyen szélvédősek voltak és egyikkel sem volt semmi bajom.
Remélem ez is be fog válni, de ha esetleg nem lesz jó az autómba eladó lesz :D

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5330) Criton


Criton
veterán

Na, ha minden igaz, akkor hétfőn meg is jön az új hátlap :R

(#5331) Anulu79 válasza Bátor75 (#5329) üzenetére


Anulu79
addikt

Ezt hogyan és hova rögzíted a kocsiban? A levegős rácsokra?

(#5332) keIdor


keIdor
titán

Gyari bongeszonel be lehet allitani, hogy zoomnal ne torje a szoveget? Mindig ugrik egyet a kep es idegesito.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5333) Bátor75 válasza Anulu79 (#5331) üzenetére


Bátor75
tag

Igen. Ezért is rendeltem meg, mert anno még a Dia2 is erősen melegedett
nyáron a szélvédő mögött, ez meg (ha jó lesz) akkor a levegő még
hűteni is a fogja a telót + nincs közvetlen a szélvédő mögött.
Ha megjött a cucc referálok róla, hogy érdemes-e megvenni :)

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5334) kokler válasza Bátor75 (#5333) üzenetére


kokler
aktív tag

Én is ilyet vettem, csak univerzális kivitelben és tökéletesen megfelel.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5335) Nikk válasza keIdor (#5332) üzenetére


Nikk
senior tag

Igen... Böngészőben settings-en belül van egy olyan pont, hogy szöveg tördelése. Vagy újrafuttatása vagy mi a retek a neve pontosan...

DIGIC

(#5336) keIdor válasza Nikk (#5335) üzenetére


keIdor
titán

Kerestem ott, de nem találom most se. :F Olyan van, hogy szöveg méretének beállítása, de nincs kikapcsolás, megnézem ez az óriási ez mit takar.

Szerk.: Nincs ilyen beállítás.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5337) Nikk válasza keIdor (#5336) üzenetére


Nikk
senior tag

Valóban... oO

DIGIC

(#5338) roxan válasza Nikk (#5337) üzenetére


roxan
senior tag

Operában van ilyen tördelés

(#5339) Nikk válasza roxan (#5338) üzenetére


Nikk
senior tag

Jah meg Dolphin-ban is...

DIGIC

(#5340) CrAck69 válasza randras (#5215) üzenetére


CrAck69
senior tag

Hali, amit linkelt a kolega tokot az ingyen postás?
Azt a 7.65$ akkor kell fizetni ha elsőbbségivel küldi?
mert ha így van akkor rendelek egyet :)
Sajna nem tudok angolul ezért mennék biztosra.
Nagyjából erre tippelek abból a pár szóból amit értek :)
Köszi :R

Egyszer fenn....

(#5341) MerLinh válasza CrAck69 (#5340) üzenetére


MerLinh
senior tag

Az sajnos csak amcsiba ingyenes, ha jól vettem ki.

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#5342) zzola válasza CrAck69 (#5340) üzenetére


zzola
félisten

(#5343) CrAck69 válasza zzola (#5342) üzenetére


CrAck69
senior tag

:O Ja sajnos látom az eladó ugyanaz és a posta 1600Ft :(
köszönöm szépen

Egyszer fenn....

(#5344) szirtesp válasza CrAck69 (#5343) üzenetére


szirtesp
tag

nem ilyet kerestek?
Ez ingyen hozza Mo-ra is

(#5345) mumk1


mumk1
addikt

Nem is rossz ez az RCMix 3.5 , nekem bejön ez a Sense felület. kép.

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5346) Anulu79 válasza Bátor75 (#5333) üzenetére


Anulu79
addikt

Jöhet majd az infó, hogy milyen. Mostanában készülök kocsit venni én is és év vége felé lehet, hogy hasznát is venném egyből a tartónak meg a töltőnek.

(#5347) kdavid


kdavid
csendes tag

Ha már ennyire a tokok körül zajlik az élet itt egy nem túl jó példa . e-bay

Korrekt anyagú, kicsit nehézkes feligazgatni a telefonra , de ha fenn van akkor patent . Csak sajnos nem lát tőle a közelség érzékelő. Alapból nem működik , ha kivágok a gumis részből akkor legalább kikapcsolja a képernyőt amikor kell, csak vissza nem kapcsol ha elveszed az arcodtól ... Lehet vele élni , de nem koorekt napi 20 hívásnál :(

Tanulság : Kerülendő azon tokok amik az érzékelő körüli 1 mm-es részbe belógnak .

(#5348) mizu


mizu
aktív tag

Ilyen üzemidőt tudtam kihozni a készülékből, természetesen abszolút visszafogtam a használatot, ami 3-4 rövid beszélgetést, egy teljes órányi zenehallgatást, alkalmankénti FB látogatást jelentett. Az akksi végleg délután 3-kor adta meg magát.

[ Szerkesztve ]

▫️ PH! FAN ▫️

(#5349) castorr válasza mizu (#5348) üzenetére


castorr
tag

Wifi, mobilnet mennyire van bekapcsolva?

Nothing's what it seems to be; I'm a replica, I'm a replica; Empty shell inside of me; I'm not myself, I'm a replica of me...

(#5350) Onizuka válasza dingo-htc se (#5268) üzenetére


Onizuka
tag

Szia!

Illetve sziasztok!

Az előző hozzászólásomban (pár napja) arra akartlam rákérdezni, hogy miként illeszthető fel az autós teló-tartó, amelyet a HTC gyárt a készülékhez. Az én kocsimon adódna egy kvázi vízszintes hely a műszerfalon, mely puha-műanyagból készült és enyhén barázdált - kvázi műbőr hatású. Erre fel tudom tapasztani ezt a platformot? Öntapadós vagy esetleg vákuumos a drága?

Köszönöm!

'am 22 years old and single!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.