Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) kokler válasza scapegt (#5400) üzenetére


kokler
aktív tag

20.000 HUF-ot adok érte látatlanban :DD, ha hibátlan lesz, akkor megér számomra 30.000-et is ;]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5402) rizso válasza xlinux (#5399) üzenetére


rizso
addikt

Az enyem is T-s, megsem szazas...Mindenesetre ha nagyon zavaro lesz, meg porosodik majd, akkor megy a szervizbe. Ha utana is elojonnek a hibak, akkor meg majd megprobalom kicsereltetni egy ujra, vagy egy masik tipusra...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5403) scapegt válasza kokler (#5401) üzenetére


scapegt
senior tag

Nagggyon vicces :) De felőlem..ideadod a 30e Ft-ot és én máris adom a most épp használatban lévő Nokia 1200-mat ;] :P :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5404) Anulu79 válasza rizso (#5402) üzenetére


Anulu79
addikt

Mi a baj a tieddel?

(#5405) rizso válasza Anulu79 (#5404) üzenetére


rizso
addikt

A kijelző kicsit mozog jobb felső sarokban. Eddig nem csinálta, ma kezdte el. És kicsit recsegős/ropogós/kattogós hangot ad a nyomkodás hatására. Szerencsére még nem vészes, de ha jobban kilazul, akkor megy szervizbe...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5406) Anulu79 válasza rizso (#5405) üzenetére


Anulu79
addikt

Most megnéztem az enyémet is és nekem is ilyen. De én nem szoktam olyan erősen nyomkodni, hogy ezzel baj legyen meg, hogy jobban kilazuljon. :)

(#5407) szasz1 válasza rizso (#5405) üzenetére


szasz1
tag

Nekem ugyanez volt, cserélte a T, bár én utólag belegondolva, lehet az nemtesz jót neki ha zsebben hordod, kicsit szűkebb nadrágban.

(#5408) Nikk válasza xlinux (#5399) üzenetére


Nikk
senior tag

Nekem teljesen független, aztán nekem még is előjöttek problémák... De majd egy szervízt majd még bejátszom valamikor, hátha mostmár tényleg hibátlan lesz...

Amúgy ma fogtam kezemben egy Motorola Xoom-ot... Hát őszintén... Kegyetlen jó cucc... Nagy elkezdtem most gyűjteni egy htc puccini-re... :D

DIGIC

(#5409) rizso


rizso
addikt

Anulu79: én sem nyomkodom erősen, éppen csak érintem - ahogy egy jobb kapacitív kijelző igényli. Csak pont hogy ilyen használat mellett figyeltem fel a "kattogásra".

szasz1: az egész telefont cserélték?

Én amúgy azt nem értem, hogy miért kellett ilyen idióta egy hátlap megoldást választani...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5410) Tibi09


Tibi09
tag

Egy kis tanácsot/segítséget szeretnék kérni. Szeretnék rendelni a telóhoz egy szilikon tokot. Annyi kritérium lenne, hogy fehér legyen és 5 dollárt szánnék rá.

Ezt néztem ki

De szívesen várok ötleteket, ami jobban néz ki vagy olcsóbb vagy valami.

Azt se venném sértésnek, ha esetleg valaki írna pár sort arról, hogy mennyire jók ezek a szilikon tokok. :)

(#5411) scapegt válasza Tibi09 (#5410) üzenetére


scapegt
senior tag

Ugyanilyet vettem én is, pár napja (és azelőtt is) belinkeltem. Tökéletesen passzol a telefonra, egy egészen új és izgalmas külsőt kölcsönöz a telefonnak, mindenképpen megéri, főleg ennyiért :D Viszont akit linkeltél, az ocsmány kis hazánkba nem postáz...

Ő viszont igen, én tőle vettem

[ Szerkesztve ]

(#5412) rizso válasza Tibi09 (#5410) üzenetére


rizso
addikt

Ha jól tudom, akkor Zolar kollégának valami ilyesmi fehér van. Nagyon nem néztem meg, de jónak tűnt.

Nekem meg ilyen van. Igaz, hogy nem fehér, viszont nagyon jól illeszkedik, kicsit merevebb anyagból van (nem az a kimondottan gyenge, hajlékony gumi), nem gyűjti a szöszöket, tényleg jó. És járt mellé egy fólia+törlőkendő...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5413) Tibi09


Tibi09
tag

Köszi a segítséget, nem is figyeltem a szállítást, úgyis kell még pár napot várjak, hogy felérjen paypal-ra a cash.

Amúgy még lehet egy ilyet is rendelek, nagyon vad. :DD

(#5414) scapegt válasza rizso (#5412) üzenetére


scapegt
senior tag

Amit linkeltem, az sem puha, hajlékony gumi :) egész kemény, nem az a szokványos szilikon tok. Annyi baj van vele - már akit zavar, engem speciel nem, mert úgysem látom ha rajta van - hogy a telefon hátlapja megfogja belülről a tokot, így barnás színezetű lesz szegény :D Ehhez is járt fólia és törlőkendő egyébként, majdnem mindegyikhez adnak.

(#5415) scapegt válasza rizso (#5412) üzenetére


scapegt
senior tag

sry dupla lett vmért...

[ Szerkesztve ]

(#5416) szasz1 válasza rizso (#5409) üzenetére


szasz1
tag

Igen az egészet, legalábbis teljesen új az imei szám meg minden.

(#5417) rizso válasza szasz1 (#5416) üzenetére


rizso
addikt

Ezt jó hallani/olvasni. Szerintem várok még 1-2 hetet, és én is beviszem...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5418) Blero3311


Blero3311
tag

Sziasztok, újabb garis kérdése volna.
Kérnék egy hozzáértőt, hogy fejtse ki nekem egy EU-s és HU-s garanciák közötti különbséget pl itt, és főleg a jelentős árkülönbséget nem értem. :N
Köszönöm :R

(#5419) randras válasza Blero3311 (#5418) üzenetére


randras
veterán

Ide csatlakozó B kategóriás kérdésem pedig az lenne, hogy németországban vásárolt gyártói garanciás Sensation hazai garanciáztatásával lesz-e gondom?

:R

(#5420) Bátor75 válasza zzola (#5380) üzenetére


Bátor75
tag

Fenn van, majd holnap teszek fel képeket.
Felrakni kb. 30-40 perc volt, nem fed le minden cm2-t a
telefonon, de azért alig marad hely fólia nélkül.
A hátlapra felrakáskor kicsit segítettem az íves részeknél
hajszárítóval, épp csak annyira, hogy a fólia formázhatóbb legyen,
a kijelzőre kétszer tettem fel, mert elsőre kicsit elrontottam, de
nem is látszik meg rajta. A kijelzőre való rész előnye, hogy teljesen
lefedi a kijelzőt (amit telóval vettem a gyorsboltban az is kisebb volt).
Tapintásra a hátlapon kellemes, kicsit sem csúszik, inkább még kicsit
tapad is (30 perc folyamatos beszélgetés után sem volt kényelmetlen fogni,
nem akart kicsúszni, a kijelzőn pedig nem vettem észre, hogy kevésbbé reagálna,
az ujjam is teljesen jól "csúszik" a fólián.

Hirtelen ennyi.
Holnap lesznek képek :)

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5421) randras


randras
veterán

Offtopic:

Mi vagyunk az etalonja a képkészítés idejét nézve az új iPhone-nak! :B

(#5422) Criton


Criton
veterán

#5379 :F

(#5423) zzola válasza rizso (#5412) üzenetére


zzola
félisten

Igen, ugyanilyen van!

(#5424) scapegt válasza Criton (#5422) üzenetére


scapegt
senior tag

Miért olyan fontos, hogy kifagyott-e másnak is? Ez is csak egy oprendszer mint a windows, hibák előfordulnak. Ha lefagy a windows sem kérdezgeted másoktól, hogy láttak-e már olyat :) Nem rosszindulatból írom, de látnád a Milestone-t miket csinál nap mint nap...4-5x kifagy, újraindul, nem reagál, force close... :D

(#5425) rizso válasza scapegt (#5424) üzenetére


rizso
addikt

Na ja...Nekem a Defy olykor naponta többször is lefagyott, csak úgy random módon újraindult. Ahhoz képest a Sensation talán egyszer szórakozott eddig.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

(#5426) roxan válasza scapegt (#5424) üzenetére


roxan
senior tag

jaja, és lehet hogy a sense-nek semmi köze, csak egy vmilyen telepített progi miatt fagy ki.

[ Szerkesztve ]

(#5427) johnwillow


johnwillow
tag

Hali! Mit szóltok ehhez? Feltűnően olcsó és nagy kapacitású...

[link]

[ Szerkesztve ]

(#5428) zzola válasza johnwillow (#5427) üzenetére


zzola
félisten

Szerintem kamu, 1500-1600 mAh-ás lehet...

(#5429) Nikk válasza johnwillow (#5427) üzenetére


Nikk
senior tag

Kizárt, hogy ez ekkora teljesítményű volna... oO

DIGIC

(#5430) CrAck69 válasza johnwillow (#5427) üzenetére


CrAck69
senior tag

tele van krix-kraxal :) messziről jön, én nem próbálkoznék vele :B

Egyszer fenn....

(#5431) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Boltban megvételkor hogy tudom leellenőrizni, hogy nem pixelhibás a teló?
Más: Érdemes megvárni a Nexus Prime kijövetelét? Lesz várhatóan árcsökkentés miatta? (Vagy érdemesebb azt venni? :D )

[ Szerkesztve ]

(#5432) kokler válasza Balazs_ (#5431) üzenetére


kokler
aktív tag

Szerintem a Prime ára valahol 180.000 körül fog indulni, de lehet hogy 200 lesz. Ha használnál NFC-t és nem fontos a Sense akkor várj, de egyébként én nem biztos, hogy ezt tenném :B

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5433) Nikk válasza kokler (#5432) üzenetére


Nikk
senior tag

Gazdasági helyzet miatt most igen nehéz megmondani, hogy érdemes-e várni...

DIGIC

(#5434) kokler válasza Nikk (#5433) üzenetére


kokler
aktív tag

Szerintem nem érdemes várni. Vagy vegyen most készüléket vagy vegyen mondjuk az árában búzát és rakja el télire...

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5435) Bátor75


Bátor75
tag

Képek a NakedShield-ről

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5436) Criton válasza Bátor75 (#5435) üzenetére


Criton
veterán

Ezt hol is vetted? Engem érdekelne :R

(#5437) Bátor75 válasza Criton (#5436) üzenetére


Bátor75
tag

A második link

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5438) WiZARD válasza Balazs_ (#5431) üzenetére


WiZARD
addikt

én megvárnám. 720p kijelző mégiscsak más kategória
és a teaser képen is jól néz ki.

csak ne szokásos gagyi samsung műanyag feeling legyen :(

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5439) Criton válasza Bátor75 (#5437) üzenetére


Criton
veterán

Bejelentkeztem eBayre, de valahogy arra ,hogy megvenném nem találom az opciót...

(#5440) Criton válasza Bátor75 (#5437) üzenetére


Criton
veterán

én már nem is tudom megvenni, elfogyott :(

(#5441) randras válasza Bátor75 (#5370) üzenetére


randras
veterán

És neked van ilyened? :D Mennyire nehéz felrakni? Mennyire tűnik strapabírónak?

Itt még van, meg is venném, csak attól félek, hogy sz*rt sem ér, leejtem két nap múlva, és vehetek hátlapot sokpénzért...

[ Szerkesztve ]

(#5442) roxan válasza Criton (#5440) üzenetére


roxan
senior tag

Miért mondod, hogy elfogyott? Van itt még 10 db.

(#5443) Nikk válasza randras (#5441) üzenetére


Nikk
senior tag

Van egy jó trükk ezellen a hátlapos dolog ellen: ne ejtsd le... :D

DIGIC

(#5444) roxan válasza WiZARD (#5438) üzenetére


roxan
senior tag

Nem kell sokat várni [link]

(#5445) Bátor75 válasza Nikk (#5443) üzenetére


Bátor75
tag

+1 :D

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5446) Bátor75 válasza randras (#5441) üzenetére


Bátor75
tag

Fentebb már írtan róla, de ha elolvasod a felhelyezési útmutatót a csomagolás belsején, akkor nem vészes felrakni. A hátlapnál segítettem kicsit hajszárítóval ;)

Xiaomi MI3 W & Chuwi VX1 & Lenovo S850

(#5447) rgeorge válasza scapegt (#5367) üzenetére


rgeorge
addikt

Nekem se válaszol a pü-re...

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#5448) scapegt válasza rgeorge (#5447) üzenetére


scapegt
senior tag

Biztos sokan zaklatjuk :) De nekem úgy tűnik, holnap érkezik a Sensation-öm a Vodába...meglátjuk mire jutok piroséknál :)

(#5449) kokler válasza scapegt (#5448) üzenetére


kokler
aktív tag

Sok sikert! Üssed őket rendesen :DD

Egyébként nem fordult meg a fejedben, hogy panasszal élj náluk és kérjél a Sensation helyett a Vodától ott helyben egy SGSII-t? Talán nem kellene neked az eladással szórakoznod meg ilyenek. Én megkérdezném :U

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5450) scapegt válasza kokler (#5449) üzenetére


scapegt
senior tag

Szerinted mit szeretnék holnap csinálni? Pontosan azt amit írtál :) Átpártolni Samuékhoz. Csak nem tudom még hogy adjam elő a dolgot :D olyan kis szende csajok szoktak ott ülni, hogy még vitázni sem lehet velük :D meg egy srác van, na hozzá nem szívesen kerülnék, csajjal mégiscsak jobb megvitatni az ilyen dolgot :D bár gondolom hívnának valami felettest, mert ez nem egy egyszerű csere dolog, gondolom rá kéne fizetnem..azt sem tudom mennyit. Megnéztem, hogy listaáron 12e Ft különbség sincs a két teló között. Szerintem az lenne a logikus, hogy én akármennyiért is vettem a Sensationt, ráfizessek 12e Ft-ot és adnak egy SGS II-t és rendben is vagyunk :D Persze ha nem így lesz és elkérnek 40-50e Ft különbséget, akkor inkább eladom én magam.

Van valakinek tapasztalata ebben a témában? Kíváncsi vagyok hogy oldják meg az ilyen dolgot. Valaki? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.