Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5151) kchris78


kchris78
veterán

Feltettem új ROM-ot, Pyramid3D, ha nincs sync és csak álldogál a telefon olyan keveset fogyaszt hogy hihetetlen egy 10 óra alatt 6-7%ot ment csak le igaz min/max értéket levettem 128MHz környékére ha sleepben van.. FÉnyerővel lehet még sokat megtakarítani.

Amit nem értek: le lehet friss RIL fájlokat tölteni, ez olyan mint Windows alatt a RADIOROMot használó DLL fájlok? Mert a BOOT menüben a RadioROM verziója nem változott ennek a változtatásával (feltettem a legújabb RILt). Ha így van akkor a RADIOROM az már integrálva van a sima ROMokba?

(#5152) kokler válasza kchris78 (#5151) üzenetére


kokler
aktív tag

A gyári RUU-ban benne van a RADIO ROM és a RIL is. A custom ROM-okban pedig a RIL van benne (emlékeim szerint) és neked lehetőséged (vagy kötelességed) külön frissíteni a RADIO rom-ot.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5153) roxan válasza kokler (#5150) üzenetére


roxan
senior tag

Bátor75:
kokler:

:R Köszi, meg is vettem a nagyobbat. Nem tudom, eddig miért nem találtam. :R

(#5154) Criton


Criton
veterán

A hátlap egyébként mennyire strapabíró?
Mert most ahogy észrevettem, nem rossz anyagból van :N

(#5155) 0xY


0xY
tag

Sziasztok,

Már csak két problémában kérnék segítséget:
1, hogyan tudom a névjegyeket a telefon memóriájából a SIM-re másolni?
2, már jól megjelennek a névjegyek az Emberek menüben, de az üzeneteknél csak telefonszámokat látok. Amikor rákattintok ott egy számra akkor viszont jól kiírja a névjegyet.

köszi a segítséget!

(#5156) rizso


rizso
addikt

Van olyan, akinek a gyári lejátszó nem viszi az avi fájlokat? Az enyém nem viszi, viszont xkisszoltanx kolléga valahogy megetette a gyári lejátszóval - csak nem tudjuk hogyan :) Tipp?

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5157) Nikk válasza rizso (#5156) üzenetére


Nikk
senior tag

Ha nem akarsz szívni a gyári lejátszóval, jobban jársz a Dice Player-el. Az minden jelenleg ismert gyakori filet lejátszik... Én is azt használom és eddig mindennel elbánt hibátlaunl. Még quictime-ot is megeszi FullHD-ban... Mkv sem gond, avról meg aztán nem is beszélve... MP4-et nem is említem... ;)

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#5158) rizso válasza Nikk (#5157) üzenetére


rizso
addikt

Persze, használom azokat. Csak a gyárinál be lehet kapcsolni az SRS-t, ami kicsit dob a hangerőn - ezért lenne jó, ha működésre lehetne bírni a gyári lejátszóval is az avikat...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5159) Nikk válasza rizso (#5158) üzenetére


Nikk
senior tag

Jahvagyúgy... Értem... Hát igen az SRS azért nem rossz dolog pláne filmnézéshez... Egyszer talán az is belekerül... :) Bár állítólag ha a zenelejátszóban bekapcsolod és a mellé indítasz el egy lejátszót, akkor beragad és működik azzal is... :) Nem tudom mi igaz belőle... oO

DIGIC

(#5160) mivan80


mivan80
aktív tag

HTC Vigor

Hát ez a telefon nem egy szépség...
Sajnos. Mert a műszaki része még tetszene is.

(#5161) WiZARD válasza mivan80 (#5160) üzenetére


WiZARD
addikt

meglepne ha tényleg ilyen gagyi lenne a háta.
ez nem csak valami gyári szilikontok?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5162) keIdor válasza mivan80 (#5160) üzenetére


keIdor
titán

Mindegy, mert a Verizon-é lesz, EU-ba úgyis másik jön.:)

WiZARD: Ilyen lesz az, Evo 3D-é is hasonló.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5163) rizso válasza mivan80 (#5160) üzenetére


rizso
addikt

Tudnám mi a tökömnek kell egy telefonba 720p kijelző. Szerintem 4,3"-re még a WVGA is simán elég...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5164) Xaels válasza mivan80 (#5160) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem kifejezetten tetszik ez a Design, de a Sensation-t úgy néz ki nem fogom lecserélni 2 évig ha kibírja :DDD Max 1 az 1-be, de ráfizetni nem fogok semmire.

A tököm tele van azzal ami a mobil szegmensben most megy. Mindenki okádja magából a telefonokat, de közben lényegében már semmivel sem nyújtanának már többet. A Sensation-nel teljesen meg vagyok elégedve, megfelelő a kamera, nagy még éppen jól kezelhető kijelző és stabil és gördülékeny rendszer.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5165) WiZARD


WiZARD
addikt

ezt a miui romot próbálta már valaki?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5166) WiZARD válasza keIdor (#5162) üzenetére


WiZARD
addikt

jah végülis lehet, hogy csak a kép szar.

Evo 3D volt már a kezembe, annyira nem tűnt gagyinak mint képen...
de a Sensation-öm nem cserélném el rá.

de azért a 720as kijelző vonzó :)

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5167) szirtesp válasza mivan80 (#5160) üzenetére


szirtesp
tag

szerintem kicsit hajaz az incredible S-re
De a Sensation nyomába sem ér.

(#5168) cyber86


cyber86
őstag

Olyat lehet csinálni, hogy a telefonkönyvet felmásolom a gépre és átírom a neveket utána vissza töltöm a normálisan beírt neveket? Mert valamiért olyat csinál nekem, hogy minden név végére ezt írja /1 elötte sony ericssonba volt a sim kártya.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5169) szirtesp


szirtesp
tag

Úgy döntöttem lehet mégis megcsinálom az S-OFF-t, szával szeretnék egy kis segítséget kérni ROM választásban. Szempontok (Tehát olyanokat kérdeznék akik már próbáltak custom romokat):
- Legalább olyan gyors legyen, mint a gyári (ne akadjon!! )
- SetCPU-val tudjam állítani az órajelet
- Fogyasszon keveset
- Legyen CRT animáció :D

Előre is kössz a segítséget.

Ja és még egy kérdés, ha ferakok alami más kernelt, és vissza akarom raki S-ON-ba akkor mi a teendő? Vagy a gyári kernel flashelődik a gyári RUU-val??

[ Szerkesztve ]

(#5170) Nikk válasza szirtesp (#5169) üzenetére


Nikk
senior tag

S-ON-olni úgy lehet, hogy felrakod azt a gyári RUU-t, ami eredetileg rajta volt, utána visszaállítod a CID-et a gyárira, ami eredetileg volt. (azt a RUU típusából meg tudod állapítani)

Ezek után "fastboot oem writesecureflag 3" paranccsal visszaállítod a Security-t...

Persze ezt mind úgy kell csinálni, hogy a gyári RUU feltelepítése után csak skip-elni kell a kérdéseket és gyorsan home screen-re kell menni... Utána adb-vel rebbot-olsz, majd onnan állítasz vissza mindent... A CID beállítása után is reboot-bootloader van és a writesecureflag után is...

NAGYON NAGYON NAGYON röviden ennyi... :)

Itt van hosszabban is: [link]

DIGIC

(#5171) Melak03 válasza szirtesp (#5169) üzenetére


Melak03
tag

Én a minap raktam fel az insertcoin-t, amit tapasztaltam, h gyorsabb lett, minden sokkal simább. Van CRT is, nagyon pengén néz ki:D. Alku időről még nem tudok nyilatkozni, amúgy is minden este felrakom tölteni.

(#5172) szirtesp válasza Nikk (#5170) üzenetére


szirtesp
tag

jééézusom!!! Én már egyszer végigcsinálta az S-OFF -> S-ON procedúrát, de nem egészen így csináltam.
Supercid (sok1-es) -> és visszaraktam a gyári RUU-t, de nem állítottam a cid-et gyárira -> majd adb-val : fastboot oem writesecureflag 3
És így működött :C

Na de az eredeti kérdésem arra irányult, ha custom kernelt teszek fel, azt ugye vissza"írja" a gyári RUU?

(#5173) szirtesp válasza Melak03 (#5171) üzenetére


szirtesp
tag

Overclockolható a proci ezzel ha felrakom a setcpu-t? (igazából én downclockolni szeretnék készenlétben, de úgy hiszem ugyan az a feltétel)

(#5174) Nikk válasza szirtesp (#5172) üzenetére


Nikk
senior tag

Lehet, de az nem teljesen gyári... :) Ha esetleg szervízbe kell vinni, akkor muszáj a CID-et is... :)

DIGIC

(#5175) szirtesp válasza Nikk (#5174) üzenetére


szirtesp
tag

és egy s-ON-olt telefonból ki lehet nyerni az aktuális CID-et valahogy?

(#5176) CrAck69


CrAck69
senior tag

srácok, mindenhol az a z1,5 GHz proci van...
a sensation ban is az van csak 1.2 re lekorlátozva ugye?
azt meg lehet oldani, hogy az is 1.5 GHz en menjen?
vagy csak custom rommal?

Egyszer fenn....

(#5177) szirtesp válasza szirtesp (#5175) üzenetére


szirtesp
tag

na meglehet, megnéztem, tényleg sok1..
S-OFF nélkül szabad állítani a cid-et?
Minek kell lennie 1.45.401.2 romnál???

(#5178) Nikk válasza szirtesp (#5177) üzenetére


Nikk
senior tag

Hát azt nem tudom, hogy az 1.45.401.2 ROM-nak mi a CID-je, illetve a CID-et azt a gyári RUU visszarakása után lehet és célszerű átállítani, egyébként brick lehet a vége...

Én konkrétan úgy csináltam, ahogy fent van az oldalon is, tehát:

1. Gyári RUU visszarak, INNEN
2. Teló elindul, skip, skip, skip, homescreen-re
3. Belépés bootloaderbe: "adb reboot-bootloader"
4. CID visszaállítása: "fastboot oem writecid (CID kulcs)"
5. Utána "fastboot reboot-bootloader"
6. Ezek után S-OFF visszaállítása S-ON-ra: "fastboot oem writesecureflag 3"
7. Végül "fastboot reboot-bootloader"
8. Utóljára pedig bootloaderből teló restart. Vagy parancssorból "fastboot reboot", teljesen mind1.

Az utolsó előtti 7. lépés után a bootloaderben legfelül S-OFF helyett, S-ON lesz és ez a fontos. Célszerű leellenőrizni.

A CID értékét célszerű leolvastatni az 5. lépés után a "fastboot getvar cid" paranccsal.

Kb. ennyi...

Én ezt csináltam végig és nekem hibátlanul visszament a gyári ROM a gyári értékekkel/paraméterekkel... :) Én megnéztem, hogy melyik az én telóm gyári ROM-ja és ki is írtam ide egy hsz-ben annó, csak onnan tudtam, hogy melyik a gyári. Hatalmas szerencsém volt ezzel, mert ha nem írtam volna ki, akkor most lövésem se lett volna arról, hogy mi a gyári... A gyári paramétereket mindenképp célszerű felírni valahova. Legalábbis a gyári ROM verziószámát. EU-s, Afrikai, Ázsiai, Amerikai, Tmo-s, Vodás stb...

DIGIC

(#5179) Nikk válasza CrAck69 (#5176) üzenetére


Nikk
senior tag

Csak Custom ROM-mal... Másként esélytelen... Esetleg lehet abban bízni, hogy a HTC engedni fog a usereknek és egy gyári frissítés keretében felpörgeti 1,5Ghz-re, bár ez sajnos eléggé halvány remény.

Ezt a telót a htc elhamarkodottan, pusztán üzleti és helyzeti előny miatt adta ki előbb mint kellett volna. A telónak jó pár gyermekbetegsége volt, amiket mára már javítottak, ezért lehet az, hogy talán van remény rá, hogy egy újabb frissítésben már pörgetett lesz a proci. Akkor még nem lehetett tudni, hogy a proci bírni fogja-e a hősokkot, amit a burkolatban kap. Nyilván egy tesztelési fázisban lévő teló volt ez még durván 2 hónappal ez előtt, mikor sokan szert tettek rá, közte én is. Olyan apró hibái voltak a telónak, mint a laggos Sense, a lötyögő hátlap vagy a pixelesedő/porosodó kijelző.

Arról nem is beszélve, hogy a teló kijelzőjét a SHARP és az ACER is szállítja. A bajok a SHARP kijelzőkkel voltak, állítólag az Acer által gyártottak jobb minőségűek voltak. Szerintem azóta a htc már csak ACER-rel szállítja... Bár fene se tudja, ezekbe sajnos nem látok bele, csak találgatok... :)

DIGIC

(#5180) szirtesp válasza Nikk (#5178) üzenetére


szirtesp
tag

Na a menetet már értem, köszsönöm.

Csak az a baj, nem tudom mit kéne beállítani a CID-nek.

Azt tudom, hogy amikor kicsomagoltam, 1.35.401 szoft volt rajta, aztán OTA-n jött a 45-ös. Ugye egy szoftverhez csak egy CID tartozik? Ha igen, akkor nekem a 35-ös, vagy a 45-ös-höz tartozó CID-et kell visszaállítani? Vagy a 2 ugyanaz?? És holt tudom kideríteni hogy mi?

(#5181) Nikk válasza szirtesp (#5180) üzenetére


Nikk
senior tag

Az 1.35.401 és az 1.45.401 ugyan az. Igazából itt a legfőbb tényező, hgyg a ROM-ot magát a RUU-t, mely régióba szánták. EU, Ázsia stb...

Elvileg az 1.35/45.401 az az Európai régióba szánt verzió... Nem tudom, hogy annak mi a CID-je... Elvileg HTC__032...

Legalábbis ITT azt írja

[ Szerkesztve ]

DIGIC

(#5182) kokler válasza Nikk (#5181) üzenetére


kokler
aktív tag

Az EU-s készülékekben az a CID szerepel mindig! Amennyiben saját magad akarod szabályozni a CPU frekijét, úgy ne egy OC Daemon-os kernellel ellátott ROM-ot rakjál fel. Ott vannak pl. a faux által készített kernelek és van hozzá fauxCPU app is ;) Én speciel esküszöm a Virtuous-ra, de ott 1,5GHz-en mennek a CPU magok és nem alatta. Igazából ez a trend jelenleg: CPU feszt levinni, órajelet meg fel. Revolution HD ROM-mal nem nagyon tévedhetsz, talán nem véletlenül a legnépszerűbb. 1,5-ön megy, de SetCPU használható vele.

[ Szerkesztve ]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5183) mumk1 válasza kokler (#5182) üzenetére


mumk1
addikt

Én "átesküdtem" az Insertcoin-ra. :) Bricked kernellel 192MHz és 1536MHz között használom és 2 hete hiba nélkül teljesít. ;)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5184) kchris78 válasza mumk1 (#5183) üzenetére


kchris78
veterán

Én is Bricked kernel de Pyramid3D, 192MHz és 1GHz közt. Képernyő ki állapotban csak 192MHz, standbyban nagyon-nagyon jól teljesít. Használat esetén szerintem ha az ember tényleg a minimális szintre teszi a fényerőt (pl Brightness Profile-al, az auto mód az durván túlvilágít, főleg ha sötétebb van), azzal óriásit lehet megtakarítani. Megvettem a LUX nevű progit, ez jobban konfigurálható automata progi.

Ha vettem marketen egy progit, és uninstallálom akkor utána elérhető marad számomra ingyenesen?

Feltettem ezt a LUXot és nem tudok semmit se telepíteni kézzel, ha a Telepít gombra kattintok akkor nem reagál - van ez a tapjacking védelem állítólag ami véd, és talán ez a program váltja ki. Ti találkoztatok már ezzel?

(#5185) keIdor válasza rizso (#5163) üzenetére


keIdor
titán

Láttál már iPhone4-et élőben? Na egy olyan kijelző 4.3-ban maga lenne az álom...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5186) keIdor


keIdor
titán

Van értelme amúgy az 1.5GHz-nek? Gyorsabb lesz? Van alkalmazás, ami jobban megy? Mert ha nem, akkor teljesen mindegy szvsz hány GHz-en jár a proci.
Akinek meg csak a hardver és benchmarkok számítanak az jobban jár az SGS2-vel.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5187) rizso válasza kchris78 (#5184) üzenetére


rizso
addikt

Igen, lattam mar. Alom lenne vagy sem, szamomra meg a wvga is boven eleg, teljesen hasznalhato ekkora mereten. Amugy ahogy a 720p kijelzot, ugy a ketmagos 1,5GHz-es procit is foloslegesnek erzem, foleg a jelenlegi akku allapotok mellett.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5188) keIdor válasza rizso (#5187) üzenetére


keIdor
titán

WVGA használhatóságát nyilván senki sem kérdőjelezte meg eddig sem. De ha megvan a technológia a jobbra, akkor miért ne? Sokkal jobb netezni magasabb felbontáson, ezért is tetszik a qHD, és a pixelek is kisebbek, mint SGS2-nél pl. Én már várom a 4.3+ "retina" kijelzőket, ha az ICS-el eltűnnek a gombok, akkor beszélhetünk nagyobb kijelzőről is, hiszen a telefon fizikai mérete nem nő.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5189) kchris78 válasza keIdor (#5186) üzenetére


kchris78
veterán

pontosan. nem értem mi végre megy ez a nagy harc az XDA-n hogy ki mennyire tudja a kernelével/ROMjával felhúzni a procit (1.8GHz). Érzésre ha használja az ember SEMMIT sem számít, az hogy pár tized mp-el lassabban rendereli be az oldalt (ahol valószínű nem az a szűk keresztmetszet) tökmindegy. Főleg hogy így sokkal többet eszik a proci. Inkább azon viaskodnának hogy ki tud hosszabb ideig kitartó ROMot főzni... De ez másodlagos..

(#5190) WiZARD válasza kchris78 (#5189) üzenetére


WiZARD
addikt

a sebesség mérhető benchmarkkal, és tudnak versenyezni.
a fogyasztást nehéz mérni/összehasonlítani...

1 napot szinte bármelyik rommal kibír az enyém, 2 napot nem hiszem hogy valaha is ki fog bírni...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5191) rizso válasza keIdor (#5188) üzenetére


rizso
addikt

En sem vagyok a minel jobb kijelzok es procik ellen, de ameddig ilyen siralmasak az uzemidok, gyengek az akksik, addig szerintem folosleges...

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5192) keIdor válasza rizso (#5191) üzenetére


keIdor
titán

Azok így is kicsik, ígyis-úgyis kéne jobb aksi ezekbe.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5193) kchris78 válasza rizso (#5191) üzenetére


kchris78
veterán

vagy nem a GHzekben kellene versenyezniük hanem pl csíkszélességben, elvileg ha az kisebb akkor kevesebbet fogyaszt a proci, stb..

Van az az 5+1 procis tegra 3 ami tökjó lesz de ott is csak a standby idő lesz frankó mert a kiegészítő proci csak abban fog kizárólagosan üzemelni, egyéb állapotban fut a többi proci ami ugyanúgy fogyaszt (lehet kevesebbet) de használati idő nem fog növekedni (főleg hogy a kijelző is bűnös a nagy fogyasztásban).

(#5194) kokler válasza keIdor (#5192) üzenetére


kokler
aktív tag

Akkuból 3x ekkora kellene minden eszközbe. Az 1,5GHz-et pedig azért nyüstölik, mert gyárilag annyit tud a CPU, a gyakorlatban pedig mindenki annyira állítja, amennyi neki tetszik. A módosított kernelekben csak a lehetőség van meg, hogy akárhogy használhassad.

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5195) Jodanovich


Jodanovich
aktív tag

Sziasztok silverlightot akarok felrakni a telora... Tudnàtok írni alternativat? Ugye amit letoltok ms rol azt nem ismeri. Köszi privatba is kuldjetek!

Life is Short... Ride Hard!!!

(#5196) cyber86


cyber86
őstag

Valaki át tudná küldeni nekem a gyári háttér képeket?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5197) kokler válasza cyber86 (#5196) üzenetére


kokler
aktív tag

Ezekre van szükséged?

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

(#5198) cyber86 válasza kokler (#5197) üzenetére


cyber86
őstag

sajnos nem ezek. tájkép is volt benne de nem találom azt a képet sehol. 1általán az eredeti? vagy csak nekem volt rajta?

[ Szerkesztve ]

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#5199) mumk1


mumk1
addikt

Azért észre lehet venni azt a kis teljesítmény többletet, nem csak a benchmarkok mutatják ki. Elég megnyitni egy combosabb flash oldalt és rögtön érezni a különbséget. Mivel az 1.5GHz a valós órajele a procinak, szerintem ez jár is neki. Az akku kérdés már tényleg más téma és azt el tudom fogadni hogy ez sokaknál szempont, bár ez is inkább felhasználási szokásoktól függ. Nálam nem szempont, mert szinte vezetékes a készülék :) , autóban aktív tartó, minden PC-ben micro USB kábel és zsebben két 1900MAh-ás portable mobile charger. :)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5200) kokler válasza cyber86 (#5198) üzenetére


kokler
aktív tag

Na még ennyit tudtam tenni érted :B

mumk1: Totálisan egyetértek ;)

[ Szerkesztve ]

''Mindenhol jó, de nem vagyok otthon...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.