Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) scapegt válasza keIdor (#5533) üzenetére


scapegt
senior tag

SGS 2 a befutó, Prime felejtős, gondolom az ára nagyon magas lesz, ráadásul a 4,6 col nekem már túl nagy lenne. Az S2 bőven jó telefon számomra :)

(#5552) Balazs_ válasza mizu (#5550) üzenetére


Balazs_
aktív tag

Igazad van. Közben frissítettem a telefont, a hívásproblémákat a 3g gyenge erőssége okozta nálam. Korrekt kis teló, csak gyorsan merül.

(#5553) Xaels válasza scapegt (#5551) üzenetére


Xaels
félisten

Na igen a Prime most lesz 180-200 ha kapható lesz egyáltalán nálunk.

Amúgy nekem tetszik, csak az anyagminőség is legyen a helyén. Bár nem félek attól, hogy lecserélném rá a Sensation-t.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5554) #54715584


#54715584
törölt tag

E-mail mellékletet hogy lehet lementeni?

(#5555) Tibi09 válasza #54715584 (#5554) üzenetére


Tibi09
tag

ha megnyitod, akkor le is menti a telefon.

(#5556) almafa66


almafa66
csendes tag

Sziasztok. Köszönöm a segítségeket végre én is elégedett sensation használó vagyok. A turbosim megoldás-t elvetettem, mert hardver szinten nem akarom barkácsolni, és ez nekem már az. Maradt a root és unlock. az xda-s linkek segítségével szépen ment is minden elsőre. Mégegyszer köszi [:

(#5557) scapegt válasza Xaels (#5553) üzenetére


scapegt
senior tag

Az előző hsz-emben pont le akartam írni, hogy biztos lesz vagy 180e Ft, akkor majdnem el is találtam volna :) Az S2 nekem szerintem tökéletes lesz, hacsak nem lesznek azzal is gondok.

Holnap kirakom hirdetésbe is, de ha esetleg valakit érdekel, van egy eredeti, gyári HTC akkumulátorom Sensation-höz eladó, nekem már nincs rá szükségem.

(#5558) keIdor válasza scapegt (#5551) üzenetére


keIdor
titán

Eltűnnek a gombok, SGS2 szerintem még nagyobb is lesz mint az.

#5557: Igazából szerintem az SGS2 az anyaga miatt nem éri meg. Jó telefon persze, de nekem volt az is, most Sensation van, ezt egyszerűen fényévekkel jobb fogni, mint azt.
Kb. mintha full bőr S Mercedes-ből ülnél át egy mittudomén Renault Laguna-ba, ami kárpit meg műanyag mindenhol.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5559) scapegt válasza keIdor (#5558) üzenetére


scapegt
senior tag

Engem nem nagyon tud izgatni, miből van, leejteni egyiket sem akarom, fogni meg...tokot már rendeltem is S2-höz, szóval tök mindegy miből van :D úgyis vigyázni fogok rá nagyon, így tényleg nem számít az anyaga. Amikor láttam élőben S2-t nekem nem tűnt gagyinak, bár tény, hogy nem tudtam a kezembe fogni mert szekrénybe volt zárva.

(#5560) #54715584 válasza Tibi09 (#5555) üzenetére


#54715584
törölt tag

Tényleg :) Köszi :)

(#5561) #54715584


#54715584
törölt tag

Az miért lehet, hogy a facebook widget nem frissített be tegnap du óta?

(#5562) Nikk válasza #54715584 (#5561) üzenetére


Nikk
senior tag

Nekem on demand frissít... :)

DIGIC

(#5563) #54715584 válasza Nikk (#5562) üzenetére


#54715584
törölt tag

Közben megoldódott :) Azt hiszem várok mindig egy napot majd a problémákkal :D

(#5564) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Sziasztok! Én is Sensation tulaj lettem, annyi problémám van hogy sokszor indul ujra a sense Ui, van rá valami megoldás? Gyári rom legfrissebb van rajta.
Üdv.

GTA V : Pacikuki007

(#5565) scapegt


scapegt
senior tag

Kitettem a hirdetést, aki szeretne egy bejáratott, eredeti, gyári HTC pótakkut, az lesse meg ezt itt :).

[ Szerkesztve ]

(#5566) Criton válasza xlinux (#4983) üzenetére


Criton
veterán

Amerikai angol nincs, nem? Csak angol (magyar) van (mert nálam csak ez van)?

(#5567) galusz72 válasza scapegt (#5551) üzenetére


galusz72
tag

Pda vásárlás előtt állok, mégpedig S2 és a sensation között vívódok. Ezelőtt 1 samsung omniaHD-ém volt aminek a romja kiéget, na meg az a tapasztalatom h samuék gyorsan lemondanak a gyerekeikről. Gondolok itt a frissítésekre. Az S2-ről olvasva pedig sok kamera és kijelző hibákról hallottam.
Eddig a htc felé hajlottam, de látva hogy megváltál a htc-től 1 S2-ért, most elbizonytalanodtam. Esetleg elmondanád miért tetted?
Köszönöm h segítesz vagy segít bárki is a döntéshozatalban.

(#5568) roxan válasza galusz72 (#5567) üzenetére


roxan
senior tag

kicsit visszaolvasol, megtalálod a választ

(#5569) mivan80 válasza galusz72 (#5567) üzenetére


mivan80
aktív tag

Olvasd el a hozzászólásait.

A lényeget azért belinkelem.

[ Szerkesztve ]

(#5570) galusz72 válasza mivan80 (#5569) üzenetére


galusz72
tag

Köszönöm. :)

(#5571) keIdor válasza galusz72 (#5567) üzenetére


keIdor
titán

Ebben meg kell védjem a Samsung-ot, szerintem még mindig ők a legjobbak frissítések terén jelenleg. Az SGS is folyamatosan kapja az új romokat, azt másfél éves telefon. Nem csodálkoznék rajta, ha jönne rá Ice Cream Sandwich is még.
A HTC a Desire-t meg a Legend-et már régóta leszarja, a Samsung meg foglalkozik a régi telóival is.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5572) mumk1


mumk1
addikt

@WiZARD
Ezt a MIUI romot már érdemes kipróbálni, csak egy hiba van benne, minden fotó exponálás után FC-zik, de a képet azért menti. :) Mielőtt használnád, a CALL DISCONNECT ISSUE FIX pontnál szedd le a "libhtc_ril.so" -t ezt le kell cserélni a /system/lib könyvtárba, mint a többi AOSP romnál, különben nem lehet hívást indítani. :) Különben tényleg jól működik. ;)

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5573) #54715584


#54715584
törölt tag

Röhögni fogtok, de nem találom, hol lehet némítani a telefont.
Ha a bekapcsoló gombot hosszan nyomom, csak kikapcsolás van, újraindítás meg repülő mód.
Pedig esküszöm 2 napja még láttam valahol a némítás meg rezgő módokat is :)

(#5574) roxan válasza #54715584 (#5573) üzenetére


roxan
senior tag

hangerő le

(#5575) scapegt válasza #54715584 (#5573) üzenetére


scapegt
senior tag

Na meg Beállítások/Hang... :D

(#5576) T0rnad0 válasza #54715584 (#5573) üzenetére


T0rnad0
addikt

Beállítások/Hang/Hangprofil és hangerőgomb.

Vagy egy widgetet letölteni hozzá, pl Silent Toggle Widget.

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#5577) WiZARD válasza mumk1 (#5572) üzenetére


WiZARD
addikt

thx, majd ha nagyon unatkozok megnézem, de lehet inkább várok még kicsit, egy tökéletesebbre :)

Pyramid3D romokkal elég jól elvagyok, gyorsak, szépek, jók :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5578) Anulu79


Anulu79
addikt

A Sound Hound mire jó? Na és a HTC HUB meg a HT LIKES? :) Érdemes beregisztrálni?

(#5579) rizso


rizso
addikt

Érik a szerviz...Elkezdett porosodni a kijelző.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5580) Criton


Criton
veterán

5566 :F

(#5581) scapegt válasza galusz72 (#5567) üzenetére


scapegt
senior tag

S2 mellett döntenék a helyedben, de félek, megköveznek a Sensation fanok :D

Épp ma írta Rizso, hogy neki is porosodik a kijelzője, pedig ha jól emlékszem, ő nemrég vette...

Ilyen és hasonló hibák miatt döntöttem az eladásán, nem akarom szervizbe hordani folyamatosan, ráadásul nem budapesti lévén nekem +1 hét volt mindig amíg hozzám került a Vodafone-on keresztül.

S2 topikját olvasom pár hete és senkinek nincs vele egyetlen gondja sem. Ráadásul pörög a topik mint az állat, egy perc alatt 3 hsz. is születik (na jó, ez nem döntő ok :D).

Egyébként még nincs nálam az S2, talán a hét második felében már itt lesz. Remélem nem fogok mellé, ha mégis, veszek egy kicsit "butább" telefont és befejeztem az "okoskodást" gsm téren, mert tényleg belefáradtam.

Hibáitól függetlenül, egy nagyon jó telefon lenne a Sensation, nagyon szerettem amíg nálam volt. Csak hát mindig ott az a bizonyos DE szócska...mérlegelj, mi fontos a számodra, igazából én csak azt mondhatom, hogy ne ilyet vegyél, viszont akihez hibátlan darab került, az az ellenkezőjéről erősítene téged. Dönts belátásod szerint, aztán ha rossz döntést hoztál, majd korrigálod, mint pl. én.

(#5582) rgeorge válasza T0rnad0 (#5576) üzenetére


rgeorge
addikt

Nem kell letölteni, ott van gyárilag a profil widget (néma-rezgő-normál váltásra).

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#5583) keIdor válasza scapegt (#5581) üzenetére


keIdor
titán

Nekem is már lassan 3 hetes lesz asszem a telefon. Eddig egy hibájával se találkoztam, a kijelző is olyan, mint újkorában. Viszont eddig csak egyszer vettem le a hátlapot, lehet ezért. :DDD Amikor beraktam a SIM-et meg kivettem az aksi alól a fóliát.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5584) T0rnad0 válasza rgeorge (#5582) üzenetére


T0rnad0
addikt

Ja Go Launcher Ex-et használok, gyári nem játszik :)

rizso: sokszor szétszedted?

Z Fold 4

(#5585) rizso válasza T0rnad0 (#5584) üzenetére


rizso
addikt

Azt nem mondanam...Megvettem, otthon osszeraktam, azota nem szedtem szet. Es a zsebemnel porosabb helyen nem jart meg, de sajnos igy is elkezdett egy kicsit porosodni.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5586) Newlocal válasza rizso (#5585) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Most elvileg nincs Vodánál. A webshop szerint. Sztem az új szállítmányból én is megpróbálok venni egyet. A tiéd mikori gyártású? Ezt lehet valahonnan tudni?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#5587) CrAck69 válasza rizso (#5585) üzenetére


CrAck69
senior tag

Te is vodás vagy?

Egyszer fenn....

(#5588) mumk1


mumk1
addikt

Megnéztem, én június 2.-án vettem, tehát már nem egy mai darab, és semmi gond vele. Még azt sem mondhatom hogy nincs gyakran levéve a hátlap, mert a sok rom próbálgatásba be-becsúszik néha egy-egy boot loop úgy hogy aksi ki-be nem ritka. :) Szerintem ez a porosodás inkább egy bizonyos szériát érinthet, bár ezt a szerviz biztos jobban tudja melyikek ezek. Igaz, ez nem vigasztalja azokat, akiknek pont ilyen kijelző jutott. :(

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5589) Newlocal válasza mumk1 (#5588) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Te hol vetted?

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#5590) mumk1 válasza Newlocal (#5589) üzenetére


mumk1
addikt

Expansys

http://www.flickr.com/photos/airsmile/ --------- http://www.fotovesely.com/sk/kontakt/

(#5591) rizso válasza CrAck69 (#5587) üzenetére


rizso
addikt

T-mobile.

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#5592) CrAck69 válasza rizso (#5591) üzenetére


CrAck69
senior tag

Basszus :O :W én is ott akarok venni

Egyszer fenn....

(#5593) Newlocal válasza CrAck69 (#5592) üzenetére


Newlocal
aktív tag

Én vodánál akarok, de nincs most raktáron :( Remélem hoznak vmi friss gyártású szállítmányt.Nem szeretnék szívni vele :(

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#5594) zzola válasza CrAck69 (#5592) üzenetére


zzola
félisten

Én is T-s vagyok, de nekem nem poros... :N

(#5595) CrAck69


CrAck69
senior tag

T.köm tele van ezzel a porosodással...
Majd azt csinálom veszek egyet a T-nél aztán ha poros lesz akkor szerviz,
visszakapom és eladom úgy mint scapegt fórumtárs
aztán veszek valami "kisebbet" ;]

Egyszer fenn....

(#5596) Newlocal


Newlocal
aktív tag

Egye jobban úgy érzem, mintha kaszinóba mennék majd mikor megrendelem a Sensation-t és piros v fekete közül megjátszom az egyiket. Aztán vagy bejön vagy nem :(

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#5597) zzola válasza Newlocal (#5596) üzenetére


zzola
félisten

Ezek szerint kezd Nokia feelingje lenni az egésznek. Az E52-nél volt ilyen, van akinek hibátlan volt, valakinek meg tele hibával....

(#5598) Newlocal válasza zzola (#5597) üzenetére


Newlocal
aktív tag

E51 is ilyen volt. Nekem még most is az van, azt tervezem lecserélni. Most lesz 4 éves :)

''Két dolog érdekel igazán: az állapottérmodell alkalmazása az irányításelméletben... és a p*na.''

(#5599) zzola válasza Newlocal (#5598) üzenetére


zzola
félisten

Kicsit off, de kezdem azt hinni, a prémium kategóriában sincs ez másképp, mint egy szinttel lejjebb... :W

(#5600) rgeorge válasza zzola (#5599) üzenetére


rgeorge
addikt

Az a baj, hogy smurfie fórumtársunk nem válaszol mostanában, pedig hátha lenne infója erről a porosodásról. Még azt sem tudjuk így, hogy gyártási időtől függ-e a dolog, ha igen, akkor viszont a teljes javításra is nagyobb az esély.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.