Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) col válasza Black_Raven (#950) üzenetére


col
addikt

Igen, de nem hiszem, hogy lenne olyan csuklóméret, amire nem jó.
Jó-jó, hogy kínai, de szerencsére nem kínai méretekben készítik :D

Lemértem :) Szerintem 22-24 cm csuklókerületig bőven jó.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#952) CB


CB
senior tag

Tegnap, és ma is kiszámoltam asszony lépés távolságát. Neki 71 cm-rel számol a karkötő.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#953) pusszycat válasza CB (#952) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem a nőknek másképp számol. Mindig ez a kivételezés. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#954) CB válasza pusszycat (#953) üzenetére


CB
senior tag

Akkor itt a megoldás, mindenki írja át magát nőnek. :DD

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#955) pusszycat válasza CB (#954) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egy próbát megér. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#956) col válasza CB (#952) üzenetére


col
addikt

Ezek az általam mért adatok.
[kép]
[kép]
[kép]

(Nejemé hasonló - pedig 30 cm-el alacsonyabb és mindkettőnknél a valós magasságunk van beállítva -, ha nem az Egészségprogramból használjuk... )

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#957) V.Stryker válasza pusszycat (#953) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Feleségem is azt mondja pár napja, hogy neki szerinte kevesebb lépést számol, mint nekem.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#958) Davebowman válasza V.Stryker (#957) üzenetére


Davebowman
senior tag

Nálunk pont ugyan ez a helyzet...azzal tudtam megnyugtatni, hogy "neki kecses a járása"...

Vargalex 1.1.7

(#959) Skillet válasza Jim74 (#947) üzenetére


Skillet
addikt

Tudom, több gond is volt, emlékszem... Csak hátha valakinek még jól jön majd :DD

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#960) Oldman2 válasza Black_Raven (#950) üzenetére


Oldman2
veterán

20 centis az "órás csuklóm" átmérője.

(#961) CB válasza V.Stryker (#957) üzenetére


CB
senior tag

Nem a lépésszámmal van a gond, hanem a lépések hosszával (90 cm körüli).

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#962) V.Stryker válasza CB (#961) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Mert egy 90-es lépés 1 lépés, de egy 60 cm-es nem? A lépést nem a giro val szamolja? karlendités, mozgás, stb. Mi köze ennek a centihez?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#963) col válasza CB (#961) üzenetére


col
addikt

Így van, pontosan ezt mondom én is, ráadásul úgy tűnik, nem nagyon, vagy minimálisan függ ez az érték a beírt testmagasságtól.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#964) col válasza V.Stryker (#962) üzenetére


col
addikt

Annyiban, hogy a megtett lépések alapján számolja a megtett távolságot, ha a perecet "önállóan" használod.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#965) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Sziasztok. Szeretném megosztani a tapasztalatomat, hátha valakinek hasznos lehet a jövőben:
A karkötő által ajánlott ébresztést, speciálisan az okos ébresztést elkezdtem használni egy hete.(okos ébresztés: elméletileg beállítasz egy időintervallumot, mely alapján a karkötő megnézi, milyen státuszban vagy az alvásodban és aszerint ébredszt fel). Szkeptikusan álltam hozzá, amikor beállítottam 7 napja, de eddig kivétel nélkül amikor elkezd a karkötő rezegni a csuklómon egyből felébredek rá és nem nehezen. (30 perces idő intervallumot adtam meg az okos karkötőnek). Eddig mindig szundi, szundi hátán volt a reggeli kelés, de most egyből, "könnyedén" felkelek. Szóval engem megvett kilóra a funkció és ajánlom. Persze lehet az ébresztés újszerűsége(csukló) váltja ki a könnyebb felkelést...még nem tudom.
Valaki használja még ezt a funkciót?Kiváncsi vagyok a tapasztalatokra.

(#966) Black_Raven válasza Oldman2 (#960) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ja, azt hittem vmi gyúrós vagy.:D Vegyél nyugodtan, ez 25cm átmérőig használható. :Y

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#967) Skillet válasza Oldman2 (#960) üzenetére


Skillet
addikt

Átmérő?? :Y

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#968) Oldman2 válasza Skillet (#967) üzenetére


Oldman2
veterán

Ja bocs, a kerülete.
:C

(#969) Black_Raven válasza Oldman2 (#968) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mindegy, értjük miről beszélünk.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#970) kmarci25


kmarci25
veterán

Én is kezdem megszokni csütörtök óta a band-et. Előtte Mi band 2 volt. Ami abban pozitívum volt, az erősebb vibramotor. Ebben picit gyengébb, de nem zavaróan. Amúgy mindent sikerült beállítani, kijelzi a hívó nevét is (A Health app-nak kellett enegdélyeket adni hozzá), mér mindent szépen. Egy kérdés: az ébresztésnél a szundit nem lehet alapból kikapcsolni? Mindig szundi nélkül kelek, és egyáltalán nem szeretném használni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#971) pasztoha


pasztoha
tag

A legutolsó Health frissítés óta, amikor hatótávon kívül kerül "Bandika", azt követően már csak akkor csatlakozik automatikusan a telefonhoz, ha a telefont újraindítom. Idáig nem volt ilyen gondom. Xiaomi 4x a teló. Valakinek hasonló problémája van, volt? Megoldás?

(#972) kmarci25 válasza pasztoha (#971) üzenetére


kmarci25
veterán

Hmmm. Pedig nekem működik, ma is kétszer lekapcsolódott, de aztán automatikusan vissza is kapcsolódott. A telefon pedig Redmi Note 4 (igaz, nem miui-val).

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#973) col válasza pasztoha (#971) üzenetére


col
addikt

Nekem sincs gondom ezzel. A BT ha leválik, újracsatlakozik és ezt jelzi is. Igaz, nekem nem Androidos a platform.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#974) pusszycat válasza pasztoha (#971) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ezt művelte Bandika egy LG telefonon. Meg is szabadultam tőle. Mármint az LG telefontól. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#975) col


col
addikt

Üdv.
Amint azt már írtam korábban, jeleztem a Honor Supportnak a lépéshossz problémát.
Ma kaptam "hivatalos" választ, ami szerintem elég sematikus és nem is oldható meg vele a probléma.

"A viselhető eszköz az Ön mozgásállapotának és lépésszámának meghatározására szolgáló gyorsulásmérővel rendelkezik, és a testére vonatkozó adatok alapján méri az edzéstávot.
Ha pontosabb távolságmérést szeretne, akkor pontosan kell megadnia személyes információit, például nemét, magasságát, testsúlyát és korát.

A viselhető eszköz nem rendelkezik beépített GPS-vevővel. Előfordulhatnak kisebb eltérések a távolságmérésre szolgáló algoritmus miatt. Javasoljuk, hogy használja a telefonján lévő Huawei Health alkalmazást, ha pontosabb és részletesebb fitneszadatokat szeretne."

(Csak infóként, hiába állítottam át a testmagasságot, stb., nem nagyon befolyásolja a lépéshossz méretét..., a többit eddig is tudtam a válasz nélkül is. És pont az a "bizonyos algoritmus" a gond szerintem, ami a távolságmérésre használatos jelen esetben.)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#976) col


col
addikt

Az Iphone készülékekhez az Egészség programhoz verziófrissítés jött.
Semmi konkrét a változásról, csak "Bug fixes" komment van mellette.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#977) kmarci25


kmarci25
veterán

Ma reggel vettem észre, hogy az előző éjjelről semmi alvás adat nincs, pedig a TruSleep engedélyezve van, eddig mutatta is, csak legutóbb nem. Ez mitől lehet?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#978) pusszycat válasza kmarci25 (#977) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ilyen volt már nekem is,a sleepnel nem mutatott semmit,rákattintottam és adtam egy manuális szinkront az ujjad húzd felülről lefelé

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#979) kmarci25 válasza pusszycat (#978) üzenetére


kmarci25
veterán

Hát, én huzogathatom az ujjam, de rá se hederít... :DDD egyébként magán a Band-en sem mutatja, hogy mennyit aludtam. Már délelőtt nyomtam rajta (mármint a band-en) egy restart-ot, remélem az helyrehozta.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#980) pusszycat válasza kmarci25 (#979) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Jó,lehet a fömenüben kellet volna ott biztosan működik. De restart után kétséges

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#981) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Eltüntek azz alvásadataim az összes kivéve a ma éjszakai.
Más minden meg maradt.
Járt már így valaki?

(#982) beyruth82 válasza gyuri2008 (#981) üzenetére


beyruth82
veterán

Nem még soha

(#983) gyuri2008 válasza beyruth82 (#982) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ez bosszantó.

(#984) JoeYi válasza gyuri2008 (#983) üzenetére


JoeYi
őstag

sztem töröld az alkalmazást, telepítsd újra és mikor újra belépsz akkor leszinkronizálja majd a felhőből

(#985) gyuri2008 válasza JoeYi (#984) üzenetére


gyuri2008
veterán

Megcsinált, de nem szinkronizált le.

(#986) col válasza gyuri2008 (#985) üzenetére


col
addikt

A héten jött frissítés ehhez az Egészség programhoz, az volt/van rajta, a legújabb?
Nejem nem frissítette még, de neki gond nélkül rögzíti az alvás adatokat.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#987) gyuri2008 válasza col (#986) üzenetére


gyuri2008
veterán

Igen a legújabb van rajta.
Érdekes,hogy csak az alvás adatok tűntek el.

(#988) col válasza gyuri2008 (#987) üzenetére


col
addikt

Akkor lehet ez a friss verziójú program hibája is akár :(
De gondolom lesznek még akik használják ezt és az alváselemzést is vele és beszámolnak róla.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#989) col válasza gyuri2008 (#987) üzenetére


col
addikt

Na volt időm visszanézni a saját adataimat a programban. Én ugyan nem használom rendszeresen az alváselemzést, csak párszor próbáltam. De nekem maradtak régi alvásadatok (alváselemzés és csak sima alvás adatok is, mikor az elemzés nem volt indítva éjjel és csak a napközbeni "ledőléseket" mérte). Nekem is a héten jött a programfrissítés, le is töltöttem, tehát ezek szerint nem hiszem mégsem, hogy az új verzió okozná. Inkább valami egyedi gond lehet nálad.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#990) Skillerz válasza gyuri2008 (#981) üzenetére


Skillerz
tag

Harvard licenc? ;]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#991) gyuri2008 válasza Skillerz (#990) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ezt nem értem :F

(#992) batt


batt
aktív tag

Srácok segítsetek egy 1-2 dolgot értelmezni és rendbe rakni mert nem teljesen világos!
Adott egy Fitbit Blaze és Samsung fit2 és egy Band4
Számomra az a furcsa ,hogy a lépés adatok közel hasonló a három eszközön de a kalória értékkel valami nem okés!

Egy példa,hogy mire gondolok: 3 eszköznél a sync után a lépés (pl 12950 lépés ugyan az kb de a kaloria érték nagyon eltér a band 4 hez képest! ( pl Fitbit 12701 lépés után 2924 kalória, samsung fit 12832 lépés után 3015 kalória, Band 4 12950 lépés után 337 kalória ,hát utóbbi drasztikusan kevesebb szóval itt valami nem jó!
Nem lenne benne a súly és test magassággal számolt alap élethez szükséges kalória szükséglet?
De akkor minek kellet megadni az app-nak?!

Asus Rog Flow X13 @XG Mobile RTX 3070*^*Asus FX505GM

(#993) pusszycat válasza batt (#992) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A Band 4 az igazat mondja neked,a többi csak hízeleg. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#994) pusszycat válasza pusszycat (#993) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Egyébként 3 óra közepes tempójú futás 3192 kalória.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#995) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Mitől lehet az, hogy a bejövő hívásnál nem írja ki a hívó nevét, csak annyit ír ki a perecen, hogy incoming call.
Samsung A40 telefonom van most.
A honor telefonnal nem volt ez a gond.

[ Szerkesztve ]

(#996) Jumbozorz válasza gyuri2008 (#995) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

A telefonkönyvhöz adj egnedélyt a Health appnak.

(#997) gyuri2008 válasza Jumbozorz (#996) üzenetére


gyuri2008
veterán

Ezt nem értem.
Hogyan gondolod?

(#998) gyuri2008 válasza RBJ (#799) üzenetére


gyuri2008
veterán

"Gondolom a pie frissítéskor ment el a dolog."
Sajnos igen.......
Talán majd javítják,hozzá igazítják a 9-es androidhoz az applikációt.
Vagy nem??

(#999) kmarci25 válasza gyuri2008 (#997) üzenetére


kmarci25
veterán

Általában így működik. Beállítások -> Alkalmazások és értesítések -> a listában kikeresed a Health (Egészség) appot, ráböksz -> Engedélyek -> és itt kb. mindenhez adsz neki engedélyt. Vagy - launcher-től függően - hosszan nyomsz az app ikonjára, míg fel nem jönnek a lehetőségek, és ott választod az infomrációkat. Ugyanoda vezet mint az előző módszer, csak rövidebb úton.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1000) gyuri2008 válasza kmarci25 (#999) üzenetére


gyuri2008
veterán

Köszönöm szépen a gyors választ.
Sikerült.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.