Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) huberpe válasza pusszycat (#50) üzenetére


huberpe
aktív tag

én meg a páromnak vettem ajándékba, egy color band a2-t váltott és ezt a lassúságot leszámítva nagyon jó kis darab. kár, hogy nagyrészt csak az üzenetek jelzésére használja. :)

(#52) beyruth82 válasza Skillet (#48) üzenetére


beyruth82
veterán

Aliexpressz Dtop store.

(#53) AdrianS2K


AdrianS2K
csendes tag

Sziasztok!

Két kérdéssel fordulnék hozzátok a Honor Band 4-gyel kapcsolatban.

1. Van-e köztetek, aki IOS-szel használja, működik-e rendesen minden funkció (leginkább az értesítésekre gondolok, mert gondolom, a többi simán szinkronizál az app-pal), mint az androidos telefonokkal?

2. Az itthon vásárolt Band 4-ek mind a globál verziósak? Emagon néztem most 17-ért, de nem szeretnék kínai karaktereket, és a telefonomat sem angolra állítani miatta.

Ha van ezekkel kapcsolatban tapasztalat, akkor köszi előre is a segítséget!

Üdv!

iPhone X - ios 12.1.4

(#54) Gedeon31 válasza AdrianS2K (#53) üzenetére


Gedeon31
addikt

Szia.

A második kérdésedre tudok válaszolni. Az Emagon vetten és globál verzió nem kell semmit állítgatni műkódjön rendesen :)

(#56) AdrianS2K válasza Gedeon31 (#54) üzenetére


AdrianS2K
csendes tag

Köszönöm szépen! Kipróbálom és a másik kérdésre is lesz válasz! :D

iPhone X - ios 12.1.4

(#57) Drbonci válasza AdrianS2K (#53) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Szia

Én XS-el használom ráadásul az enyém ehte kínai,de minden értesítés tökéletessen működik rajta.

(#58) AdrianS2K válasza Drbonci (#57) üzenetére


AdrianS2K
csendes tag

Valóban minden értesítés és hívás megjelenik, teljes az összhang. :) Valamint az értesítéseknél nálam semmi lassúság nem tapasztalható.

[ Szerkesztve ]

iPhone X - ios 12.1.4

(#59) beyruth82


beyruth82
veterán

Ma reggel kaptam kézhez a karkötőt.Minden értesítést amit beállítok azonnal megkapok,késlekedés nélkül. Tökéletesen működik. Pulzusmérés rendkívűl pontos gyakorlatilag sokszori ellenörzéskor is ugyan azt az értéket mutatja amit a felkaros vérnyomásmérő.Egyszer volt hogy egyel többet mutatott.Egyébként mindenben ugyan az mint a honor band 3 teljesen.Health alkalmazast használok hozzá és huawei weart is akartam mert honor band 3-hoz az is kellett de azon még nincs honor band 4-el kapcsolódási lehetőség de örömmel tapasztaltam hogy nincs is szükség rá mert kibővűlt a health funkció készlete és mindent lehet vele figyelni,ellenőrizni,beállítani így egyetlen alkalmazás elegendő immár.

(#60) haligali72


haligali72
aktív tag

Sziasztok!
Ma jött meg, az aliexpressről rendeltem a feleségemnek. Mi band 2 őt váltott, teljessen meg van és vagyok vele elégedve, szép is és pontos is ami a pulzusmérést illeti(másra még nem volt idő hogy kipróbáljam ). Az üzenetek rendre megjönnek, csak nem tudni miről (viber, messenger, sms - minden egyforma ikon), egyedül a viber, messenger hívást nem mutatja ki, de azt úgy tudom más sem. Kínai verziós, de azt a pár jelet kivéve máshol nem is látszik.

[ Szerkesztve ]

(#61) Blac1 válasza haligali72 (#60) üzenetére


Blac1
aktív tag

Szia! A Health programban a csatlakoztatott karkötőnél rámész az értesítésekre, és ott be tudod állítani hogy a vibert is jelezze.

(#62) haligali72 válasza Blac1 (#61) üzenetére


haligali72
aktív tag

Jelzi az üzeneteket, csak a hívást nem.

(#63) pusszycat válasza haligali72 (#60) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Tedd angolra telefont,úgy tudom akkor angolul írja ki amit kell.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#64) beyruth82 válasza pusszycat (#63) üzenetére


beyruth82
veterán

Angolul írja ki azt a kb 3 szót ha a telefont angolra állítod amire egyébként semmi szükség (az ikonok alapján amúgy is látod mi micsoda)hiszen az alkalmazással nézel és mérsz mindent ami viszont teljesen magyar.....

[ Szerkesztve ]

(#65) haligali72 válasza pusszycat (#63) üzenetére


haligali72
aktív tag

Tudom, de a nejemnek magyarul kell a telefon. Azt a néhány kínai jelet pedig kibírja, nincs más választása. Egyedül a beállításokban zavaró. de reméljük egyik update al változtat a honor ezen.

(#66) beyruth82


beyruth82
veterán

Folyamatos pulzusméréssel,alvasfigyeléssel,állandó kapcsolat és szinkron telefonnal,minden értesítés bekapcsolva 5 napig bírta.5.napon 10%-nál tettem fel tölteni.En többre számítottam megmondom őszintén mert az elődje az 12 napig is bírta ugyan ilyen hasznalat mellett.Nem baj ez így nekem még megfelel.Nekem tovabbra is megjön minden értesítés szerencsére.

(#67) Gedeon31 válasza beyruth82 (#66) üzenetére


Gedeon31
addikt

Hasonló a helyzet nálam is és ezen a véleményen vagyok ,mint Te.

(#68) Lorden


Lorden
senior tag

Kültéri futásnál (telefon nélkül) mennyire használható/pontos egy ilyen gps nélküli kütyü?
Sebesség, megtett táv jó lenne, azt ki tudja matekozni szinkronizálás után?
Kezd eléggé zavarni a karpántos telefon megoldás, így agyalok egy ilyesmi beszerzésén, viszont kismillió típus van a piacon, eléggé tanácstalan vagyok.

(#69) Skillet


Skillet
addikt

Megjött Kínából egy kék. Milyen app kell a telefonra?
Írok majd róla, akár összehasonlítva a xiaomi mi band 3-mal. Mindkettő van itthon.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#70) haligali72 válasza Skillet (#69) üzenetére


haligali72
aktív tag

Sztem ezt használják legtöbben.

(#71) huberpe


huberpe
aktív tag

a tegnapi frissítés jótékony hatással volt az üzenetek menüpontra. még mindig lehetne kicsit pattógósabb, de lényegesen jobb, mint volt.

(#72) rutibala7


rutibala7
újonc

Az utolsó (tegnapi, 1.0.10.30) frissítés után kiváncsiságból visszaállítottam a telefon nyelvét magyarra angol UK-ről (Honor 8), beléptem a Huawei Healthba is; éééés: nem állt vissza kínaira a Hong Kongból rendelt H Band 4, maradt angol :) Juhhú! :) (Remélem ez tartósan így is marad, és nem volt korai az öröm...)

[ Szerkesztve ]

(#73) sefan67 válasza rutibala7 (#72) üzenetére


sefan67
aktív tag

Ide is beteszem
https://mobilarena.hu/tema/re_itt_a_honor_band_4_es_band_4_running/hsz_234-234.html

Megéri irogatni nekik, 2 verzió alatt kijavítanak ezt azt :)

(#74) Skillet válasza rutibala7 (#72) üzenetére


Skillet
addikt

Ugyanez. Újraindítottam a telefont, a band-et... Semmit nem akar frissíteni. Maradt angol.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#75) beyruth82 válasza rutibala7 (#72) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem nincs frissítés.....

(#76) rutibala7 válasza beyruth82 (#75) üzenetére


rutibala7
újonc

Kettő Band 4-es került a családba, az egyik tegnap este hajlandó volt frissülni, a másik csak ma, ez utóbbinál az app tegnap még azt jelezte (miközben a másikon már telepitve volt a frissítés), hogy nincs rendelkezésre álló frissítés. Lehet, hogy nem egyszerre kapják a kütyük (vagy az appok)?

[ Szerkesztve ]

(#77) beyruth82 válasza rutibala7 (#76) üzenetére


beyruth82
veterán

Akkor csak ez lehet amit írsz :K

(#78) AdrianS2K


AdrianS2K
csendes tag

Sziasztok!

Ma reggel jelzett a Band 4-em, hogy frissítés jött, le is töltöttem az app-ban, rendben frissült is 1.0.10.30-ra.
Eddig tökéletesen átjött minden értesítés a telefonról, most viszont rezeg ugyan a band, az üzenetek menüpontban ott is van a kis számláló az ikonon, viszont ha rányomok, akkor azt írja, hogy nincsenek értesítések, semmit nem nyit meg. Iphone X-zel használom a Huawei Health alkalmazással, esetleg jelentkezik másnak is a hiba iphone-nal? Vagy ha jelentkezett, de sikerült megoldani, akkor hogyan? :)

Köszi előre is!

iPhone X - ios 12.1.4

(#79) beyruth82


beyruth82
veterán

Megjött a frissítés és nekem is sikerűlt angolra állítanom a karkötőt :DD

(#80) beach head


beach head
senior tag

Sziasztok ez jobb mint az amazfit cor?

(#81) Skillet


Skillet
addikt

No. Kínából jött nekem egy kék. Az, hogy csak pár dolog kínai rajta, erős túlzás. Rengeteg kínai felirat volt rajta. Angolra kellett állítanom a telefont, hogy értsek is belőle valamit. Ez persze nem baj. Már a régi (3210, 6110, 6150 stb) nokiás időkben is angol nyelvű volt a telefonom... Sms miatt, de ez most mindegy. Meg úgy az egész már mindegy, mert az új frissítéssel nem támogatott nyelv esetén angol a karkötő. Ez így rendben is van.
Van itthon 2 xiaomi mi band 3 is. Attól jobbnak tűnik a honor band 4. Már csak a kijelző miatt is. Szép a kijelző! Rendben megjeleníti a hívó fél nevét is, nem kell bohóckodni.
Az időjárás jobb a mi band 3 alatt. Van rá külön menüpont, ahol meg lehet lesni a következő 2 nap időjárását is.
Kijelző zárat nem találtam, remélem van. Útba igazítanátok? Egy zuhanyzás közben már azt vettem észre, megy valami stopper és valamilyen aktivitásomat méri :)) mi band 3 alatt a kijelző zár ezt azért többé-kevésbé megoldotta.
Az alvás figyeléssel nincsen még sok tapasztalat, de nem igazán vágja ez sem (mi band 3 sem), ha éjszaka csak forgolódok. Mindegy. Játék.
8-9e Ft körül volt. Ennyit nagyon megért. Az itthoni ára már kevésbé baráti.
Asszonynak az imént rendeltem egy pinket.

Még egy kérdés. Csak az sms-eket jeleníti meg, ugye? Viber, mail felejtős? Ez mi band 3 alatt is így volt. :U

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#82) Drbonci válasza Skillet (#81) üzenetére


Drbonci
aktív tag

Szia

Az enyém is kínai (Volt) viber email is jön tökéletesen. Az értesítések még mindig lassan olvashatóak,már ebbe az egybe lehet belekötni részemről már csak.

(#83) C_hris


C_hris
tag

Sziasztok

Van olyan app hozzá, ami használható 4.2-es Androiddal?

(#84) Ferrata1 válasza Skillet (#81) üzenetére


Ferrata1
lelkes újonc

Szia.
Minden alkalmazás üzenetét megjeleníti, csak neked kell beállítani de akár alkalmazáson ként H milyen értesítést kérsz.
Nálam nagyon jól működik. (Az alvás figyelés is 😊)

(#85) C_hris válasza C_hris (#83) üzenetére


C_hris
tag

Mindegy, frissítettem 4.4.2 verzióra. Viszont most valami Huawei Mobile Service-t akar telepíteni, erre mindenképp szükség van?

(#86) Skillet válasza Drbonci (#82) üzenetére


Skillet
addikt

Minden értesítés megjön, de az üzenetek tartalmát nem jeleníti meg, csak az sms-t. Vibernél annyit ír ki, hogy pl. "Attila szöveges üzenetet küldött önnek"
Ennyi.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#87) Blac1 válasza C_hris (#85) üzenetére


Blac1
aktív tag

Nekem is telepítenem kellett amikor megvettem.

(#88) Skillet válasza Skillet (#86) üzenetére


Skillet
addikt

Tudtok erre írni valamit? :F
Hol csúszhat el a dolog?

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#89) Bizsu1st válasza Skillet (#88) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Nekem tegnap jött meg. Az egészség appal kellett kicsit szenvedni, csak akkor magyarosított, ha mobilnetet adtam neki, wifin nem töltötte le a magyar nyelvcsomagot. Egyből muszály voltam, az 1.0.10.30 firmware-re frissíteni a band-et. Tökéletesen működik, minden értesítés megjön normálisan, pedig kicsit féltem, mivel mindkét fórumban panaszkodtok az értesítésekre az új firmware-rel. A teló p10 lite
Próbálj gyorsítótárat törölni(egészség app) és indítsd újra a karkötőt, hátha.

[ Szerkesztve ]

(#90) Skillet válasza Bizsu1st (#89) üzenetére


Skillet
addikt

Megpróbáltam. Az értesítés továbbra is megjön, a tartalma viszont nem.
Nem tudom, erre mi lesz a megoldás.
Kaptam ma sms-t is, az mindig hibátlanul megjön.
:F

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#91) Zso83


Zso83
tag

Sziasztok!
Nekem is birtokomba került egy ilyen Band 4-es karkötő, de fura mód a Workout menübe belelépve outdoor cycle menü nincs csak indoor cycle. Egy családban lévő másik ugyanilyen karkötőnél viszont ott van... Ki érti ezt? :O Egyébként mindekettő karkötő az MM-ben lett vásárolva...
Vagyis a teljes listám így néz ki:
- Outdoor run
- Indoor run
- Outdoor walk
- Indoor cycle
- Pool swim
- Free training

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#92) Skillet válasza Zso83 (#91) üzenetére


Skillet
addikt

Nekem sincsen kinti bringázás. Szerintem firm verzió függő... Talán.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#93) Skillet válasza Bizsu1st (#89) üzenetére


Skillet
addikt

Van aki miui 10-zel használja és jól müködik neki az értesítések megjelenítése?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#94) Zso83 válasza Skillet (#92) üzenetére


Zso83
tag

Közben rájöttem: a másik telefon Huawei és ha arra csatlakoztatom a karkötőm, akkor lesz kinti bringázás menüpont is, míg az én Samsung telómmal párosítva eltűnik ez a menüpont. Amúgy mindkét telefonon a Huawei egészség nevű program van telepítve. Érdekes... :D

[ Szerkesztve ]

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#95) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Lerendeltem (5 perce :) ). Mennyire pontos futkározás közben,távolságmérésre gondoltam?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#96) Cyborg


Cyborg
őstag

Sziasztok,

akkor most az sw frissítés óta már mindegy, hogy honnan veszek HB4-et, angol lesz mindenképpen magyar nyelvű telefonnal is?

(#97) Skillet válasza Cyborg (#96) üzenetére


Skillet
addikt

:K

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#98) pusszycat válasza Zso83 (#94) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem azt írja a kinti bringázáshoz a telefonon aktív kell legyen a gps.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#99) Zso83 válasza pusszycat (#98) üzenetére


Zso83
tag

Szia!

Nekem bekapcsolt gps alatt sem jeleníti meg a karkötőm a kinti bringázás menüpontot... :DDD
Neked milyen telefonod van egyébként?

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#100) pusszycat válasza Zso83 (#99) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ott van az aláírásomban P smart. Na megnéztem van outdoor cycle menüpontom és nem aktív most a gps sem (a telefonon),de gondolom csak akkor mér valamit.

Más.
Most este van és napsütést mutat meg 2 C. ez normális vagy holdat kellene mutasson? (pár órája jött meg a karkötő most tesztelgetem)

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.