Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) fant0mi válasza #32577792 (#1400) üzenetére


fant0mi
addikt

Semmilyen tarcsazast nem tudsz inditani rola.

(#1402) kmarci25 válasza #95763968 (#1391) üzenetére


kmarci25
veterán

Androidon: ha a perecről indítasz bármilyen edzést, akkor látod az eltelt időt, az elégetett kalóriát, megtett távot, pulzust, talán még a pulzustartományokat is (leállításkor biztos van ilyen adat, közben nem biztos), tudod szüneteltetni és újraindítani az edzést. A kültéri tevékenységeknél (séta, futás) a távolság nem lesz pontos.
Ha a telefonról indítasz futás, sétát, biciklizést, akkor a perecen edzész közben csak a pulzust látod, és csak annak a mérését tudod leállítani. Tehát az összes többi adatot, amit fent írtam csak a telefonon látod. A gps adatok megjelennek, annak megfelelően számolja a távolságot is. A lépésszámot és a pulzust a perecről veszi.

iOS-en, EMUI-n máshogy van/lehet, nekem "sima" stock androidon így néz ki.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1403) #95763968 válasza kmarci25 (#1402) üzenetére


#95763968
törölt tag

Köszönöm szépen! :R

(#1404) #32577792 válasza fant0mi (#1401) üzenetére


#32577792
törölt tag

köszi

(#1405) gabor2007


gabor2007
csendes tag

Lehet, hogy butaságot fogok kérdezni, de AliExpressen a "Multi langauge" és a "Global version" ugyanazt takarja?

(#1406) Carline


Carline
őstag

Sziasztok!
Meg tudnátok mutatni, hogy az ékezetes értesítést miként jeleníti meg? Pl: Árvíztűrő tükörfúrógép vagy Nyúlfülvágó térközsűrítő; Úrnőm, gyümölcsízű rágót végy! :D
A Mi Band 4 ékezetek terén még nem teljesen jó, néhol kihagyja a magyar ékezeteket.

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1407) Cyborg válasza Carline (#1406) üzenetére


Cyborg
őstag

A HB4 nem hagy ki semmit, ne aggódj.

(#1408) Black_Raven válasza Carline (#1406) üzenetére


Black_Raven
veterán

Ugyanúgy írja ezeket a hyper szavakat, mint Te.:D

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1409) SirRasor


SirRasor
őstag

Na feleségemnek visszaadtam a Mi Band 4-et, mert ma reggel megjött a Honor Band 4 :) Kipróbáltam, nyüstöltem, délután edzettem vele. Egyedül az alvásos dolog marad ki, de arról mindenki jókat ír, szóval azzal nem lesz gond.

Egyszerűen nem értem mi a tárgya a Mi Band 4 vs Honor Band 4/5-nek. Leiskolázza a HB4 a Mi Band 4-et majdnem minden téren. A karkötő is, és a hozzá írt szoftver (Mi fit vs Huawei Health) is.

-Jobb a szíj. Tapintásra is jobb anyag(jó ez szubjektív), illetve a felcsatolási mechanizmus is megbízhatóbb. A Mi Band többször kicsatolódott, ahogy fogást váltottam a babán, mert beleakadt valamibe...

-Jobb az egész edzés része. Az, hogy X percenként szól (vagy futásnál X km-enként), hogy annyi telt az edzésből, marhajó ötlet!

-Jobb az alváskövetés.

-kijelzőn oleophobic coating!

-Mi fit egy trágya. Röviden, tömören :DDD

Minden másban meg kb. azonosak.

Egyedül 4 dolog az, amiben példát vehetne a Honor Band a Mi Bandtől:
1. minimális fényerő is erős nekem. Hiába éjszakai mód, az is csak a minimális választhatóra veszi le, de nem lejjebb. Éjszaka kifolyik tőle a szemem
2. Nem kapcsol ki a kijelző, ha eltakarom a tenyeremmel (ez jó ötlet a Mi részéről)
3. a Mi szíja jobban lekerekített. Vékony csuklóm van és így kb fél centis rés marad a kezem és a karkötő között, ami a Mi után zavar...
4. Mi Fit át tudta nyomni kb. azonnal a pulzusadatot a Gugli Fitnesszbe. Ez reggel óta képtelen rá, de mintha olvastam volna, hogy csak napi 1x szinkronizálja :W

Remélem a következő verzióknál lopkodnak egymás ötleteiből és megszülethet a tökéletes karkötő :D

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#1410) Cyborg válasza Carline (#1406) üzenetére


Cyborg
őstag

Boldog Karácsonyt! 😂😂😂😂

(#1411) Black_Raven válasza Cyborg (#1410) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nice work. :C

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1412) Cyborg válasza Black_Raven (#1411) üzenetére


Cyborg
őstag

... csak fél órát szarakodtam, hogy telefonnal fényképezve is olvasható legyen a szöveg, de a topikért mindent :DD

(#1413) Carline válasza Cyborg (#1410) üzenetére


Carline
őstag

Köszönöm... :)
Már jobb is...

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#1414) etooo válasza SirRasor (#1409) üzenetére


etooo
senior tag

"Leiskolázza a HB4 a Mi Band 4-et majdnem minden téren."
Kivéve üzemidőben, funkciók számában, edzéskövetésben, kijelző érzékenységben, és testreszabhatóságban.
A többivel nagyjából egyetértek :)

(#1415) PociAti válasza SirRasor (#1409) üzenetére


PociAti
senior tag

1, Az éjjeli erős fényerő csak addig zavart, míg bizonyos mozdulatokra automatikusan bekapcsolt a kijelző. Áttértem kézi bekapcsolásra (részben akku kímélés miatt), és ez a kellemetlenség is megszűnt. Könnyen át lehet rá állni.

(#1416) SirRasor válasza etooo (#1414) üzenetére


SirRasor
őstag

Beszélgessünk már. Az üzemidőt említettem, azon felül:
-Funkciók száma ugyanaz. Szerinted miben tud többet? (úszás, futás, biciklizés és kötetlen edzés. Ezeket mind2 tudja)
-Edzéskövetésben szerinted miért jobb a Mi? Kb. ugyanúgy mutatják, mérik stb, de a HB4 még tud csipogni is X perc/km-enként, ahogy írtam is.
-Kijelző érzékenység kb. WTF kategória. Ugyanolyannak észlelem, sőt: tusolás alatt kevesebbszer kapcsol be véletlenül a HB4.

Egyedül a watchface testreszabhatóság az, ami olyan szubjektív, hogy elfogadom...de amúgy az összes Mi-s watchface kb. okádék a gyárin kívül és ez a HB4-re is vonatkozik. Azaz 1 vs 1 :))

DE, mint menü testreszabhatóság, megint a HB4 nyer, mert nem csak a menüket tudom ide-oda pakolgatni, de el is tudom rejteni azt, ami nem kell (pölö alipay).

PociAti megnézném mennyi az idő: attól folyik ki a szemem :B Automata csuklós bekapcsolást élből tiltottam...

EDIT: közben aludtam egyet és eléggé pontosan fedi az éjszakámat, úgyhogy nagy piros pont :D

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#1417) #95763968


#95763968
törölt tag

Nekem jobban tetszik a Honor, mint a Mi Band 4, de a HB 5-öt fogom majd megvenni :) Bár az azzal kapcsolatos fórumon kérdeztem, de itt is megteszem: "Sziasztok! Tomtop webáruházból érdemes rendelni? Vagy Aliexpressről mondjuk JK Teamtől?Itt adnak hozzá még egy pantot, meg kijelző védőt is. Én Honor Online store-ba nem találtam global verziót, csak kínait. Köszönöm!" :R Tudnátok ebben segíteni? Köszönöm! :R

(#1418) brucka válasza kmarci25 (#1383) üzenetére


brucka
tag

Nekem biciklizésnél perecről indítva is használja a gps-t.

Az alvás figyeléssel most nem igazán vagyok megelégedve. Konkrétan az utóbbi 30 napban nem aludtam kb ilyen keveset/szarul meg ilyen szarul,mint ma mégis most lettek kb a legjobbak az adatok..

(#1419) kmarci25 válasza brucka (#1418) üzenetére


kmarci25
veterán

Milyen készüléked (telefon) van és milyen OS-t használsz?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1420) etooo válasza SirRasor (#1416) üzenetére


etooo
senior tag

Plusz funkciók: zenevezérlés óráról, ébresztések ki-be kapcsolása óráról. De ha már az edzéseket felsoroltad, pl. a biciklizés (kültéri) nem elérhető HB-en az óráról, csak telefonról.

Edzést már egyszer kifejejtettem itt, de dióhéjban: pontosabb edzés, és több információ érhető el közvetlenül az óráról a telefon elővétele nélkül.
Amúgy a MB is rezeg kilóméterenként, igaz itt a távolság nem állítható.

Kijelző érzékenység: sokszor előfordul, hogy görgetném a listát a menüben, üzenetekben, akárhol, és görgetés helyett random megnyit dolgokat, amihez hozzáérek. MB-en ilyennel még nem találkoztam. Persze lehet csak kifogtam egy rossz példányt.

Testreszabhatóság alatt nem csak a watchface-eket értettem, mellesleg nem csak a gyárik vannak, hanem ezer mások által csinált is, és bárki csinálhat is magának.
Amire még gondoltam: még az alap béna Mi Fit (én se szeretem) is képes az éjszakai mód egyéni időzítésére, a csuklófelemeléses infókijelzés egyéni időzítésére, illetve egyéni rezgésmintákat létrehozni a különböző tevékenységekhez.
Egyéb programokkal pedig még több beállítási lehetőséget kapunk.

MB-en is el lehet rejteni a menüket, nem csak pakolgatni lehet.

Félreértés ne essék, nem MB fanboykodni akarok HB topicban, vannak dolgok, amiben jobb a HB, ahogy le is írtam már itt korábban, de ez a "mindenben leiskolázza" nagyon távol áll a valóságtól.

[ Szerkesztve ]

(#1421) kmarci25 válasza etooo (#1420) üzenetére


kmarci25
veterán

Amire még gondoltam: még az alap béna Mi Fit (én se szeretem) is képes az éjszakai mód egyéni időzítésére, a csuklófelemeléses infókijelzés egyéni időzítésére,

Ezt a HB is tudja... :K A "Ne zavarj" menüpont alól állítható be, bár kicsit szűkebb a testreszabhatóság.

Másrészt. Az MB4 és a HB5 összehasonlítása lenne sportszerű, mert a HB4 és az MB3 jelent meg egyidőben. Bár a HB5 az előzetes hírek szerint annyi újdonságot nem hoz, szóval...

Harmadrészt. Sokmindenben egyetértek veled, valószínűleg tényleg sok olyan tényező van, amiben a MB jobb, okosabb, bővebb funkcionalitású. De mégis:
- a Mi Fit-től a hidegráz. És oké, hogy van Mi Bandage meg még 2-3 app, de azért mégis. Ja, és nálam (illetve a feleségem készülékén is) mindegyik zabálta az akksit.
- ékezetek! Oké, hogy most már csak néhány karakter helyén van kérdőjel, de ezt sem értem, hogy nem tudják megoldni. Igen, erre is van mókolás, custom fw a Band-re, de akkor meg egy véletlen Mi Fit frissítéssel kezdheted elölről.
- és még egy teljesen szubjektív: sokkal jobb formájú a HB. :DDD De ez tényleg egyéni.

Mindent összevetve: MB3-at vettem a feleségemnek és sajnos megbántam. Épp ezért nem váltok MB4-re (nála sem), mert attól tartok, hogy megint így járnék. A HB4-et magamnak lőttem és azzal még mindig elégedett vagyok. A HB5 nem hoz túl sok újdonságot, úgyhogy arra sem fogok váltani, várom az új modellt. Nekem érzetre a HB egy sokkal komfortosabb, átgondoltabb, felhasználóbarátabb perecd, mint az MB.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1422) Cyborg


Cyborg
őstag

Szerintem.

A HB4 nagyon jó cucc, minden baromsága ellenére is. Lehet, hogy jobb a HB5, meg a MB4 is, de, hogy pár watchface, meg egyéb új semmirevaló funkció miatt váltsak, az kizárt. Az MB4-et továbbra is szét kell szedni a töltéshez, mégha ritkán is kell, de már ettől is kiráz a hideg, meg én is utáom a Mifitet.

Az értesítések megjönnek, alvást jól figyel, pulzust pontosan mér a HB4, az üzemidő is teljesen emészthető Nekem, 20-80% között tudom tartani mindig, nem okoz gondot a rátöltés, ütöm-vágom, nem sajnálom, szóval nem érzem a késztetést, hogy váltsak.

Ami miatt váltok majd, az a GPS, pl. Az zavar, hogy, ha appban indítom a futást, és felkötöm a telefont a karomra, a perec csak a pulzust mutatja, semmi mást, és, hiába állítom le az appban az edzést, a karperec továbbra is méri a pulzust, ott is le kell állítani külön (Meizu M6, Android 7, és nem tervezek huawei vásárlást, emiatt meg főleg nem :) ) Már futottam annyit, hogy ez a kezdeti, és lezáró procedúra kezd zavarni kicsit, meg melegszik a telefonom is közben.

Év végén érkezik a Huawei Band 4 Pro, kíváncsi leszek, mi lesz benne, mennyivel lesz jobb, mint a Band 3 Pro.
Unokatesómnak Band3 Pro van, imádja, megnézegettem, nem sokkal nagyobb, mint a HB4, tehát abban is lehet aludni. A kijelzője nekem csúnyábbnak tűnik picit, mint a HB4-é, szőrösebbek a karakterek, csak 3 watchface van, és egyik se vmi ütős, viszont nem kell szarakodni telefonnal futásnál, hogy legyen nyomvonal. Már elég jó árban van, 11 ezer körül megvan az Aliról, ahonnan a HB4-et vettem, uh, ha a Band 4 Pro nem hoz semmi extrát, és, vagy drága lesz, veszek egy Huawei Band 3 Pro-t, oszt csókolom.

Szerintem :D

[ Szerkesztve ]

(#1423) PociAti válasza #95763968 (#1417) üzenetére


PociAti
senior tag

Milyen válaszra számítasz azzal kapcsolatban, hogy melyik webáruházból kell egy fix terméket megrendelni?
Garanciális probléma intézése, a termék Kínába történő visszaküldése mindkettő esetében ugyanolyan fájdalmas. Mindegyiknél ugyanazt árulják, így ugyanannyira lesz hibátlan (és tartós).

(#1424) brucka válasza kmarci25 (#1419) üzenetére


brucka
tag

Honor 10
Android 9

(#1425) kmarci25 válasza brucka (#1424) üzenetére


kmarci25
veterán

Gondoltam. Ezt már többször megbeszéltük, hogy Huawei/Honor készülékeken és iOS alatt, bővebbek a funkciók. Pl. itt is.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1426) #95763968 válasza PociAti (#1423) üzenetére


#95763968
törölt tag

Leginkább az érdekel, hogy eredeti terméket kapok, nem valami kínai utánzatot :) Csak fura, hogy Honor store-ba nincs global változat, máshol ekőrendelhető, Alin meg TT-n meg van, azért kérdeztem :)

(#1427) SirRasor válasza Cyborg (#1422) üzenetére


SirRasor
őstag

Csak egy aprócska kérdés: futáshoz minek GPS?
Eszembe nem jutna bekapcsolni. A mai futás így néz ki GPS nélkül és minden lényegi infó rajta van:

A pulzusfluktuáció abból fakad, hogy a maximális kifáradás kedvéért sprinteket rakok bele. Így nem a távot növelem, hanem a sebességet és így nem megy el sok idő a futással :U

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#1428) Cyborg válasza SirRasor (#1427) üzenetére


Cyborg
őstag

Pedig gps nélkül nem lesz pontos távod.
A 94 centis átlagos lépéshosszal kiszámolt távolság az minden, csak nem pontos.
Persze lehet ezek nélkül élni, meg lehet futni óra nélkül is, de, ha már van, akkor az legyen jó.

...de odaírtam, hogy szerintem.

(#1429) SirRasor válasza Cyborg (#1428) üzenetére


SirRasor
őstag

Ne belekötésnek vedd, tényleg érdekelt: tehát akkor a pontosság miatt érdemes használni.
Pont futás közben gondolkoztam azon, hogy honnan szedték az átlag lépéshosszamat, de igazából nagyon egyszerű: magasság és sok ember adata: biztos átlagoltak, úgyhogy nem hiszem, hogy olyan nagyon nagy eltérés lenne: korreláció van magasság és lépéshossz között: a kis pontatlanságot meg a nagy begyűjtött adattal tudják konszolidálni.

Na ez csak onnan jutott eszembe, hogy amikor túrtam a teszteket az okos karkötőkről, belefutottam pár olyanba, hogy van benne GPS, de nagyon lassan talál műholdat és még úgy is pontatlan és akkor gondoltam ki, hogy talán nem is olyan nagy baj, ha ezekben az olcsókban nincs.

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#1430) Cyborg válasza SirRasor (#1429) üzenetére


Cyborg
őstag

Ezt már kitárgyaltuk korábban párszor, hogy nem tudjuk pontosan miért, de nagyon rosszul számolja a lépéseket a HB4.
185cm vagyok, és 60-70cm között van az átlagos lépésem, ennek ellenére 80-110 között számol nálam mindig.
Unokatesóm nem panaszkodott a Band 3 Pro gps-ére, kb. telefon gyorsasággal talál jelet.
...nem vettem belekötésnek :)

(#1431) kmarci25 válasza SirRasor (#1427) üzenetére


kmarci25
veterán

A belinkelt screenshoton szereplő futásod tuti, hogy nem volt 3,15 km, inkább 2,5 km körüli. Ahogy Cyborg is írja, nagyon túlbecsüli a lépéshosszt, ha nincs gps. Ugyanazt a távot futottam: gps-szel 3,18 km, anélkül 3,72 km. Engem ez azért zavar, mert szeretem tudni, hogy mennyi volt a megtett táv és a tempó, hogy tudjak fejlődni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1432) PociAti válasza Cyborg (#1428) üzenetére


PociAti
senior tag

Na és? Mi van akkor, ha GPS hiányában abszolút értékben véve nem pontos a megtett táv? Egy margitszigeti kör 5,35 km, ha a HB4 mást mutat, attól még teljesítette az illető a távot.
És amúgy sem a táv pontos meghatározása a lényeg. Ha az lenne, akkor km számláló kereket tolna maga előtt és óvatos tempóban haladna.
Edzésnél a megtett táv gyakran sokadlagos információ, a HB4 által nyújtott érték bőven elégséges. Főleg Cyborg által mutatott változó intenzitású sprinteknél. Adott pulzustartományban végzett tevékenység időtartama fontosabb, mint annak hossza.

Lehet azon vitatkozni, hogy mennyire érné meg beállíthatóvá tenni / bonyolítani tenni a lépéshossz beállítását. Ami totyorgáskor, sétáláskor, kocogáskor és futáskor is eltérő. Illetve minden más tevékenységet, mint pl. kaszálást vagy tehén fejést is lépésben próbál kifejezni.

(#1433) kmarci25 válasza PociAti (#1432) üzenetére


kmarci25
veterán

Én azért szeretném nagyjából pontosan tudni mennyit futottam, főleg, hogy nem ugyanazokon az utakon futok, főleg nem a Margitszigeten. Ha nem tudom, hogy mennyit futottam, akkor minek vigyek egyáltalán karperecet, vagy telefont, vagy bármilyen eszközt magammal? Úgyis teljesítem a távot, ha nem mérném semmivel, nem? :U

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1434) #95763968 válasza SirRasor (#1427) üzenetére


#95763968
törölt tag

Megkérdezhetem, neked hogy lett fekete? Nekem 9.0.6.430 verzió van fent Playből, de egyelőre Meizu telefonom, illetve még nincs perecem, csak natúr használom nagy megelégedéssel a Health appot, és az 5-re várok, csak még mindig nem tudom honnan rendeljem

(#1435) Cyborg válasza PociAti (#1432) üzenetére


Cyborg
őstag

Na és? Mi van akkor, ha GPS hiányában abszolút értékben véve nem pontos a megtett táv? Egy margitszigeti kör 5,35 km, ha a HB4 mást mutat, attól még teljesítette az illető a távot.

Semmi nincs akkor, ez ízlés kérdése, mint írtam. Aki futni akar, az fut úgy is, ha nem tudja a távot, és nem tudja a pulzusát, ergo régen is futottak emberek, amikor még nem volt fitnesz karkötő, tehát nem ez a lényeg. Mégegyszer leírom, hogy ÉN! úgy vagyok vele, ha már van egy ilyenem, akkor az mérjen nagyjából pontosan, én nem a margit szigeten futok, hanem kint a szélparkban össze-vissza a pampán, uh szeretem tudni, mennyi a pontos táv. Hogy miért? Csak úgy :)

Nem kell baszakodni a lépéshossz beállítással, kalibrálással, ha van gps-ed, lesz pontos távod, és kész.

ÉN! 3 megoldást látok erre az apróságra:

1. Állítsák monduk 70cm-re fixen, azzal is pontosabb lesz, mint eddig valaha. A 90cm az túlzás!
2. Valahogy tegyék bele a magasságot a számítási képletbe, és akkor nem fog ekkorát tévedni
3. Vegyék ki a 3,14-ba, ne mutassa a lépéshosszt, nem érdekel, rohadtul lényegtelen adat, viszont így, hogy látom, hogy mekkorát csal, rohadtul zavar! :)

Nem akartam/akarok vitát generálni, csak leírtam a véleményemet.

[ Szerkesztve ]

(#1436) kmarci25 válasza #95763968 (#1434) üzenetére


kmarci25
veterán

Ez vicces... Ha a perecről indított edzést exportálsz, akkor fekete a háttér, ha telefonról indítottad, akkor fehér. Ezt eddig észre sem vettem. Az alkalmazás témáját sajnos nem lehet sötétre állítani. :(

Cyborg: vagy legyen manuálisan beállítható a lépshossz.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1437) Cyborg válasza kmarci25 (#1436) üzenetére


Cyborg
őstag

...ja igen, tényleg, igazad van, azt ki is hagytam, hogy legyen megadható manuálisan a lépéshossz :B

(#1438) SirRasor válasza kmarci25 (#1431) üzenetére


SirRasor
őstag

Nem akartam sokat ezzel foglalkozni, a táv se érdekel, mert fix és csak a sebességre megyek, tehát nekem tök8, hogy 2km vagy 5.
DE...most kíváncsiságból lemértem a távot (mértem már ezzel teszteket és ez a módszer méter pontos!):


Gyengébbek kedvéért: nem látszik a teljes szakasz :))

3,23 km pontosan, az óra szerint GPS nélkül meg 3,15? Ez 5%-os határon belül van, ami szerintem baromi jó. Lehet fejlődött picit az algoritmus :U

PociAti pontosan :)

Holdfény_ nem fekete a felület, hanem fehér. Csak akkor lett fekete, amikor képként kértem elmenteni. Megtévesztő, mi? :D

Ja fun fact: 2 megállást iktatok be. De a linkelt képen 4 van! Hogy? Hát úgy, hogy jött szembe egy fekete macska és muszáj volt megdögönyözni...nem menekült el. Visszafelé is kért a simiből :DD

[ Szerkesztve ]

Make Love not war!

(#1439) Varshi válasza Cyborg (#1435) üzenetére


Varshi
aktív tag

> ÉN! 3 megoldást látok erre az apróságra: 1. Állítsák monduk 70cm-re fixen,
> azzal is pontosabb lesz, mint eddig valaha. A 90cm az túlzás!

Bocsánat, furcsaságot kérdezek, mert nincs még ilyen karkötőm. Fitbit Alta HR-em volt, de ott a szoftverben magam is be tudtam állítani a lépéshosszt (ami amúgy emlékeim szerint alapból érdekes módon 0,7 m :D).

Itt nincs rá lehetőség 3rd party megoldással se?

[ Szerkesztve ]

(#1440) col válasza Varshi (#1439) üzenetére


col
addikt

Nem lehet manuálisan állítgatni. :(
Elvileg bekéri a magasságot, testsúlyt és a nemet (ffi-nő), de nem számol vele. Azt észrevettem, hogy hosszabb és folyamatos séta esetén azért a lépéshossz közelít a reálishoz (kb. 70-80 cm) GPS nélkül is. De ha kevés a lépésszám, akkor irreálisan naggyal számol (90-110 cm.) . De ez legyen a legnagyobb baja :D

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1441) Bizsu1st válasza col (#1440) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

Én hegesztőként egész nap toporgok(átlag 12óra), vicces, amikor este 5-6km-eket ír, megtett távolságnak ;) ! Mindazonáltal nagyon szeretem és életem első "órája", amit meg tudtam szokni és 0/24-ben nem zavar. A melót is bírja(odacsaptam már jópárszor a vashoz), fóliás a kijelző, a házon mégis alig látszik valami(6hónapos). Páromnak most akarom lecserélni a mi band 2-őt, honor band 5-re, de én is furcsállom, hogy ali-n multi language-nak írják global helyett! Valakinek megjött már?

(#1442) kmarci25 válasza Bizsu1st (#1441) üzenetére


kmarci25
veterán

Eddig úgy tudom csak Skillet topiktársnak van úton.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1443) gabor2007 válasza kmarci25 (#1442) üzenetére


gabor2007
csendes tag

Tracking szerint az enyém is nem rég emelkedett a levegőbe.

(#1444) SirRasor válasza gabor2007 (#1443) üzenetére


SirRasor
őstag

Tracking szerint vasárnap óta belföldön van az enyém, csak nincs postás :W

Make Love not war!

(#1445) #95763968 válasza SirRasor (#1444) üzenetére


#95763968
törölt tag

SirRasor, gabor2007. Ti honnan rendeltétek a HB 5-öt? Alin van 30 körül, amihez adnak még fóliát is... Nem tudom honnan merjem rendelni...

(#1446) SirRasor válasza #95763968 (#1445) üzenetére


SirRasor
őstag

Innen rendeltem 7700-ért. Már picit feljebb ment az ára...

Make Love not war!

(#1447) kmarci25 válasza SirRasor (#1446) üzenetére


kmarci25
veterán

Azért az a "promotion" megjelölésű 25,8 $-ért nagyon jó. Megremegett a kezem, de ellenálltam... :DDD

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1448) Tomi0703 válasza SirRasor (#1446) üzenetére


Tomi0703
őstag

Vasárnap rendeltem én is, de még nem sikerült nekik feladniuk... Egy hónapja rendeltem a HB4-et, azt másnap már fel is adták.

(#1449) hzsolee válasza SirRasor (#1446) üzenetére


hzsolee
őstag

Köszi a linket. Vettem 1 promócióst :)

[ Szerkesztve ]

A feleségem szerint 2 hibám van. Az egyik, hogy nem figyelek rá, a másikra nem emlékszem... ( . )( . ) Nagyon difficult az élet... meg schwer..."

(#1450) beyruth82 válasza #95763968 (#1445) üzenetére


beyruth82
veterán

Innen rendelheted nyugodtan.Honor band 3 és 4-et is innen rendeltem.Rendkívűl megbízhatóak.A szállítási idő alatt végig levelezik a vevőkkel az eladó.DTOP store.
[link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.