Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1101) Kbali válasza RBJ (#1095) üzenetére


Kbali
nagyúr

Hacsak a hulladék szíját nem nézzük és azt, hogy töltéshez állandóan ki kell szedni a szíjból az órát...

(#1102) pusszycat válasza Kbali (#1101) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nálam ez is szempont volt,hogy ne keljen mindig kiszedni az olyan primitív megoldás. Kitágul egy idő után azt tudjuk az mennyit ér.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1103) Cyborg válasza Kbali (#1101) üzenetére


Cyborg
őstag

most mintha már ott lenne kívül a 2 csati rajta, ezt átvették a hb4-től úgy látom.

(#1104) fant0mi válasza Cyborg (#1103) üzenetére


fant0mi
addikt

Ja, csak a toltoje olyan, hogy ki kell venni a pantbol, mert egy valyuba kell ratenni az egesz kapszulat. Olyan fotot lattam rola.

(#1105) Cyborg válasza fant0mi (#1104) üzenetére


Cyborg
őstag

az hatalmas öngól lenne, akkor felesleges volt kitenni az érintkezőket látható helyre

Találtam egy ilyen képet, ezek szerint nem kell többé kiszedni a tokból, hál istennek

[ Szerkesztve ]

(#1106) fant0mi válasza Cyborg (#1105) üzenetére


fant0mi
addikt

Ez igy akkor kiraly. En olyat lattam, hogy a kapszulanak meg volt a teljes ellendarabja.

(#1107) RBJ


RBJ
addikt

Hmm mint az óvodában. Valaki nem mond szimpit egyből nekiesnek. Tiszta dedó.
Akkor vegyél a másik értelmes.
A hulladék szíj probléma sose állt fent. Mivel többet is bírt az aksi kevesebbszer kellett kivenni.
Nem mintha fillérekért nem lehetett volna szíjjat venni. Én a gyárit sose csíptem benne. stb

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#1108) 7Sony7 válasza RBJ (#1107) üzenetére


7Sony7
addikt

Most nem azért, de nem nézted el a fórumot?

-

(#1109) Cyborg válasza RBJ (#1107) üzenetére


Cyborg
őstag

Szerintem én nem estem Neked, csak szimplán leírtam, hogy nem érzem azt a must have érzést vele kapcsolatban, és nem érzem, hogy mindenben jobb lenne, mint a hb4.
Bocs, ha félre érthető voltam.

(#1110) Black_Raven válasza RBJ (#1107) üzenetére


Black_Raven
veterán

Az agyatlan, az eleve te voltál, amikor egy Honor topikba írtad a nagy híredet!

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1111) Árpi001 válasza col (#1050) üzenetére


Árpi001
senior tag

Köszönöm!

#1051) kmarci25
Neked is! :)

A Föld a Naprendszer elmegyógyintézete.

(#1112) Cyborg válasza fant0mi (#1083) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,

Most kipróbáltam ezt az ébresztés dolgot.
Nekem egyet rezeg csak, amikor a telefon ébresztője szól, de, ha a health appban állítok be ébresztőt, akkor rezeg rendesen, van szundi, meg elutasít funkció is.
A rezgés nekem teljesen rendben van, az utolsó frissítéssel erősebb lett, már majd szetrázza a perecet.
Nálam is Mi band 2-őt váltott, ahhoz képest 10x jobban rezeg a hb4, a mi band 2-őt csak szökőévente vettem észre.

(#1113) zojjektum


zojjektum
senior tag

Sziasztok! Hölgynek szertnék vásárolni egy ilyen készüléket. Kérdésem, valakinek van tapasztalata a rózsaszínnel, mennyire koszolódik a használattól? Vagy érdemesebb sötétebbet venni? Köszönöm

(#1114) kmarci25 válasza zojjektum (#1113) üzenetére


kmarci25
veterán

Én most egy neon zöld szíjjal hordom (utángyártott szíj, kicsit keményebb, mint a gyári, nem annyira kényelmes, de elmegy) és egy hét után nem nagyon veszem észre, hogy koszolódna. Ebbe az is beletartozik, hogy hetente többször leöblítem az egész karperecet, mert edzés közben (mostanában azon kívül is) "összeizzadom". :DDD Szerintem nyugodtan vedd meg, ha nagyon alapos akarsz lenni, akkor veszel mellé sötétebb színben pótszíjat is. Ha meg mégis koszsolódna a világos, akkor simán lehet mosni.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1115) zojjektum válasza kmarci25 (#1114) üzenetére


zojjektum
senior tag

Köszi a segítséget!

(#1116) krisz727 válasza kmarci25 (#1114) üzenetére


krisz727
tag

Zöldet nyúztam egy hónapig, nem volt vele baj. Talán a fekete kis szíjvég amibe a kis nyelv van az kopik. Anyaga hasonló a gyárinak. Most fehéret nyúzok az keményebb. Meg jön még 3 szín rövidesen. A szilikonost még elő se szedtem 😂

[ Szerkesztve ]

(#1117) kmarci25 válasza krisz727 (#1116) üzenetére


kmarci25
veterán

Fémszíjről nincs tapasztalat? Ilyenre gondolok.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1118) p87


p87
senior tag

Találtam megfelelő topicot.

[ Szerkesztve ]

(#1119) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!
Most lettem tulaja ennek a kütyünek! Minden oké vele, csak egy kis segítség kellene!
Az értesítések be vannak állítva, tehát az sms is, de ennek ellenére nem rezeg a karkötő.
Mit kell még beállítanom?
Köszönöm a válaszokat!

(#1120) Skillet válasza zojjektum (#1113) üzenetére


Skillet
addikt

Asszonynak rózsaszínt vettem, jól bírja. Én is attól féltem, hogy hamar retkes lesz, de nem. Szerintem nyugodtan vállald be. Időnként szappanos vízzel le lehet majd csapatni...

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1121) DeliD


DeliD
csendes tag

Sziasztok!

Tervezek beszerezni egy ilyen karkötőt, és lenne pár kérdésem a teszt alapján (ne haragudjatok, de a több, mint 1000 kommentet nem volt kedvem átböngészni :) ):
- az értesítésekkel kapcsolatos belassulás elmúlt már?
- még mindig nem lehet hozzáadni a megbízható eszközök listájához?
- a benne lévő NFC használható itthon mobilfizetéshez (pl. OTP Simple?)
Előre is köszönöm a válaszokat!

Üdv

(#1122) kmarci25 válasza DeliD (#1121) üzenetére


kmarci25
veterán

A lassulás elmúlt. A megbízható eszközről nem tudok, nem használom sehol. Van benne NFC? :) Az enyémben nincs.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1123) fant0mi válasza DeliD (#1121) üzenetére


fant0mi
addikt

Nfc nincs.
Megbizhato eszkozokhoz sem adhato, nem is latszik a bluetooth eszkozok kozott, mert nem a szabvany kommunikaciot hasznalja, hanem a huawei health appon keresztul erheto csak el.
Ha tele van (max 10) a messages, akkor a listazasa kisse akadozva, nem folyamatos, de amugy az ertesitesek azonnal megjonnek ra (sot, elobb rezeg egy picit, mint ahogy a telefon pittyogna).

[ Szerkesztve ]

(#1124) Jumbozorz válasza DeliD (#1121) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Lassulás is relatív. A tesztben írt lassulás mértéke csökkent, de szerintem még így is baromi lassú.10 értesítésnél 3 seces várakozási idő van miután rányomtál az értesítésre és a megnyitás között.

[ Szerkesztve ]

(#1125) DeliD válasza kmarci25 (#1122) üzenetére


DeliD
csendes tag

Köszi a válaszokat! Tudtommal van NFC-s és anélkül verzió, de fogalmam sincs, hogy itthon (hivatalosan) melyiket lehet kapni :( (gondolom az utóbbit)

(#1126) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem airplay van benne de hat az más.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1127) PociAti válasza DeliD (#1125) üzenetére


PociAti
senior tag

Mindkét verzió kapható a magyar forgalmazóknál is (akár ugyanannál is van mind a kettő), de idehaza a kereskedők nem szokták különösebben megjelölni melyiket kapod, mert idehaza az Alibaba Group-hoz köthető fizetőeszköz, az Alipay 支付宝 amúgy se használható vásárlásra. Viszont eszköz párosítása és adatküldés szempontjából állítólag jobb az NFC-s.

(#1128) Cyborg


Cyborg
őstag

Találtam egy ilyet a trollokonak :-)

(#1129) zozor76


zozor76
tag

Üdv! Nálatok mennyi az üzemidő? Lassan 3 hónapos, elejétől fogva 3, esetleg 4 naponta töltöm, az alvás és pulzusfigyelés engedélyezve van, valamint az SMS-ek fogadása. Ezt leszátva tetszik a masina. Ja meg az értesítések: hívásnál megjelenik először a név, másodszor is a név és 3.nak pedig a telefonszám. Ez miért van így?

[ Szerkesztve ]

(#1130) col válasza zozor76 (#1129) üzenetére


col
addikt

Lehet javítani még rajta. Pl. a BT kapcsolat megszakadás jelzést kikapcsolni.
De ha mindent használsz, valóban kb 4-5 nap a használati idő.
Hívások nálam normálisan jelennek meg, de IOS-os op rendszer a telefonom.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1131) col válasza Dimond G (#1119) üzenetére


col
addikt

Ha Androidos vagy, akkor a hozzáférési jogosultságok között keresgélj, az sok esetben megtréfálhat, ha nincs jól beállítva.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1132) Skillet válasza Cyborg (#1128) üzenetére


Skillet
addikt

Szerintem egyik sem tempered :N

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#1133) Dimond G


Dimond G
senior tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy amikor a szobában hagyom a telefont és átmegyek a lakás másik végébe lekapcsolódik az óra. Ezzel nincs is bajom, de mikor visszatérek a szobába, ahol a telóm van, már nem csatlakozik automatikusan! Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#1134) Sungoo válasza Dimond G (#1133) üzenetére


Sungoo
addikt

Ezzel én is küzdök. Egyelőre beszabtam a fiókba, felbisszantott. :)

(#1135) Dimond G válasza Sungoo (#1134) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én is ezen agyalok! Csütörtökön szereztem be a band-et, és van egy amazfit Bip-em, szóval....én is agyalok!
Bip-el az a bajom, hogy az app-ja nem megbízható! Ja és a az értesitések is késve jönnek meg rá!

[ Szerkesztve ]

(#1136) Black_Raven válasza Dimond G (#1135) üzenetére


Black_Raven
veterán

Gondolom, nem Huawei/Honor telefonod van?

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1137) Dimond G


Dimond G
senior tag

Nem. Samsung. Miért?

(#1138) Black_Raven válasza Dimond G (#1137) üzenetére


Black_Raven
veterán

Mert, nekem amíg Honor Playem volt, addig 1mp alatt csatlakozott azonnal, amióta Samsung van, csak akkor ha bekapcsolom a Helyhozzáférést, de akkor azonnal. Próbáld ki..

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1139) Dimond G válasza Black_Raven (#1138) üzenetére


Dimond G
senior tag

Igen, azzal megy, de én nem akarom mindig bekapcsolva hagyni a gps-t. főleg, mert ahhoz net is kell! Itthon nem használom a teló adatforgalmát max a wifit ha kell!

(#1140) Black_Raven válasza Dimond G (#1139) üzenetére


Black_Raven
veterán

Én sem hagyom, kap 10 másodpercet, aztán kikapcsolom mindig.:D pedig engem nem érdekel az adatforgalom.[kép]

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1141) Dimond G válasza Black_Raven (#1140) üzenetére


Dimond G
senior tag

Leteszteltem gyorsan!
Gps bekapcsolva, net nincs! Elmentem a másik szobába majd megvártam, amíg jelez, hogy lecsatlakozott! Majd visszamentem a szobába, ahol a teló volt és pár perc múlva megnéztem az órát, volt kapcsolat!
Ezek szerint nem kell neki net csak gps, ha csatlakozni akar! Ez így már elfogadhatóbb!

(#1142) Black_Raven válasza Dimond G (#1141) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nekem a net mindig be van kapcsolva, de a gps nem, csak amikor szükségem van rá. Sajnos az app, hely nélkül már nem is akar csatlakozni a perechez azonnal.(később lehet hogy igen, addig nem vártam).

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1143) Dimond G válasza Black_Raven (#1142) üzenetére


Dimond G
senior tag

Én se szeretem bekapcsolva hagyni a gps-t, a net meg megy ha kell. Meló közben nem nagyon foglalkozom a telóval!
Ha nem fogyaszt sokat a gps akkor nem zavar! amikor netet kap akkor gps-s alapon lefrissíti az időjárás app-om, a facebook-nál ki van kapcsolva a helyalapú, meg ami még kérné a gps-t!

(#1144) Black_Raven válasza Dimond G (#1143) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nálam is, viszont a Google azonnal akcióba lép. :K

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1145) pusszycat válasza Dimond G (#1143) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is ez volt egy lg telefonon,egy telefon újraindítás megoldotta. Van megoldás lehet válogatni.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#1146) Dimond G válasza pusszycat (#1145) üzenetére


Dimond G
senior tag

Na igen, de én nem akarok telefont, órát újraindítani minden alkalommal!
Inkább a gps-t kapcsolom be! Az kevesebb energia pl a telefonnak is!

Black_Raven - akciózzon csak a google! net nélkül nem sokat alkot! :DD

[ Szerkesztve ]

(#1147) konzi válasza kmarci25 (#1100) üzenetére


konzi
aktív tag

Erdemes venni belolle ?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#1148) kmarci25 válasza konzi (#1147) üzenetére


kmarci25
veterán

Mire gondolsz pontosan?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1149) konzi válasza kmarci25 (#1148) üzenetére


konzi
aktív tag

Jó vétel e pillanatnyilag?
Illetve hasonló árban lévő xiaomi érdemesebb e venni?

,egy valaszt megerdemlek ??,

(#1150) kmarci25 válasza konzi (#1149) üzenetére


kmarci25
veterán

Én most is ezt venném, az biztos. Jobban tetszik, mint a Xiaomi Band-je, szerintem jobban mutat a csuklón. A Health app is jobb szerintem, mint a redesignolt Mi Fit. Ja, és ezt nem kell mókolni, hogy a magyar ékezetes karakterek megjelenjenek rajta. Persze a xiaomi ígéri, hogy majd frissíti a rendszert, de ki tudja mikor.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.