Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2151) Cyborg válasza pusszycat (#2148) üzenetére


Cyborg
őstag

Ha cukor nélkül iszod, akkor király vagy, más esetben víz :)
Én szerencsés vagyok, imádom a vizet, napi 4-5 liter bármikor lemegy, évek óta, unalmamban is, de, ki kell ábrándítsalak, rohadt ráncos vagyok 40 évesen, pedig úszok, futok, edzek. Ez sokkal inkább alkat, vagy nem tudom, Nekem fiatalon is nyúlós volt az arcomon a bőr, tiszta Jim Carrey style grimaszokat csináltam, ami akkor még vicces volt, mára megbosszúlta magát, mert egyre ráncosabb vagyok.
Az egészség szempontjából a zsigeri zsír, vázizomtömeg, testzsír fontosabb. A bmi nem pontos, és a health által javasolt ideális testsúlyt sem szabad komolyan venni.
Amúgy én így állok, 40 évesen, 185cm magassággal.

(#2152) pusszycat válasza Cyborg (#2151) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szinte ugyanezt mértem én is. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2153) Cyborg válasza pusszycat (#2152) üzenetére


Cyborg
őstag

...szinte :D :D :D

... Ha az a sok piros nem zavar, miert aggodsz azon az egy szem kéken? :D

... mennyi mindent mér a tiéd :Y , és tök jól kilistázza.

(#2154) pusszycat válasza Cyborg (#2153) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mikor futni jártam minden nap 72 kg voltam. Amúgy ő az.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2155) DamianB válasza pusszycat (#2154) üzenetére


DamianB
őstag

Miért nem veszel huawei mérleget nem drágák :K

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#2156) pusszycat válasza DamianB (#2155) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mert már ezt megvettem, elég 1. Amúgy nem a mérleg a hibás a csúnya adatokért. És azt sem mondanám, h átver. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2157) DamianB válasza pusszycat (#2156) üzenetére


DamianB
őstag

hát eladod :D jó persze nem rábeszélni akarlak . nekem egy időbe tervbe volt .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#2158) guipapa


guipapa
csendes tag

Megszerettem a Band 4-t, cseréltem Mi Band 5-re, három napig bírtam, visszakukáztam a Honort, most én is várok.
Itt is sürgetem!
https://device-wiki.com/en/honor-band-6-release-date-review-specifications.html

(#2159) Cyborg válasza guipapa (#2158) üzenetére


Cyborg
őstag

Designon kívül semmi újat nem fog tartalmazni.
Igazából innen már csak az óra lenne az előrelépés.

(#2160) PociAti válasza Cyborg (#2159) üzenetére


PociAti
senior tag

Az előrelépés nem jó kifejezés, sokkal inkább váltás lenne.
Ha a topikban szereplő eszköz óra lenne, akkor nagyon sokan nem vásároltuk volna meg, mert minket zavar a nagy méret, így nem hordanánk se éjjel, se nappal. Az esetleges plusz funkciók és képességek sem segítenének a méretkülönbségből adódó váltás elfogadásában.

(#2161) Cyborg válasza PociAti (#2160) üzenetére


Cyborg
őstag

Itt arról volt szó, hogy Honor Band 4 van neki, és már nagyon várja a 6-ot. Én erre írtam, hogy felesleges várni, ha elégedett a 4el, és, hacsak nem megy tönkre, csak pénzkidobás lecserélni, hisz csak a design lesz más.
Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, de a lényeg érthető volt szerintem, hogy szerintem felesleges várni, váltani.
...persze ez csak én véleményem.

(#2162) RBJ


RBJ
addikt

Én meg pont dolgozó miatt hordok bandot. Hétvégén Xiaomi watch.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#2163) guipapa válasza Cyborg (#2161) üzenetére


guipapa
csendes tag

Nem bírtam tovább, megrendeltem:
https://www.aliexpress.com/item/1005001701627791.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.df044c4dllOjVP

A négyessel elég nehéz úszni (ha viz éri néha kikapcsol), már akkuja is gyengélkedik, és a hatosban lesz SPO2 és stress állapot...

[ Szerkesztve ]

(#2164) Cyborg válasza guipapa (#2163) üzenetére


Cyborg
őstag

Használd egészséggel! 🙂
Én rendszeresen úszok a 4 essel, igazából, ahogy elindul, ugye lezár a kijelző, és mivel vizes a kezed, meg az óra, és ezért a kapacitív gomb miatt nagyon nehéz mondjuk menetközben megnézni, hogy hol tartasz, ezért talán a 6-osba a fizikai gomb az sokkal jobban fog jönni, könnyebb talán megállítani az úszást menet közben.
Kíváncsi leszek a tapasztalataidra, ha nem felejted el, gyere vissza majd, ha megjön. Most váltottam band 3 prora a GPS miatt, de úszásban ugyanúgy téved, mint a band 4.

Én kicsit sokallom az árát a band 6-nak ahhoz képest, hogy nincs benne GPS, egy huawei watch fit helyett meg inkább egy watch GT1-et vennék még mindig. Viszont nem tudom tudnék-e aludni egy ekkora órában.

(#2165) huberpe


huberpe
aktív tag

sziasztok!
van közületek valaki, akinél rendesen működik miui 12 (redmi note 9 pro) alatt a huawei health app + honor band 4 kombó? a program megkapott minden engedélyt meg a szokásos miui okosságok (autostart,akksioptimalizáció,lakatolás) és piszok random módon működik. a telefonhívásra konkrétan egyszer jelzett eddig az óra és az üzenetekkel sem jobb a helyzet.

(#2166) kmarci25 válasza huberpe (#2165) üzenetére


kmarci25
veterán

Miui 12 (Mi 9 lite) semmi gond. Ugyanezek vannak beállítva, és működik.
Az állandó értesítési engedélyt is megadtad?

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2167) huberpe válasza kmarci25 (#2166) üzenetére


huberpe
aktív tag

a hozzáférés az értesítésekhez beállításra gondolsz? mert az is engedélyezve van.
ugye elég miui-n is csak a huawei health app a működéshez és mást nem kell feltenni?

(#2168) kmarci25 válasza huberpe (#2167) üzenetére


kmarci25
veterán

Nem arra gondoltam, hanem erre: Alkalmazásadatok -> Egyéb engedélyek -> Állandó értesítés
Nekem fenn van a HMS Core is, de asszem azt a Health automatikusan telepíti, mikor először indítod.

[ Szerkesztve ]

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2169) huberpe válasza kmarci25 (#2168) üzenetére


huberpe
aktív tag

igen ott is engedélyezve van ill. nálunk nem települt ez a hms core vagy még az is lehet, hogy maga az eszköz romlott el (2 éves lassan).

(#2170) pusszycat válasza huberpe (#2169) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem megy Mi 10T -n szinkronizál is pl. a napi pulzus figyelést.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2171) dave0825


dave0825
őstag

Üdv.

Nem tudom pontosan, hogy barátomnak Honor band 4 vagy 5 van-e, de olyan gondja van, hogy se a facebook, se a messenger nem értesít a karkötőjén. Telefonon (P30 Pro) megjön az értesítés egyből, de az óra nem jelez.
Health beállítását megnéztem, be van jelölve mindegyik alkalmazás, a rendszerbeállításokban is megnéztem, hogy a Health hozzáfér az értesítésekhez. Korábban jó volt neki, pár napja csinálja ezt.
Telefon, óra újraindítás volt. Alkalmazások frissek, direkt kérdeztem.
Mit lehetne még tenni, vagy szokott ilyen előfordulni nálatok?
Max a Health alkalmazás adatainak törlése, majd újra beállítások megoldhatnák?

[ Szerkesztve ]

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#2172) kmarci25 válasza dave0825 (#2171) üzenetére


kmarci25
veterán

Nekem mindenre jelez, de korábban viber-rel volt hasonló probléma. Azt nézd még meg, hogy a facebook és a messenger appoknak milyen értesítéstípusok vannak engedélyezve (valószínűleg az alkalmazásinformációk alatt találod). Célszerű mindent bepipálni, és így is kipróbálni.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2173) dave0825 válasza kmarci25 (#2172) üzenetére


dave0825
őstag

Közben megoldódott. Írtam neki, hogy max. törölje az alkalmazás adatait, állítson be mindent újra, és talán jó lesz. Erre írta, hogy jól összenyomkodott mindent előtte nap, és jó lett. Kérdeztem, mi volt a gond, de nem tudja, azt mondta, csak nyomkodott mindent...
Ebből aztán lehet tanulni. :DDD

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#2174) LostData


LostData
csendes tag

Sziasztok!

Csak nekem vacakol mostanság a huawei health app?

Ha elindítom, próbál a band 4-el szinkronizálni, de egy idő után egyszerűen csak bezárja magát az app.

Később helyrejön, de azért furcsa, hogy maga a szinkronizálás is lassabb, mint régen volt, és néha még le is hal az app.

Iphone-al használom, ha ez jelent valamit.

(#2175) col válasza LostData (#2174) üzenetére


col
addikt

Én nem vettem észre semmi ilyen problémát, bár én már Band5-el használom és szintén Iphone.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2176) LostData válasza col (#2175) üzenetére


LostData
csendes tag

hm. Akkor nem tudom mi lehet a probléma, a telefonom ezen kívül rendesen működik, ezért is gyanakodtam az app-ra.

A band5 egyébként mennyivel jobb, mivel tud többet, mint a band4?

(#2177) Zso83 válasza LostData (#2174) üzenetére


Zso83
tag

Szia!

Nekem is Band 4-em van, P30-as telóval és semmi hasonló problémát nem tapasztaltam, a szinkronizálás is gyors. Egyedi gond lehet, próbált újratelepíteni a Health appot és néha nyomj restartot az órán. :)

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#2178) LostData válasza Zso83 (#2177) üzenetére


LostData
csendes tag

Köszi az infót és a tippet, megpróbálkozok az újratelepítéssel. :)

(#2179) pusszycat válasza col (#2175) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miért cserélted le a Band 4-et? Csak nem az SpO2-ért. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2180) col válasza pusszycat (#2179) üzenetére


col
addikt

Nem ez volt az indok, hanem a 4-es már kezdett "döcögni" nálam és kíváncsi voltam a nagyobb testvér miben több, jobb. Amúgy szerintem az 5-ös véroxigénszint mérője elég megbízhatatlan és erősen tájékoztató jellegű inkább :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2181) Zso83 válasza col (#2180) üzenetére


Zso83
tag

Szia!
Mi egy orvosi véroxigénszint mérővel hasonlítottuk össze a Band 5-öt és 1% eltérés volt a két eszköz mérési eredménye között. Tesztvideók is vannak fent a neten, szóval azt az 1%-ot én nem nevezném tájékoztató jellegűnek.

"Egész életedben egy dolog lesz, ami mindig kitart melletted: az árnyékod..."

(#2182) col válasza Zso83 (#2181) üzenetére


col
addikt

Rendben. Nyilván több dologtól is függ a mérés pontossága, mennyire szoros a perec pl. a csuklódon, milyen helyzetben tartod, stb.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2183) cyber86


cyber86
őstag

Sziasztok. Egy olyan problémája lenne ismerősömnek, hogy fel szeretné tölteni az órát de nem indul el a töltés és mondtam neki, hogy próbálja meg újra indítani de a kijelző nem reagál csak annyit, hogy ki be lehet kapcsolni de nem tud a menübe lépkedni. Nem lehet valahogy a menü nélkül újra indítani mint a teló amikor lefagy?

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#2184) cyber86 válasza cyber86 (#2183) üzenetére


cyber86
őstag

Probléma megoldva

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#2185) guipapa válasza Cyborg (#2164) üzenetére


guipapa
csendes tag

Megérkezett! (Honor Band 6-74A Model:ARG-B19)
(Kínai verzió, csak kínai feliratokkal, használati utasítással, majd elsírtam magam... de..)
Csodálatos, támogatja a magyar ékezeteket is: [kép]

[ Szerkesztve ]

(#2186) col válasza guipapa (#2185) üzenetére


col
addikt

Sőt az 5-ősnek már a menüje is magyar :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2187) guipapa válasza col (#2186) üzenetére


guipapa
csendes tag

Szemüveg nélkül (nekem) túl aprók a betűi és az oldalsó nyomógomb miatt váltottam 6-osra.

(#2188) col válasza guipapa (#2187) üzenetére


col
addikt

:C

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2189) guipapa válasza col (#2188) üzenetére


guipapa
csendes tag

...

(#2190) col válasza guipapa (#2189) üzenetére


col
addikt

Fér arra a csuklóra még :D

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2191) pusszycat válasza guipapa (#2189) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Legalább egyformán mérnek pulzust? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2192) guipapa válasza pusszycat (#2191) üzenetére


guipapa
csendes tag

+- 5 értéken belül, de változó mérési időhosszal.

(#2193) pgemil válasza guipapa (#2185) üzenetére


pgemil
aktív tag

Amikor elindítottad kellett választani angol nyelv angol-angol nyelv amerikai talán és kinai között.
Én az angolt választottam, így a menűje az angol, viszont az üziket rendesen magyarul támogatja.
január 12-n jött meg..
[link]

(#2194) Jimbo75


Jimbo75
tag

Sziasztok!

Kaptam egy ilyen üzenetet:
Not enough storage, unsynced data may be lost if you continue.

Ezzel tudok valamit kezdeni? Köszi!

(#2195) col válasza Jimbo75 (#2194) üzenetére


col
addikt

Ha jól sejtem a perec belső memóriája megtelt. Valszeg ha a telefon Huawei Egészség programmal szinkronizálod, akkor az letölti az adatokat a perecről és nem lesz már utána gond.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2196) Jimbo75 válasza col (#2195) üzenetére


Jimbo75
tag

Mi Fit-tel használom, de gondolom, akkor abban az esetben is ez a teendő. Köszi :R

(#2197) col válasza Jimbo75 (#2196) üzenetére


col
addikt

Azzal a programmal szinkronizáld, amivel kezeled a perec által rögzített adatokat. Szerintem ez a megoldás :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#2198) kmarci25 válasza Jimbo75 (#2196) üzenetére


kmarci25
veterán

Mi Fit-tel a Honor band-et? :F Azt hogy?

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#2199) guipapa


guipapa
csendes tag

Itt a VÉGE?
Február óta nem szóltok...
Én is feladom. Band 6 úszás közben "minden eltűnik üzemmódba" kerül. nem kapcsol ki, mert ha tápot kap, megy tovább....

(#2200) pusszycat válasza guipapa (#2199) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem még mindig megvan a HB4 és tökéletesen működik. Csak vettem egy Amazfit T-rex-et is mert pontosabban számolja a kalóriákat és a távolságot mert GPS-es. Ezt hiányoltam a HB4-ből. De felváltva használom, tevékenységtől függően.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#2201) Cyborg válasza guipapa (#2199) üzenetére


Cyborg
őstag

Nekem is megvan a HB4, tökéletesen megy, csak nekiadtam a gyereknek, én meg beújítottam egy Huawei Band 3 Pro-t, majd 1 hónapja váltottam Honor Magic Watch 2-re.
Jobban bírja, mint a HB4, minden sz.r be van kapcsolva rajta, és még úgy is hetente töltöm, hogy több óra GPS-es edzés is megy vele.
40ezer volt Spanyol raktárból, imádom :)

(#2202) DGery


DGery
aktív tag

Sziasztok,

Nem újkeletű a probléma nálam, de most kezdett el zavarni.

Iphone-al (iOS 14.8, de régebbi verziókkal is) használom az eszközt, ez fontos lehet.
Minden értesítést mutat az eszköz (telefon hívás, messenger üzenet, sms, stb) kivétel a WhatsApp.
Valaki esetleg találkozott már ezzel a problémával? valami ötlet?

Megjegyezném, a telefon minden értesítést jelez az alkalmazástól.

Köszi a válaszokat!

by DGery® c.o. ///// MacBook Air M1/ iPhone 12 128GB / iPhone SE 2020 / iPad 9 WiFi only 64GB / Apple Watch Series 5 / Xiaomi Mi Scooter 3 / HP EliteBook 850 G7 / Dreame D10s Pro / iKier K1 12W

(#2203) guipapa válasza Cyborg (#2164) üzenetére


guipapa
csendes tag

Azóta is használom a 6-ost, úszáskor is megelégedéssel. Uszás végén kék, majd piros,kétkezes...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.