Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Cyborg válasza _Jana_ (#250) üzenetére


Cyborg
őstag

Ha nem kell GPS, mert viszed a telót úgyis futni, akkor elég lehet a honor band 4.
A running edition nem mér pulzust, meg nem irja ki az üzeneteket, csak piktogrammot, mert kisebb a kijelzője, és nem is színes.
összehasonlítás

(#252) Davebowman


Davebowman
senior tag

Valaki meg tudja mondani, hogy hogyan lehet a bejövő telefonhívást elutasítani? Se felfelé húzással (ahogy mutatja), se hosszan nyomva, csak csörög tovább a telefon. :O :O :O

Vargalex 1.1.7

(#253) V.Stryker válasza Davebowman (#252) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nálam tökéletesen működik ez a funkció. Frissítve van a Band?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#254) pusszycat válasza Davebowman (#252) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hívd fel magad egy másik telefonról,és próbálgasd,kell az menjen.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#255) Davebowman válasza V.Stryker (#253) üzenetére


Davebowman
senior tag

Igen! De hogyan kell csinálni? Alulról felfelé húzod az ujjad? Utána mutat egy piros X-et piros telfonnal, de a telfon csak csörög tovább.

Vargalex 1.1.7

(#256) V.Stryker válasza Davebowman (#255) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Pont ennyi és működik. (iPhonnal nálam)

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#257) Davebowman válasza V.Stryker (#256) üzenetére


Davebowman
senior tag

egymás után többször sem sikerült. Az számít, ha a telefont (Pocophone) ujjal felfelé húzással lehet letenni/felvenni/elutasítani üzenettel?

Vargalex 1.1.7

(#258) Cyborg válasza carlos043 (#241) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,
megjött az óra, durva időt futott, 2 hét alatt megjött.
Megnéztem a kültéri biciklizést, az órában nincs benne, de az applikációban benne van, és működik is. Meizu M6, android 7 rendszeren.

(#259) Skillet válasza Cyborg (#258) üzenetére


Skillet
addikt

Igaz. Tényleg ott figyel. Redmi 6.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#260) DamianB


DamianB
őstag

Nekem is ma jött meg . na nézzük mi band 2 után milyenek látom.
+funkcionalitás nagyon jó értem ez alatt az applikációt tudást ennyi pénzért
+ kijelző nem gondoltam hogy ennyit számít de nekem számít

-amire viszont készüljenek az emberek és remélem késöbb ezt nem veszem észre de most így egyből kényelmetlenebb mint a mi band 2 azt észre se vettem a kezemen ezt észre veszem és nem a súlya miatt egyzserűen túl hosszú

Összeségében rendben van pár hét múlva jövök egy hosszabb tesztettel . Egy valami fog hiányozni a Mi band notify pont mire kezdtem hozzá szokni a második karkötő szakadt el és itt lett elegem . pár kérdésem lenne .

Zenét itt tudok vele irányítani ?
Számlapot lehet e cserélni mert nem találta.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#261) pusszycat válasza DamianB (#260) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Számlapcsere. More (fogaskerék) Face

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#262) DamianB válasza pusszycat (#261) üzenetére


DamianB
őstag

köszi :R

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#263) Cyborg válasza DamianB (#260) üzenetére


Cyborg
őstag

Nekem is ma jött, és Én is mi band 2-őt váltok vele 😀
Méretre majdnem egyforma a kettő, engem abszolút nem zavar rajta semmi.
Eddig nagyon bejön. Most egyszerre mindkettő a kezemen van, kíváncsi vagyok az alvás figyelésre, és lépés számlálóra. A pulzus mérés korrekt, mindig +2-őt mutat a HB4 a mi band 2-höz képest.
Az alipay ikon zavart rajta csak, de appból ki tudtam kapcsolni, uh most boldogság van 😁
A kijelző brutál jó, tűző napon is jól látszik, ez szinte orgazmust okoz a mi band 2 beégett kijelzője után, amit csak sötétben látok már :-)
A sebességgel egyelőre nincs bajom, laggolás nincs, viszont 10 csukló forgatásból átlagosan :
-3x nem éled fel, amikor a Mi band igen
-3x lassabban éled fel, mint a mi band
-2x gyorsabban eléd fel, mint a mi band
-2x pedig kb. egyszerre éled vele.

Nekem sokat számít, hogy van rajta általános edzés, amit én szoktam csinálni, kipróbáltam, megy szépen.
Külön tetszik, hogy célokat lehet beállítani, akár idő, akár távolság futásnál, akár elégetett kalória ,és ezt az órán is tudom állítani, nemcsak appban, bár gondolom ilyenkor nem használja a gps-t, ezt még ki kell tapasztalni.

Egyelőre ennyi, majd még én is jelentkezem a tapasztalatokkal.

Ja! Szamlapcsere úgy is megy, ha simán csak hosszan nyomod a főképernyőt, így pincurival gyorsabb 😀

[ Szerkesztve ]

(#264) Drughi


Drughi
addikt

Látom előttem 2 embernek is most érkezett meg (feltehetőleg Ali /GB-ről)

Az enyém is már az országban van (Aliról rendeltem 02.18.-án), remélem még a héten megjön, mert 03.09.-én írták, hogy megkezdték a vámkezelését.
Bízom benne, hogy nem kellesz fizetni.

Ha megjön valaki tudna segíteni benne, hogy mit-hogy érdemes csinálni?
Tudom majd magyarul használni, vagy csak angolul?
Sony XZ1-en használnám, amin magyar nyelv van.

(#265) Cyborg válasza Drughi (#264) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,

én 27-én rendeltem az Aliról, és tegnap jött meg.
Ha rögtön lefrissíted csomagolás után, ami egy fél óra kb, utána már angol lesz az óra. A dobozból kivéve még kínai volt. Magyarul nem fogod tudni használni, de érteni fogsz mindent, nem bonyolult.

Amit eddig észrevettem egy nap után
- Az alvást nem figyelte, nincs róla adat
- Több lépést számol, mint a Mi band 2, jóval, kb 10%-al eddig
- Nem szól óránként, hogy keljek fel a géptől, a Mi band már 2x szólt.

(#266) Drughi válasza Cyborg (#265) üzenetére


Drughi
addikt

Elég ha a huawei wear appot felrakom, összepárosítom az órát vele és frissítem?

szerk: Neked is írtak vámkezelést?

[ Szerkesztve ]

(#267) Cyborg válasza Drughi (#266) üzenetére


Cyborg
őstag

Nem, a Huawei Health(magyarul egészség) app, és a Huwei mobile services app kell.
Nekem nem irtak semmi vámkezelést, meg is lepődtem, hogy ilyen gyorsan megjött.

(#268) DamianB


DamianB
őstag

Van tétlenség figyelmeztetés én kikapcsoltam .
Az alvás mérés sokkal jobbnak látom mint a mi bandet még a délutáni szundimat is mérte.
Pulzust nem adja át a a fitnek.
A viselése már nem olyan zavaró mint az elején szinte észre sem veszem már.
Mi band 3 nak is valami ilyesminek kellett volna lennie és maradtam volna azon a rendszeren.

Lépés számlálóval tényleg van egy kis baj többet mér.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#269) Davebowman válasza V.Stryker (#256) üzenetére


Davebowman
senior tag

Na páromnak is lett és Ő sem tudja vele letenni a telefont, nekem xiaomi pocophone neki mi8-a van. Utálja a 2 cég egymást? Amazfit cor-ra váltok, ha így marad.. :O :O :O

Vargalex 1.1.7

(#270) V.Stryker válasza Davebowman (#269) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

És miért nem veszitek fel ha hívnak? :DDD

Viccet félre téve... nem tudom mi lehet. De ha írtok honoréknak, válaszolni fognak. support.my@hihonor.com

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#271) Cyborg válasza DamianB (#268) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,

tudom, hogy tétlenség figyelmeztetés rajta, csak nálam nem akar szólni, pedig én szeretném :)
Alváshoz kell valamit bekapcsolni a truesleepen kívül? Nem értem nekem miért regisztrálta az alvásomat :(

Kollegának Mi band 3 van, Nekem ez jobban tetszik, pláne, hogy nem kell szétszedni a töltéshez :)

Davebowman

Nem értem a kérdésedet, szeretnéd némítani, elutasítani a hívást(ezek nálam mennek szépen), vagy hívás után le akarod az órával tenni a telefont? Csak, mert, ha telefonálsz, úgyis a kezedben van a teló, akkor célszerű azzal letenni, nem?

(#272) DamianB válasza Cyborg (#271) üzenetére


DamianB
őstag

Megmondom őszintén nem tudom én utálom az ilyen figyelmeztetéseket egyből kapcsoltam is ki.
Üzenetek menüpont nekem nem az igazi nem is az a baj hogy lassú lenne hanem nehézkes az üzenetek között lépkedni.
Hétvégén megyek vele futni kíváncsi leszek hogy szuperál .

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#273) Cyborg válasza DamianB (#272) üzenetére


Cyborg
őstag

Jaja, az üzenetek nekem is fura kicsit, meg mindenféle üzenetet behány egyszerre, és azt se tudom, honnan jön, de igazából ez a része meg engem nem izgat annyira.

Terveim szerint én meg viszem úszni a héten valamikor, ha ma nem jön össze.

(#274) Davebowman válasza Cyborg (#271) üzenetére


Davebowman
senior tag

Nos a telefon a másik szobában van, ha csörög, jelzi az óra, de nem akarom felvenni a telefont, ezért akarom elutasítani az óráról, hogy a telefon ne csörögjön tovább, majd később visszahívom az illetőt. Ez nagyon fontos funkció számomra.

Vargalex 1.1.7

(#275) Hyena válasza Cyborg (#263) üzenetére


Hyena
senior tag

Szia,

Most , hogy mar megjott a keszuleked kiprobalnad nekem, hogy szinkronizal e mindent (lepesszam, alvas, pulzus...) a a huawei health app a google fit-el?
Ha igen, akkor automatikusan is megy vagy csak manualisan?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#276) Davebowman válasza Hyena (#275) üzenetére


Davebowman
senior tag

Telepítettem, üres minden, semmit nem tudok szinkronizálni

Vargalex 1.1.7

(#277) Drughi


Drughi
addikt

Na, nekem is megjött a kütyü, frissítés megvolt, megy szuperül.
1 kérdés:
Az időjárási adatot honnan szinkronizálja? Mert két időjárás appom van, de a karperecen egy harmadik hőmérsékletet mutat.

(#278) V.Stryker válasza Drughi (#277) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jah, az időjárás úgy szar ahogy van.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#279) DamianB válasza Hyena (#275) üzenetére


DamianB
őstag

Nem olvastad amit írtam :U
Engem is érdekelne honnan szedi az adatokat de amúgy kb ugyan annyit mutat mint a telefon.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#280) Cyborg válasza Hyena (#275) üzenetére


Cyborg
őstag

Szia,

Lépés átmegy, pulzus meg még a huawei appban sem megy, nem tudok pulzust varázsolni az appba sehogy, alvást nem rögzített az éjjel. Meglátjuk holnap mi lesz.

Voltam úszni vele, 1200m helyett 1225m-t mért, vegyesen úsztam gyors-mell-hátat, és olyan 90%-ban még az úszás nemet is jól eltalálta, durva !😀

... viszont Google fitbe nem vitte át se az úszást, se az esti általános edzést. Viszont nap közbeni sétákat meg át vitt.

Most egyszerre van a két karkötő a kezemen és mindkettő szinkronizál, uh lehet, hogy ez is besegít, hogy hol a mi. Band, hol a honor band 4 adatai kerülnek a Google fitbe.

(#281) V.Stryker válasza V.Stryker (#270) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Az jutott eszembe,hogy nézzétek meg az android engedélyeket, lehet nincs engedélyezve neki a hívás vagy ilyesmi. Az android tele van ilyen állatsággal. Lehet az engedély hiánya miatt nem veszi fel.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#282) Drughi


Drughi
addikt

Számkijelzést be lehet valahogy kapcsolni?
Mert csak annyit ir, hogy incoming call.

(#283) Skillet válasza V.Stryker (#281) üzenetére


Skillet
addikt

Elutasítani akarják, nem felvenni.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#284) Skillet válasza V.Stryker (#270) üzenetére


Skillet
addikt

A linket viszont én is köszönöm! Nekem is írnom kellene, mert még mindig áll az a probléma, hogy nem jeleníti meg az üzenetek tartalmát (kivéve sms, az rendben átjön), csak annyit ír (pl Viber üzenetnél), hogy "Krisztián". Rábökve pedig annyit ír, "Krisztián szöveges üzenetet küldött önnek!"
Fura, hogy egyedül én szívok itt ezzel. Redmi 6.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#285) V.Stryker válasza Skillet (#283) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

A híváskezeléshez az elutasítás is hozzátartozik.

Amúgy nek kiírja a hívó necét vagy ha nincs névjegyek között, akkor a számot.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#286) Hyena


Hyena
senior tag

Cyborg, Davebowman, koszonom a valaszt.

Sajnos volt egy ilyen erzesem , hogy nem megy a szinkron en a csajomnak vennem es neki ez dealbreaker.
Kar erte mert amugy mindenben megfelelne.
Amennyiben kesobb sem fog menni senkinek ugy helyette a majusban megjeleno Galaxy Fit-et neztem ki mivel a nativ S Health tamogatas is megoldja a problemajat. (es azt meg lehet a google fitel is szinkronizalni)

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#287) Davebowman válasza Cyborg (#280) üzenetére


Davebowman
senior tag

Pulzust csak ha folyamatosban kéred akkor írja a telefon!
Amúgy Győrben eladóvá válik a honor band 4-em, ha megjön a Amazfit cor 2! :(((

Vargalex 1.1.7

(#288) Cyborg válasza Drughi (#277) üzenetére


Cyborg
őstag

Nekem a hívószámot mindenféle trükk nélkül elsőre kíírta. Tökéletesen működik azóta is.

Davebowman Nekem a hívás némítás, elutasítás is tökéletesen működik. Jaja, közben rájöttem a pulzusmérős dologra, köszi :)

Drughi szerintem az időjárást valahonnan saját szerverről szedi.

Hyena ezért én még nem ásnám el a Honor Band 4-et, a Galaxy Fit 100USD lesz!, és nem tudni pontosan, hogy mikor jelenik meg. Ráadásul a google fit egy szutyok alkalmazás, konkrétan semmit nem csinál, csak összegyűjti a különböző appokból jövő adatokat egy helyre, és nem többet. Napi célokat meg tudsz adni a huawei appban is, és mindent tudsz ott is követni, szerintem ezt leszámítva nagyon rendben van az applikáció.

A mai alvásomat már mérte a karkötő, ráadásul jobban, mint a mi band, a mi band sokszor még azt se vette észre, hogy kimentem pisilni éjjel kettőkor, a HB4 meg azt is észrevette, amikor csak meggébredtem, és rápillantottam a telóra, hogy mennyi az idő. Bekapcsoltam a folyamatos pulzusmérést rajta, most már mér pulzust, folyamatosan nézi, de nem jöttem még rá mindig, hogy hogyan tudok alkalmanként pulzust mérni appból.
Az edzések kielemzése is jobban tetszik, mint a Mi bandnél. Az úszás elemzés meg fenomenális :) Méri a hosszokat, csapásszámokat, és mutatja a SWOLF-ot, így majd meg tudom nézni, hogy fejlődök-e.

...ha ez így marad, még a végén kedvet kapok egy Honor Watch Magicre, vagy Huawei Watch GT-re :D

[ Szerkesztve ]

(#289) Cyborg válasza Cyborg (#288) üzenetére


Cyborg
őstag

Bocsánat, a hívás elutasítás megy csak, a némítást nem tudom, hogy kell, és azt se, hogy egyáltalán lehet-e olyat csinálni vele.

(#290) PociAti válasza Davebowman (#287) üzenetére


PociAti
senior tag

Az összehasonlítást kíváncsian várom!
Persze nem olyan tapasztalat érdekel, hogy az első napon milyen beállítást nem talál meg az új tulajdonos az eszközön.

Vannak nyilvánvaló paraméterek, amikben eltérnek pl. akku élettartama, kijelző típusa, de lesz egy csomó olyan finom különbség, amit használat során jön elő, és teszi az egyiket használhatóbbá a másiknál.

(#291) Hyena válasza Cyborg (#288) üzenetére


Hyena
senior tag

A google fit olyan amilyen de az teremtene meg a kapcsolatot a yazio nevu alkalmazassal amit hasznal. Nelkule számára érdektelen, illetve ott a mi band 2je ami ugyan nem színes kijelzos de minden adat atkerul a google fiten keresztül a yazioba.
A galaxy fit valóban drágább lesz de ha kompatibilitás tekintetében ok akkor annyi baj legyen.
Nekem volt Huawei Watch GT amit a mate 20 pro hoz kaptam és mivel én nem szeretem ezeket az okos órákat így nekiadtam a barátnőmnek de mert az sem szinkronizált a google fitel, így hamar megvaltunk tőle.

[ Szerkesztve ]

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#292) Cyborg válasza Hyena (#291) üzenetére


Cyborg
őstag

Értem.
A mi band 2 ilyen szempontból viszont nem jó, mert nem tud folyamatosan pulzust mérni, így csak akkor kerül át a pulzus a Google fitbe, amikor a mifit-ben megmérem manuálisan. Viszont akkor csak az az egy mérés, annak meg nem sok értelme van, esetleg úgy, hogy mondjuk óránként többször nyomogatod a mérés gombot, az meg azért elég macera.
A mi band 2 csak edzés közben mér folyamatos pulzust, az a mérés viszont nem kerül át a google fitbe, csak a kalória, km, idő ecetera.
A mi band 3 tud viszont folyamatos pulzus mérést, azt kéne kipróbálni, hogy átviszi a komplett 24 órás mérést a google fitbe. Annak lenne értelme.

(#293) RBJ


RBJ
addikt

Úgy látom sokan aliról rendelték, én febr.17. rendeltem mégis sehol. Tudom volt a kínai ünnep menet közbe de még sehol. Remélem a mi band 2 után felfelé lépés lesz.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#294) Hyena válasza Cyborg (#292) üzenetére


Hyena
senior tag

Reszben igaz amit mondasz a gyari mi fit alkalmazas valoban nem tud folyamatosan pulzust merni....
De ha feltelepited a Tools & Mi Band alkalmazast akkor az folyamatosan meri es automatikusan atkerul az info a Google fitbe , rajztol neked rola szep diagrammot, beallithatod hany percenkent merjen stb...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#295) Cyborg válasza RBJ (#293) üzenetére


Cyborg
őstag

Ne hülyéskedj, térugrás lesz! 😀
Én is arról váltottam, és ég és föld a kettő.

... Viszont azt jó lenne tudni, hogy kinek van igaza lépés számlálás tekintetében, mert a HB4 sokkal többet mér.
A többit meg korábban leírtuk már, hisz jópáran arról váltottunk a közel múltban.

(#296) Cyborg válasza Hyena (#294) üzenetére


Cyborg
őstag

Oh, ezt nem tudtam, megnézem akkor, köszi a tippet :-)

... Ja, hogy ez fizetős :)

[ Szerkesztve ]

(#297) pusszycat válasza Cyborg (#295) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én voltam vele futni,h kipróbáljam és 2 kört rávert a gps órámra. (+még durván megfáztam,ami eddig többe van mint a HB4 :( )

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#298) DamianB válasza pusszycat (#297) üzenetére


DamianB
őstag

Én is futottam vele egyet nekem pontosnak tünt .
Bár majdnem megfáztam én is nyomom magamba a vitaminokat.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#299) Cyborg válasza pusszycat (#297) üzenetére


Cyborg
őstag

Telefon nélkül felesleges elvinni futni. Telefonnal meg nem lehet pontatlan, ha a telefonban indítod el a futást.

(#300) pusszycat válasza Cyborg (#299) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen. De tudni szerettem volna mit tud összehozni magában. Ha futás közben nagyobbakat lépek vagy hosszabb a lábam akkor pontosabb lett volna.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.