Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Cyborg válasza pusszycat (#300) üzenetére


Cyborg
őstag

Ugye ez nehéz ügy, mert nincs 2 egyforma lépéshossz sem, nem mintha ilyet meg lehetne adni bárhol is az appban.
Ugye minden statisztikai alapon működik, az alvas, a kalória, a súly számítás, uh ez sose lesz pontos addig, amíg csak nem, kor, súly, magasság adatokat viszünk be az elején.
Igazából én úgyis viszek telefont futni mindig, így nem zavar. Az úszás elemzés viszont elég jó, akárhogy is csinálja. Átverni se tudtam, mert akkor is számolta a távot, amikor csak lábbal hajtottam magam egy hosszon, uh vmi huncutsag abban is van, de én meg vagyok elégedve vele, 8400-ért meg pláne.

(#302) RBJ


RBJ
addikt

Meglepődve olvasom, hogy a mi band 2 t lehet szinkronizálni a google fit el.
Ezek után a google fit et meg szinkronizáltattam a yaizo val.
Na ott meg a band os egész napi séta futásnak jön így meg számol olyan elégetett kalóriákat, hogy ehetnék még annyit mint egy elefánt.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#303) Cyborg válasza RBJ (#302) üzenetére


Cyborg
őstag

A mi band 2 a mi fittel szinkronizal csak. A mi fit szinkronizal a google fittel.
Ott tényleg vannak baromsagok amúgy(5 lépésből megyek 3km-t :) ), futásnak veszi az autózást, meg ilyenek, gondolom ahogy bele kérdez a gps adatokba, és abból számít valamit.

(#304) PociAti


PociAti
senior tag

Pár adattal kapcsolatban nekem hiányérzetem van, amit a Health app nem mutat, mint például lefekvést követően a nem alvással eltöltött idő.
Mai példa: 21:50 és 6:37 között aludtam. Alvásidőnek megadott 8:23-at és 88 pontra értékelte az alvás minőségét.
Ha az alvással eltöltött időket összeadjuk: 2:43, 3:43, 1:57 (32%, 44%, 24%), akkor kijön a 8:23, viszont ebbe - teljesen jogosan - nem számolja bele az ébrenléti időket, ami 24 perc volt. (24 percet onnan tudom, hogy elalvási és ébredési idő az összesen 8:47, ebből vontam ki a 8:23-at).
Elég tág határok között tud mozogni ez az érték, azért lennék rá néha kíváncsi.

(#305) beyruth82 válasza PociAti (#304) üzenetére


beyruth82
veterán

Vannak pontatlanságok természetesen.Ha lefekszel és sokáig csak fekszel de nem alszol akkor is alvasnak fogja érzékelni például.Nekem tegnap pl 22-7-ig érzékelte hogy aludtam pedig én soha életemben nem aludtam 9 órát egyhuzamban.Tegnap is 4-kor felébredtem(ahogy minden nap sajnos) és kb 5:30-ig fent is voltam tanultam fekve az ágyban.Nos ezt egy felébredésnek.érzékelte nem pedig fentlétnek.Vagy volt olyan hogy a fogorvosnál a székben több mint egy órát ültem mert a fogam csinálták és azt szundikálásnak érzékelte pedig nem aludtam csak mozdulatlanul ültem.Hasonló pontatlanságot tapasztaltam még kb kétszer de nagyrészt teljesen jól mér szerintem.Tényleg szinte percre pontosan mutatja mikor alszok el és mikor ébredek,hányszor kelek fel éjjel.

(#306) PociAti válasza beyruth82 (#305) üzenetére


PociAti
senior tag

Ez már többször felmerült itt (elsősorban a TV-zés kapcsán), és szerintem ez nem feltétlenül a készülék hibája.
Mit mér a készülék? Mozdulatlanságot és pulzust (és talán a testhelyzetet is meg tudja tippelni).
Honnan kellene tudnia egy karpántnak, hogy közben az illetőnek nyitva a szeme, vagy csukva?
És a lényeg: a fizikai pihenés szempontjából talán teljesen mindegy, hogy közben alszik-e valaki, vagy olvas. Idegi szempontból persze nagyon nem mindegy, de napközben sem nézi kinek mennyire stresszes az élete.

(#307) RBJ


RBJ
addikt

Erdekes alvás monitozorás szempontjából a mi band nálam pontos.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#308) DamianB


DamianB
őstag

Azért annyit hozzátennék hogy nekem a Déli szundimat is tudta mérni a mi band 2 erre nem volt képes.

Annyira meg tetszett a rendszer hogy tervezem Huawei mérleg vételét valakinek van tapasztalata esetleg ez ügyben.?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#309) beyruth82 válasza DamianB (#308) üzenetére


beyruth82
veterán

Nekem huawei ah100 okosmérlegem volt 1 évig.Teljesen jó,semmi gond nem volt vele

[ Szerkesztve ]

(#310) DamianB válasza beyruth82 (#309) üzenetére


DamianB
őstag

Igen pont azon agyalok . Miért cserélted ha megkérdezhetem egészség appba be rak mindent ?

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#311) beyruth82 válasza DamianB (#310) üzenetére


beyruth82
veterán

Én nem huawei egészség appal használtam hanem huawei fat scale vagy valami ilyesmivel.Akkor még nem huawei telefonom volt asszem.Nem cseréltem hanem eladtam.Lefogytam 45 kilót és értelmét veszítette a mindennapos méregetés így a vegén már alig használtam inkább eladtam.Eléggé rá lehet kattani és az értékeket napi szinten ellenőrizni összevetni,statisztikákat nézni,stb.

(#312) PociAti


PociAti
senior tag

Érdekes mellékvágány az utód modell:
https://consumer.huawei.com/uk/wearables/talkband-b5/

(#313) Cyborg válasza PociAti (#312) üzenetére


Cyborg
őstag

Ez nem utód, vagyis nem a honor band 4nek.

Ez a talkbandnek a következő generációja, ráadásul huawei, nem is honor. 😀

(#314) PociAti válasza Cyborg (#313) üzenetére


PociAti
senior tag

Honor a Huawei almárkája. (Remélem ezzel nem mondtam újat!)
A mellékvágánnyal utaltam rá, hogy nem egyenes ági utód.
Ugyanazokat a hardware elemeket és software-eket (is) használja, ezért célszerű HB4 tulajdonosként szemmel tartani a mellékágak helyzetét.
Vannak funkciók, melyek software vagy firmware frissítéssel lesznek elérhetőek.
Vagy hogy a HB5-be, az egyenes ági utódba mi várható majd.

(#315) V.Stryker válasza PociAti (#314) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ennek továbbra sincs köze a Honor Band 4 -hez, egy véletlen névrokonság családon belül. Az TalkBand, mert hogy kivehető headset. Fejezzük is be a felesleges erről való vitát.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#316) KMT


KMT
addikt

Sziasztok!
A cikkben írt problémák az értesítések kapcsán megoldódtak azóta? Visszaolvasva valamennyit, ebben nem lettem megbizonyosodva.

(#317) Cyborg válasza Hyena (#291) üzenetére


Cyborg
őstag

Na szóval,

miattad is, meg magam miatt, meg az egész emberiség érdekében is írtam a huawei-nek, hogy oldják meg rendesen a szinkronizálást a Google fittel :)

A google playen is írtam nekik kommentet ezzel kapcsolatban, uh most tuti beszartak, szerintem hamarosan megoldják ez a problémát! :DD

...minél többen írunk nekik, annál jobb lesz nekünk talán, uh akinek van ideje 2 mondatot összedobni nekik, hajrá! Hátha segít :)

KMT

Igen, orvosolva lettek azok a hibák.

[ Szerkesztve ]

(#318) DamianB válasza Cyborg (#317) üzenetére


DamianB
őstag

Jó ötlet

Igen mindennel használom együtt és már sikerült is meg karcolnom :W . 5 nap amit stabilan tud edzéssel együtt.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#319) Cyborg válasza DamianB (#318) üzenetére


Cyborg
őstag

Amúgy most néztem a gyári adat is 6 nap, amit alvásfigyeléssel, pulzusméréssel együtt ígérnek, uh az 5 nap elfogadható :) Amúgy 14-et ígérnek.
Nekem ma este lesz 3.napja feltöltve, most 40%-ot mutat, tehát 40-50 között van valahol, azaz kb. én is ott vagyok, ahol Te. Napi 20%-os merülés, elég sok értesítéssel, napi szintű edzéssel.

...egy gond van csak, hogy, mivel Ni-mh akksi van benne, célszerű csontra meríteni mindig a memória effektus miatt.

(#320) pusszycat válasza Cyborg (#319) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem megy folyton a pulzusmérő lazán megvan a 2 hét. Ezért szoktam azt kikapcsolni.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#321) DamianB válasza Cyborg (#319) üzenetére


DamianB
őstag

Köszi akkor majd le merítem egyszer a közeljövőben.
Pussycat én inkább töltöm én szeretem látni kollégáim el se hiszik hogy ennyit megy folyamatos pulzus méréssel.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#322) pusszycat válasza DamianB (#321) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem vagyok biztos benne,h használ a szenzornak a folyamatos nyaggatás,és mivel a pontosságával nagyon meg vagyok elégedve csak módjával használom. Pl. mikor valamiért magas a pulzusom,esetleg edzés közben,néha alvás közben,na de folyton 2 percenként :Y még kiég vagy mittudomén. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#323) V.Stryker válasza pusszycat (#322) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Igen, jó lenne ha be lehetne pontosan állítani,hogy félóránkén, óránként mérje. Egyébként nem csak ez hiányosság, hanem hogy ha pl. kikapcsolod a folyamatos pulzusmérést, akkor az sem kerül be a naplóba, amikor te manuálisan megméred. Amit nem is értek,hogy miért nem csinál. :W

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#324) DamianB válasza V.Stryker (#323) üzenetére


DamianB
őstag

Na ezt nem is tudtam :(
Ami zavar még hogy az üzenetek kezelése nagyon döcögős

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#325) V.Stryker válasza DamianB (#324) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nekem iPhone-al egyáltalán nem döcögős... az emailre kiírja ki írta, a messenger üzit ki is írja, nem csak a küldő nevét, az sms - imessage szintén ki van írva. Mást nem használok, de ez így elég. végülis ez nem okosóra, hanem aktivitás mérő kartkötő.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#326) Cyborg válasza V.Stryker (#323) üzenetére


Cyborg
őstag

Ja igen, ezt írtam én is rögtön az első nap, amikor megkaptam, hogy ez tök fura. Meg az nem tetszik, hogy visszautasítani lehet csak a hívást, némítani nem. Ezeket el is felejtettem megírni nekik :-)

Pussycat
Szerintem hamarabb szarik be az akksija, vagy cseréled egy újabbra, minthogy tönkremenjen maga a karperec :-)
Szerintem meg így van értelme ennek a mérésnek, így ad valós képet az állapotodról, hogy folyamatosan mér, nem csak hébe-hóba, amikor eszedbe jut.

Ez a szinkronizációs dolog sajnos nem országos,
hanem világméretű, uh elég sok e-mailt kaphatnak folyamatosan :D

Na mindegy, akit érdekel, én ide írtam:

huaweiyunwei@huawei.com

Az a baj, hogy ha ezek a gondok orvosolva lesznek, tökéletes lesz a cucc, és most úgy érzem, rohadtul nem akarok nagy kijelzőt, meg gps-t, maximum egy amazfit cor méretig mennék el, amiben még kényelmesen lehet aludni megfelelő üzemidő mellett. Meg IMHO a huawei health is sokkal jobb, mint a Mi fit, a hibáit leszámítva.

[ Szerkesztve ]

(#327) Skillet válasza Cyborg (#319) üzenetére


Skillet
addikt

Ni-MH? :F honnan az infó?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#328) Cyborg válasza Skillet (#327) üzenetére


Cyborg
őstag

Olvastam külföldi oldalakon, tesztekben is, és aliexpressen is feltüntették pár boltban. Meg is lepődtem.

... persze ettől még lehet benne lipo, sőt én bízom benne, hogy azzal van szerelve.

[ Szerkesztve ]

(#329) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Szeretnék segítséget kérni okoskarkötő vásárlásban. A héten szerettem volna vért adni de 110-es nyugalmi pulzusom volt és ezért nem engedték. Egyeztetve háziorvossal utána illetve edzővel is, beszéltünk arról hogy jó lenne egy aktivitásmérő karkötő ami figyeli a pulzust. Itt kerültem bajba. A következő típusokra kaptam ajánlást:

-Fitbit Charge 3 (edzőm Charge 2-őt használ és dícséri, hogy pontos, amerikába elméletileg orvosok is használják 0-24 monitorozásra.)
-Fitbit Alta HR vagy utódja Inspire HR
-Huawei Band 3 Pro
-Honor Band 4

A fenti termékek 20-50ezer ft körül vannak és itt jönne a kérdésem, hogy megérné az árát a Fitbit? Pontosabb, megbízhatóbb értékeket mér? Használata: rajtam lenne ha nem is minden nap de sokat, kettlebell edzés közben hordanám illetve nyáron futás közbe (itt telefon mindig van nálam mert arról megy a zene tehát a GPS sem annyira lényeg) + éjszaka alvás közben. Jobb annyival egy Fitbit amennyivel többe kerül, megbízhatóbb a gyártó?

Sajnos a Fitbit Charge 3-ról elég sok negatív kritikát olvastam, így el is bizonytalanodtam kicsit, hogy a 3x ár megérheti-e. Honor 8 telefonom van és Honor 10 lesz várhatóan a következő. Igazából tényleg csak arra lenne szükség, hogy pulzusomat mérje állandóan és hordanám kettlebell alatt + futás alatt, az értesítések annyira nem érdekelnek, lehet ki is kapcsolnám a felét.

Köszönöm szépen a segítséget illetve a tanácsokat.

Köszönöm előre is!

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#330) Dwatti válasza Zoona (#329) üzenetére


Dwatti
addikt

Ha az alvás közben nem fontos a '' légzés figyelés''- véroxigén szint mérés akkor a Honor Band 4 elég lesz. Garmin F5 +pulzus pánttal együtt teszteltem, ha nem mozdult el a karkötő akkor hasonló értékeket mért futás közben (kicsit pár bpm - el magasabb) , nyugalmi pulzus meg szinte azonos volt.

[ Szerkesztve ]

(#331) Cyborg válasza Zoona (#329) üzenetére


Cyborg
őstag

Amennyiben csak pulzusfigyelés kell, símán elég lehet egy "szutyok" HB4 is, és spóroltál 50ezret :) , de még mindig tartom a másik topicban adott véleményemet, hogy a Fitbit és Huawei nem egy kategória, uh Te, és a pénztárcád dönt.

[ Szerkesztve ]

(#332) Cyborg válasza Dwatti (#330) üzenetére


Cyborg
őstag

Lépéseket nem vetetted össze véletlenül vele? Mert pl. a Mi band2-höz képest sokkal több lépést számol a HB4

[ Szerkesztve ]

(#333) Dwatti válasza Cyborg (#332) üzenetére


Dwatti
addikt

Szerintem is a HB4 érzékenyebb a mozgásra, karlendítés, karmozgás stb
A karperec a lányomé, F5 az enyém, majd le teszteljük sima sétával is. Feleségemnek Mi band 3 van az hasonlót mér mint az F5.

(#334) Skillet válasza Cyborg (#328) üzenetére


Skillet
addikt

Mindenhol mást olvasok, hol 100 mAh lithium ion, hol polymer, de nimh-t eddig sehol sem láttam.
Szerintem ez teljesen esélytelen.

(#329) Zoona
Band 4 aliról 8 ezer Ft körül megáll.
Amire neked kell, szerintem rendben lenne.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#335) Cyborg válasza Skillet (#334) üzenetére


Cyborg
őstag

Én is bízom abban, hogy Li-po van benne, de amíg em derül ki 100%-ra, inkább csontra merítem.
Nem találtam meg a cikket, de az aliexpress mindent ír, az ilyen specifikációkra meg nem szabad adni , ezt tudjuk régóta.
Aliexpress első találat

Írtam a honornak is, hátha adnak valami hivatalos választ:)
A héten ilyen e-mailezős kedvemben vagyok :DD

(#336) Skillet válasza Cyborg (#335) üzenetére


Skillet
addikt

Pár sorral feljebb meg azt írják, hogy polymer ;)

Nekem is írnom kellene, mert nem akar megoldódni az üzenet kezelés. Vagyis nem jönnek át a band-re, csak az értesítések, maga az üzenetek tartalma viszont nem. Sms igen.

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#337) Cyborg válasza Skillet (#336) üzenetére


Cyborg
őstag

Láttam, ezért írtam, hogy nem egyértelmű :)

(#338) Cyborg


Cyborg
őstag

Válaszolt a Honor Hungary!

"A Band 4-ben lithium-ion akkumulátor van szerelve.

Nagyon szépen köszönjük a pozitív visszajelzést, és még hálásabbak vagyunk a javaslatokért! Ezeket rögzítjük és továbbítjuk az illetékeseknek."

...hamarosan minden király lesz :D

...az akksit meg akkor nem kell csontra meríteni, 20-80% között tartva a töltést a legideálisabb az akksinak.

(#339) RBJ


RBJ
addikt

Megjött az alis honor 4 em. Örömbodotá. Igaz meglepődtem az ázsiai karaktereken.
Update után angol lett. Furi volt számomra majd negyedórás vagy több update idő.
Elég lassan ment.
MÁsik furiság feltettem huawei healt et.
Érdekesnek találtam, hogy méri a lépést a telefon alapján de a karperec még töltőn volt.
Nekem a mi fit után valahogy katyvasznak tűník a huawei health.
Valami nyelvi csomag letöltési baja van állandóan.
Valahogy nekem furi, hogy nem konkrét a karperechez van a softver hanem fordítva.
Másik dolog a huawei id plus software letöltés még.
Szerintem kicsit túl van tolva az egész.
Simán a band hoz nincs alkalmazás ami direkt erre lenne?
Karperec tud magyarul esetleg már biztos unalmas kérdés. ;]
Szerintem kellene a fórum elejére valami összefoglaló kisokos.
Időjárás jelentésen meglepődtem. +1 p.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#340) RBJ válasza RBJ (#339) üzenetére


RBJ
addikt

Megtaláltam véletlen a lépésszám forrást.
Nem lehet csak a karperecre állítani?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#341) RBJ válasza RBJ (#339) üzenetére


RBJ
addikt

a cikket .Megtaláltam véletlen a lépésszám forrást.
Nem lehet csak a karperecre állítani?
ui. úgy döntöttem, hogy átolvasom a cikket.
bocsi a dupl.

[ Szerkesztve ]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#342) Skillet válasza RBJ (#339) üzenetére


Skillet
addikt

Milyen időjárás jelentésen? Mi band 3-on sokkal jobb az időjárás felület (mondjuk kb ez az egyetlen jobb dolog). Külön menüpont, meg lehet nézni a következő 2 nap idöjárását is. Honor band 4 alatt csak a bal felső sarokban lévő kis részt kapta az időjárás. Aminél azt sem tudom, egyáltalán honnan szedi az infókat. Talán a gugliból.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#343) RBJ


RBJ
addikt

NFC vel semmit se tudunk még kezdeni?

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#344) jose999


jose999
senior tag

Üdv! Csatlakoztam tegnap előtt hozzátok :) hihetetlen, hogy ennyi idő alatt hogy megszerettem ezt a kis kütyüt :) megvettem, gondoltam próba, ha nem jön be (nem fűztem hozzá sok reményt ennyi pénzért {14k Euronics} ), megkapja valamelyik gyerek... Hát... nem adom :) Előtte volt Samsung Gear Fit 2, Samsung Gear S2-S3, legutóbb Galaxy Watch... Mit is mondjak; jóval kevesebbet tud(viszont ami nekem a lényeg azt igen) a Band 4, de azt klasszisokkal (nem túlzok) jobban! Alvásmonitor, akku idő, ténylegesen folyamatos pulzusmérés, 50m vízállóság... Mindezt azon modellek hatodáért/tizedéért... Persze ehhez kell a Huawei Healt is : telefont váltottam nem rég ( Samsung S9+->Huawei P20 Pro), már az is jó döntés volt, de így... Ehh.. Örülök! :C nagyon pozitívan csalódtam!

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#345) RBJ


RBJ
addikt

Én meg addig fel se veszem míg meg nem jön a fólia hozzá.
Én nem akarom összekarcolni egyből.

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#346) DamianB válasza RBJ (#345) üzenetére


DamianB
őstag

Jól teszed én már megkarcoltam.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#347) DamianB


DamianB
őstag

Közben egy kis kritika most voltam edzésen másfél óra volt és elszámolt 23 percet mozgásnak :U

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#348) RBJ válasza DamianB (#347) üzenetére


RBJ
addikt

Biztos lustálkodtál. ;]

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#349) Cyborg válasza DamianB (#347) üzenetére


Cyborg
őstag

Inditottal vmi edzést az órán /appban?
...ha nem, akkor lehet tényleg nem vette észre az edzést, annyira nem emelkedett a pulzusod ;] :DDD

(#350) DamianB válasza RBJ (#348) üzenetére


DamianB
őstag

Haha ;] :P kempozok egy óra erőnléti volt utána technikai edzés oké ott sokszor fogtam a párnát de akkor is nem 23 percet mozgás volt vissza néztem volt 168 pulzusom is .

Igen az már edzés közben jutott eszembe hogy nem indittotam free traininget.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.