Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) CB


CB
senior tag

Közben megtaláltam, hol kell kikapcsolni.
Tárgytalan.

40 éves DIMPLE whisky eladó! Érdeklődni privátban.

(#802) Cyborg válasza CB (#800) üzenetére


Cyborg
őstag

Hol volt, hátha más is keresni fogja?

[ Szerkesztve ]

(#803) njnl válasza Cyborg (#802) üzenetére


njnl
aktív tag

Karperec beállítások / funkciók testreszabása

Cs.A K. [SX-Z] [H7] [H8] [H-P30P] [I13P] [H-M5P]

(#804) Cyborg válasza njnl (#803) üzenetére


Cyborg
őstag

Hát az androidon is ott van :-)

(#805) Jaaani78


Jaaani78
újonc

Sziasztok,

Hétfőn megjött a karperecem, így pár nap után lenne pár kérdésem / észtre vételem:

-ha kikapcsolom a karperecet a saját menüjéből akkor valóban csak úgy lehet visszakapcsolni ha töltőre rakom?
-A lépésszámlálót írtátok többen is hogy nem pontos, a telefonomon P20 Pro be van kapcsolva a lépésszámláló, minden nap kb 1000-1500 lépéssel többet mutat mint a karperec, úgy hogy a telót néha az asztalon felejtem.
-Üzemidő : teljes felöltéstől 3 nap, folyamatos pulzus méréssel, értesítéskkel

Én alapvetően meg vagyok vele elégedve, ár / érték arányában tökéletes.

(#806) Cyborg válasza Jaaani78 (#805) üzenetére


Cyborg
őstag

Igen

...a többi meg nem kérdés volt :)

(#807) col válasza Jaaani78 (#805) üzenetére


col
addikt

A telefon és perec lépésszámok ilyen eltérése az érdekes.
Nekem Iphone-on az IOS beépített egészség programja inkább kevesebbet mutat néha (lépésben és távolságban is), mint a perec. Amúgy elvileg szinkronizálja a 2 program az adatokat, tehát ez tényleg fura mindenképp (pluszban és mínuszban is). A perec rövidebb távoknál nálam is csal, akkor egy lépést kb 90-95 cm-nek számol, de hosszabb távon ez normalizálódik és megközelíti a valós távolságot. (Nyilván a perec GPS hiánya is közrejátszik.)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#808) Jaaani78 válasza col (#807) üzenetére


Jaaani78
újonc

én direkt nem kapcsoltam be a szinkronizációt, kíváncsi voltam :)
az érdekes az benne, hogy a telefonom napközben néha az asztalon marad, míg a karperec jön velem, és még így is kevesebbet számol :F

(#809) col válasza Jaaani78 (#808) üzenetére


col
addikt

Én úgy tapasztaltam, hogy a lépésszámlálással nincs alapvető baj, néha kicsit lomhábban "éled", ha sokáig vagyok egy helyben, de "utoléri" magát, max néhány 10 lépést csal el összesen így. A telefonommal is gond nélkül szinkronizál.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#810) Jaaani78 válasza col (#809) üzenetére


Jaaani78
újonc

na majd elmegyek futni és megszámolom mennyit lépek :)) :)) :))

(#811) col válasza Jaaani78 (#810) üzenetére


col
addikt

Én azt tapasztaltam, hogy ha hosszabb ideig használom egyfolytában (séta, mozgás), akkor korrektül számolja a lépéseket. Ha a telefon Egészség programja is megy mellette, és rögzíti az útvonalat, pláne jó, hiszen akkor a telefon GPS-ét is használja mindehhez. Szóval jó és korrekt kis eszköz :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#812) pusszycat válasza Jaaani78 (#810) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem is a lépésszámmal van a baj,hanem mikor átszámolja km.-re

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#813) col válasza pusszycat (#812) üzenetére


col
addikt

Nálam ha hosszabb távot teszek meg, akkor ez is egész jó.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#814) Jaaani78 válasza pusszycat (#812) üzenetére


Jaaani78
újonc

Na pont ez itt a kérdés, ha nem jó a lépésszám akkor aztán akármivel is számolhat, de nem lesz jó a távolság.

A karperec a kezemen, a telefon a zsebemben (oldalzsebes nadrág, tehát inkább a lábamon) szokott lenni.
A telefonnál már egy párszol próbáltam számolni a lépéseket, az eléggé pontosnak tűnt.
Lehet nem mozgatom eléggé a kezeimet lépés közben. :)

(#815) Black_Raven válasza Jaaani78 (#814) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem hiszem, nekem a széken ülve is gyalogol.:D sztem 1000-2000 lépést is csal..

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#816) col válasza Jaaani78 (#814) üzenetére


col
addikt

Tapasztalatom volt, hogy amikor pereccel és telefonos programmal mértem a távot, lépésszámot, stb, akkor a megtett táv és lépésszám alapján pl. 71-73 cm közöttivel számolta a lépéseket, ezek az adatok szerepeltek az adott aktivitás részletei között. Ez reális, mivel 185 cm magas vagyok.
Ugyanezt tapasztaltam a telefon esetében önállóan is. A karperec ennél pontatlanabb lépésszámban is - pláne, hogy GPS-el sem tud korrigálni távolságot - mivel valóban a karlendítéseket, karmozgásokat nem tudja mindig lépéshez kötni szerintem. (Sok esetben látom, hogy a statisztikában a programnál távolság résznél a séta mellett "egyéb" tevékenység is szerepel (%-os megoszlásban), gondolom ezek azok, amelyek a karmozdulatokból erednek.)
Nyilván önállóan és telefon GPS nélkül csak egy "jó támpont" ilyen téren, az igazi és pontosabb adatok a telefonnal együtt értékelhetőek.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#817) col válasza Black_Raven (#815) üzenetére


col
addikt

Én pont az ellenkezőjét vettem észre, ha sokáig egy-helyben vagyok, utána "lusta" és nehezebben kezd el lépést számolni (karfelemelésre is csak pár perc múlva reagál), szerintem ott még le is csal inkább pár 10 lépést ilyen alkalmakkor.
A több ezres, pláne felfelé tévedést én kizártnak tartom. :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#818) Black_Raven válasza col (#817) üzenetére


Black_Raven
veterán

Nem tudom, én túlzottan soknak tartom a lépés-számláló ténykedését, viszont nem zavar, csak kiváncsiságból nézem.:)

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#819) col válasza Black_Raven (#818) üzenetére


col
addikt

Én azt tapasztalom, hogy viszonylag pontos a lépésszámláló, csak a hozzátartozó távolságot (lépésnagyságot) becsüli túl.
Sokszor félig fekve olvasok, vagy használom a laptopot az ágyon. Hajlamos ezeket az időket nálam szundikálásnak, "alvásnak" rögzíteni (pedig nincs is bekapcsolva napközben az alváselemzés) :D
Nyilván a viszonylag kevesebb mozgás és a perec pozíciója is okozza.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#820) Black_Raven válasza col (#819) üzenetére


Black_Raven
veterán

Na ez viszont idegesít, mivel a fekve tv nézést is alvásnak veszi.:( de akkor is marad, mert nálam a hívás/üzenet jelzés prioritást élvez, az pedig hibátlan a rezgés erősséggel együtt.

[ Szerkesztve ]

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#821) col válasza Black_Raven (#820) üzenetére


col
addikt

Arra az időre vedd le a karodról, ha fontos, hogy ez ne látszódjon a statisztikában :D

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#822) PociAti válasza col (#819) üzenetére


PociAti
senior tag

Fekve olvasás pulzusszámban és mozgási aktivitásban sem nagyon tér el a szundikálástól.

A kezdeti lépéseket nem számolja egyből, és ezen van a lényeg. Memóriába elteszi, és ha folytatódik az a tevékenység, mely lépésre emlékezteti őt, akkor hozzáadja azokat is. Így lesz az "eleinte semmiből" "hirtelen 20 lépés".
Ja, és zsebre dugott kézzel is számolja a lépéseket, nem kell hozzá lendíteni a kart. Sőt, nekem lendítés nélkül többnek is számolja.

(#823) col válasza PociAti (#822) üzenetére


col
addikt

Igen valószínűleg ez a magyarázat. Az már csak hab a tortán, hogy max. az aktivitásból és a fekvő pozícióból (alacsony aktivitás) következtethet erre, mert a pulzusszám figyelés sincs bekapcsolva, se a tétlenségmérés és annak a figyelmeztetése :D
Igen ezt én is észrevettem már, hogy tárolja a kezdeti lépéseket pufferben és ha folytatódik a mozgás, akkor hozzáadja, de én sokszor valóban csak pár lépést teszek (10-15) és ilyenkor még nem figyeltem, hogy mennyi ideig tárolja a kezdeti mozgást, illetve, hogy valóban később is hozzáadja-e.
Én is tapasztaltam, hogy a derekamnál hátul összekulcsolt kezű sétáláskor is számolja a lépéseket :)
Minél hosszabb és folyamatosabb a séta és mozgás, annál korrektebben számolja és folyamatosan, pontosan a lépéseket.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#824) col válasza Black_Raven (#818) üzenetére


col
addikt

A lépésszámláló pontosságát egy módon le lehetne tesztelni, ha annyira precízek szeretnénk lenni.
A telefon BT kapcsolatát megszüntetni a pereccel és egymástól függetlenül nézni miközben a perecet és telefont is viszed magaddal :)
(Ám én azt tapasztaltam, hogy nincs sok eltérés a telefon és a perec lépései között. Mielőtt a perecet megvettem, nemrég a telefont használtam lépésszámlálásra, illetve távolságmérésre. Egy műtét után lábadozva voltam kíváncsi arra, mennyit tudok, illetve kell sétálnom naponta. Számomra is megdöbbentő volt, hogy valójában a pici rövid séták mennyi lépést, illetve mekkora távolságot is jelentenek. És utólag visszagondolva a telefonos és pereces ilyen típusú mérés között nem nagyon volt lényegi eltérés - max az, hogy valóban a perec nagyobb lépéshosszal számol -, de a lépések száma összevethető és nem nagy az eltérés, mert kíváncsiságból lemértem most egy ismert "próbakörömön" :) )

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#825) Black_Raven válasza col (#824) üzenetére


Black_Raven
veterán

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#826) V.Stryker válasza col (#824) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Amúgy nem tudom,hogy miért nem ad lehetőséget kalibrálásra. Pl. mondaná, hogy menj egyenesen nyugodtan 20 lépést, ezt ismételd meg háromszor és abból tudná kalkulálni, hogy mekkorákat lépsz.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#827) col válasza V.Stryker (#826) üzenetére


col
addikt

Valóban jó lenne :C
Bár szerintem ha megadod a nemedet/magasságadatodat, akkor abból is jól lehetne ezt számolni. Ráadásul az átlagos lépéshossz az kb 65-75 cm között van, persze függ a nemtől és magasságtól is. De az általa használt kb 90+ cm lépéshossz az mindenképpen hibás, túlzott.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#828) pusszycat válasza col (#827) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Hazudj a magasságodról,az a kalibráló. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#829) col válasza pusszycat (#828) üzenetére


col
addikt

:))
Ez is egy megoldás, de jobb lenne, ha a perec számolna jól a magasságom alapján :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#830) col


col
addikt

Írtam egy levelet a honor supportnak és megérdeklődtem tőlük, tudnak-e erről az eltúlzott lépéshossz számításról, illetve hibáról, valamint tervezik-e ennek javítását, korrigálását.
Érdeklődve várom a válaszukat :)

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#831) col


col
addikt

Korábban olvastam, hogy volt, aki nem tudta elutasítani a hívást a perecről. Ezzel kapcsolatban találtam a Honor support oldalon egy bejegyzést és talán segítség:
Probléma:
A telefon továbbra is csenget, miután a hívást elutasította a párosított Honor Band 3 vagy Honor Band 4 karkötőn.

Megoldás:
Távolítsa el a Huawei Health alkalmazást, és töltse le a legfrissebb verzióját az AppGallery szolgáltatásról vagy a Google Play Áruházból.
A Huawei Health alkalmazásban keresse meg és párosítsa a karkötőt. Amikor a rendszer kéri az SMS, névjegyzék és híváselőzmények jogosultságokat, a folytatáshoz érintse meg a Mégsem lehetőséget. A sikeres párosítás után a rendszer megfelelően utasítja el a hívásokat a Honor Band karkötőn.

Hiba leírás, megoldás

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#832) col válasza pusszycat (#828) üzenetére


col
addikt

Hazudj a magasságodról,az a kalibráló.
Hát megtettem :) és nem.
A 185 cm-es magasságomat 140 cm-nek hazudtam.
Így is megtettem jó pár lépést (több, mint 500-at).
Érdemi és lényegi változás nem volt a lépéshossz kiszámolásában - így a megtett távolságban sem -, ugyanúgy kb 90-95 cm a lépéshossz, amivel számolt, és ezzel pedig jóval nagyon távolságot ad meg, mint a valós. (Kb 20% a csalás felfelé.)
Ezek után lövésem nincs, miből számolja a lépéshosszot. :W

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#833) pusszycat válasza col (#832) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez meglepett. Akkor minek megadni: nem,súly,magasság,életkor... Placebo hatásnak? :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#834) col válasza pusszycat (#833) üzenetére


col
addikt

Egyelőre fogalmam sincs :)
Jó lenne, ha esetleg más is kipróbálná, nehogy nálam legyen a hiba és téves következtetésekre jussunk :)
(Én IPhone készülékkel használom.)

Azóta újabb 500 lépés volt :) és az eredmény ugyanaz, kb 90 cm továbbra is a lépéshossz.

Plusz kiegészítés. Nejem 158 cm. és neki is 87 cm-es lépéshosszal számol szinte állandóan. Ami irreális :D

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#835) klaco


klaco
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha kapok egy üzenetet magyar szépséges ékezetekkel az órára, akkor azt tökéletesen meg tudja jeleníteni?
Esetleg valaki lefotózna 1 ilyen üzenetet, hogy hogyan jelenik meg az órán?
Nagyon gondolkodóba estem, hogy vegyek 1 ilyet, csak nem találtam választ ezzel kapcsolatban.
Ha sok üzenet jön, akkor továbbra is belassul tőle az óra?

(#836) legenda007


legenda007
aktív tag

Sziasztok! Van lehetőség szamlapokat tenni rá a gyári kívül?

(#837) col válasza klaco (#835) üzenetére


col
addikt

Minden értesítést és üzenetet tökéletes magyar ékezetekkel jelenít meg.
Nem észrevehető a lassulás, sokat javítottak rajta az első verziós firmware-ekhez képest.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#838) col válasza legenda007 (#836) üzenetére


col
addikt

Tudtommal nincs. Az a 4 számlap használható, ami az óra programjában van.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#839) Cyborg válasza col (#834) üzenetére


Cyborg
őstag

Úgy néz ki tényleg semmi köze a magasságnak a lépéshosszhoz. Tegnap kipróbáltam. Mentem egy kört 185cm-es magassággal is, meg utána 145cm-essel.

145cm-rel 8perc alatt, 550m, 773lépés, 96lépés/perc-el 71cm-es lépés hosszt számolt

185cm-rel 7,5 perc alatt 520m, 756 lépés, 103 lépés/perc- el 69cm-es lépés hosszt számolt.

Egy régebbi Gps-es adat ugyanerre a körre 185cm-eel
6,5perc alatt 570m, 729lépés 112lépés/perc-el 78cm-es lépés hosszt számolt.

Találtam olyan régebbi séta adatot is, ahol ugyanezt az 520, vagy 570m-t 20perc alatt tettem meg, 587lépést mért csak, 32lépés /perccel, és 89cm-es lépéshosszt számolt.Az már igen kellemetlen, az inkább pocsolya átlépés, kizárt, hogy ekkorákat lépjek akár 1-nél többet, nemhogy 500métert. Én úgy figyeltem meg, hogy kb. 70cm alatt valahol az átlagos lépéshosszom.

Tehát valahogy számolja ezeket az adatokat, szerintem lépésszámláló adatokat veti valahogy össze az egy perc alatti lépések számával, és vagy még valami, vagy nem tudom, de ugye, ha már eleve csal a lépés számláló 5-10% között, akkor már minden úszik.

Amúgy tegnap kipróbáltam azt is, hogy pont 100at lépek, és akár szépen lenditve a kezet, akár zsebre rakva, akár nem odafigyelve a karlenditésre rendre 106 felett számolta a lépéseket.

...na mindegy, mindenki tudja, hogy ezeket az adatokat nem lehet készpénznek venni, és kb. mindegyik ilyen.
Reméljük, hogy kalibrálnak még rajta egy kicsit, és akkor nem fog ennyivel többet számolni.

(#840) col válasza Cyborg (#839) üzenetére


col
addikt

:R
Akkor te is rendesen "utánajártál". :)
Igen úgy tűnik, hogy a megadott magassághoz valóban nem sok köze van a lépéshossz számolásnak. :(
(De akkor minek kell megadni? :W )
Számomra úgy tűnik, hogy valami közel állandó értékkel számolja a lépések hosszát, de egy kicsit többel, mint a valóban reális lépéshossz. Az én tapasztalataim szerint is kb. 90-100 cm között van ez az adat.
Nyilván ha van GPS, akkor a ténylegesen megtett táv és lépésszám alapján számolja ki a lépéshosszt. Ilyenkor kicsit másként működik. Amikor telefonnal, pereccel és a programmal használtam, akkor a lépéshossznak 71 cm-t jelzett/számolt. (Gondolom azt a lépésszám és távolság adataiból számolta ilyenkor vissza, míg ha csak a perec van használva, akkor a lépések számát szorozza egy feltehetőleg eltúlzott lépéshosszal.)
Természetesen nem nagyon lehet elvárni tőle a precíz számolást, de jó lenne, ha valóban ezt a lépéshossz "állandót" korrigálnák.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#841) Cyborg válasza col (#840) üzenetére


Cyborg
őstag

Én se tudom, hogy mire kell neki ez az adat, mert az appban a celsulyt is Nekem kell megadni, uh tök fölösleges.
A fitnesz, tornás appok ezekből számolni szokták a testtömeg indexet, és algoritmus alapján mondják meg, hogy mennyire vagy dagi, nem pedig én döntöm el:-)

(#842) col válasza Cyborg (#841) üzenetére


col
addikt

Igen, de itt semmi ilyesmit nem számol :)

Amúgy én is megnéztem a korábbi gyaloglásaimat a telefonomon. (Iphone 7plus). Csak a lépésszámlálás és távolság adatokat mértem vele a pulcsi zsebemben tartva (meg emeletek megtételét). Jópár olyan nap van benne rögzítve, amikor még nem használtam a perecet. Itt is be kellett állítani a testmagasságot és súlyt is. Érdekes módon ha itt kiszámolom a lépéshosszt (lépésszám és távolság adatokból), akkor a reális kb 70-72 cm jön ki. Persze itt a GPS is besegít nyilván, tehát jóval pontosabbak az adatok, még akkor is, ha egy viszonylag kis területen sétáltam sokat, olyan 8-10 méteres átmérőjű körpályán a kertben, ahol azért a GPS sem olyan pontos a kis terület és kis elmozdulások miatt :)
(és párhuzamosan 2 különböző appal - egy beépített egészség és egy lépésszámláló - használtam, amelyek értékei megegyeztek.)

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#843) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Érdemes lecserélni a Xiaomi Mi Band 3-at egy ilyenre? Jó, tudom, hogy itt szinte Mindenki azt fogja mondani, hogy igen :DDD , de hátha vannak olyan Honor Band 4 tulajok, akik Mi Band-ről váltottak és megosztanák velem a tapasztalataikat.
Hétvégén láttam egy ilyet élőben és nagyon megtetszett a kijelző, meg, hogy kicsit elegánsabb, mint a Mi Band 3.
Arra lennék kíváncsi, hogy folyamatos (5-10 percenkénti) pulzusméréssel, folyamatos szinkronizálással (üzenetek, értesítések, hívások) kb. mennyi az üzemideje? 1 hetet elmehet így?
Lehet-e a szíját cserélni, és ha igen, akkor van-e ajánlott típus hozzá?
BT kapcsolatot stabilan tartja-e, az üzenetek átjönnek-e normálisan (ékezetekre gondolok), illetve a hívó fél nevét kijelzi-e a telefon nyelvétől függetlenül.
Külső programmal együtt tud-e dolgozni (pl. Endomondo, természetesen GPS nélkül)?

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#844) col válasza Jim74 (#843) üzenetére


col
addikt

Összehasonlítást nem tudok, de a tapasztalataimat leírom, illetve válaszok a kérdéseidre. :)
A kijelzője valóban brutálisan jó, olvasható, szép, stb.
Az üzemidő maximális "terheléssel" (alvásmonitorozás, pulzusfigyelés, aktivitás, üzenetek, stb. kb. 5-7 nap max.
Szíjat lehet cserélni, de ahogy olvastam, az eredetivel nem nagyon veszik fel a versenyt.
BT kapcsolat stabil, ha elveszti a BT jelet nagy távolság miatt jelez és utána automatikusan visszakapcsolódik. Az üzenetek átjönnek, ékezetek tökéletesek, a hívó nevét kijelzi, ha a megfelelő hozzáférések engedélyezve vannak (főleg Androidon kell odafigyelni erre).
Van saját alkalmazása Huawei Egészség (ez magyar nyelű is) ezen keresztül lehet beállítani, stb. Itt tudod párosítani is a telefonnal. Külső programmal nem nagyon teszteltem, de szerintem nem megy egyébbel, max az adatokat képes átadni, megosztani ezekkel. (Pl. Iphone "egészséggel" ez megy). Ebben a programban tudod követni az aktivitást, sétát, stb is és egész részletes, korrekt kis program, bár pl. emeletet, magasságot az eszköz nem tud.
Pulzusmérés, alváselemzés pontos.

Alapvetően jó eszköz, de a lépéshosszakat túlbecsüli, ott csal :) Amúgy ekkora árért ez szerintem nagyon korrekt kis darab.
Én csak ajánlani tudom, aki egy hobbi szintű eszközt keres.

[ Szerkesztve ]

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#845) bigdady válasza Jim74 (#843) üzenetére


bigdady
nagyúr

Van itthon mindkettő bár nem én használom de kinézetre kijelzőre mindenképp érdemes

[ Szerkesztve ]

(#846) Cyborg válasza Jim74 (#843) üzenetére


Cyborg
őstag

Kijelző sokkal jobb, forma sokkal jobb, töltés egyszerűbb, de az üzemidő szarabb.
Mindent bekapcsolva 4, max 5 napot bír.
Üzenetek stabilan jönnek, néha hamarabb rezeg, mint a telefonom, de komolyan :)
Kijelzi a hívó fél nevét rendesen.
Külső appal nem kommunikál, csak a sajátjával.

(#847) gyuri2008


gyuri2008
veterán

Ha jön egy értesítés pl.üzenet viber email,miért nem kapcsolja be a kijelzőt?

(#848) Cyborg válasza gyuri2008 (#847) üzenetére


Cyborg
őstag

Szerintem az jó.
Ha nem emeled fel a karod, hogy ránézz, minek kapcsoljon be a kijelző? Így is sokat világít feleslegesen.

(#849) Jim74


Jim74
nagyúr

Köszönöm a válaszokat :R
Számomra az jött le, hogy egyértelműen jobb megoldás nekem.

(#850) pusszycat válasza Cyborg (#846) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Vicces mikor rezeg a perec,kiírja ki hív, a telefon meg csak akkor kezd jelezni. Ha elég ügyes vagy elutasítod mielőtt csenget volna.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.