Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) pusszycat válasza Skillet (#150) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Oké,megpróbálok belassulni. :K

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#152) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

A telón kikapcsoltam a hőmérséklet megjelenítést, mert téves értéket mutat és nagyon beavatkozni nem lehet. Viszont a kikapcsolás ellenére még mindig ott virít a kijelzőn. Ez bug vagy feature? :D

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#153) pusszycat válasza V.Stryker (#152) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem ha nincs kapcsolatban a telefonnal akkor egy felhő van meg 2 vonal. Az értékek helyesek,csak miért mutat napot éjjel. Nincs hold ikon?

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#154) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mikor üzenetet kap a telóm vagyis én a karkötőm 1 rezzen. Amit vagy észreveszek vagy nem. Hogy lehet többre tenni? :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#155) PociAti válasza C_hris (#147) üzenetére


PociAti
senior tag

Azt az ID-t valószínűleg csak a HB4 és az androidos eszköz összepárosításához kellett. Ha több azonos gyártmányú csuklópánt lenne a hatósugáron belül, tudnia kellene a készüléknek melyik pánthoz csatlakozzon. Illetve adatvédelmi okokból nem lenne szerencsés, ha illetéktelenek hozzájutnának pl. az egészségügyi adataidhoz.

Az én készülékembe csak az összepárosítás miatt tettem SIM kártyát, megkaptam rá az SMS-ben a kódot, beírtam a Huawei Healthbe, aztán kiszedtem a SIM-et, és hetek óta gond nélkül használom. Naponta, vagy 1-2 naponta összeszinkronizálom az androidos eszközzel. (Pedig a hozzá kapcsolódó appokat is rendszerint kilövöm.) Csak az 1.0.10.20 firmware van fent, nem a legfrissebb.

Nálad valami összezavarodhatott, ha ismét ID-t kér.

(#156) V.Stryker válasza pusszycat (#153) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

AZt vettem észre,hogy abban az állapotban marad a hőmérséklet kijelzés, amelyikben kikapcsoltam a telón. Ha a karkötő -2 fokot és napsütést jelez, a telón kikapcsolom, akkor +10 fokos ködben is a napsütés -2 fokkal lesz. Kicsit félszeg.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#157) pusszycat válasza V.Stryker (#156) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez természetes mivel a karkötő csak a telefon netjét használva tudja frissíteni az időjárási adatokat,ha nincs kapcsolat a telefonnal a telefonon meg nincs aktív net akkor nem tud. Sajnos nincs benne hőmérő szenzor bár nem ártana ha lenne.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#158) V.Stryker válasza pusszycat (#157) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Gondoltam bakker, hogy így működik. A gond ott van, hogy ha kikapcsolom, akkor jobb lenne ha eltünne az ikon teljesen.

A másik, ami mostanában tűnik fel mindkét ilyen óránál, hogy az elején az értesítések nagyon patentűl pontosan működtek. Viszont pár napja mindkettőnél beragad az értesítési ikon, hiába olvassuk el, ott marad, restart után tűnik el. Illetve. hogy késve jönnek is meg az értesítések. Nem értem miért, mert azóta nem frissült, igazából szoftveresen egyik oldalról sem történt semmi változtatás. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#159) pusszycat válasza V.Stryker (#158) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha pl. a második face-re teszed azon nem mutatja a az időjárás ikont. Az üzenetek meg nekem eltűnnek ha elolvastam. A másik meg ha nincs a kezemen akkor nem is jelez ha hívnak pl. azt hiszem az üzenetek sem jönnek meg.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#160) V.Stryker válasza pusszycat (#159) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Van olyan funkció lehetőség az appban,hogy ha nincs a karodon, akkor ne jelezzen.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#161) pusszycat válasza V.Stryker (#160) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Mi a neve,nem találom? Ma megyek futni,viszek egy GPS-es karórát,meg ezt a karkötőt. Kiderül a pontosság. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#162) DamianB


DamianB
őstag

Hali
Mi band 3 és ezen a karkötön gondolkodok kinából venném mi a véleményetek szabad onnan venni meg vagytok elégedve vele eddig mi band 2 van de sok problémám van vele .

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#163) pusszycat válasza DamianB (#162) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Most,h kezdünk összeszokni,meg kezdem kiismerni,csak ajánlani tudom. A színes amoled kijelző pedig nagyon szépen olvasható kinti környezetben,és tűéles. 😊

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#164) DamianB válasza pusszycat (#163) üzenetére


DamianB
őstag

Ha jól tudom akkor ha lefrissítem a fm et és angol lesz az óra hiába kínából van ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#165) pusszycat válasza DamianB (#164) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Igen,az utolsó frissítéssel. Pontosabban az előtt is angol volt,ha a telefon nyelve angolra volt állítva. Az utolsó frissítéssel már lehet magyar a telefon nyelve,akkor is angol marad.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#166) Hyena


Hyena
senior tag

Szeretnek egy Honor Band 4et venni a baratnomnek ajandekba, de szamara fontos lenne, hogy szinkornizalodjanak a fitness tracker altal gyujtott adatok (lepesszam, pulzus..) a Google Fit alkalmazassal, mivel hasznal olyan egyeb appokat melyek abbol nyerik az informaciot.
A kerdesem az, hogy ez mukodik rendesen a keszulekkel?
A Google Fithez hozzaadva a Huawei Healthet automatikusan szinkronizalnak az adatok?
Jelenleg egy Mi Band 2ot hasznal ami a Mi Fit-bol megkapja a lepesszamot es Tools & Mi Band-bol pedig a pulzust. (ez utobbi nelkul a pulzus adatok nem mennek at)
Probaltam a google-ben rakeresni erre, de eleg ellentmondasosok az informaciok, gondoltam legegyszerubb megkerdezni azoktol akiknek mar van ilyen :) .

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#167) pusszycat válasza pusszycat (#161) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

A gps óra szerint (ami helyes a pálya hossza és a körök száma szerint) 3.46 km,a karkötő szerint meg 4.7 km. Lehet kicsiket léptem. :U Futás közben (10 km/óra) a pulzus szám 185 körül volt. Kicsit sok na de 96 kg. elmegy. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#168) DamianB válasza pusszycat (#167) üzenetére


DamianB
őstag

Futáshoz nem használja a telefon GPS ?

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#169) pusszycat válasza DamianB (#168) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Használná ha vittem volna,meg a kinti kerékpározáshoz kéri is.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#170) Drughi


Drughi
addikt

Üdv!

Ha Aliról / Ebayről szerzek be (egy feltehetőleg kínai piacra szánt) Honor Band 4-et, akkor fogom tudni mókolás nélkül angol nyelven használni a magyar nyelvű telefonommal?

(#171) beyruth82 válasza Drughi (#170) üzenetére


beyruth82
veterán

Igen fogod tudni

(#172) PioDVD


PioDVD
senior tag

Üdv!
2 kérdésem lenne:
A Honor 4 gyakorlatilag egyenlő a Huawei 3-mal? Talán a kijelzője kisebb picit.
Nem Huawei telefonnal (Pocophone) mennyivel butább, mint egy Huawei-jel?
Illetve ha maradok a nem gps-es kütyünél (3 Pro talán túlzás), össze lehet hozni valamelyik app-pal, hogy a távolságot a telefon gps-éről vegye, de meglegyen a pulzusszám is?
Gyaloglás, szobakeró (ahogy láttam, ez nem az igazi, de ott csak a pulzus kellene), úszás, amit csinálok.

(#173) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van,h nem jön meg az üzenet. És van,h megjön. Kapcsolat aktív a telefonnal. Látszólag semmi logika benne. A karkötőn ami megjött (üzi) rendszeresen törlöm,h ne a helyhiány miatt berzenkedjen. :U

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#174) Drughi válasza beyruth82 (#171) üzenetére


Drughi
addikt

Köszönöm, berendeltem.

Mi band 2-t váltok vele, remélem ez is kibír vagy 2 évet.

(#175) Hyena válasza Hyena (#166) üzenetére


Hyena
senior tag

Erre valaki?
Vagy akinek van ilyenje nem probalna ki a kedvemert , hogy szinkronizal e a Google Fit-el a huawei health? feltehetoleg a huawei healthben engedelyezni kell a szinkronizalast a google fit-el es ezek utan a google fit beallitasaiban meg kellene , hogy jelenjen mint tarsitott alkalmazas...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#176) DamianB válasza Hyena (#175) üzenetére


DamianB
őstag

Erre én is kíváncsi vagyok. Xiaomi szinkronizál Google fittel.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#177) Hyena válasza DamianB (#176) üzenetére


Hyena
senior tag

Igen es egy mi band 2t cserelnenk le, de ha nem szinkronizal, akkor ertelmetlen az egesz.
Tegnap felhivtam az egyik ismerosomet aki huawei kepviselo egy mediamarktban, o azt mondta fogalma sincs.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#178) Drughi válasza DamianB (#176) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem egy mi band 2 van, Mi Fit-tel, de nem szinkronizálja.
ű
Hol állítod be a google fitben?

(#179) DamianB válasza Drughi (#178) üzenetére


DamianB
őstag

Én már meg rendeltem mindenképpen váltok.
Beállítások / társított alkalmazások

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#180) Hyena válasza Drughi (#178) üzenetére


Hyena
senior tag

Eloszor a mi fit beallitasaiban kell hozzaadni a google fit csatlakozast, utana majd a google fitben is fogod latni mint tarsitott programot.
A mi fit csak a lepesszamot szinkronizalja a google fitel ha a pulzust is szeretned akkor fel kell telepiteni a mi band toolst ami tobbet tud.

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#181) Hyena válasza DamianB (#179) üzenetére


Hyena
senior tag

Ha megjon majd neked , kiprobalod , hogy ossze lehet e hozni?

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#182) Drughi válasza Hyena (#180) üzenetére


Drughi
addikt

MI Fit-tel mértem pulzust és az megjelent a google fitben is.

(#183) Hyena válasza Drughi (#182) üzenetére


Hyena
senior tag

Nekem nem...

harley-davidson-nyiregyhaza.hu

(#184) DamianB válasza Hyena (#181) üzenetére


DamianB
őstag

Persze de még hetek.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#185) V.Stryker válasza Drughi (#182) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Tudom,hogy nektek nem vígasz, de hátha mást érint ;] , almás telefonon az iOS gyári Egészség appja tökéletesen minden infót átvesz a Huawei progitól. Igaz, én nem vettem észre, hogy bármiban jobb lenne, mint a Huawei Health.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#186) Drughi válasza V.Stryker (#185) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem sony telefonom van, amin nincs gyári health app (szerencsére).
Most a mi band 2-höz csak a mi fit-et használom, de ahogy megjön a Honor band 4, áttérek a google féle fitnesz appra

(#187) Cyborg válasza Drughi (#186) üzenetére


Cyborg
őstag

A google fitnesz az nem egy különálló app, önmagában csak a lépéseket számolja, a mellé ugyanúgy kell majd a mifit, vagy a huawei app. A google fitneszben nincs semmiféle tevékenység, mozgás, csak a többi appból összeszedi, és gyűjti az adatokat, hogy egy helyen legyenek a külön appból jövő adatok.

(#188) Drughi válasza Cyborg (#187) üzenetére


Drughi
addikt

Nekem pont erre kell.

Most a mi band karkötő méri az adatokat, ha megjön a honor band, utána az fogja.

Huawei szoftvereket kerülöm

(#189) Cyborg válasza Drughi (#188) üzenetére


Cyborg
őstag

Mármint csak a lépésszámláló érdekel, semmi más?

(#190) FReak_


FReak_
tag

Üdv !

Ma érkezett meg a karkötő , csatlakoztattam a health apphoz.
Lefrissítettem, a legújabb firmware van fent.
A problémám a következő : Nem jönnek meg az üzenetek (messenger , whatsapp) , vagyis rezeg hogy van egy üzenetem , de megnyitva semmi sincs .
Természetesen a Health appban engedélyezve van az üzenetek értesítés .
Iphone SE készülékem van.

steam id : FЯeak_

(#191) V.Stryker válasza FReak_ (#190) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Azoknak a tartalmát nekem sem írja ki, de pl. az iMessage vagy sms-t kiírja. Szintén SE.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#192) FReak_ válasza V.Stryker (#191) üzenetére


FReak_
tag

Köszönöm !

Remélhetőleg csinálnak vele valamit , hogy megjelenjenek az üzenetek !

steam id : FЯeak_

(#193) Skillet válasza V.Stryker (#191) üzenetére


Skillet
addikt

"Na véééégre". Másnál is van gond. Nekem viszont droidos telefonon van ez a probléma.
Xiaomi redmi 6 (miui). Az üzenetek értesítése megjön (email, Viber), de a tartalmuk nem.
Kivéve az sms. Annak a tartalma is átjön.
De jó lenne tudni, mi lehet a gond.

[ Szerkesztve ]

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#194) Drughi válasza Cyborg (#189) üzenetére


Drughi
addikt

Meg az alvás figyelés.
A vérnyomás nem érdekel, mert pontatlan ugyis. Mást meg nem mér.

(#195) Cyborg válasza Drughi (#194) üzenetére


Cyborg
őstag

A google fitnesz nem figyel alvást, csak a karkötő saját appja. Ezt magyaráztam az előbb.

Ennyit látsz csak a Google fitben, a többi appbol összeszedett adatokat.

Alvás elemzés nincs benne egyáltalán, azt csak a karkötő saját appjában tudod megnézni.

...mi a gondod a karkötő appjával egyébként?
Ha nincs appod, a google fit nem tud honnan szedni adatot, ergo nem lesz benne semmi, mert a lépéseket is az appbol szedi.

[ Szerkesztve ]

(#196) Cyborg válasza Cyborg (#187) üzenetére


Cyborg
őstag

Jaj, igen, bocsánat, korábban rosszul írtam, mert a lépéseket IS a Mifitből szedi a Google fitnesz, legalábbis nálam, mert Nekem Mi band van.

[ Szerkesztve ]

(#197) Skillet válasza Drughi (#194) üzenetére


Skillet
addikt

Vérnyomás?

Mess With The Best! Die Like The Rest! 8G GALANT VR4^ever

(#198) Drughi válasza Skillet (#197) üzenetére


Drughi
addikt

Na ennyire nem érdekel :B
Pulzust akarna mérni?

(#199) pusszycat válasza Drughi (#198) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Pulzus amit vetekszik az orvosi készülékek pontosságával. Tulajdonképpen ez az egy dolog potos rajta.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#200) Drughi válasza pusszycat (#199) üzenetére


Drughi
addikt

A mi Band 2-ről volt szó, ott annyira nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.