Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1751) pusszycat válasza Black_Raven (#1743) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Megjött ma a 10.0.0.651 A firmware még nem, de meg fog az is. 👍

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1752) csendes válasza Szpisti (#1739) üzenetére


csendes
őstag

Nekem is ez látszik a Play-en. De csak ezért nem szeretnék még egy app store-t a Play és a Galaxy mellé feltenni. Majd csak frissül a Play is...

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1753) Kovi87


Kovi87
csendes újonc

Megjött nekem is a frissítés :)

(#1754) pusszycat válasza Kovi87 (#1753) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem is. Most update-el. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1755) col válasza pusszycat (#1754) üzenetére


col
addikt

Nekem szintén egy órája jött meg a frissítés

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#1756) brucka


brucka
tag

Nálatok nem hülyült meg az alvás figyelő az óra átállítás miatt?
3.36nál beadta az unalmast, pedig 6.30kor keltem.

[ Szerkesztve ]

(#1757) pusszycat válasza brucka (#1756) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem nem,de én folyamatosan a telóhoz voltam kapcsolódva bluetooth-on.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1758) PociAti válasza brucka (#1756) üzenetére


PociAti
senior tag

Nem, de volt már rá példa, hogy összezavarodott adathalmaz másnapi szinkronizálás során helyrejött.

(#1759) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Az új szoftverrel de krva lassú lett a reggeli szinkronizálás....

Amúgy nálam nem hülyült be az óraátállítás miatt.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1760) brucka


brucka
tag


Így néz ki..
Nálam is aktív a Bluetooth..

(#1761) Skillerz válasza brucka (#1760) üzenetére


Skillerz
tag

Nekem is megzavarodott az App, szerinte 3ó 52p-t aludtam a karperec szerint pedig 5ó32p-et.

[ Szerkesztve ]

battletag: bArney#2866 PSN ID: Nigma911

(#1762) lacib válasza brucka (#1760) üzenetére


lacib
tag

Nekem Band5 van ,de az is megzavarodott. Óra szerint (szerintem is) 6:15-öt aludtam, app szerint 4:26-ot.

Nokia1611- Nokia3330- Sie Me45- Sie M65- SE C702- ZTE Blade- ZTE GrandXIn-Huawei G620s-Lumia 735-Xiaomi RN4

(#1763) Jumbozorz


Jumbozorz
senior tag

Ma ébredéskor arra lettem figyelmes, hogy nem jelezte az óra az alvásidőmet, sőt ha hívnak szintén nem jelez semmit. Már újraindítottam a telót, de nem jelzi a hívásokat továbbra sem. Szerintetek?

(#1764) Jumbozorz válasza Jumbozorz (#1763) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Tárgytalan. Újra kellett indítani a karperecet.

(#1765) Blac1


Blac1
aktív tag

Sziasztok! Hol lehet állítani a lépések számát?: Hogy mennyi legyen a cél.
Régen át állítottam de most valamiért visszaállt 5000-re, és most nem találom hogy hol kell beállítani.
Előre is köszönöm a segítséget.

(#1766) Jumbozorz válasza Blac1 (#1765) üzenetére


Jumbozorz
senior tag

Szia. Huawei Health appban alul ki kell váalsztani, hogy "me"(angolul) és beállításokra kattintani és a beállítások menüpontban az első lehetőség a célok menü.

(#1767) Blac1 válasza Jumbozorz (#1766) üzenetére


Blac1
aktív tag

Nagyon köszönöm.

(#1768) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kis érdekesség. Éjjel a min. pulzusszámom 43 volt szokás szerint, általában. Mióta felszedtem pár kg. (vagy 20-at :B ) 55 a minimum. Jó lenne tudnom másohoz képest ez sok vagy még hízhatok. :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1769) V.Stryker válasza pusszycat (#1768) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Én is dagadt vagyok. :D Nekem 52 a minimum. Egy 20-ast le kéne dobni...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1770) csendes válasza pusszycat (#1768) üzenetére


csendes
őstag

Igazából a testsúlyt tekintve éjjel az ágy teherbírása számít, nem a szívé. Volt olyan, hogy meg akartam venni egy ágyrácsot bútorboltban, de lebeszéltek róla azzal, hogy összetörne alattam.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1771) pusszycat válasza csendes (#1770) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Van benne valami, de az ágynak nem simul ki az EKG-ja idővel. (akarom mondani idő előtt) :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1772) BandiHUN válasza pusszycat (#1768) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem 40 körül szokott lenni az alja,pedig 192 centi vagyok,és 125 kiló :DDD Lehet a magasság is érdekes a súlyhoz...viszont nálam inkább az a morci,hogy mostanában bevásárlás után felmenve a másodikra,jön a 130-as riasztás.Sajna már megvan a téli macitest,és még hol az ünnepek :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#1773) pusszycat válasza BandiHUN (#1772) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

20 cm kisebb és 20 kg könnyebb vok. csak a pulzusom veri az eget. Nappal 65-120 van minden. Futásnál meg 190 így tréning nélkül. Ezért nem is erőltettem. :) Karácsonyra feltornászom magam 115 Kg. is. De szerencse,h van fitnesz órám. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1774) Bibby


Bibby
addikt

Az tényleg soha nem lesz megoldva, hogy a truesleep és az intelligens ébresztés egyszerre menjen?
Tudtok erre bármilyen hivatalos magyarázatot, választ, akármit? Vagy ez tényleg teljesen érdektelen mind a felhasználók mind a gyártó számára?

Ελευθερια η θανατος

(#1775) Janaboy válasza Bibby (#1774) üzenetére


Janaboy
veterán

Ha kikapcsolod a TrueSleepet akkor megy normálisan az Intelligens ébresztés?

Janaboy

(#1776) Bibby válasza Janaboy (#1775) üzenetére


Bibby
addikt

Igen, akkor működik. Ahogy ezen a fórumon is részletesen kipróbálták.
Ami teljesen érthetetlen, hogy elvileg minden huawei okoseszközt érint, legyen az band vagy watch vagy bármi, és nulla megoldás, vagy fejlesztői riport.
Persze ilyen fórumot az ember vásárlás után lát, akkor meg sokra megy vele...

Ελευθερια η θανατος

(#1777) Janaboy válasza Bibby (#1776) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez új infó, ki is probálom majd.

Annyit tudsz tenni, hogy írsz a Huaweinek és reménykedni.
Amugy amikor én már full ébren vagyok, akkor ébreszt hamarabb, nekem 10 perc van beállítva smart alarmra, és pontosan 10 perccel előtte ébreszt, de lényegében már fent vagyok.

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#1778) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Mobilt váltottam, iPhone-t androidos xiaomira. Olyan jelenségbe ütköztem, hogy ha távolabb megyek a telefontól és szétkapcsol bt-n a karkötővel, akkor utána b.szik összekapcsolódni egy jó ideig. Hogy lehet ezt orvosolni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1779) Janaboy válasza V.Stryker (#1778) üzenetére


Janaboy
veterán

Rakd be a kivételekbe az Egészség appot az akkumulátor gazdálkodásnál, nem tudom pontosan hol van a Xiaominál.

Janaboy

(#1780) V.Stryker válasza Janaboy (#1779) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Kivetelbe van rakva, hogy ne korlátozza.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1781) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valakinek esetleg valami más ötlete? Az egészség appot egyáltalán nem korlátozza az akku, minden joga megvan, ehhez képest automatikusan nem kapcsolódik. Pl. ma itthon felejtettem töltőn. Most hazajöttem, felvettem a karomra, itt van mellette ma telefon és a bt jel offline-t jelez. :O

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1782) 7Sony7 válasza V.Stryker (#1781) üzenetére


7Sony7
addikt

Le van "lakatolva" az egészség app?
Ha megnyitod az alkalmazásváltót, nyomva tartod az egészség appon az ujjad, megjelenik egy lakat. Rá kell nyomni, így nem tudja kilőni a direkt tisztítás sem. Nem tudom segít-e, de nekem így van, és működik.

-

(#1783) V.Stryker válasza 7Sony7 (#1782) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Köszi. Lelakatoltam. Meglátjuk. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1784) fant0mi válasza 7Sony7 (#1782) üzenetére


fant0mi
addikt

Lakatolva majdnem mindig jo (es alig eszik vmit az app az akkubol, ellentetben a mifittel).
Nekem igy nem lovi ki, de ennek ellenere van, hogy ha elhagyom a bt vonzaskorzetet, es visszajovok, nem csatlakozik automatikusan vissza. De ekkor eleg az appot aktivalni s rendben lesz.
Anno irta vki, hogy a helymeghatarozaso jogot is meg kell adni az appnak.

[ Szerkesztve ]

(#1785) Bizsu1st válasza V.Stryker (#1781) üzenetére


Bizsu1st
aktív tag

A lakat ok, kapcsold be az egészség appot automatikus indulásra és kapcsold be a helymeghatározást! Saját tapasztalat(második xiaomi telóval használom a bandet), soha nem fog automatikusan visszacsatlakozni, de a javasolt beállításokkal, miután feloldod a telód, azonnal csatlakozik!

(#1786) pusszycat válasza Bizsu1st (#1785) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Huawei P Smart-on csatlakozik de hát mert egy családból valók. Lehet a MI Band-el nincs probléma Xiaomi-n.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#1787) kmarci25 válasza pusszycat (#1786) üzenetére


kmarci25
veterán

Ezzel a karpereccel sincs. Nekem Note 4-em van, a gyári rommal, és a custom rommal sincs gondom. Be van állítva, hogy az Egészség app automatikusan induljon, és BT, wifi, mobiladat folyamatosan be van kapcsolva.

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#1788) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Ha szeretném eladni a Band 4-et, akkor honnan töröljem és van valami spec módja, hogy visszaállítsam gyári alapra?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1789) csendes válasza V.Stryker (#1788) üzenetére


csendes
őstag

A karkötőről "More" és "Reset". A Health applikációval is lehet.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1790) V.Stryker válasza csendes (#1789) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

És valami accountból nem kell eltávolítani, hogy másik accounthoz lehessen hozzáadni?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1791) csendes válasza V.Stryker (#1790) üzenetére


csendes
őstag

Szerintem: A Huawei Health applikációhoz több eszközt tudsz párosítani (okosóra, okoskarkötő, okosmérleg, stb.). Ezek adatait a felhőben tudod tárolni egy Huawei account-tal. Amikor a gyári visszaállítás megtörténik, a személyes adatok törlődnek az eszközről. Annyit illik megcsinálni, hogy törlöd a karkötőt a Health applikációban, illetve a beállításoknál a BT eszközök közül. A karkötőn el tudja dönteni az új tulajdonos, hogy milyen mobil eszköztől fogadja el a párosítást.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1792) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Közben elment a Honor, itt a Mi Band 4. Jelentem fos. A pulzusmeres egy vicc, értesítés jelzés egy vicc... Nem is lehet egy napon említeni. A Honor javára...

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1793) fant0mi válasza V.Stryker (#1792) üzenetére


fant0mi
addikt

Kollegamnak miband van. Nezegettem. Ami jobban tetszett abban, az az erosebb rezges.
A honor nekem gyengecske rezgesu. De en sem cserelnem el.

[ Szerkesztve ]

(#1794) 7Sony7


7Sony7
addikt

Srácok, hol kell bekapcsolni a folyamatos pulzusmérést? Egyszer kikapcsoltam, most meg nem találom sehol.

-

(#1795) Janaboy válasza 7Sony7 (#1794) üzenetére


Janaboy
veterán

Eszközökon belül belemesz a Bandba es ott.

Janaboy

(#1796) 7Sony7 válasza Janaboy (#1795) üzenetére


7Sony7
addikt

:R

-

(#1797) csendes válasza V.Stryker (#1792) üzenetére


csendes
őstag

A pulzusmérést kicsit részletesebben is összehasonlíthatnád, ha már szóba hoztad? Mit jelent az, hogy "egy vicc"?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#1798) V.Stryker válasza csendes (#1797) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Nem az, hogy téved... hogy 100-helyett 96-ot vagy 110-et mér, hanem az, hogy 150 helyett 85-öt.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#1799) Black_Raven válasza V.Stryker (#1798) üzenetére


Black_Raven
veterán

Sziasztok! Elköszönök én is. Továbbiakban is, sok örömöt a HB4-hez. Köszi mindent. :R

.Someone I never forget..Cs&E..nice trip my dears.

(#1800) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Na, most hogy mindenki váltott HB4-ről akkor akár be is zárhatjuk a topikot. :))

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.